برگزیده های پرشین تولز

شغل دوم بي دردسر پيشنهاد بديد

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
سلام دوستان
راستش بنده فروشگاه اينترنتي دارم و درآمدم هم بد نيست من به خاطر شغلم درسو دانشگاه رو ول كردم و به همين خاطر با پدرم بدجوري به مشكل برخوردم براي اين كه بگم كارم خوبه يه دفتر هم گرفتم و منشي و ... :eek:

البته ميگم درآمدم خوبه منتها ميترسم از اين كه مشكلي به وجود بياد و بخورم زمين و نتونم خودمو جمع كنم !!! :(

واسه همين ميخوام لطف كنيد يه شغل دوم معرفي كنيد كه نه وقت بخواد نه سرمايه آنچناني ( مثلا حداكثر سه چهار تومن ) و حداقل 200 تومن سود كه مقداري از اجاره و مخارج كار از دوشم برداشته بشه تا بتونم خودمو بالا بكشم و اوضاع رو سر و سامان بدم :blush:

پيشاپيش ممنون :)

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
سلام دوستان
راستش بنده فروشگاه اينترنتي دارم و درآمدم هم بد نيست من به خاطر شغلم درسو دانشگاه رو ول كردم و به همين خاطر با پدرم بدجوري به مشكل برخوردم براي اين كه بگم كارم خوبه يه دفتر هم گرفتم و منشي و ... :eek:

البته ميگم درآمدم خوبه منتها ميترسم از اين كه مشكلي به وجود بياد و بخورم زمين و نتونم خودمو جمع كنم !!! :(

واسه همين ميخوام لطف كنيد يه شغل دوم معرفي كنيد كه نه وقت بخواد نه سرمايه آنچناني ( مثلا حداكثر سه چهار تومن ) و حداقل 200 تومن سود كه مقداري از اجاره و مخارج كار از دوشم برداشته بشه تا بتونم خودمو بالا بكشم و اوضاع رو سر و سامان بدم :blush:

پيشاپيش ممنون :)

یعنی با ماهی 200 تومن خودتو میکشی بالا ؟

avan

Registered User
لایک‌ها
207
برو بورس.

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
با این پولی که شما گفتی حتی نمیشه مغازه اجاره کرد شاید بتونی یه ماشین بخری مسافر کشی کنی که اونم خرج در رفته بهت 200 نمیده با این تایمی که میخای بزاری
بهترین کار اینه که پدر رو قانع کنی

__mahdi__

Registered User
لایک‌ها
243
سکه خوبه سودش البته در دراز مدت .

اگه در کنار شغل اول سکه بخریم و قسطی با سود بفروشیم چطوره ؟
در ضمن کسی یک فروم فعال تو زمینه راهنمایی برای خرید ارز یا سکه سراغ داره ؟

a162

Registered User
لایک‌ها
291
بنده در مورد سکه و ارز و سهام خبر دارم
کار پر ریسکی هست
اولین اصل برای سرمایه گذاران شخصی در بازار بورس:
با پولی ترید(=خرید و فروش) کن که بهش نیاز نداری
حالا ممکنه یکی بگه من هرگز همچین پولی گیرم نمیاد که هیچ
اما کسی سرمایه ای داشت که اگه از بین بره زیاد بهش برنخوره(گفتم زیاد نه هیچی)
پس اگه همچین پولی دارین برین بورس یا سکه و ارز بخرین
البته حساب شرکتهای سرمایه گذاری و ... از این اصل جداست چون اونها متخصص این کارن و تمام وقت که هیچ ، با تمام وجود باید حواسشون باشه وگرنه اونها هم زمین می خورن
-------------------
به نظر من شما یه مقدار جور کن یه دفتر فنی بزن
کپی،ترجمه،فکس و ثبت نام اینترنتی و تایپ و ....(کار روی عکس و انجام پروژه فنی و از این دست کارها)
یه منشی خانوم بگیر که اول کار همشون رو خودش انجام بده
برای ترجمه و کارهایی که نمی تونی یا اون خانوم نمی تونه یه عده رو پیدا کن(توی نت یا بیرون از بین دانشجوها که کم هزینه بشه)
کل هزینه غیر از اجاره مغازه میشه
یه کامپیوتر 500 تومن
میز و صندلی و دکور 500 تومن (اگه یه کم خوب کار کنی و بهینه کمتر هم میشه)
دستگاه کپی و اسکن و فکس و گوشی و پرینتر و ... شاید با سه تومن بتونی جور کنی البته باید گشت
من خودم الان درگیرم ولی همچین کاری رو یه 6-7 ماه بعد شاید بزنم
اکثر کارها با منشیه و حتی میشه لوازمی مثل خودکار و دفتر و کاغذ و ... رو به موقع اش فروخت
البته جای همچین چیزی مهمه اگه یه جای مناسب بگیری مطمئن باش درآمد داره

Last edited:

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
از دوستان ممنون
یعنی با ماهی 200 تومن خودتو میکشی بالا ؟
منظورم اينه كه اگه يه موقع مشكلي پيش اومد ( فيلترينگ و ... ) كه خلاصه اين درآمده پريد بتونم اجاره و حقوق منشي رو بدم

با این پولی که شما گفتی حتی نمیشه مغازه اجاره کرد شاید بتونی یه ماشین بخری مسافر کشی کنی که اونم خرج در رفته بهت 200 نمیده با این تایمی که میخای بزاری
بهترین کار اینه که پدر رو قانع کنی
دوست من درآمدم خوبه ( حدود 2 تومن )
منتها بحث اينه كه فعلا نميشه به شاپ اعتماد كرد ( وضع خرابه ) كارمم تازه شروع كردم واسه همين سرمايه ندارم
به نظر من شما یه مقدار جور کن یه دفتر فنی بزن
کپی،ترجمه،فکس و ثبت نام اینترنتی و تایپ و ....(کار روی عکس و انجام پروژه فنی و از این دست کارها)
یه منشی خانوم بگیر که اول کار همشون رو خودش انجام بده
برای ترجمه و کارهایی که نمی تونی یا اون خانوم نمی تونه یه عده رو پیدا کن(توی نت یا بیرون از بین دانشجوها که کم هزینه بشه)
کل هزینه غیر از اجاره مغازه میشه
یه کامپیوتر 500 تومن
میز و صندلی و دکور 500 تومن (اگه یه کم خوب کار کنی و بهینه کمتر هم میشه)
دستگاه کپی و اسکن و فکس و گوشی و پرینتر و ... شاید با سه تومن بتونی جور کنی البته باید گشت
من خودم الان درگیرم ولی همچین کاری رو یه 6-7 ماه بعد شاید بزنم
اکثر کارها با منشیه و حتی میشه لوازمی مثل خودکار و دفتر و کاغذ و ... رو به موقع اش فروخت
البته جای همچین چیزی مهمه اگه یه جای مناسب بگیری مطمئن باش درآمد داره
من مغازه ندارم ولي دفتر دارم يه شركتم ميخوام ثبت كنم
منظور از زدن تاپيك اين بود كه با اين امكانات يه كار در كنارش انجام بدم كه خيال خودم راحت باشه تا بتونم حداقل يه سرمايه اي جور كنم و ....

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
از دوستان ممنون

منظورم اينه كه اگه يه موقع مشكلي پيش اومد ( فيلترينگ و ... ) كه خلاصه اين درآمده پريد بتونم اجاره و حقوق منشي رو بدم

دوست من درآمدم خوبه ( حدود 2 تومن )
منتها بحث اينه كه فعلا نميشه به شاپ اعتماد كرد ( وضع خرابه ) كارمم تازه شروع كردم واسه همين سرمايه ندارم

من مغازه ندارم ولي دفتر دارم يه شركتم ميخوام ثبت كنم
منظور از زدن تاپيك اين بود كه با اين امكانات يه كار در كنارش انجام بدم كه خيال خودم راحت باشه تا بتونم حداقل يه سرمايه اي جور كنم و ....
با این حساب شما فضای تجاری در اختیار نداری یا اگر داری من متوجه نشدم
با این حساب فکر میکنم بهترین پیشنهاد رو دوستمون دادن

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
وانت بخر بده دست راننده ... 400 .. 500 ماهی دستت رو میگیره ..
روزنام همشهری بخر ..

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
بالا