برگزیده های پرشین تولز

نامه دختری 7ساله به باشگاه آرسنال

saeed_021

Registered User
لایک‌ها
11
به گزارش قدسنا، سایت تحریم جهانی اسراییل با انتشار تصویر نامه یک دختربچه ۷ ساله فلسطینی به باشگاه فوتبال آرسنال، از مدیران این باشگاه انگلیسی خواست تا دست از حمایت از **** صهیونیستی در کشتار زنان و کودکان فلسطینی بر دارد.

به گزارش سایت تحریم جهانی اسراییل، “فاطمه ضحی” دختر هفت ساله در نامه خود خطاب به سران باشگاه آرسنال به خط انگلیسی دست و پا شکستهای آورده است: “اسراییل کودکانی را که در حال بازی فوتبال هستند میکشد… چرا شما به اسراییل کمک میکنید..؟ من هرگز تیم آرسنال را دوست ندارم… ”
nf00121491-1.jpg

این دختر بچه فلسطینی در پایان نامه خود جمله ” آرسنال بهترین است” را نوشته و آنگاه بر روی آن خط کشیده است تا به این ترتیب مخالفت خود را نه تنها با این تیم باشگاهی انگلیس، بلکه به همه موسسات حامی **** صهیونیستی اعلام کند.

سایت تحریم جهانی اسراییل که تصویر این نامه را منتشر کرده در زیر نامه نوشته است: “نامه دختر بچهای به باشگاه آرسنال که هرگز پاسخی دریافت نکرد.”

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
به گزارش قدسنا، سایت تحریم جهانی اسراییل با انتشار تصویر نامه یک دختربچه ۷ ساله فلسطینی به باشگاه فوتبال آرسنال، از مدیران این باشگاه انگلیسی خواست تا دست از حمایت از **** صهیونیستی در کشتار زنان و کودکان فلسطینی بر دارد.

به گزارش سایت تحریم جهانی اسراییل، “فاطمه ضحی” دختر هفت ساله در نامه خود خطاب به سران باشگاه آرسنال به خط انگلیسی دست و پا شکستهای آورده است: “اسراییل کودکانی را که در حال بازی فوتبال هستند میکشد… چرا شما به اسراییل کمک میکنید..؟ من هرگز تیم آرسنال را دوست ندارم… ”
nf00121491-1.jpg

این دختر بچه فلسطینی در پایان نامه خود جمله ” آرسنال بهترین است” را نوشته و آنگاه بر روی آن خط کشیده است تا به این ترتیب مخالفت خود را نه تنها با این تیم باشگاهی انگلیس، بلکه به همه موسسات حامی **** صهیونیستی اعلام کند.

سایت تحریم جهانی اسراییل که تصویر این نامه را منتشر کرده در زیر نامه نوشته است: “نامه دختر بچهای به باشگاه آرسنال که هرگز پاسخی دریافت نکرد.”

اینا هم بازی
http://www.inminds.co.uk/boycott-brands.html

خیلیهاشونم تو ایران ریخته

مرگ بر منافقان

پ.ن این تاپیک یک روز دووم میاره به گمونم:(

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
به تو هیچ ربتی نداره ...فزول:eek::eek::eek::eek::hmm::hmm::hmm::hmm:

کلاس چندمی؟چند سالته کوچولو؟

ربتی=ربطی

فزول=فضول

تو=شما

حالا بچه خوبی باش از روی اینایی که گفتم 20 بار بنویس وگرنه برات بستنی نمیخرما:D:D:D:D

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
بچه ها با هم مهربون باشید. حالا دست و پای همو بوس کنید باهم آشتی کنید

اون نامه هم سرکاریه
183.gif

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
به بسیجیها توهین نکنید

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
بچه ها با هم مهربون باشید. حالا دست و پای همو بوس کنید باهم آشتی کنید

اون نامه هم سرکاریه
183.gif

در سال جدید رفتاری جدید:):) تبارک الله

اون نامه هم چه راست چه دروغ باشه اسرائیل باید محو بشه

به بسیجیها توهین نکنید

کی گفته من بسیجیم؟

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
در سال جدید رفتاری جدید:):) تبارک الله

اون نامه هم چه راست چه دروغ باشه اسرائیل باید محو بشه

کی گفته من بسیجیم؟

کلا گفتم
نه اینکه شما بسیجی باشی
بشیج لشکر مخلص خداست

Amir_Br

Registered User
لایک‌ها
116
راست میگه درسته من بسیجی نیستم اما بسیجی ها رو دوس دارم
دقیقا ، بسیجی هم مثل ما آدمه فقط اگه چماق نداشته باشه و به عقاید دیگران هم احترام بذاره و به حریم شخصی دیگران بی اجازه وارد نشه ، دوست داشتنی تر هم میشه :D

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
ارسنالی جماعت همینن دیگه :دی همشون تروریستن:دی

آرمین

Registered User
لایک‌ها
3
دقیقا ، بسیجی هم مثل ما آدمه فقط اگه چماق نداشته باشه و به عقاید دیگران هم احترام بذاره و به حریم شخصی دیگران بی اجازه وارد نشه ، دوست داشتنی تر هم میشه :D

تو بگو همسنگر من
ما تقاص چی رو میدیم؟

بالا