برگزیده های پرشین تولز

واریز 624 پوند به حساب یک شخص در انگلستان

sasan50cent

Registered User
لایک‌ها
3
سلام دوستان ، کسی هست که اینکارو برای من تضمینی انجام بده ؟
هزینه ی کلی رو هم بگید.

mikel jaskon

Registered User
لایک‌ها
162
سلام
چه بانکیه؟
پول ریالی به حساب من بریز برات انجام میدم... عجله ای هست یا عادی؟

تخفیف هم میدم.
نرخ ارز هم معادل فروش بانک سامان

AfraWeb.net

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان ، کسی هست که اینکارو برای من تضمینی انجام بده ؟
هزینه ی کلی رو هم بگید.

از طریق وایر بانک میتوانیم براتون انجام بدیم نوع حساب بانکی و اطلاعات را دریافت نمایید تا قیمت محاسبه گردد .
واریز از کانادا به حساب بانکی انجام خواهد شد .

sasan50cent

Registered User
لایک‌ها
3
بانک Barclays انگلیس هستش .
بله باید زود ریخته بشه .

قیمت ندادید دوستان .

mikel jaskon

Registered User
لایک‌ها
162
پ خ فرستادم
شما مبلغ 624 پوند به نرخ روز بانک سامان برای من باید بفرستید.
کارمزد صفر تومان
اگر خواستید قبلش تماس تلفنی با من بگیرید. شماره هم فرستادم.

sasan50cent

Registered User
لایک‌ها
3
شرمنده اینو میگما ، ولی چه تظمینی هست ؟
mikel jaskon جان ، شما چطوری اینکارو می کنید ؟
خود بانک سامان کارمزد نمیگیره ؟

AfraWeb.net

Registered User
لایک‌ها
0
بهترین راه این هست از طریق صرافی معتبر هزینه را واریز کنید . بگید میخواهید وایر بفرستید براتون انجام میدهند کارمزد هم بستگی به صرافی دارد ولی معمولا بین 30 تا 60 دلار متغییر هست .

mikel jaskon

Registered User
لایک‌ها
162
سلام
منظور من این بود که به قیمت پوند در بانک سامان نه توسط بانک سامان
همون جور که تلفنی هم عرض کردم رابط من در ایرلند بود و میگفت اگر اینترنتی بریزم 4-5 روز طول میکشه ولی اگر منچستر بود میتونست حضوری بره بارکلی به حساب شما بریزه.
جهت اطلاع شما من خودم چند روز پیش از صرافی حواله کردم 8500 پوند 48 ساعته رسید صرافی کارمزد هم نگرفت( حواله به حساب بانکی).... بعضی روزا کارمزد مجانیه

AfraWeb.net

Registered User
لایک‌ها
0
صرافی کارمزد هم نگرفت( حواله به حساب بانکی).... بعضی روزا کارمزد مجانیه

میشه اسم صرافی و روزهایی که مجانی هست را بفرمایید . اسم این متد wire bank هست که دو حالت دارد حالت اول اینکه در همان کشور صرافی شعبه داشته باشد و یا اینکه فرد از از همون کشور هزینه را واریز نماید . در این حالت همون روز پول به حسابشون وارد میشه روش دوم از طریق بانک سوم صورت میگیره که معمولا از دبی انجام میشه در این حالت بانک مبلغی را بعلاوه هزینه کارمزد شما کم میکند مثلا اگر 100 دلار پرداخت داشته باشید 80 دلار به حساب دریافت کنند پول واریز میشود این نمونه از حساب ارزی ما در کانادا هست میتوانید روش کار رو مشاهده فرمایید
http://img19.img98.com/out.php/i103407_GetAttachment.aspx.jpg

mikel jaskon

Registered User
لایک‌ها
162
میشه اسم صرافی و روزهایی که مجانی هست را بفرمایید . اسم این متد wire bank هست که دو حالت دارد حالت اول اینکه در همان کشور صرافی شعبه داشته باشد و یا اینکه فرد از از همون کشور هزینه را واریز نماید . در این حالت همون روز پول به حسابشون وارد میشه روش دوم از طریق بانک سوم صورت میگیره که معمولا از دبی انجام میشه در این حالت بانک مبلغی را بعلاوه هزینه کارمزد شما کم میکند مثلا اگر 100 دلار پرداخت داشته باشید 80 دلار به حساب دریافت کنند پول واریز میشود این نمونه از حساب ارزی ما در کانادا هست میتوانید روش کار رو مشاهده فرمایید
http://img19.img98.com/out.php/i103407_GetAttachment.aspx.jpg

من با 2 تا صرافی ( صرافی آرین و بابک هر دو کرج) همون روز چک کردم هر 2 گفتند همون روز بدون کارمزد پول حواله میکنیم.
بعدا" که دلیلش رو پرسیدم به من گفتند اینا پول یک سری کسایی هست که تو انگلیس کار میکنند و چون تو بلک مارکت کار میکنند پولشون رو نمی تونند به راحتی به خارج بفرستند ........... برای همین ما بهشون میگیم به یک بانک تو انگلیس حواله کنند..... این که چه روزایی مجانیه بستگی به بالانس صرافی ها داره که کدوم طرف ترازشون منفی یا مثبت باشه........ اون روزی که من حواله کردم با وجودیکه قیمت فروش پوند روی تابلو 1555 تومان بود برای من 1549 تومان حساب کرد و دقیقا" معادلش پوند به لویدز بانک ریختند.......... این طور که صرافی میگفت انگلستان از اون کشورایی هست که کارمزد از پول حواله شده کم نمی کنند ( قانون است) مثلا" شما نمی تونی 8500 پوند بریزی بگی کارمزدش از همین پول کم کنید و بقیه اش را بریزید به حساب ... یعنی کارمزد بانکیش حتما" در مبدا کسر میشه و نمیشه در مقصد کم کرد.

Last edited:
بالا