برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در مورد استفاده از بارفیکس

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
با سلام

دوستان من میخوام در منزل از بارفیکس استفاده کنم، اما چارچوب تمامی درهای داخل منزل، مسطح نیست و به صورت 2 تکه است، یعنی نصفش پایین تر از نصف دیگر است! یه حالتی مثل پله ای است!
بنابراین بارفیکس روش نصب نمیشه و نمیدونم چه کار کنم.

میخواستم ببینم دوستان روشی میشناسند که بتوان به راحتی در منزل از بارفیکس استفاده کرد؟

خوشحال میشم نظراتتون رو بدونم :)

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
کسی نیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــست؟!!؟!!؟!؟!؟ :(

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
یه عکس از خونتون می دی ؟! :blink:

mkf711

Registered User
لایک‌ها
18
كي حال بارفيكس زدن داره:eek:

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
یه عکس از خونتون می دی ؟! :blink:

از کجای خونه؟ از چارچوب در؟ :f34r:

كي حال بارفيكس زدن داره:eek:

من! :D
چند بار بزنی روون میشی!

بیا یه مواد دارم سیگار نیست ، کلی سر حالت می یاره

پنیر که نیست؟!! :p

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
با سلام

دوستان من میخوام در منزل از بارفیکس استفاده کنم، اما چارچوب تمامی درهای داخل منزل، مسطح نیست و به صورت 2 تکه است، یعنی نصفش پایین تر از نصف دیگر است! یه حالتی مثل پله ای است!
بنابراین بارفیکس روش نصب نمیشه و نمیدونم چه کار کنم.

میخواستم ببینم دوستان روشی میشناسند که بتوان به راحتی در منزل از بارفیکس استفاده کرد؟

خوشحال میشم نظراتتون رو بدونم :)

تبریک میگم که تصمیم گرفتی بارفیکس بزنی :)
اگه بتونی سه تا تمرین رو قطع نکنی بدنت همیشه آماده و عضلانی میمونه :بارفیکس (عقب ،جلو)+شنا + درازونشست.

منم چون نیاز به بارفیکس داشتم (البته میتونستم روی در هم نصب کنم ولی اونجوری فایده نداره) دوتا قلاب گرفتم و به تیر آهن سقف انداختم که بعدا میتونی انواع اقسام استفاده رو ازش بکنی مثلا بهش کیسه بکس ببندی باهاش تاب بخوری :blink: یا آدم سلاخی کنی :f34r:
در این تصویر آقای ویل اسمیت داره روی همچین چیزی که من گفتم تمرین میکنه :rolleyes:

1279268653.jpg

شما میتونی این قلاب ها رو از ابزار فروشی ها تهیه کنی و به تیر آهن یا احتمالا جای مناسب دیگه ببندی (چون با شرایط محیطی منزل شما آشنا نیستم نمیتونم بیشتر توضیح بدم

موفق و ورزشکار باشید

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
تبریک میگم که تصمیم گرفتی بارفیکس بزنی :)
اگه بتونی سه تا تمرین رو قطع نکنی بدنت همیشه آماده و عضلانی میمونه :بارفیکس (عقب ،جلو)+شنا + درازونشست.

منم چون نیاز به بارفیکس داشتم (البته میتونستم روی در هم نصب کنم ولی اونجوری فایده نداره) دوتا قلاب گرفتم و به تیر آهن سقف انداختم که بعدا میتونی انواع اقسام استفاده رو ازش بکنی مثلا بهش کیسه بکس ببندی باهاش تاب بخوری :blink: یا آدم سلاخی کنی :f34r:
در این تصویر آقای ویل اسمیت داره روی همچین چیزی که من گفتم تمرین میکنه :rolleyes:

1279268653.jpg

شما میتونی این قلاب ها رو از ابزار فروشی ها تهیه کنی و به تیر آهن یا احتمالا جای مناسب دیگه ببندی (چون با شرایط محیطی منزل شما آشنا نیستم نمیتونم بیشتر توضیح بدم

موفق و ورزشکار باشید

با سلام

داداش دستت درد نکنه خیلی آقایی ;)
اتفاقا این چیزی که معرفی کردی خیلی واسه من جوره. من توی پاسیومون میتونم به راحتی نصبش کنم.
فقط میتونید دقیقا بگید از کجا میتونم اون رو تهیه کنم؟ و اسمشم میگی چیه؟ (از مغازه دار باید به چه اسمی اون رو بپرسم؟!!)

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
با سلام

داداش دستت درد نکنه خیلی آقایی ;)
اتفاقا این چیزی که معرفی کردی خیلی واسه من جوره. من توی پاسیومون میتونم به راحتی نصبش کنم.
فقط میتونید دقیقا بگید از کجا میتونم اون رو تهیه کنم؟ و اسمشم میگی چیه؟ (از مغازه دار باید به چه اسمی اون رو بپرسم؟!!)

مخلصیم
شما دو راه داری
1.یا باید بگردی مثل این چیزی که تو عکس دیدی پیدا کنی ،لوازم ورزشی ها دارن این وسیله رو ولی خب خیلی کم گیر میاد بسته به شانست ! من خیلی گشتم و گیر نیاوردم ....بگو "بارفیکس سقفی " چون کمه باید براشون توضیح بدی تا متوجه بشن ....

2.به یه آهنگر بگی برات جوش بده 20 دقیقه کار داره و قیمتش خیلی برات ارزون تر تموم میشه ;)

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
مخلصیم
شما دو راه داری
1.یا باید بگردی مثل این چیزی که تو عکس دیدی پیدا کنی ،لوازم ورزشی ها دارن این وسیله رو ولی خب خیلی کم گیر میاد بسته به شانست ! من خیلی گشتم و گیر نیاوردم ....بگو "بارفیکس سقفی " چون کمه باید براشون توضیح بدی تا متوجه بشن ....

2.به یه آهنگر بگی برات جوش بده 20 دقیقه کار داره و قیمتش خیلی برات ارزون تر تموم میشه ;)

دستت درد نکنه داداش.
بعد تعطیلی برم ببینم از کدوم راه میتونم تهیه ش کنم.
بازم ممنون ;)

بالا