برگزیده های پرشین تولز

درامد اینترنتی بسیار ساده در ایران

AlixBox

Registered User
لایک‌ها
0
سلام. سایتی رو معرفی میکنم که میتونید رایگان عضو شید . ماهانه بهتون 100 هزار تومن میده و بابت هر کلیک رو تبلیغ 300 تومن !! دیگه بهتر از این فکر کنم ندید.
من خودم یک شبه 150 تومن با کلیک کردن جمع کردم و 100 تومن خودش داده فقط مونده 50 تومن که میشه 166 تا کلیک روی هر تبلیغ . بدیش اینه که تا 300 هزار تومن نشه نمیتونید پول بگیرید . دوست من امتحان کرده و پول هم گرفته !!!!!
هر تبلیغ هم فقط یک بار میشه استفاده کرد .
اینم سایتش :www.ariahelp.com اگه رفتید میتونید اگهی هارو از توی دسته بندی انتخاب کنید که بیشتر بشه .
در ضمن میتونید اگهی خودتون رو رایگان بزارید و باید از کد بازار یاب استفاده کنید تا بتوانید اگهی خود را بزنید
کد بازاریاب : alan
اگه میخواهین اگهی بزنین باید عضو شید اگه میخواین اگهی نزنین و پول در بیارین باید از جای دعوت به همکاری برید عضو شید و روی هر لینک تبلیغ که کلیک کنید 30 ثانیه صبر کنید و روی لینک مورد نظر کلیک کنید و 300 تومن بگیرید
...
روی هر تبلیغ کلیک کنید باید 30 ثانیه صبر کنید . میتونید تب های زیادی بار کنید و روی همه کلیک کنید ( مثلا 30 تا تبلیغ رو روی تب های دیگه باز کردی و دونه دونه میری روی همشون کلیک میکنی و پول میگری و دیگه صبر نمیکنی )
به همین سادگی و به همین خوشمزگی

Last edited:

Sashi24

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
227
من خودم یکی از اولین و قدیمی ترین کاربرای این سایتم تا در آمد بازاریابی نداشته باشی بت 100 تومان هم نمی ده پس فقط با کلیک نمی تونی پول رو بگیری

AlixBox

Registered User
لایک‌ها
0
من خودم یکی از اولین و قدیمی ترین کاربرای این سایتم تا در آمد بازاریابی نداشته باشی بت 100 تومان هم نمی ده پس فقط با کلیک نمی تونی پول رو بگیری
میدونم . ولی لگه از جایه دعوت به هماری عضو شی میتونی پورساینت بازدید بگیری عزیز

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
چه قدر انجمن پر شده از این تاپیکا !!!!

دیگه از بس زیاد شدن بچه ها حتی حرفی هم دیگه نمیزنن ! :)

behzadinho

Registered User
لایک‌ها
51
دوست عزیز من خودم در مورد کسب درآمد از اینترنت از پیشکسوتان هستم
یک نصیحت خدمتتون دارم
از این سایت ها نمی شه کسب درآمد کرد شما با ثبت نام در سایت زیر می توانید ماهانه 150 هزار تومن دربیاری در ضمن عکس پرداختی ها رو هم می ذارم.
لینک ثبت نام

لینک عکس

بالا