برگزیده های پرشین تولز

محصولات اسوس

just_german

Registered User
لایک‌ها
102
.....................................................................................................................................................................................................................
سلام

همهٔ نوت بوک‌ها دارای گارانتی‌ ۲ ساله الماس و گارانتی‌ باطری و ادپتور هم از الماس هست

امید وارم دوستان پسند کنن و از بابت دیر شدن هم عذر می‌خوام

ممنون

Last edited:

IBraHiM.f

Registered User
لایک‌ها
699
خوب مطمئنا اگه قیمتتون مناسب باشه مشتری خواهید داشت.من خودم خیلی وقته دنبال یه لب تاب با یه قیمت مناسبم.
شما قیمتاتون رو بزارید تا مشتری ها بررسی کنن.اگه پایین تر از بازار باشه حتما مشتری خواهید داشت.
باید دید این بسیار کمتری که میگید چقدره؟؟:p

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
نت بوک های ایسوز قیمت بالایی دارن واسه همین در این کشور فروش کمتری دارن دلیل فروش کمش نمایندگی نیست .

قطعه پی سی بیارین با قیمت پایین تر فروش بهتری خواهید داشت . چون محصولات این برند به دلیل بازار اشفته داخل قیمت هایی بیش از قیمت واقعی خودشون در بازار دارن .

من خودم مشتری اولم .

sinaeslami

Registered User
لایک‌ها
5
یه تیبلت یکی ازدوستان میخواد
مدل ها به همراه قیمت رو لطف کن بده

just_german

Registered User
لایک‌ها
102
دوستان تا ۲.۳ ساعت دیگه لیست همراه با توضیح و عکس رو میزارم تبلت هم یه مدل بیشتر نیست تا شب عکسش‌ رو برات میزارم

IBraHiM.f

Registered User
لایک‌ها
699
قیمت این مدل رو میخواستم
ASUS PRO64jq

regedit021

Registered User
لایک‌ها
141
اگر نوت بوك هاي رو اكبند وبا قيمت مناسب عرضه كنيدمطمئنا فروش خوبي خواهيد داشت!
منم خيلي وقته دنبال يه نوت بوك مناسب براي خودم مي گردم!

kouhestan

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
پس چی شد ؟
نت بوک های EEE رو هم اگر دارید قیمت بدید ؟

just_german

Registered User
لایک‌ها
102
با سلام

دوستان من عذر می‌خوام دیروز مغازه خیلی‌ شلوغ بود و وقت نکردم لیست رو با قیمتی که می‌تونم به شما بدم وارد کنم الان دارم وارد می‌کنم

در مورد مدل هم تمام مدل‌هایی‌ که تو مغازه‌ها دیدید ما داریم چون نماینده رسمی‌ هستیم

eee هم چند مدل هست که من کریم رشید رو پیشنهاد می‌کنم به دلیل قیمت مناسب و طراحی خوبش

sinaeslami

Registered User
لایک‌ها
5
لطفا سریع مدل تیبلتی که دارید به همراه قیمت و مشخصات بفرمایید

IBraHiM.f

Registered User
لایک‌ها
699
با سلام

دوستان من عذر می‌خوام دیروز مغازه خیلی‌ شلوغ بود و وقت نکردم لیست رو با قیمتی که می‌تونم به شما بدم وارد کنم الان دارم وارد می‌کنم

در مورد مدل هم تمام مدل‌هایی‌ که تو مغازه‌ها دیدید ما داریم چون نماینده رسمی‌ هستیم

eee هم چند مدل هست که من کریم رشید رو پیشنهاد می‌کنم به دلیل قیمت مناسب و طراحی خوبش

اقا ما منتظر لیست قیمت هستیم.:blink:
هر چی داری بزار دیگه انقد سوال نپرسیم.

mehdi2012

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز لیستتون رو زودتر بزارید.
راستی مدل 1005p رو دازید ؟ با گارانتی چند میدید ؟

mehdi2012

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز جسارت نشه اما قیمتتون حداقل تو 2 تا مورد که من دیروز تو بازار گشتم بالاتره.
قیمتتاتون واسه شهرستان خوبه. اما تو تهران این 2 مورد رو ارزون تر قیمت دارم.
البته من سایر مدل ها رو نمی دونم اما دیروز قیمت 1008 کریم رشید 510 تومن(با یه باتری اضافه) و1005p با همین کانفیگ 385 تومن از طبقه دوم بازار کامپیوتر ایران گرفتم.(گارانتی الماس با همین کانفیگ شما).
البته قیمت ها متغیر بود اما ارزون تر جاهایی که من پیدا کردم اینا بودن(طبقه دوم بازار ایران).
البته برخی جاها مثل بازار رضا همین کریم رشید رو 530 و 1005 رو 420 میدادن.
به هر حال موفق باشید.

IBraHiM.f

Registered User
لایک‌ها
699
جالبه میگید 10 تومن سود داره.لابد اون شرکت به شما گرون میفروشه.
چون بچه ها مدل Pro 64 jq با 1350 گرفته بودن.شما زدید 1390.روال اینجا یه جوریه که نه سیخ بسوزه نه کباب.هم شما سود کنید و هم مشتری جنس ارزونتر بگیره.
موفق باشید
ممنون بابت لیست

just_german

Registered User
لایک‌ها
102
جالبه میگید 10 تومن سود داره.لابد اون شرکت به شما گرون میفروشه.
چون بچه ها مدل Pro 64 jq با 1350 گرفته بودن.شما زدید 1390.روال اینجا یه جوریه که نه سیخ بسوزه نه کباب.هم شما سود کنید و هم مشتری جنس ارزونتر بگیره.
موفق باشید
ممنون بابت لیست

دوست عزیز شما خونده بودی تاپیک رو بد نمی‌شد‌ها ؟؟

من دارم n61jq رو میدم ۱۳۹۰ نه pro64jq

IBraHiM.f

Registered User
لایک‌ها
699
دوست عزیز شما خونده بودی تاپیک رو بد نمی‌شد‌ها ؟؟

من دارم n61jq رو میدم ۱۳۹۰ نه pro64jq

من فکر کردم یکی هستن.به خاطر این اشتباه پوزش میطلبم.حالا قیمت این pro رو دارید؟؟؟

just_german

Registered User
لایک‌ها
102
من فکر کردم یکی هستن.به خاطر این اشتباه پوزش میطلبم.حالا قیمت این pro رو دارید؟؟؟

فردا زنگ میزنم الماس اگه داشته باشه خبر میدم

....................................................................................................................................

در مورد ۱۰۰۵ هم قیمت خریدش چند وقت پیش ۳۷۰ بوده خبر نداشتم الان بیشتر شده برا همین ۴۰۰ گذشتم

..................................................................................................................................

اگه کسی‌ دی وی بی‌ و وایرلس لن خواست بگه براش قیمت میگیرم البته اسوس گرون تره لن هاش نسبت به برند‌های دیگه

..................................................................................................................

فقط یه پیشنهاد به دوستان دارم اونم اینه که اینو بخونن :

شاید خیلی‌ از افراد فکر کنن که اسوس هم سطح و هم کیفیت برند‌های ضعیفی مثل ایسر و زیمنس هست ولی‌ سخت در اشتباه هستند کسانی‌ که این فکر رو میکنن حالا چرا ؟ اگه کسی‌ پی‌ سی‌ داشته باشه چه الان و چه ۲۰ سال پیش میدونه که بیشتر مادر بورد‌های جهان رو اسوس تولید میکنه حتی مادر بورد سونی و دل و دیگر برند‌ها پس بنابر این از نظر تکنولوژی از هیچ برندی ضعیف تر نیست از نظر دیگر هم اسوس چندین ساله که بهترین برند نوت بوک دنیا شناخته می‌شه و جوایز زیادی رو میبره (همین امسال) حالا خودتون قضاوت کنید که چه نوت بوکی مناسبه شماست

IBraHiM.f

Registered User
لایک‌ها
699
فردا زنگ میزنم الماس اگه داشته باشه خبر میدم

....................................................................................................................................

در مورد ۱۰۰۵ هم قیمت خریدش چند وقت پیش ۳۷۰ بوده خبر نداشتم الان بیشتر شده برا همین ۴۰۰ گذشتم

..................................................................................................................................

اگه کسی‌ دی وی بی‌ و وایرلس لن خواست بگه براش قیمت میگیرم البته اسوس گرون تره لن هاش نسبت به برند‌های دیگه

..................................................................................................................

فقط یه پیشنهاد به دوستان دارم اونم اینه که اینو بخونن :

شاید خیلی‌ از افراد فکر کنن که اسوس هم سطح و هم کیفیت برند‌های ضعیفی مثل ایسر و زیمنس هست ولی‌ سخت در اشتباه هستند کسانی‌ که این فکر رو میکنن حالا چرا ؟ اگه کسی‌ پی‌ سی‌ داشته باشه چه الان و چه ۲۰ سال پیش میدونه که بیشتر مادر بورد‌های جهان رو اسوس تولید میکنه حتی مادر بورد سونی و دل و دیگر برند‌ها پس بنابر این از نظر تکنولوژی از هیچ برندی ضعیف تر نیست از نظر دیگر هم اسوس چندین ساله که بهترین برند نوت بوک دنیا شناخته می‌شه و جوایز زیادی رو میبره (همین امسال) حالا خودتون قضاوت کنید که چه نوت بوکی مناسبه شماست
شکی نیست ایسوس یکی از بهترین برند های دنیا تو لب تابه.برای مثال سونی که تو ایران رتبه اول دوم فروش رو به خودش اختصاص داده در خارج از ایران سونی حرفی برای گفتن نداره و در عوض ایسوس و ....برترین ها هستن..علت فروش بالای سونی هم همون دید سنتی ایرانی ها به بعضی برند ها هست.

البته من قصد تبلیغ ندارم ولی حرف حق رو باید گفت
البته اینم بگم شاید خودمم نهایتا سونی گرفتم:D

just_german

Registered User
لایک‌ها
102

دوست عزیز تماس گرفته شد با الماس و اینکه دیگه مدل مورد نظر شما تولید نمی‌شه و در بازار نیست (اگه کسی‌ داره خرید قدیمی‌ هست) و با مدل N61 جایگزین شده که اگه کانفیگ جفتشون رو مقایسه کنید مدل N61 بسیار سر تره و قیمتش هم نسبتا خوبه من مدل U30JC رو هم پیشنهاد می‌کنم چون قیمت عالی‌ و کانفیگ خوبی‌ داره

(همهٔ نوت بوک هم همراه کیف اوریجینال اسوس و موس هستند)

بالا