برگزیده های پرشین تولز

اسپیکر TDK S80

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
سلام خدمت دوستان عزیزم.یه اسپیکر فوق العاده شیک و بسیار کم کارکرد داشتم که می خواستم بفروشمش.این اسپیکر 2 ساله خریداری شده و شاید مجموعا 3 ماه کار نکرده باشه.
این اسپیکر 80 وات هستش.اسپیکر مخصوص ال سی دی هم هست.اینطور هستش که سابش پشت ال سی دی میره و خود اسپیکرا رو میشه دقیقا بقل ال سی چسبوند.یعنی رو میز نباشن.با چسب مخصوص خودش.البته من تا الان از چسباش استفاده نکردم.اسپیکر واقعا تمیزه.80 تومن خریدم.قیمت پایه:60 تومن.
الان این اسپیکر رو هیچ جای تهران نمی تونید پیدا کنید. دوستان لطفا اسپم نکنن.ممنون
i106221_r1zber.jpg

i106220_s150440.jpg

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
این با بقیه چه فرقی داره؟
اخه قیمتش خیلی بالاست.{قیمتی که خریدی}

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341
البته قدرت واقعیش اینه :

Power to Sub (RMS) 20 watts
Power to Satellites (RMS) 2 x 7.5 watts

HITBOY

Registered User
لایک‌ها
132
سلام دوست عزیز.
لطفا شرایطتون رو pm کنید.

ahmad_ebra

Registered User
لایک‌ها
259
البته قدرت واقعیش اینه :

Power to Sub (RMS) 20 watts
Power to Satellites (RMS) 2 x 7.5 watts

ببخشید فقط واسه اطلاع رسانی عرض میکنم
80 وات واقعی ؟!!! میدونید یعنی چی ؟ یعنی خدا
من قدرت اسپیکرهای خیلی قوی را که روش زده 200 وات RMS اندازه گرفتم حتی به 50 وات هم نمیرسه

mr.slim

Registered User
لایک‌ها
5
ببخشید فقط واسه اطلاع رسانی عرض میکنم
80 وات واقعی ؟!!! میدونید یعنی چی ؟ یعنی خدا
من قدرت اسپیکرهای خیلی قوی را که روش زده 200 وات RMS اندازه گرفتم حتی به 50 وات هم نمیرسه

این آر ام اس هایی که روی اسپیکر میزنه با اینکه توان واقعی هست ولی یک دقیق اسپیکر رو این توان کار کنه میپوکه
معمولا توان واقعی ایمن و بدون افت کیفیت نصف توان واقعی اعلام شده ار ام اس هست

ولی برای یک اسپیکر کامپیوتر نهایت 30 وات توان واقعی کافی هست
یادش بخیر بنده خدا ای تی پی تری التک لنسینگم که 30 وات بود بیاد نمیارم از نصف ولومش رو بیشتر کرده باشه چون واقعا برای اتاق نیازی نبود همین ولومش هم بعد نیم ساعت صدا همسایه ها رو درمیاورد

دوستان اطلاع دارند که این اسپیکر های تی دی کا مال کدوم برند هست و کی ساختشون چون تی دی کا خودش اسپیکر نمیزنه؟

فکر کنم قیمت رو یکم تعدیل کنید و قیمت پایه رو کم بزارید دوستان برای خرید رغبت بیشتری داشته باشن:cool:

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
سلام دوست عزیز.شما اسپیکرت 60 تومن فروش رفت.دقیقا عین مال منه.فک میکنم اینی که من گرفتم اخرین سریی بود که اصلیاش بود.منم بالا نگفتم.قیمت پایه 40 تومن یعنی 50 درصد کم شده.مرسی از نظرتون.

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
این آر ام اس هایی که روی اسپیکر میزنه با اینکه توان واقعی هست ولی یک دقیق اسپیکر رو این توان کار کنه میپوکه
معمولا توان واقعی ایمن و بدون افت کیفیت نصف توان واقعی اعلام شده ار ام اس هست

ولی برای یک اسپیکر کامپیوتر نهایت 30 وات توان واقعی کافی هست
یادش بخیر بنده خدا ای تی پی تری التک لنسینگم که 30 وات بود بیاد نمیارم از نصف ولومش رو بیشتر کرده باشه چون واقعا برای اتاق نیازی نبود همین ولومش هم بعد نیم ساعت صدا همسایه ها رو درمیاورد

دوستان اطلاع دارند که این اسپیکر های تی دی کا مال کدوم برند هست و کی ساختشون چون تی دی کا خودش اسپیکر نمیزنه؟

فکر کنم قیمت رو یکم تعدیل کنید و قیمت پایه رو کم بزارید دوستان برای خرید رغبت بیشتری داشته باشن:cool:

یادم رفت بگم.دوشت عزیز این اسپیکرا تا اون جایی که من میدونم مال خود تی دی کا هستش.الان دیگه کلا اسپیکر نمیزنه.:rolleyes:

بالا