برگزیده های پرشین تولز

مشکل هنگ کردن در موقع لود فلش پلیر

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
هرچند که هیچ امیدی از پاسخ گرفتن اینجا ندارم ! ولی خوب مطرح میکنم ببینیم شاید ...

من یه مشکلی دارم ، اونم اینکه توی بعضی از فلش هایی که اسکریپت درونشون قراره لود بشه ، مثل مثلا ویدئوهای بی* بی* سی یا مثلا بعضی از اسکریپت های چت روم که با فلش کار شده یا اخیر لود وب کم در یاهو مسنجر ، در این موقع مرور گر ( IE8 ، فایرفاکس ، کروم ) هنگ میکنه و دیگه کار نمیشه کرد.

همه راهی رو امتحان کردم ، اینستال و آنیستال فلش ، انواع و اقسام فلش های ورژن پایینتر ، مطرح کردن این موضوع توی فروم خود فلش . استفاده از مکانیک رجیستری ، یا کلین رجیستری . دیگه همه کار بغیر از نصب مجدد ویندوز که تقریبا این امکان برام نیست.

جالبه رو همه ویدئو ها یا مثلا فلش ها نیست ، بعضی ها هستش. حالا فلش رو از کار بندازم صفحه مشکلی نداره. حالا نمیدونم مشکل سخت افزاری هستش یا نرم افزاری یا کلا مربوط میشه به ویندوز

بازم میگم با این همه کار اگر کسی بتونه مشکل رو حل بکنه !! خدای اینکاره :D پس امیدی ندارم بهش.

ویندوز هم 7 هستش . و کاملا ارجینال .

اما اگر نظری دارید بدید که شاید امتحان نکرده باشم و ممنون میشم

Bahram.ws

Registered User
لایک‌ها
73
من فلش زیاد کار میکنم تو آخرین پروژه ای که دستم بود به این مشکل برخوردم
مشکل اینجا بود که هیچ اسپیکری به سیستم وصل نبود و اگه فلش مورد نظر صدا داشت بدجوری هنگ میکرد
ویندوز منم 7 هست فکر کنم به خاطر همین هستش
وقتی اسپیکری به سیستم وصل نباشه ویندوز هفت خودش اتومات کارت صدا رو غیر فعال میکنه( یا یه همچین چیزی..) و وقتی فلش اجرا میشه میخواد صدا رو پخش کنه ولی چون device یی برای این کار پیدا نمیکنه هنگ میکنه

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من فلش زیاد کار میکنم تو آخرین پروژه ای که دستم بود به این مشکل برخوردم
مشکل اینجا بود که هیچ اسپیکری به سیستم وصل نبود و اگه فلش مورد نظر صدا داشت بدجوری هنگ میکرد
ویندوز منم 7 هست فکر کنم به خاطر همین هستش
وقتی اسپیکری به سیستم وصل نباشه ویندوز هفت خودش اتومات کارت صدا رو غیر فعال میکنه( یا یه همچین چیزی..) و وقتی فلش اجرا میشه میخواد صدا رو پخش کنه ولی چون device یی برای این کار پیدا نمیکنه هنگ میکنه

آقا اول ممنون که جواب دادین. همین که آدم بدونه کسی کمکش میکنه یا همچین مشکلی داشته بازم امیدی پیدا میکنه.

بدبختی اینجاست که من برای کارم باید تو یه چت رومی که بصورت فلش هست حتما وارد بشم. حالا این مورد پیش اومده ! هر کاری هم کردم نشده ! نصب ویندوز و نصب دوباره اون همه نرم افزار و تازه بک آپ گرفتن از درایو اصلی ، تازه اونم درست بشه یا نشه کار حضرت فیله!!

در این مورد خودم هم همین 2 تا حدس رو میزنم . 1. یا ویندوز 7 2. یا اشکال سخت افزاری

با توجه به اینکه مشکل روی لپ تاپ هستش ، پس موضوع شما نمیتونه باشه ، چون اسپیکر که فعاله. حالا شاید مال هارد باشه که نمیتونه به سرعت اون اطلاعات رو ذخیره کنه برای همین هنگ میکنه. البته احتمالش کمه ولی بدبختی لپ تاپه . هیچ سیستم دیگه ای هم ندارم متاسفانه :(

Bahram.ws

Registered User
لایک‌ها
73
99.99% سخت افزاری نیست چون میگید فقط با فلش این مشکل رو دارید
لپ تاپتون مشخصاتش چیه؟ البته فکر نکنم اونقدر ضعیف باشه که cpu اش از پس فلش بر نیاد(فلش بیشتر از اینکه از هارد استفاده کنه cpu رو درگیر میکنه)
این چت رومی که گفتید شخصیه یا میشه منم امتحانش کنم؟ موقعی که وارد چت روم میخواین بشید پیغامی میده؟ یه نگاه هم به task manager بندازید ببینید cpu چه قدر درگیره
فلش رو کلا اگه بد برنامه نویسیش رو انجام بدن بدجوری سنگین میشه
یه برنامه هم attach کردم فلش پلیر رو uninstall میکنه
آخرین نسخه فلش پلیر رو دوباره نصب کنید(یادتون باشه نسخه IE و firefox فرق داره)
الان دوباره یادم افتاد یه مشکل دیگه هم داشتم و این بود که صدا رو تو بعضی از فلش ها که ولوم داشت نمیشد کمو زیاد کرد که با گرفتن آخرین نسخه فلش پلیر حل شد

فایل های ضمیمه

• uninstall_flash_player.zip
    172.2 KB · نمایش ها: 34

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
من این مشکل رو مدت ها داشتم دارم و خواهد بود
129fs238648.gif

مشکل از ویندوز 7 و ناسازگاریش با بعضی گرافیک کارت هاست. توی فرومهای خارجی هم راه حل درست حسابی پیدا نکردم.
کارت گرافیک رو عوض کردم حالا هنگ نمیکنه منتها رم زیاد میخوره و یک سری مشکلات دیگه اضافه شده! مثلا حالا موقع نمایش بعضی فیلمها هنگ میکنه!!
کلا فکر میکنم این ویندوز7 مشکل داره با گرافیک کارتهای من

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
99.99% سخت افزاری نیست چون میگید فقط با فلش این مشکل رو دارید
لپ تاپتون مشخصاتش چیه؟ البته فکر نکنم اونقدر ضعیف باشه که cpu اش از پس فلش بر نیاد(فلش بیشتر از اینکه از هارد استفاده کنه cpu رو درگیر میکنه)
این چت رومی که گفتید شخصیه یا میشه منم امتحانش کنم؟ موقعی که وارد چت روم میخواین بشید پیغامی میده؟ یه نگاه هم به task manager بندازید ببینید cpu چه قدر درگیره
فلش رو کلا اگه بد برنامه نویسیش رو انجام بدن بدجوری سنگین میشه
یه برنامه هم attach کردم فلش پلیر رو uninstall میکنه
آخرین نسخه فلش پلیر رو دوباره نصب کنید(یادتون باشه نسخه IE و firefox فرق داره)
الان دوباره یادم افتاد یه مشکل دیگه هم داشتم و این بود که صدا رو تو بعضی از فلش ها که ولوم داشت نمیشد کمو زیاد کرد که با گرفتن آخرین نسخه فلش پلیر حل شد

راستش نه ضعیف که نیست . Cpu intel core i5 2.4 ، Ram 4 GB

راستش از این جهت گفتم هارد ، چون احساس میکنم موقع لود خود موضوع نمیتونه بکشه و سیستم کم میاره و هنگ میکنه. حالا نمیدونستم مال فلش هستش . شانسی آنیستال کردم دیدم فلش رو دیدم حل شد. روی همه جا هم نه. اون چت روم هم که خوب خصوصیه آنچنانی نیست ولی همیشه آنلاین نیست ، یه جور راه حل ارتباطی توی محل کار.
ولی خوب از اون هم بگذریم ، نمونش همین ویدئو های بی* بی* سی ، یا آنلاین دیدن خود ویدئوش که از طریق فلش هست! تا میخواد لود کنه ، به چند ثانیه نرسیده هنگ میکنه.

اما خوب جالبه رو ویدئو های دیگه مشکلی ندارم ! رو یوتوب یا مثلا حتی یه اسکریپت ویدئو پلیر آنلاین که خودم طراحی کردم ، احتمال میدادم به دلایلی مشکل داشته باشه . ولی کار کرد!! اما فکر کنم با قسمت فایل های استریم که از بیرون لود میشه این مشکل پیش میاد.

خوب من دقیقا تا چند روز یا چند هفته قبل مشکلی نداشتم ، نمیدونم یه دفعه چی شد که این مشکل پیش اومد ، حالا احتمال میدم با اتوماتیک آپدیت شدن نسخه خود فلش اینجوری شد . ولی با اون هم که دادید قبلا هم امتحان کردم. ، نسخه های دیگه رو نصب کردم ! shockwave رو پاک کردم و دوباره نصب کردم ! بدون اکتیو X هم نصب کردم !! اما انگار نه انگار !

بله هم نسخه IE8 و کروم ، و هم نسخه فایرفاکس

:(

بازم ممنون به هر حال

من این مشکل رو مدت ها داشتم دارم و خواهد بود
129fs238648.gif

مشکل از ویندوز 7 و ناسازگاریش با بعضی گرافیک کارت هاست. توی فرومهای خارجی هم راه حل درست حسابی پیدا نکردم.
کارت گرافیک رو عوض کردم حالا هنگ نمیکنه منتها رم زیاد میخوره و یک سری مشکلات دیگه اضافه شده! مثلا حالا موقع نمایش بعضی فیلمها هنگ میکنه!!
کلا فکر میکنم این ویندوز7 مشکل داره با گرافیک کارتهای من

ممنون از جواب مهدی جان.

راستش تو فروم خود adobe هم یه نفر گفت که کارت گرافیک رو دوباره نصب کن ولی کلا آخه رو لپتاپ نصب اتوماتیکه ، اگر مشکلی داشته باشه همه جا مشکل داره. نمیشه گفت مال گرافیکه ! اگرم مال گرافیک بود خیلی جاهای دیگه مشکل داشتم.

جالب اینجاست که مال من کار میکرد تا همین چند هفته پیش ! نمیدونم یه دفعه چی شد اینجوری شد. هرچی میکشیم از این ویندوز های درپیت مایکروسافته دیگه ! :(

Bahram.ws

Registered User
لایک‌ها
73
با سرچی که زدم فهمیدم خیلی ها این مشکل رو دارن
راه حل های زیادی هم گفته شده که واسه بعضی ها درست شده واسه بعضی ها نه!
احتمالا مشکل از خود فلش پلیر هست و باید صبر کنی تا نسخه جدیدش بیاد

یه جا دیدم که طرف گفته این مشکل رو بیشتر با ویدئو های بی.بی.سی داره
یاد حرف خودت افتادم
راه حلش هم گفته یه پچ ساخته
امتحان کن ضرر نداره
http://thetechangel.com/blogberry/2010/01/firefox-flash-fix-for-windows-64-bit/
البته فقط واسه ویندوز 64 بیتی جواب میده

Last edited:

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سرچی که زدم فهمیدم خیلی ها این مشکل رو دارن
راه حل های زیادی هم گفته شده که واسه بعضی ها درست شده واسه بعضی ها نه!
احتمالا مشکل از خود فلش پلیر هست و باید صبر کنی تا نسخه جدیدش بیاد

یه جا دیدم که طرف گفته این مشکل رو بیشتر با ویدئو های بی.بی.سی داره
یاد حرف خودت افتادم
راه حلش هم گفته یه پچ ساخته
امتحان کن ضرر نداره
http://thetechangel.com/blogberry/2010/01/firefox-flash-fix-for-windows-64-bit/
البته فقط واسه ویندوز 64 بیتی جواب میده

ممنون بهرام جان از اینکه زحمت کشیدی .واقعا تشکر از لطفت.

راستش خوب ویندوز منم 64 بیتی هستش. این رو هم امنحان کردم. همونطور که گفته ، فلش برای من enable هم نشون میده . برای ویدئو های youtube هم که بطور معمول کار میکنه ، ولی بازم ویدئوهای بی بی سی به این شکل که عکسش رو گذاشتم هنگ میکنه . یعنی فرقی نکرد.

http://img19.img98.com/out.php/i100171_hang.jpg

فکر نکنم دیگه چاره ای باشه. :( به هر حال ممنون از وقتی که گذاشتی.

*** ادیت : اینم پیغام ارورش بعد از حدود 15 دقیقه :

http://img19.img98.com/out.php/i100189_hang2.jpg

---

دیگه پست جدید ندادم. گفتم همین رو ادیت کنم. بازم دستت درد نکنه. همین که وقت گذاشتی یه دنیا ارزش داشت.

Last edited:

Bahram.ws

Registered User
لایک‌ها
73
ای بابا مثل اینکه شانس نداری
ایشالا نسخه جدیدتر فلش پلیر که اومد مشکلت حل میشه
موفق باشی

Bahram.ws

Registered User
لایک‌ها
73
امید جان نسخه 10.1 هم اومد نصب کن شاید فرجی شد!

بالا