برگزیده های پرشین تولز

آیفون

eliote

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه آیفون دارم، می خوام بفروشمش...Black / 3GS/ 16Gb
version : 3.1.2 (7D11
Serial : 84951F5X3NP

ویژگیها: jailbreak , نرم افزار ، جعبه کامل با همه ی محتویات
قیمت : گذاشتم 670،000 تومان

Last edited:

saskeet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همین جا بالای تاپیکت 32 رو دارن 650 میدن.
550 میخوام

eliote

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز این آیفون من 3.1.2 هستش، همونطور هم که می دونی 3.1.2 دیگه وجود نداره! و از اونجایی که 3.1.3 هم هنوز stablity کامل از خودش نشون نداده، می شه گفت که این آیفون من بیشتر می ارزه...
می تونیم با هم کنار بیاییم، چون من قصد فروشش رو دارم.
آدرس میل می دم اگر که دوس داشتی صحبت کنیم با هم راجع بش.
[email protected]

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
دوست عزیز این آیفون من 3.1.2 هستش، همونطور هم که می دونی 3.1.2 دیگه وجود نداره! و از اونجایی که 3.1.3 هم هنوز stablity کامل از خودش نشون نداده، می شه گفت که این آیفون من بیشتر می ارزه...
می تونیم با هم کنار بیاییم، چون من قصد فروشش رو دارم.
آدرس میل می دم اگر که دوس داشتی صحبت کنیم با هم راجع بش.
[email protected]

3.1.2 بودن که امتیاز نیست راحت میشه دانگرید کرد
عجبببببببببببببببببببببببببببببببببببببببب بخدا اینجا علائدین نیست :f34r::f34r::f34r::f34r:

من یک ماهه پیش 32 در حد آک رو 700 فروختم تاپیکش هست

Royal_KZ

Registered User
لایک‌ها
33
یکی‌ از دوستان به IOS.4 رفته، الان با اینکه فایل SHSH ۳.۱.۳ رو داره نمیتونه برگردونه..

برگشتن به این راحتیا نیست.

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
محض اطلاع اگر فایل shsh نداشته باشید همچین راحت هم نمیشه downgrade کرد!;)

بله ولی هر کسی آپگرید میکنه یا تو خوی سی دیا یا توی پی سی بک آپ SHSH رو میگیره البته 3.1.3 اونقدر خوب هست که نیازی به دانگرید نباشه

یکی‌ از دوستان به IOS.4 رفته، الان با اینکه فایل SHSH ۳.۱.۳ رو داره نمیتونه برگردونه..

برگشتن به این راحتیا نیست.

با 4 من امتحان نکردم راستش ترسیدم به OS4 برم

eliote

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان من از 3.1.2 به 3.1.3 شما Baseband رو upgrade می کنید و وقتی baseband عوض بشه دیگه Downgreade هم وجود نداره...
محض اطلاع آیفون بازا...
با او SHSH هم فقط می شه یه backup ساده گرفت، تازه اگر که درست اطلاعات retrieve بشن، پس نتیجه اینکه 3.1.2 هنوز هم سر هستش...
باز هم می تونم اطلاعات فنی تر بدم اگر که لازم باشه...

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
دوستان من از 3.1.2 به 3.1.3 شما Baseband رو upgrade می کنید و وقتی baseband عوض بشه دیگه Downgreade هم وجود نداره...
محض اطلاع آیفون بازا...
با او SHSH هم فقط می شه یه backup ساده گرفت، تازه اگر که درست اطلاعات retrieve بشن، پس نتیجه اینکه 3.1.2 هنوز هم سر هستش...
باز هم می تونم اطلاعات فنی تر بدم اگر که لازم باشه...

:D اصلا نگید این حرفها رو جایی که میخندن بهتون...:D

اولا که بیس باند از خود نسخه فیرم ویر جدا هست...یعنی اگر گوشی تون انلاک باشه شما میتونید اپگرید کنید و بیس باند هم به همراهش اپگرید میشه و بعد در صورت داشتن SHSH دانگرید کنید که بیس باند به همراهش دانگرید نمیشه اینجا هست که ارزش گوشی انلاک مشخص میشه که حتی در صورت اپگرید شدن بیس باند میتونید برگردید به نسخه پایین تر و انتن هم داشته باشید.

دوما SHSH هم اصلا بک اپ نیست...یه فایل چند کیلو بایتی خیلی ساده هست که مشخصات منحصر به فرد هر ایفون در اون نگه داری میشه.

eliote

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
معاوضه راستش نه! از ایران دارم می رم به پوا احتیاج دارم...
اگر که خریدار هستی تماس بگیر...
[email protected]

eliote

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:D اصلا نگید این حرفها رو جایی که میخندن بهتون...:D

اولا که بیس باند از خود نسخه فیرم ویر جدا هست...یعنی اگر گوشی تون انلاک باشه شما میتونید اپگرید کنید و بیس باند هم به همراهش اپگرید میشه و بعد در صورت داشتن SHSH دانگرید کنید که بیس باند به همراهش دانگرید نمیشه اینجا هست که ارزش گوشی انلاک مشخص میشه که حتی در صورت اپگرید شدن بیس باند میتونید برگردید به نسخه پایین تر و انتن هم داشته باشید.

دوما SHSH هم اصلا بک اپ نیست...یه فایل چند کیلو بایتی خیلی ساده هست که مشخصات منحصر به فرد هر ایفون در اون نگه داری میشه.

baseband رو نمی تونی Downgrade کنی اینو بهت اطمینان می دم...3.1.3 به هیچ وجه به 3.1.2 بر نمی گرده!
مگر اینکه Gohot پاش بیاد وسط...

یه فایل چند کیلو بایتی خیلی ساده که مشخصات منحصر به فرد هر ایفون در اون نگه داری میشه = بک آپ اما از نوع ساده

Last edited:

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
baseband رو نمی تونی Downgrade کنی اینو بهت اطمینان می دم...3.1.3 به هیچ وجه به 3.1.2 بر نمی گرده!
مگر اینکه Gohot پاش بیاد وسط...

یه فایل چند کیلو بایتی خیلی ساده که مشخصات منحصر به فرد هر ایفون در اون نگه داری میشه = بک آپ اما از نوع ساده

منم اینو بهت اطمینان میدم که پست من رو اصلا نخوندی....منم گفتم که بیس باند دانگرید نمیشه ولی فیرم ویر میشه...یه بار دیگه با دقت بخونی میبینی :p

بک اپ از نوع ساده :D هان؟؟!! اصلا ماهیت فایل SHSH رو میدونی چیه؟

eliote

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم اینو بهت اطمینان میدم که پست من رو اصلا نخوندی....منم گفتم که بیس باند دانگرید نمیشه ولی فیرم ویر میشه...یه بار دیگه با دقت بخونی میبینی :p

بک اپ از نوع ساده :D هان؟؟!! اصلا ماهیت فایل SHSH رو میدونی چیه؟

فکر می کنم که تو هم پست منو نخوندی مه اون اول همچین جوابی دادی! به نظر من میومد که حرفامون یکیه...

بالا