برگزیده های پرشین تولز

سرعت ، لذت به چه قيمتي؟؟

mkf711

Registered User
لایک‌ها
18
داري ميخندي و ميري فكر ميكني بهتريني از همه جلو ميزني دوستات برات سوت ميكشن

به نظرت همه راننده هاي ديگه دست و پا چلفتي ها درد سر سازن . ميخواي از دست اين

احمقها فرار كني و برسي به جايي كه خلوت باشه گاز ميدي و ميندازي توي لاين مخالف

پليس هم كه خبري نيست . از رو بروت يه ماشين كند كه توش يه خانواده دارن برميگردن

مياد .. تو ترمز ميكني ... ماشينت ميچرخه ... ميخواي به اين فكر كني كه در اينگونه موارد

يه راننده حرفه اي چيكار ميكنه كه يه ضربه شديد بهت وارد ميشه .

چشماتو باز ميكني ... مردم دور و برت جم شدن ... دوستت رو ميبني كه ديگه نميخنده

سرش له شده و چشماش باز مونده .. يكي ديگشون صداي فريادش مياد . از دور تر صداي

ناله زن و بچه مياد . ماشينت ، مايه افتخارت تبديل شده به يه غول مرگبار متلاشي و از كار

افتاده . پليس مياد ... اينجا ايرانه از آمبولانس خبري نيست . يه پتو ميندازن روي دوستت

راننده هاي دست و پا چلفتي دور و بر دوستت كه پولدار هم بود سكه و 100 تومني ميريزن

ميخواي يه چيزي بگي ... سرت گيج ميره ... ميخواي گريه كني ... بالاي سرت مردم رو

ميبيني كه سرشون رو ت... ميدن و بعد ميخوابي ... چشماتو باز ميكني ... همه جا سفيده

.. خانوادت با ناراحتي دور و برتن ... تازه معني درد رو تجربه ميكني و ناله ميكني ... نميتوني

غذا بخوري ... چشمات درست نميبينن ... چند روز درد ميكشي ... سراغ دوستت رو ميگيري

مرده . توي اون تصادف شش نفر مردن .... تو اونا رو كشتي ...

از خودت بدت مياد ... حالا بايد ديه بدي ... بيمه 60 ميليون ماباالتفاوت ميخواد ... ماشينتو

3 ميليون ميخرن ... ميمونه 57 ميليون ... به زندان فكر ميكني و خودت رو توي لباس زندان

ميبيني ... بابات قرض ميكنه ... مامانت طلاهاش رو ميفروشه ... خواهرت ... برادرت.. هنوز

40 ميليون ديگه مونده ... تو خونه همه يه جوري نگات ميكنن ... بابات خونه رو ميفروشه ..

و پول رو ميده ... وقتي ميرين دادگاه و حكم ميدن كه برين سندتون رو آزاد كنيد به موهاي

پدرت كه اطراف شقيقه سفيد شدن فكر ميكني ... به مادر دوستت كه زجه ميزد و بچه اش

رو از تو ميخواست ... به تنها دختر بازمانده از خانواده ماشين مقابل كه به چشماش نگاه

ميكردي ... به 1 دقيقه قبل از تصادف كه تصميم گرفتي از خط ممتد سبقت بگيري و اين

كه اگه اون فرمون رو نميپيچوندي و اگه چند ثانيه صبر ميكردي ...

حالا 10 سال گذشته با همسرت و دختر كوچولوت دارين ميرين شمال ... وقتي به نقطه

تصادف ده سال پيشت ميرسي براي هزارمين بار به اون سال و فشارهايي كه متحمل

شدي فكر ميكني ... تو فكري كه ماشيني رو ميبيني كه با عصبانيت پشتت چند تا چراغ

و بوق ميزنه و بعد از كنارت از رو خط ممتد سبقت ميگيره ... وقتي از كنارت رد ميشن

چهار تا جوون رو ميبيني كه مثل يه راننده دست و پا چلفتي بهت نگاه ميكنن و ميرن .

بدترين راننده قانونمند در شهر بسيار بهتر از بهترين راننده قانون شكن رانندگي ميكند .

لطفا افرادي كه مشكل عصبي و ناراحتي قلبي دارن كليپ زير رو دانلود نكنن:(

284d83aeeffa4e87ad44.jpg
http://up.iranblog.com/Files/ceb85c5ae4b645c486e4.zip

Last edited:

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
این چیه حالمونو گرفتی

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
واقعا" سرعت به چه قیمتی،
برخی فرومهای تخصصی اتومبیل نظیر تی تی تاپیکهایی دارند که در ارتباط با فرهنگ رانندگی ما و چگونگی بهتر شدن آن صحبت می کنن که واقعا" عالی است و البته بنده با وجود اینکه به عنوان مهمان بسیاری از بحثهای فنی را دنبال می کنم؛همواره به تاپیکهایی که در این زمینه هست به خصوص تاپیک" من بهترم" سر می زنم؛
امیدوارم در این فروم هم مشابه تاپیک "من بهترم" در بخش اتومبیل ایجاد شود.

aryan_17_bahal

Registered User
لایک‌ها
10
آقا لااقل یکی این کلیپو واسه ی ما تعریف کنه نریم ببینیم ......

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
من خیلی تند میرم خصوصا تو کوچه پس کوچه وحشتناک میرم

اما خدایی نشده تو جاده بد راه برم تمام قوانین جاده رو رعایت میکنم

اما خیابون و کوچه فرق میکنه سرعت زیر 120 میرم

همیشه وقتی دارم میرم تمام موانع رو حساب میکنم کوچکترین سایه ها و نورهایی که از پشت ماشینها یا زیر ماشینها یا سایه جلوی کوچه و ......................

تا الان خدارو شکر 3 بار بیشتر تصادف نکردم
1. تو کوچه بود و سرعت بالای 140 و پر دست انداز که یه ماشین از چهار راه اومد اونم سرعت بالا و با موبایل داشت صحبت میکرد که ترمز نکرد و بوم

2. اول خیابون گلایل رشت وایساده بودم که یه پیکانی از قصد اومد زد و خسارت گرفت از بیمه !!!

3. شربت گلودرد خورده بودم و داشتم میرفتم بعضی اوقات که چشممو باز میکردم میدیدم فقط دارم فرمونو چپ و راست میکنم و لایی میکشم دوباره چشمامو باز کردم دیدم رفتم تو یه اردی ( خدایی کنترل دست خودم نبود )

همین

اما خیلی ها رو دیدم که بی هوا راه میرن و نمیدونن این گازی که دارن میدن یه ترمز هم میخواد ! - یا راهی برای فرار کردن از مانع احتمالی

همینطور فقط گاز میدن و ماشین رو میتازونن اصلا نمیدونن این کف اسفالت با این سرعت اگه ترمز کنم سر میخورم یا میگیره و خیلی - راننده جلویی یا عقبی چه وضعیت رانندگی داره و ایا میتونه جمع کنه ؟ راننده زن نباشه ( زنها به طور غریزی عملکردشون با مکث هست )

اونهایی که ترافیک درست میکنن و با سرعت پایین راه میرن تو خیابون یا جاده رو باید تنبیه کرد

چون عامل اصلی و عصبی کردن راننده های دیگه اونها هستن

با احترام / حجت

FarSl-laD

Registered User
لایک‌ها
40
حالم به هم خورد این چی بود :(:(:(:(:(

prodoctornuke

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
48
اخ جون طرف چه باحال ترکیده

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
زکی !! من فقط وقتی گاز میدم که مطمئن باشم تا 200 متری ام هیچ تنا بنده ای نیست . یعنی اتوبان خارج از شهر اونم توی لاین وسط . اونوقت تو توی کوچه پس کوچه با چه جراتی گاز میدی ؟! اونم با احتمال بالا 50% که یکی بیاد توی کوچه یه موتور از فرعی در بیاد .

/

آقا ماشینه توی کلیپ چیه ؟! رینگ اسپورتاش نشون میده پراید نیست . و بعیده ماشینی غیر از پرشیا باشه . ولی من نفهمیدم ماشینه چطوری اینطوری شده .

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
دیروز همین شیراز، خیابون قصردشت به سمت معالی آباد، بعد از زیر گذر، پسره با دوست دخترش، ماشین پژو؛ پلیس مایفته دنبالشون پسره خط وسط رو میندازه وسط و تخته گاز... شاخ به شاخ زانتیا و . . .

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
زکی !! من فقط وقتی گاز میدم که مطمئن باشم تا 200 متری ام هیچ تنا بنده ای نیست . یعنی اتوبان خارج از شهر اونم توی لاین وسط . اونوقت تو توی کوچه پس کوچه با چه جراتی گاز میدی ؟! اونم با احتمال بالا 50% که یکی بیاد توی کوچه یه موتور از فرعی در بیاد .

/

آقا ماشینه توی کلیپ چیه ؟! رینگ اسپورتاش نشون میده پراید نیست . و بعیده ماشینی غیر از پرشیا باشه . ولی من نفهمیدم ماشینه چطوری اینطوری شده .
درست راه میرم میدونم کجا راه فرار دارم

تو شهر تصادف کنی ماشین داغون میشه تو جاده ادم

من یه بار فقط خارج از شهر گاز دادم اونم داشتم میرفتم تهران اون اتوبان قزوین به ابهر رو تازه زده بودن هنوز افتتاح نشده بود و فقط ما بودیم توش

170 تا گاز دادم که دیدم ماشین داره از هم وا میره بیخیالش شدم ( 2000 )

خارج از شهر هر حد اکثری که بزنه همونو میرم به بقیه هم اجازه سبقت میدم اما تو شهر پشت چراغ قرمز اون ته مهام باشم نفر اولی هستم که میرم

قربانت / حجت

Psychonaut

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بنظر نمیرسه عکس مال ایران باشه درسته؟

mkf711

Registered User
لایک‌ها
18

اتفاقا پرايده، تو تي تي گفته.

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
بابا از این کلیپه که هیچی نفهمیدیم
ولی عکسش باز بهتر بود !
کلیپ صفر ، کسی دانلود نکنه که هیچی نشون نمیده
فقط در و دیوار رو گرفته !

ghanari_ghermez

Registered User
لایک‌ها
6
دیروز همین شیراز، خیابون قصردشت به سمت معالی آباد، بعد از زیر گذر، پسره با دوست دخترش، ماشین پژو؛ پلیس مایفته دنبالشون پسره خط وسط رو میندازه وسط و تخته گاز... شاخ به شاخ زانتیا و . . .

بعد زيرگذر كه بلوار داره ، چه جوري خط وسط شاخ به شاخ شده :(
وضعيتشون چه جور بود؟

Last edited:

_Love_Coder_

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
128

اما خدایی نشده تو جاده بد راه برم تمام قوانین جاده رو رعایت میکنم

اما خیابون و کوچه فرق میکنه سرعت زیر 120 میرم

همیشه وقتی دارم میرم تمام موانع رو حساب میکنم کوچکترین سایه ها و نورهایی که از پشت ماشینها یا زیر ماشینها یا سایه جلوی کوچه و ......................

تا الان خدارو شکر 3 بار بیشتر تصادف نکردم
1. تو کوچه بود و سرعت بالای 140 و پر دست انداز که یه ماشین از چهار راه اومد اونم سرعت بالا و با موبایل داشت صحبت میکرد که ترمز نکرد و بوم

2. اول خیابون گلایل رشت وایساده بودم که یه پیکانی از قصد اومد زد و خسارت گرفت از بیمه !!!

3. شربت گلودرد خورده بودم و داشتم میرفتم بعضی اوقات که چشممو باز میکردم میدیدم فقط دارم فرمونو چپ و راست میکنم و لایی میکشم دوباره چشمامو باز کردم دیدم رفتم تو یه اردی ( خدایی کنترل دست خودم نبود )

همین

اما خیلی ها رو دیدم که بی هوا راه میرن و نمیدونن این گازی که دارن میدن یه ترمز هم میخواد ! - یا راهی برای فرار کردن از مانع احتمالی

همینطور فقط گاز میدن و ماشین رو میتازونن اصلا نمیدونن این کف اسفالت با این سرعت اگه ترمز کنم سر میخورم یا میگیره و خیلی - راننده جلویی یا عقبی چه وضعیت رانندگی داره و ایا میتونه جمع کنه ؟ راننده زن نباشه ( زنها به طور غریزی عملکردشون با مکث هست )

اونهایی که ترافیک درست میکنن و با سرعت پایین راه میرن تو خیابون یا جاده رو باید تنبیه کرد

چون عامل اصلی و عصبی کردن راننده های دیگه اونها هستن

با احترام / حجت
ولی شما کار اشتباهی می کنی از نظر من
باعث ترس و نارحتی زن و بچه مردم + چهار تا دری وری هم بهت میگن
شاید تو روت نگن ولی وقتی رد شدی میگن

من تو شهر بیشتر از دنده 2-3 نمیرم
تو کوچه دنده یک فقط دیگه چی بشه بزنم دنده دو اونم گار نمیدم
ولی تو اتوبان خارج شهر اگر 4 لاین باشه و خلوت خلوت باشه تخت گاز میرم 195 تا 210 میرم فقط لاین سرعت
البته چون ماشین ABS داره اینطور گاز میدم اگر ماشین ترمز درست نداشته باشه 100 نهایت 120 بیشتر عمرا
خدایش ABS خیلی کمک حال راننده میشه
به ماشینی هم که باهاش رانندگی میکنی باید نگاه کنی
مثلا ازرا تا 200 میشه با اطمینان باهاش رفت خارج شهر ولی پراید 120 با جونت بازی میکنی

با اون تیکه که قرمز کردم کامل موافقم
خیلی از تصادفات رو این نوع راننده ها به وجود میارند
میبینی طرف با 70-80 تا سرعت تو لاین 4 خارج شهر افتاده هرچی بوق چراغ هم میدی کنار نمیره :blink::blink:
انصافا افسر باید با این نوع رانندگان هم بر خورد کنه

البته من تقریبا نزدیکه 10 سال رانندگی میکنم از 17 سالگی
تا حالا تصادف نکردم شکر خدا به جز 2-3 بار سپر به سپر حتی خط هم نیوفتاده رو ماشین:cool:
با همه نوع ماشین هم رانندگی کردم از پیکان پراید پروژ نیسان وانت بگیر تا بنز و بی ام و البته قدیمیاش
N_aggressive%20(4).gif

همیشه جوری رانندگی کنید که نیاز به ترمز شدید نداشته باشید ;)

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
ولی شما کار اشتباهی می کنی از نظر من
باعث ترس و نارحتی زن و بچه مردم + چهار تا دری وری هم بهت میگن
شاید تو روت نگن ولی وقتی رد شدی میگن

من تو شهر بیشتر از دنده 2-3 نمیرم
تو کوچه دنده یک فقط دیگه چی بشه بزنم دنده دو اونم گار نمیدم
ولی تو اتوبان خارج شهر اگر 4 لاین باشه و خلوت خلوت باشه تخت گاز میرم 195 تا 210 میرم فقط لاین سرعت
البته چون ماشین ABS داره اینطور گاز میدم اگر ماشین ترمز درست نداشته باشه 100 نهایت 120 بیشتر عمرا
خدایش ABS خیلی کمک حال راننده میشه
به ماشینی هم که باهاش رانندگی میکنی باید نگاه کنی
مثلا ازرا تا 200 میشه با اطمینان باهاش رفت خارج شهر ولی پراید 120 با جونت بازی میکنی

با اون تیکه که قرمز کردم کامل موافقم
خیلی از تصادفات رو این نوع راننده ها به وجود میارند
میبینی طرف با 70-80 تا سرعت تو لاین 4 خارج شهر افتاده هرچی بوق چراغ هم میدی کنار نمیره :blink::blink:
انصافا افسر باید با این نوع رانندگان هم بر خورد کنه

البته من تقریبا نزدیکه 10 سال رانندگی میکنم از 17 سالگی
تا حالا تصادف نکردم شکر خدا به جز 2-3 بار سپر به سپر حتی خط هم نیوفتاده رو ماشین:cool:
با همه نوع ماشین هم رانندگی کردم از پیکان پراید پروژ نیسان وانت بگیر تا بنز و بی ام و البته قدیمیاش
N_aggressive%20(4).gif

همیشه جوری رانندگی کنید که نیاز به ترمز شدید نداشته باشید ;)
منم تو کوچه ها از 2-3 بیشتر نمیرم

فقط 2 رو 110 تایی معمولا پر میکنم

نه مطمئن رانندگی میکنم

اما خوب دیگه تو روحمونه اگه یواش بریم تصادف میکنیم

من با ماشین معمولی ترمز ای بی اس سریع میکنم

قربونت / حجت

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
علت اصلی مرگ و میر در تصادفات وجود حلبی ها یی هست که اسمش رو اتومبیل گذاشتن.... پریادی که 1.5 برای خود سایپا خرش میوفته نمی دونم چه انتزاری ازش دارند بالای 100 تا باهاش می رن ؟!

من یه دوچرخه توی زیرزمین دارم ضریب اطمینانش خیلی بهتر از پرایده !!!

--------------

در کل رانندگی من طوریه که میندازم کنار دنده 3 پا از رو گاز برداشته ! سیستم زیاد ! صفا سیتی ! چرا گاز بدم ؟ وقتی می تونم لم بدم و بزارم بیس ساب پرده ی گوشم رو نوازش کنه ؟!

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
لطفا عکس پست اول رو بردارید حال ادم بد میشه افسردگی میگیره
به هر حال همه جور ادمی اینجا میاد از اقشار و سنین مختلف ممکنه این عکس ها عواقب بدی داشته باشه
یادمه قبلا کاربر dashmojtaba یه تاپیک برای عکس های تصادف زده بود که به همین دلیلی که گفتم پاک شد

بالا