برگزیده های پرشین تولز

آیا از سایت دیجی کالا، موبایل بخرم؟

soroush7334

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

میخوام اگه شد یه ساتیو از سایت دیجی کالا بخرم
اما من تا حالا از فروشگاه اینترنتی چیزی نخریدم
میخواستم از شما بپرسم که که میشه به این سایت اعتمادی کرد؟
تا حالا کسی از این سایت چیزی خریده؟
با تشکر

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
خودت چي فكر ميكني؟؟؟؟
كسي كه اين همه هزينه كنه براي سايتش حتما فروشگاه معروفي هستش
در ضمن اگه ميخواي موبايل بخري و تهراني ميتوني به فروشگاهشون بري كه توي سايت زده و اونجا تست كني و بعد بخري
اگرم تهران نيستي ميتوني سفارش بدي و مشكلي پيش نميادش

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
من یه گوشی 50 تومانی ازش خریدم مشکلی نبود الا باطری گوشی که اونم رفتم بازار گرفتم اگه میگیری تست کن همه چیشو

Mohammad 1985

Registered User
لایک‌ها
1
فقط یه مشکلی هست ! اینا خیلی گرون فروشن ! همین !!!! خیلی اکثر سایتهای فروش آن لاین معمولا گران فروشند مال کامپیوتر هم همنطور اونا هم گرون فرشند ! تا اونجا که من دیدم ! به نظرم فقط به درد دیدن اطلاعات در مورد گوشی می خوره !

soroush7334

Registered User
لایک‌ها
2
فقط یه مشکلی هست ! اینا خیلی گرون فروشن ! همین !!!! خیلی اکثر سایتهای فروش آن لاین معمولا گران فروشند مال کامپیوتر هم همنطور اونا هم گرون فرشند ! تا اونجا که من دیدم ! به نظرم فقط به درد دیدن اطلاعات در مورد گوشی می خوره !
چرا گران فروشی؟
این سایت گوشی ساتیو رو با گارانتی و بیمه میفروشه 545 ت
ولی توی اهواز بدون گارانتی وبیمه ساتیو رو 570 میفروشن
ولی خوب ایجا شهرستان هست و هر کی هرچه قدر که دلش خواست روی گوشی میکشه!

Blocker

Registered User
لایک‌ها
24
گرونه بابا جای دیگه نیست ؟ :|

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
مطمئن هست اما گرون فروشه نسبت به بازار تهران.
حدود 10 درصد قیمتش بالاتر از بازره.
موافقم!

سایت دیجی کالا برای دریافت و مقایسه کالا ها انتخاب بدی نیست.... اما مطمئنا قیمت های ارائه شده در سایت به نسبت بازار بالاتر هست....

soroush7334

Registered User
لایک‌ها
2
خوب به نظرتون بهترین فروشگاه اینترنتی برای خرید موبایل که هم بشه بهش اعتماد کرد وهم قیمت خوبی داشته باشه چی هست؟

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
دیجی کالا یه مشکل دیگه هم داره

یکی از کسانی که می شناسم می خواست یه دوربین ازشون بگیره قیمتشون یه 30 تومنی از بازار کمتر بود و اینم گفت مگه دیوونم برم بیرون بخرم این که هم گارانتی می کنه هم پول پست نمی گیره و هم یه چیزی هم مثل پایه دوربین هم جایزه می ده از همین می گیرم خلاصه زنگ زد و ایننها پولم ریخت

بعد اینها بهش گفتند که این دوربین الان موجود نیست میره برای چند روز بعد

بعد چند روز که گذشت بهش باز گفتند این دوربینی که شما می خوایید الان موجود شده ولی نه با قیمت سایت بلکه مثلا یه 30 تومنی از قیمت بازار بیشتر

خلاصه اینکه اگه می خوای بخری باهاشون شرط کن که من بیشتر از این قیمتی که امروز توی سایتتون زدید بیشتر نمی دم و تضمین بگیر که اگه اینطور شد پولت رو پس بدند

soroush7334

Registered User
لایک‌ها
2
دیجی کالا یه مشکل دیگه هم داره

یکی از کسانی که می شناسم می خواست یه دوربین ازشون بگیره قیمتشون یه 30 تومنی از بازار کمتر بود و اینم گفت مگه دیوونم برم بیرون بخرم این که هم گارانتی می کنه هم پول پست نمی گیره و هم یه چیزی هم مثل پایه دوربین هم جایزه می ده از همین می گیرم خلاصه زنگ زد و ایننها پولم ریخت

بعد اینها بهش گفتند که این دوربین الان موجود نیست میره برای چند روز بعد

بعد چند روز که گذشت بهش باز گفتند این دوربینی که شما می خوایید الان موجود شده ولی نه با قیمت سایت بلکه مثلا یه 30 تومنی از قیمت بازار بیشتر

خلاصه اینکه اگه می خوای بخری باهاشون شرط کن که من بیشتر از این قیمتی که امروز توی سایتتون زدید بیشتر نمی دم و تضمین بگیر که اگه اینطور شد پولت رو پس بدند
دیجی کالا یه نمایندگی تو اهواز داره و از این بابت خیالم راحته!

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
gooshishop قیمتاش یکم مناسبتره اما بازم به از بازار بالاتره
اما من ازش خرید نداشتم بدونم مطمئن هست یا نه اما شنیدم که کسی خرید داشته.

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
به نظر من فقط حضوری خرید کنید. همونجا هم صفحه نمایش، جعبه و محتویات، گارانتی و بقیه چیزها رو چک کنید. اینجا پول رو که دادی دیگه تمومه و دستتون به هیچ جایی بند نیست. اگر شانستون خوب نباشه و یک در هزار یه کالای مورد دار به شما بیافته کسی جوابتون رو نخواهد داد.

badform

Registered User
لایک‌ها
97
جالبه کسانی نظر دادند که یکبار هم خرید نکردند....قیمت های موبایلش واکثرا هم قیمت بازاره...و اختلاف حدود 3الی 10 تومنه حداکثر....ضمنا گارانتی عادی و همچنین گارانتی پس دادن هم دارد....
ضمنا هیچ چیزی را تا وقتی موجود نداشته باشند نمی فروشند....

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
جالبه کسانی نظر دادند که یکبار هم خرید نکردند....قیمت های موبایلش واکثرا هم قیمت بازاره...و اختلاف حدود 3الی 10 تومنه حداکثر....ضمنا گارانتی عادی و همچنین گارانتی پس دادن هم دارد....
ضمنا هیچ چیزی را تا وقتی موجود نداشته باشند نمی فروشند....
شما قیمت بازار کجارو میگی دوست عزیز؟
قیمتاش بین 5 تا 10 درصد در بعضی موارد حتی بیشتر از بازار بیشتره.

شما بازار اهواز رو حساب نکن چون اونا خودشونم گرون میفروشن!

arani_ali

Registered User
لایک‌ها
69
برای من که تهران هستم حتی اگه قیمت سایت 10 تومن هم گرونتر باشه ترجیح میدم دم خونه تحویل بگیرم
آدم اگه با ماشین و بعد از طرح بره پول پارکینگ و علافی ترافیک و ..
ارزش داره آدم یه چند تومن بیشتر هزینه کنه

saeid_maniac

Registered User
لایک‌ها
5
به نظر من gooshishop.com قیمت هاش نسبت به بقیه فروشگاه های اینترنتی بهتره. اگرچه نسبت به بازار باز هم بالاتره
اما برای خرید خیلی مطمئنه

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6

حالا واسه یه نفر این اتفاق افتاده !

من خرید کردم گوشی هیچ مشکلی نداشته ، تازه یه کارت خوان همه کاره هم بهم جایزه دادن با یه مشت کاتالوگ دوربینو موبایل و نوت بوک :p:p:p:p :دی

به نظر من gooshishop.com قیمت هاش نسبت به بقیه فروشگاه های اینترنتی بهتره. اگرچه نسبت به بازار باز هم بالاتره
اما برای خرید خیلی مطمئنه

بستگی به فروششون داره دوست عزیز اینجوری نیست که همیشه اقای فروغی به نسبت دی جی کالا ارزونتر بفروشه

قیمت گوشی معمولا روز به روز افت میکنه و خرید های جدید ارزون تر از خرید قبلی هستن ، پس هر کدوم زودتر گوشیهایی که خریدن رو بفروشن و خرید مجدد با قیمت پایین تر داشته باشن قطعا زودتر قیمت رو پایین میارن .

بالا