برگزیده های پرشین تولز

مهره مار

mandegar2

Registered User
لایک‌ها
12
سلام
مهره مار از قدیم الایام به عنوان شیعی با خواص و انرژی های خوب مطرح بوده و هست تا جایی که در فرهنگ هم نفوذ کرده و از فرد خوش شانس به عنوان دارنده مهره مار یاد میشود !
نظر شما چیست ؟ مهره مار جنسی قیمتی است و یا وسیله افراد خرافاتی است ؟

vali46

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
اون انرژی که شما مد نظرتون هست که نه خاصیتت اون جوری نداره, اما خاصیت درمانی برای نیش مار داره البته واقعیش

آرمین

Registered User
لایک‌ها
3
تاپیک فکر کنم قدیمیه اما همچین چیزی وجود داره و ریشه علمی داره نه خرافی
البته به این راحتی هم بدست نمیاد چون طرف با مرگ دست و پنجه نرم میکنه
اما این خرافاته که آدمای خوش شانس رو میگن مهره مار داره
سئوال: من که این همه دختر دنبالمن مهره مار دارم؟

mandegar2

Registered User
لایک‌ها
12
سلام
اون انرژی که شما مد نظرتون هست که نه خاصیتت اون جوری نداره, اما خاصیت درمانی برای نیش مار داره البته واقعیش
مثلا چه جور بیماری هایی را میتونه درمان کنه؟
واقعیش را چطور میشه تشخیص داد ؟
تاپیک فکر کنم قدیمیه اما همچین چیزی وجود داره و ریشه علمی داره نه خرافی
البته به این راحتی هم بدست نمیاد چون طرف با مرگ دست و پنجه نرم میکنه
اما این خرافاته که آدمای خوش شانس رو میگن مهره مار داره
سئوال: من که این همه دختر دنبالمن مهره مار دارم؟

پس مهره مار چه خاصیتی داره ؟

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
مهره مار یعنی کسی که ارتباط خوبی با مردم برقرار میکنه و با هرکسی که میشینه مثل اون میشه و همون شکل باهاش صحبت میکنه

این افراد رو از قدیم میگفتن مهره مار داره چون تو دل همه کس جا میکرده و به چیزی که میخواسته میرسیده

خصوصا ممکن بوده طرف قیافه و ظاهر درستی هم نداشته اما مهره مار داشته

این چیز میزایی که بیرون میفروشن بیشتر جنبه تزئینی داره

با احترام / حجت

آرمین

Registered User
لایک‌ها
3
پس مهره مار چه خاصیتی داره ؟
مهره مار رو که بالاتر دوستان گفتن بیشتر واسه تاثیر گذاری رو افراده نمیدونم تا حالا مار از نزدیک دیدی؟؟؟
میگن اگه مار یکی رو نشون کنه باید حتما زهرش خالی شه حالا اگه اون فرار کنه زهرش رو رو یه سنگ خالی میکنه دقیق یادم نیس تا چند بار این اتفاق باید بیوفته تا اون سنگ بشه مهره مار
البته خودم فکر میکنم بیشتر جنبه سحر و افسون داشته باشه

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
مهره مار رو که بالاتر دوستان گفتن بیشتر واسه تاثیر گذاری رو افراده نمیدونم تا حالا مار از نزدیک دیدی؟؟؟
میگن اگه مار یکی رو نشون کنه باید حتما زهرش خالی شه حالا اگه اون فرار کنه زهرش رو رو یه سنگ خالی میکنه دقیق یادم نیس تا چند بار این اتفاق باید بیوفته تا اون سنگ بشه مهره مار
البته خودم فکر میکنم بیشتر جنبه سحر و افسون داشته باشه
از دوران قدیم مار با سحر و جادو اجین بوده !

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
از دوران قدیم مار با سحر و جادو اجین بوده !
مهره مار در برخورد اول خرافاتی ، بچه گانه و غیر واقعی می نماید ولی علم قدیمی و نویافته متافیزیک که از جمله علوم پیشرفته بشریت است وواقعیات پنهان بسیاری از موضوعات را کشف واثبات مینماند و روش شناختی متفاوتی از علوم تجربی دارد وعلم سنگ درمانی یکی از شاخه های بسیارجزیی آن است که امروزه توانسته است بسیاری از مشکلات بظاهر لاینحل بشر را حل کند درخصوص مهره مار متافیزیک اینگونه اظهار نطر میکند :هرشی در جهان هستی بواسطه جوهره ساختاری خود نیرویی مغناطیسی دارد وبرآیند این انرزی های نهفته منتشر شده از اجسام واشیاء بصورت بسیار موثر وقابل مشاهده نظمی را در جهان هستی پدید می آورند که در قرآن مبین نیز از آن یاد شده که در آیاتی به نگاه داشته شدن ستارگان وزمین درآسمانها با ستونهای نامریی به اذن خداوند قادرمتعال یادشده است .مارهای نر وماده به علت وضعیت خاص آناتومیک خود ازشرایط متفاوتی برخوردارند تا انگیزش برای آمیزش را پیداکنند وبر آن وضعیت فائق آیند .وبا این عمل ادامه بقاء یابند .خداوند متعال متابولیسم بدن مار را بگونه ای آفریده است که درطول سال یک ترشح استخوانی ازجنس شاخ بر روی سرخود همانند پینه ترشح مینماید که دارای بیشترین بار مغناظیسی نسبت به سایر اجسام واشیاء است وبصورت تک قطبی است که آن را بنام مهره مار میشناسیم .مهره مار درمارهای نر بار مثبت ومهره مار در مارهای ماده حامل بار انرژی منفی هستند که مانند آهنربایی متابولیک و طبیعی دوجفت را بسوی هم جذب می نماید ومقاربت برای ادامه نسل را موجب میشود .اندازه این مهره ها حدودا به قدر ۲ عدد لپه معمولی است .بعد از عمل جفت گیری این مهره ها ازسرمارجداشده وبرزمین میافتد اگرفردی بتواند این مهره ها را که متعلق به دو مار جفتگیری کننده را از آن خودنموده و۴۰ روز باخود دارد مغناطیس طبیعی بدن با مغناطیس مهره مار هماهنگ شده وتقویت میشود سپس وفرد دارنده بواسطه آن میدانی بمراتب وسیع تر وقویتر نسبت به فرد عادی فاقد مهره مار حول خود ساتع مینماید که آثار بیشماری را برای آن ناشی میگردد.

۱- خاصیت غیر قابل انکارمغناطیسی یادشده اعصاب را به گونه ای ریلکس وآرام مینماید واسترس های آگاهانه واسترس های ناخودآگاه را میزداید که دارنده تا کنون آن را تجربه نکرده است .این آرامش ضمن ایجاد اعتماد بنفس وآثار دیگرش برفرد به افراد مرتبت با ایشان هم سرایت میکند ودراین حالت است که افراد هرچه مغرض تر وهرچه عصبانیترباشند باز به محض ملاقات حضوری با دارنده مهره مار در اثر آرامش ایجاد شده مثل موم رام میشوند وچون این حالت را مدام در حضورشما احساس میکنند شیفته شما میشوند ومدام دوست دارند در حضور شما باشند واز آرامش نایاب شما بهره مند گردند.

۲- خاصیت فوق العاده مغناطیسی در مقابل بسیاری از بیماریها جلوگیری کرده و تاثیر بسیا ربالای آن در تسکین درد ها هم برای استفاده کننده وهم مخاطبانیکه درکنار شما هستند ونیزاثرقاطع آن بر ازبین بردن جوش های صورت وزیبا ترکردن چهره به اثبات رسیده است .

۳- خاصیت مغناطیسی آن در ازبین بردن آثار سوء گوشی های تلفن همراه (موبایل ) ودکل های مخابراتی وتلوزیونی ونیز کابل های فشارقوی ولوازم خانگی وتمامی موارد ی از این دست دیگرخصوصیت منحصر به فرد مهره ماراست .

تجار وسیاست مداران وچهره های کاریزماتیک درسطوح بالا درکشورهای خاورمیانه خصوصا شیوخ وبزرگان عرب مهره مار را به عنوان راضی سر به مهر با خود دارنداما فناوری اطلاعات واینترنت شرایطی را فراهم نموده است تا هیچ کالایی سری ومختص افراد خاص باقی نماند .دربرخی مناطق همچون آذربایجان افراد محلی ای وجود دارند که نسل اندر نسل به تهیه مهره مار میپردازند .

----------------------------------------------------
پی نوشت : ادرس و اسم نویسنده مطلب رو نمیزارم تا اونجاش بسوزه
حالا بره شکایت کنه !

با احترام / حجت

آرمین

Registered User
لایک‌ها
3
تنکس دلم خواست البته من همینطوری هم همه کنارم آرامش دارن فقط میخوام خودم آروم تر باشم
یکی از دخترای دانشگامون اینطوریه خیلی کنارش آروم میشم اما چون نامزد داره نمیتونم باهاش دوست شم

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
تنکس دلم خواست البته من همینطوری هم همه کنارم آرامش دارن فقط میخوام خودم آروم تر باشم
یکی از دخترای دانشگامون اینطوریه خیلی کنارش آروم میشم اما چون نامزد داره نمیتونم باهاش دوست شم
اگه نامزد داره چرا میری کنارش میمونی؟

یا برو نامزده رو بکش

یا بیخیالش بشو زشته

آرمین

Registered User
لایک‌ها
3
اگه نامزد داره چرا میری کنارش میمونی؟

یا برو نامزده رو بکش

یا بیخیالش بشو زشته

آخه دیگه داره عروسی میکنه با نامزدش بعد از اون چادری های خوشگله خیلی هم پابنده شوهرشه
همین آرامشه واسه ما بسه هی میچسبیم بهش:دی

آرمین

Registered User
لایک‌ها
3
ورش زیاد مهم نیس مهم نفس عمله که ما انجام میدیم

Rex_Kamnia

Registered User
لایک‌ها
81
مهر مار -اگه منظورتون اون وسیله که به خودشون آویزون میکنن که به نظرم همش خرافاته
ولی کلمه مهر مار که تو ادبیات به کار میره به معنی هموان شخصی که خیلی خوب حرف میزنه وهمه رو جذب میکنه

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
توی بعضی از فروشگاه های اینترنتی به قیمت 20-30 هزار تومن فروش میره همین مهره مار

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
....
مهره مار یه ماده هست که در سر مار ترشح میشه و هنگام جفت گیری دو مار نر و ماده با هم از سر مار جدا میشه ( نمیدونم از نر یا ماده ) و به اون میگند مهره مار . شرایط خاصی برای ایجادش هست و حتی هر مهره مار که طبیعی ایجاد شده هم نمیتونه اون خاصیت رو داشته باشه .
توی کتابها از خواص جادوییش خیلی زیاد گفتند مثل این که صاحبش به هر چی بخواد میرسه ....

قیمت اصلش هم حداقل 30 میلیون تومنه !

salar68

Registered User
لایک‌ها
66
سلام من اینطوری شنیدم

معمولا" مار های سمی هر از گاهی نیاز دارن که سمشو را تخیله کنند و دوباره تجدید بشه برای این کار هر از گاهی روی یه سنگی که خودشون نشون کردن توی منطقه زندگی اون کارو انجام می دهند و زهرشون را روی اون تیکه سنگ هر از گاهی خالی می کنن
و این کارو بار ها و سالیان انجام می دن

بالا