برگزیده های پرشین تولز

نرم افزار ریکاوری

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
یک نرم افزار خوب Recovery نام ببرید که بشه اطلاعات از دست رفته هارد برگرداند وکار باهاش راحت باشه

راستی اگر روی دریاوی که اطلاعات پاک شده روش اطلاعات جدید ریخته بشه ایا میشه اون قبلی ها رو برگرداند؟

C4TX

Registered User
لایک‌ها
99
یک نرم افزار خوب Recovery نام ببرید که بشه اطلاعات از دست رفته هارد برگرداند وکار باهاش راحت باشه

راستی اگر روی دریاوی که اطلاعات پاک شده روش اطلاعات جدید ریخته بشه ایا میشه اون قبلی ها رو برگرداند؟
من نرم افزار Recovery My File رو پيشنهاد مي‌دم و خيلي هم كارآمد هست.
در مورد بازيابي اطلاعات قبلتر هم بستگي به شانس داره و در اكثر موارد ميزان محدودي از اطلاعات بازيابي مي‌شن.

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
من نرم افزار Recovery My File رو پيشنهاد مي‌دم و خيلي هم كارآمد هست.
در مورد بازيابي اطلاعات قبلتر هم بستگي به شانس داره و در اكثر موارد ميزان محدودي از اطلاعات بازيابي مي‌شن.

Recover My Files فایل ها برمیگرداند مثلا عکس یا فیلم با حجمش
ولی نشان نمیده چرا؟

niki69

Registered User
لایک‌ها
3
EASEUS Data Recovery Wizard Professional 5.0.1 هم برنامه خوبی هستش

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
مثل اینکه این برنامه ها برای انهایی که روشون فایل جدید اومده کارایی نداره برای فایل های تازه پاک شده جواب میده

ghazal-m

Registered User
لایک‌ها
42

برای این کار من نرم افزار Active File Recovery رو پیشنهاد می کنم این برنامه در نوع خودش بی نظیره و شما می تونید اطمینان داشته باشید اگر این نرم افزار نتونه فایلهاتونو ریکاور کنه هیچ نرم افزار دیگه ای نمی تونه

elmira.red

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای این کار من نرم افزار Active File Recovery رو پیشنهاد می کنم این برنامه در نوع خودش بی نظیره و شما می تونید اطمینان داشته باشید اگر این نرم افزار نتونه فایلهاتونو ریکاور کنه هیچ نرم افزار دیگه ای نمی تونه

بله انصافا" برانامه پر فایده ای هست. البته یک خانواده هستند کلا" . نرم افزار R- studio هم فوقالاده هست با قابلیت برگرداندن فایلهای لینوکیس و مک ( اپل) :cool:

بالا