برگزیده های پرشین تولز

بیمارستان قلب شهید رجایی ، بهترین بیمارستان ایران!

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
سلام
راستش امروز به ذهنم رسید که در مورد این بیمارستان اینجا یه چیزی بنویسم.
من به دلایلی 10-12 سالی هست که توی این بیمارستان رفت و امد می کنم.
چون این بیمارستان هیچ شباهتی با اون چیز هایی که از بیمارستان های ایران شنیدید نداره!
فکر کردم شاید بشه یه راهنمایی برای کسایی که می خوان برای بیماری قلبی به یه بیمارستان مراجعه کنند.
اما دلایل :
1- پرسنل خوب :
شما توی بیمارستان فقط احترام می بینید.از نگهبان در تا دکتر ها همه مودبانه حرف می زنند و خبری از بی ادبی نیست.پرستار ها بهترین رفتار رو با بیمار دارند.هیچ کس به بیمار اخم نمی کنه.ببه محض اینکه حال بیمار بد می شه 10 نفر با هم کمک می کنند.
همیشه توی اورژانس چند نفر جراح متخصص هست.
نکته جالب رسیدگی به بیماران بد حال در اورژانس هست.توی این شرایط شما یه کار تیمی می بینی که جایی مثل اون رو ندیدی.هر کس وظیفه خودش رو می دونه و گاهی تا 10 نفر باا سر یه بیمار کار می کنند.
معاینه در اطاق دکتر اورژانس گاهی تا 40 دقیق طول می کشه!
2-دانش بالا :
مجهزترین دستگاه های ایران توی این بیمارستان هست.هر دستگاهی حداقل یک سال قبل از بیمارستان هایی مثل "دی" وارد این بیمارستان می شه
3-هزینه؟
شاید شنیده باشید و یا دیده باشید که گاهی بیمارستان ها به دلیل مسایل مالی از پذیرش بیمار خودداری می کنند.
اما جالب هست بودنید توی روند درمان شما چیزی به نام پول نمی شنوید!
یعنی اگر کسی به اورژانس مراجعه کنه و حالش خوب نباشه ،حتی در صورت نیاز جراحی هم می کنند حتی بدون اینکه شما 1 ریال بخواهید همون موقع پرداخت کنید.
شاید باورش سخت باشه اما بارها دیدم کسی به صندوق رفته و گفته پول همراهم نیست و همون جا خود صندوق دار بودن دریافت پول براش قبض زده!جالب بود یکبار همراه بیمار شدیدا تشکر کرد و صندوق دار گفت : تشکر لازم نیست ،این وظیفه من هست!!!:blink:(یه کم باورش سخته نه؟)

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
راستش امروز به ذهنم رسید که در مورد این بیمارستان اینجا یه چیزی بنویسم.
من به دلایلی 10-12 سالی هست که توی این بیمارستان رفت و امد می کنم.
چون این بیمارستان هیچ شباهتی با اون چیز هایی که از بیمارستان های ایران شنیدید نداره!
فکر کردم شاید بشه یه راهنمایی برای کسایی که می خوان برای بیماری قلبی به یه بیمارستان مراجعه کنند.
اما دلایل :
1- پرسنل خوب :
شما توی بیمارستان فقط احترام می بینید.از نگهبان در تا دکتر ها همه مودبانه حرف می زنند و خبری از بی ادبی نیست.پرستار ها بهترین رفتار رو با بیمار دارند.هیچ کس به بیمار اخم نمی کنه.ببه محض اینکه حال بیمار بد می شه 10 نفر با هم کمک می کنند.
همیشه توی اورژانس چند نفر جراح متخصص هست.
نکته جالب رسیدگی به بیماران بد حال در اورژانس هست.توی این شرایط شما یه کار تیمی می بینی که جایی مثل اون رو ندیدی.هر کس وظیفه خودش رو می دونه و گاهی تا 10 نفر باا سر یه بیمار کار می کنند.
معاینه در اطاق دکتر اورژانس گاهی تا 40 دقیق طول می کشه!
2-دانش بالا :
مجهزترین دستگاه های ایران توی این بیمارستان هست.هر دستگاهی حداقل یک سال قبل از بیمارستان هایی مثل "دی" وارد این بیمارستان می شه
3-هزینه؟
شاید شنیده باشید و یا دیده باشید که گاهی بیمارستان ها به دلیل مسایل مالی از پذیرش بیمار خودداری می کنند.
اما جالب هست بودنید توی روند درمان شما چیزی به نام پول نمی شنوید!
یعنی اگر کسی به اورژانس مراجعه کنه و حالش خوب نباشه ،حتی در صورت نیاز جراحی هم می کنند حتی بدون اینکه شما 1 ریال بخواهید همون موقع پرداخت کنید.
شاید باورش سخت باشه اما بارها دیدم کسی به صندوق رفته و گفته پول همراهم نیست و همون جا خود صندوق دار بودن دریافت پول براش قبض زده!جالب بود یکبار همراه بیمار شدیدا تشکر کرد و صندوق دار گفت : تشکر لازم نیست ،این وظیفه من هست!!!:blink:(یه کم باورش سخته نه؟)

سلام
مثل رویاها میمونه ، یعنی در حد یک آرزوئه!
واقعاً خوبه که همچین بیمارستانی توی ایران وجود داره :)

ipc110

Registered User
لایک‌ها
52
تمامی اینها در حالی است که این بیمارستان مراجعان فراوانی دارد چه بیمار و چه ملاقات کننده.

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
خدا قسمتمون کنه !:D خدا شوخی کردما !:eek:

بیمارستان قلب تهران هم همین طوریه ( امیر آباد)

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219
خدا قسمتمون کنه !:D خدا شوخی کردما !:eek:

بیمارستان قلب تهران هم همین طوریه ( امیر آباد)

تایید می شه!
اونجا هم زیاد رفتم!
پرستار هاش خیلی باحالن!
ناهار و شام هم حرف نداره!
اگر از امیر آباد رد شدید و خواستید ناهار بخوررید برید یه سر بزنید به زیر زمین اونجا!

آدرس بیمارستان شهید رجایی : تقاطع ولی عصر و نیایش

shayan_island

Registered User
لایک‌ها
218
امیدوارم دوست عزیز امثال این بیمارستانها در کشورمان روز به روز بیشتر شود هر چند بنا بدلایلی کثیر آرزوی داشتن چنین بیمارستانهایی غیر از بیمارستانهای خصوصی آن هم نه همه و فقط تعدادی محدود (با هزینه گزاف) در ذهن ما نمی گنجد اما با توجه به توصیفاتی که شما کردید و تعریف دوستانی که با این بیمارستان آشنایی دارند دست تک تک پرسنل بیمارستان های اینچنینی را می بوسم..تنها چیزی که برایم قابل تامل می باشد این است که چه عواملی باعث شده است این بیمارستانها از سایرین مجزا باشند..؟؟به امید روزی که همه مردم از همه مراکز درمانی و بهداشتی راضی و خشنود باشند..

Razin

Registered User
لایک‌ها
0
به امید روزی که این طرز برخورد به حداقل یه بیمارستان در هر استانی سرایت کنه.

محمد موسوی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امیدوارم دوست عزیز امثال این بیمارستانها در کشورمان روز به روز بیشتر شود هر چند بنا بدلایلی کثیر آرزوی داشتن چنین بیمارستانهایی غیر از بیمارستانهای خصوصی آن هم نه همه و فقط تعدادی محدود (با هزینه گزاف) در ذهن ما نمی گنجد اما با توجه به توصیفاتی که شما کردید و تعریف دوستانی که با این بیمارستان آشنایی دارند دست تک تک پرسنل بیمارستان های اینچنینی را می بوسم..تنها چیزی که برایم قابل تامل می باشد این است که چه عواملی باعث شده است این بیمارستانها از سایرین مجزا باشند..؟؟به امید روزی که همه مردم از همه مراکز درمانی و بهداشتی راضی و خشنود باشند..

سلام. آیا بیمارستان مرکز قلب تهران دولتیه یا نیمه دولتی؟

بالا