برگزیده های پرشین تولز

ایران و bluehost

Reza-sony

Registered User
لایک‌ها
16
سلام .
من شنیدم که اگه از bluehost سرویس بگیری و بعد سایت فارسی روش راه بندازی و بیشتر کاربرات ایرانی باشن ، سایت رو suspend میکنن . کسی در این مورد اطلاعی داره ؟

M.Ghadamyari

Registered User
لایک‌ها
7
سلام .
من شنیدم که اگه از bluehost سرویس بگیری و بعد سایت فارسی روش راه بندازی و بیشتر کاربرات ایرانی باشن ، سایت رو suspend میکنن . کسی در این مورد اطلاعی داره ؟

با سلام

کاملا تایید می شه. BlueHost و Hostgator و ... به شدت با ایران مشکل دارند و بعد از Suspend اکانت هیچ جوابی به شما نمی دهند یعنی فایل هایتان هم هیچی.

Reza-sony

Registered User
لایک‌ها
16
با سلام

کاملا تایید می شه. BlueHost و Hostgator و ... به شدت با ایران مشکل دارند و بعد از Suspend اکانت هیچ جوابی به شما نمی دهند یعنی فایل هایتان هم هیچی.

ولی من با پشتیبانیشون صحبت کردم ، گفتن که هیچ مشکلی نداره ، فقط برای خرید اکانت باید با کردیت کارت امریکا خرید بشه
در مورد suspend کردن سایت ایرانی گفتن که همچین چیزی نیست . !!!
نمیدونم والله . این خارجی ها هم ناقلا شدن .:D

hamid_2fun

Registered User
لایک‌ها
0
اصلا و ابدا اینطوری نیست، من سه سال تجربه خیلی خوبی رو با Bluehost داشتم. بسیار با کیفیت و با پشتیبانی عالی و هیچ مشکلی هم با ملیت شما ندارند. اما این هاستینگ بخاطر اشتراکی بودن برای همه مناسب نیست، بیشتر برای شروع توصیه میکنم.

Rammstein

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
56
اين جوابي كه امروز به من دادن :
We cannot sell to the following countries:

Iran (IR),
Iraq (IQ),
Slovenia (SI),
Croatia (Hrvatska) (HR),
Syria (SY),
Macedonia (MK),
Belarus (BY),
Cote D'Ivoire (Ivory Coast (CI),
Zimbabwe (ZW),
and Sudan (SD).

EXPLANATION:

We are not allowed to offer people from your country hosting due to US government sanction. For more info regarding those sanctions please
follow this link.

Government Sanctions PDF:

http://www.treas.gov/offices/enforcement/ofac/

mahdy_mihani

Registered User
لایک‌ها
43
یه هاست ایرانی باشه سرویسش در حد بلوهاست (و حتی از جهاتی بهتر) باشه شما تمایل دارید خرید کنید ؟ (همون مشخصات و قیمت)

Last edited:

amk

Registered User
لایک‌ها
9
یه هاست ایرانی باشه سرویسش در حد بلوهاست (و حتی از جهاتی بهتر) باشه شما تمایل دارید خرید کنید ؟ (همون مشخصات و قیمت)

آخه همچين چيزي مگه وجود داره؟!!
:blink::blink:

mahdy_mihani

Registered User
لایک‌ها
43
چرا که نه ؟ باشه شما می خوای ؟

AfraWeb.net

Registered User
لایک‌ها
0

منظور شما هاست در داخل ایران هست یا شرکتی که سرویس هاستینگ به شما ارائه کند ایرانی باشد
1- مطمعنا نمیتونید همچین سرویسی را از هاست داخل ایران خریداری کنید و محدودیت های بسیار زیادی خواهید داشت
2- اکثر شرکت های ایرانی سرور های خارج از کشور دارند و سایت های مشتریان خود را در آن کشور ها میزبانی میکنند ولی امکانات نا محدود بیشتر شبیه یک نوع تبلیغات هست تا واقعیت چون هیچ سرور اختصاصی هم امکانات نا محدود ندارد و یکجایی نرافیک محدود میشه مطمعنا روی هاستینگ هم بدین صورت می باشد . ولی در کل بهتر هست اگر قصد خرید از شرکت های خارجی را دارید بهتر هست از شرکت های معتبر اروپایی یا کانادایی خریداری نمایید یا اگر قصد خرید از شرکت های ایرانی را دارید قل از خرید تمام شرایط خود را برای این شرکت ها توضیح دهید تا مشکلی برای شما بوجود نیایید . و درباره استفاده ای که از هاست خود میخواهید انجام بدید بهشون توضیح دهید و مقدار مصرف ترافیک و بازدید کننده های سایت شما و ....

موفق باشید

HKraToS

Registered User
لایک‌ها
5

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231
اسپمه دیگه شما چرا جدی گرفتین حالا؟!
بلوهاست واقعا هاست خوبی بود من 3 سال پیش روی هاستش اشتراکی که ازش گرفته بودم 2 سایت با امار بازدید بالا داشتم که یکیش الکسای 12 هزار داشت یه بار هم اخ نگفت!

farid_havashem

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مورد هاستینگ هر شرایطی رو که بخواین می تونم بهتون ارائه بدم

ID : iranian_host_domain

من اکثرا انلاین هستم

کسانی که تمایل دارند شرایط خودشون رو اعلام کنند تا جواب قطعی رو بهشون بدم

hossein_online

Registered User
لایک‌ها
412
بنده خدا يه سوال كرد در مورد بلوهاست ببين بحث كجا رفت... ديگه همه تو ايران بلو هاست شدن!

mahdy_mihani

Registered User
لایک‌ها
43
اسپمه دیگه شما چرا جدی گرفتین حالا؟!
بلوهاست واقعا هاست خوبی بود من 3 سال پیش روی هاستش اشتراکی که ازش گرفته بودم 2 سایت با امار بازدید بالا داشتم که یکیش الکسای 12 هزار داشت یه بار هم اخ نگفت!

نه دوست عزیز اسپم نیست ... واقعیت هست . من شاید یوزرم توی این فورم جدید باشه ، اما تو مجید آن لاین و وب هاستینگ تالک حدود 2 سال هست که کاربر هستم . تو کل اینترنت هم بگردی هیچ نقطه منفی از ما پیدا نمی کنید .

Last edited:

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231
نه دوست عزیز اسپم نیست ... واقعیت هست . من شاید یوزرم توی این فورم جدید باشه ، اما تو مجید آن لاین و وب هاستینگ تالک حدود 2 سال هست که کاربر هستم . تو کل اینترنت هم بگردی هیچ نقطه منفی از ما پیدا نمی کنید .

شما 5 سال هم که عضو مجید باشی این پست اسپمه! چون اولا هیچ وقت نمیتونی در اون حد کیفیت ارائه کنی (مگر اول کار یکم ضررو قبول کنی برای جمع کردن یوزر و باند بدی بهشون حال کنن!)
و از اون مهمتر فردا خدای ناکرده اگه مشکلی برای هاستت پیش اومد مطمئنا دیگه شما رو نمیشه پیدا کرد :دی چون وقتی نظارتی نیست دلیلی هم برای پاسخگو بودن یا دادن خسارت از طرف شما نیست!
بنابراین اینکه قیاس میکیند خودتون رو با بلوهاست خودش نشون میده وضعیت به چه صورت هست!

HKraToS

Registered User
لایک‌ها
5
دوست عزیزی که گفتید سرویس مثل بلوهاست میدید ، و از ایران هم هست
قیمت ها که مقداری گرونتر از اون بود ، وارز هم که خودتون گفتید نیست !
پس چه دلیلی داره یک یوزر بیاد از شما خرید کنه ؟ البته سوءتفاهم نشه ها ... همینطوری سوالی تو ذهنم ایجاد شد ...

mahdy_mihani

Registered User
لایک‌ها
43
قیمت بلوهاست : 6.95 برای دوره یک ساله ، قیمت دلار هم (پی پال) 1100 حساب کنید : 12*6.95*1100 = 91750
که قیمت ما 95000 تومان هست .
در مورد وارز بودن هم هیچ دیتاسنتر امریکایی وارز نیست ، البته کاربران زیادی باز کار خودشون رو می کنند اما تا وقتی که متوجه نشند یا شکایت نشه ، کاری با کسی ندارند .

HKraToS

Registered User
لایک‌ها
5
خوب عزیز دلم شما گفتی ایرانی ! یعنی تا جایی که من فهمیدم یعنی سرور هم در ایران باشه ! هاست ارزون زیاده ...
بحث هم تا جایی که من خوندم و متوجه شدم سر ایرانی بودن بود
حالا این قیمتی که شما دادید در سال 4 هزار تومان بیشتر هم میدید ، چه تظمینی هست که این هاست مارو به خاک سیان ننشونه ...

mahdy_mihani

Registered User
لایک‌ها
43
دوست عزیز :

- منظور من از ایرانی سرویس دهنده ایرانی هست نه دیتاسنتر و سرور ایران ! تو ایران هزینه ها بسیار بالاست ، ما سرویس 16 هسته ایی کاملا مجهز رو در امریکا اجاره می کنیم به قیمت یک سرور 4 هسته ایی ایران بدون هیچ امکانات اضافه .

دو دلیل ممکنه پیش بیاد که یک سرویس دهنده نتونه به سرویس دهیش ادامه بده و مجبور بشه فعالیتش رو متوقف کنه . دلیل اول : یک سریی دلایل منطقی شخصی یا تیمی یا هر دلیلی که می تونه باعث انحلال یک شرکت بشه . که برای همه شرکت ها و ... وجود داره .

اگه یک زمانی چنین موقعیتی پیش بیاد ، خدا به ما عقل داده و ما هم وجدان داریم ، خیلی راحت به کاربرامون می گیم سرویس دهی تا فلان ماه ادامه داره و بعد از اون هم واگذار می شه به فلان شرکت و کلا تسویه حساب می کنیم و هیچ مشکلی هم پیش نمی آد .

- اما یک زمانی هست ، شما نوع سرویس دهیتون مشکل داره ، طرف ریسلر گرفته داره روش هاست نامحدود می ده ، به فوت و فن هاست آشنا نیست الکی برای خودش داره هاست می فروشه . (شاید طرف مدیریت سرور هم بلد باشه) از دیتاسنتر های ارزون قیمت هاست گرفته که تو کل سال بار ها و بار ها مشکل پیدا می کنه .

نه سرورش Raid داره و نه بک آپ داره ، نه تیم فنی داره ، فقط یک مدیریت سرور یاد گرفته داره هاست و سرور مجازی می فروشه ، خوب این بالاخره به مشکل می خوره .

اما مثلا مایی که از سال 83 تا به حال دیتاسنترمون رو فقط یه بار عوض کردیم ، همه سرورهامون Raid 10 هستند ، پیشرفته ترین سیستم های پشتیبان گیری رو داریم ، دیتاسنترمون آپتایم شبکه اش 100 درصد هست و ....و موارد دیگه ...

ما روی سرویس هامون از چندین نوع تکنولوژی روز دنیا مثل cloud و ... استفاده می کنیم ... همه این امکانات هزینه بر هستند و این نشون دهنده احترام به مشتری هست . و با اون چیزی که در ذهنیت شماست کاملا متفاوته .

اما در مورد نامحدود :

- این سرویس نامحدود ما ، استانداردش مثل استاندارد جهانی هست ، یعنی برای یک یا چندین وب سایت معمولی ، با مقادیر استاندارد از فیلم و موسیقی و عکس و .... حداکثر استفاده از منابع سرور هم 30 درصد هست .

Last edited:
بالا