برگزیده های پرشین تولز

بهترین سیستم مدیریت محتوی سایت به زبان فارسی

rezaki

Registered User
لایک‌ها
183
سلام دوستان من هاست گرفتم و حالا می خوام سایتم رو راه بندازم می خواستم بدونم بهترین سیستم مدیریت محتوی که فارسی باشه و تا حد ممکن شبیه وبلاگ باشه کدومه در ضمن چه طور باید اون رو در هاستم نصب کنم و وقتی سیستم رو نصب کردم قالب phpسایتم رو در کدوم قسمت هاست اپولود کنم لطفا یه توضیحات کامل بزارید و مثلا اگه خواستم تبلیغات قبول کنم بنر هارو به راحتی میشه در قسمت راست و یا چپ و یا وسط سایت قرار داد خیلی ممنون از شما دوستان اریایی

ErfanEa

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
10
با اجازه از صاحب تاپیک
من هم سئوال مشابهی دارم . البته در مورد سایت شرکت . (برای سایت شرکت بهترین سیستم مدیریت محتوی چیه )
(فارسی و یا اینگلیسی مهم نیست ) مهم اینه که بشه توی سایت متون فارسی به کار برد .

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
سلام دوستان من هاست گرفتم و حالا می خوام سایتم رو راه بندازم می خواستم بدونم بهترین سیستم مدیریت محتوی که فارسی باشه و تا حد ممکن شبیه وبلاگ باشه کدومه در ضمن چه طور باید اون رو در هاستم نصب کنم و وقتی سیستم رو نصب کردم قالب phpسایتم رو در کدوم قسمت هاست اپولود کنم لطفا یه توضیحات کامل بزارید و مثلا اگه خواستم تبلیغات قبول کنم بنر هارو به راحتی میشه در قسمت راست و یا چپ و یا وسط سایت قرار داد خیلی ممنون از شما دوستان اریایی

با سلام

پیشنهاد من برای شروع نصب PHPnuke است. کاملا فارسی است و کار کردن با آن راحت است و برای قسمت تبلیغات هم براحتی امکان پذیر است.
پیشنهاد بعدی من وردپرس، جوملا و دیتالایف است. البته کار با اینها کمی سخت تر است.

موفق باشید

OurPars

Registered User
لایک‌ها
7

جواب شما >> ورد پرس
:blush:

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
با اجازه از صاحب تاپیک
من هم سئوال مشابهی دارم . البته در مورد سایت شرکت . (برای سایت شرکت بهترین سیستم مدیریت محتوی چیه )
(فارسی و یا اینگلیسی مهم نیست ) مهم اینه که بشه توی سایت متون فارسی به کار برد .

سلام
بهتره شما یه تاپیک جداگانه باز کنی،
در ضمن بهتره بگی که چه امکاناتی میخوای از سیستم مدیریت محتوا
تا دوستان بهتر بتونند راهنمایی کنند.

hawram2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من دیتالایف هم محیط کاربر پسندی داره و هم کار کردن باهاش آسونه.
البته اگه بخوای ماژولهای بیشتری نصب کنی به مشکل بر خواهی خورد. هر چند میتونی از نسخه‌های پلاس دیتالایف هم استفاده کنی.

rezaki

Registered User
لایک‌ها
183
سلام دوستان چند تا سوال داشتم اگه کمکم کنی ممنون میشم می خواستم بدونم بهترین سیستم مدیریت محتوی برای سایت که فارسی باشه و کار کردن با اون مثل وبلاگ باشه و امنیت بالایی هم داشته باشه چه سیستمی هستش و چه جوری باید اون رو در هاستم فعال کنم تا بتونم ازش استفاده کنم در ضمن قالب مورد استفاده هم قالب سایت دانلودها هستش ممنون میشم یه اموزش از ابتدا تا انتها که همون نوشتن مطلب در سایتم از طریق سیستم مدیریت محتوی هستش رو بزاری خیلی خیلی ممنون

در ضمن بالاخره کدوم یکی ازاینها وردپرس، جوملا و دیتالایف
PHPnuke

temper

Registered User
لایک‌ها
1
phpnuke اصلا توصیه نمیشه به خاظر امنیت خیلی ضعیفش .من خودم اوایل سایت هام با phpnuke بود ولی بیشترش مثل آب خوردن هک شدن با این که توصیه های امنیتی رو هم رعایت کرده بودم .
برای سایت های شبیه وبلاگ و سایت های دانلود و از این دست سایت ها وردپرس بهترینه به خاطر تعداد بالای پلاگین ها و انعطاف پذیری فوق العاده بالا و قالب های فراوون و...نصب وردپرس هم به نظر من خیلی آسون تر از cms های دیگه هست و تا اونحایی که یادمه فقط باید مشخصات دیتابیس رو در فایل کانفیک وارد کنید .
برای سایت های شرکتی من چون با .NET کار میکنم از Dotnetnuke استفاده می کنم و با PHP سیستم های مدیریت محتوای مامبو و جوملا گزینه مناسبی برای سایت های شرکتی هستند .
موفق باشی

hooman7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
دوستان اگه دنبال سیستم خوب و حرفه ایی هستند و واقعا واسشون ارزش داره
همکاران ما در حال تهیه سیستم CMS هستند که بر پایه ASP.net 3.5 نوشته شده و شامل بیش از 50 ماجول است
فاز اول این سیستم تا اواسط مرداد ماه تکمیل خواهد شد و فاز بعدی و کامل تر ان تا اویل مهر ماه از تمام تکنیکهای برنامه نویسی در این سیستم استفاده شده
به جرات میتونم بگم به قدری کامل و در عین حال کار با اون ساده است که حتی فردی که کوچترین اطلاعاتی از این موارد ندارد میتونه با این سیستم کار کنه
در حال حاضر تمام وب سایتهای ما بر پایه ASP.net 2 نوشته شده و بزودی پروژه های جدید با این سیستم شروع به کار خواهند کرد
در صورت تمایل برای طراحی وب سایت خود با بنده تماس بگیرید
ما تمامی استاندارهای SEO را رعایت میکنیم و رتبه وب سایت شما در گوگل بالا میاوریم و شما را به راحتی به صفحه اول میرسانیم
تلفن : 22367012

hexasystem

Registered User
لایک‌ها
6
به هیچ وجه سراغ Nuke نرید
بهترین CMS در حال حاضر وردپرس است
آخرین نسخه فارسی را دریافت کنید :

http://fa.wordpress.org/wordpress-3.0.1-fa_IR.zip

وردپرس cms خوبی هست اما بدی که داره متن توش خاصیت justify رونداره یعنی یا باید چپ چین باشه و یا راست چین . اگر اشتباه میکنم دوستان لطفا منو راهنمایی کنند.

صفحات ساخته شده با جوملا هم دارای حجم حداقل 200 تا 250 کیلو بایت به بالا هستند و با احتساب متن و تصویر 400 کیلوبایت به بالا میشن که برای خطوط دیل آپ یک فاجعه محسوب میشه...

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
دیتالایف
به دلیل کاربرپسند بودن و دقیقا چیزی که شما میخوای
یه چیز ساده
که بتونی باهاش هر کاری که میخوای بکنی و تغییرات رو خیلی راحت انجام بدی

miladnasri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
من که دو تا سیستم دیتالایف و وردپرس رو در نظر دارم.
ولی اگه میخواید جلوه های گرافیکی زیبا و کاربر پسند داشته باشه و همچنین شاید بخواید عضوگیری کنید، که در این صورت فقط دیتالایف.
اگه کمی هم "ایچ تی ام ال" بدونید باز هم دیتالایف فوق العاده میشه.

naderfar

Registered User
لایک‌ها
134
صفحات ساخته شده با جوملا هم دارای حجم حداقل 200 تا 250 کیلو بایت به بالا هستند و با احتساب متن و تصویر 400 کیلوبایت به بالا میشن که برای خطوط دیل آپ یک فاجعه محسوب میشه...

بر چه اساسی این حرفو میزنید شما
قالب با یه قالب دیگه قابل مقایسه نیستش!

miladnasri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
در ادامه جواب قبلیم باید بگم که شما اگه بری توی چهار یا پنج روز یا حتی کمتر، کمی "ایچ تی ام ال" یاد بگیرید که خیلی هم ساده هستش، و دو یا سه روز هم سربه سر دیتالایف بذارید تا قلق کار دستتون بیاد، اونوقت میتونید دلخواه ترین سایت رو که دوست دارید بسازید.

بالا