برگزیده های پرشین تولز

Neobux

jefferson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان!
این تاپیک رو باز کردم تا درباره ی PTC باحال Neobux بحث کنیم!
این سایت 3 ساله داره فعالیت می کنه و Payout از طریق پی پال و آلرت پی و نتلر داره.
مینیموم برای دفعه اول 2$ است و دفعه های بعدی 1$ بهش اضافه میشه!
توجه کنید که شما فقط اول کار باید مثل بقیه کلیک کنید! حتی اگه 5$ تو حسابتون داشته باشید، اون چندتا کلیک رو هم لازم نیست انجام بدید.
چون راه درآمد تو این سایت، اجاره (Rent) کردن ریفرال (زیرمجموعه) هست! یعنی چی؟!
نئوباکس بابت هر کلیک زیرمجموعه های شما 0.005 $ پرداخت می کنه! و این مبلغ بعد از آپگرید می رسه به 0.01$ و اون موقع خیلی راحت می تونید روزی 3 تا 21 رفرال به مجموعتون اضافه کنید و حتی بیشتر! من تابستون قبل 3500 تا ریفرال داشتم و مینیموم 15$ روزی +بالانس داشتم که بخاطر کنکور بیخیال شدم و حالا دارم دوباره شروع کنم...
پیشنهاد من اینه که این آرتیکل رو بخونید اگه زبانتون خوبه :
http://www.mylot.com/w/discussions/1772037.aspx
و به هرچی گفته عمل کنید!
نکته مهم دیگه اینکه این سایت Instant Payout داره، یعنی وقتی درخواست پول می دین همون لحظه واریز میشه به حسابتون!! نه مثل PTCهای دیگه 1-2 ماه دیگه!
این PTC معرکست! تا بحال 21 میلیون دلار Payout تایید شده داشته!
همه هم می شناسنش!
بسته هم نمی شه چون هم درامدش خوبه هم فوروم داره! فورومش هم خیلی باحاله همه میان هرکاریو که کردن توضیح می دن آدمین هم هست راهنمایی می کنه و ...
کلاً Stability بالایی داره، سرورش هیچ وقت Down نشده تاحالا!
سوالی داشتین در خدمتم!
توجه: لطفاً اینجا لینک ریفرال نذارید!

test666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
بدون زیرمجموعه گیری هم میشه سود کرد؟ اگه یس، حدودا ماهی چقدر؟

سایت cashcrate.com را میشناسید؟ نظرتون چیه؟
offer های زیادی داره که اگه پرداخت کنه سود خوبی میشه کسب کرد. ولی پرداخت میکنه؟ به چه طریقی میشه برداشت کرد؟
مرسی

test666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

offer های زیادی داره که اگه پرداخت کنه سود خوبی میشه کسب کرد. ولی پرداخت میکنه؟ به چه طریقی میشه برداشت کرد؟

مطالب اون وبلاگ و سایت را خوندم.. تازه یه چیزایی فهمیدم چی به چیه!
چندتا سوال دارم؛
1. فکر می کنید حدودا چندماه یا سال دیگه آپ باشه؟
2. به نظر شما رفرال هایی که می خریم، ربات هست یا واقعا یک نفر شخصه؟
چون توی بلاگهای مختلف اکثر افراد گفتن میانگین نهایتا روزی 1 تا 3 کلیک توسط هر رفرال میشه.
3. در مورد تمدید رفرال ها هم راهنمایی کنید لطفا.. دو آیتم زیر
Pay daily using AutoPay & Recycle your referrals
4. اکانت paypal چطور میتونیم بسازیم؟ ایران توی لیست هیچ کدوم از اون 3 سایت نیست. چه باید بکنیم؟!
شما برداشت چطوری انجام میدید؟ لطفا راهنمایی کامل کنید.. قبلا ممنونم
و درنهایت هر اطلاعات اولیه ای که نیازه بدونیم لطفا بگید.
با تشکر.. پیروز باشید

E H S A N N

Registered User
لایک‌ها
143
چندتا سوال دارم؛
چون توی بلاگهای مختلف اکثر افراد گفتن میانگین نهایتا روزی 1 تا 3 کلیک توسط هر رفرال میشه.
4. اکانت paypal چطور میتونیم بسازیم؟ ایران توی لیست هیچ کدوم از اون 3 سایت نیست. چه باید بکنیم؟!
با تشکر.. پیروز باشید
1- فعلاً اپ هست و به اميد خدا حالا حالا ها خواهد بود چون واقعاً خودش درامد داره و چرا كه نه به كاربراش هم كه واسش درامد ميارن پرداخت ميكنه :)
2 - رفرال هايي كه مي خريد كاربراني هستن كه بعد از شما عضو سايت ميشن و شما كرايه شون مي كنيد حتي ممكنه خود شما هم توسط كاربري كه قبل از شما ثبت نام كرده كرايه شده باشيد ! :rolleyes: من خودم ديروز 4 تا كليك از هر كدوم از رفرال هام داشتم (فكر كنم شانسم خوب بوده كه رفرالاي تنبل گيرم نيومده) :happy:
3 - اگر ديدي رافرال هايي كه كرايه كردي كليك نمي كنن (بايد روزانه 4 تا كليك كنن) مياي اونو recycle‌ مي كني يعني i want to recyvle them ... رفرال ها يك ماهه كرايه ميشن ، اگر بعد از يك ماه ديدي اون رفرال مرتب كليك مي كنه مياي تمديدش مي كني به مدت 1 ماه يا 2 ماه يا 3 ماه كه گزينه هاش تو منوي كشويي مشخص هست .
4 - سوال خوبي كردي ، بهتره اول از همه كه داري كار رو شروع مي كني 5 يا 10 دلار Rental Balance حساب كاربري تو شارژ كني تا بتوني رفرال كرايه كني ، براي شارژ هم من به اندازه 5 دلار ريختم به حساب داخلي يكي از كاربراي انجمن و اون هم حساب كاربري من رو 5 دلار شارژ كرد . ساختن حساب كاربري براي ما ايراني و ريفر كردن اون به خاطر خيلي از مشكلات از جمله تحريم غير ممكنه حتي اگه با چيز پي ان هم بري تو اين سايت ها بخواي حساب باز كني بعد از مدتي يه گيري بهت ميدن و اكانت رو با هر چي پول توش هست مسدود مي كنن پس كلاً بايد بيخيال شد :D . (اگه خواستي بگو اون كاربر رو تو پيغام خصوصي بهت معرفي كنم) . اگه حساب كاربري تو شارژ كردي همه مبلغ رو رفرال كرايه نكن ، مثلاً اگه 5 دلار شارژ مي كني 0.750 $ بده سه تا رفرال كرايه كن بعد اگر ديدي اين سه تا رفرال خوب كليك مي كنن تو هفته بعدش هم بيا 3 تا رفرال ديگه اضافه كن . چون تو هفته فقط يه بار مي توني رفرال كرايه كني . راستي recycle كردن رفرال ها هم فكر مي كنم هزينه اي براتون داره و البته مبلغي هم بر مي گرده به حسابت ولي من تا حالا امتحان نكردم .
اما نكته مهم : فكر برداشت رو حالا حالا بايد از سرت دور كني و هيچ موقع عجله نداشته باشي كه كي من مي تونم پولم رو برداشت كنم . تو اين سايت بايد تا مي توني كليك كني و رفرال كرايه كني يعني هر چي در مياري بايد رفرال كرايه كني (البته باز ميگم نه هر چي در مياري ، نصفش رو) ... تازه بايد انقدر دربياري تا درامدت برسه به 90 دلار تا اون موقع بياي حساب كاربريت رو به golden membership‌ يا همون كاربر طلايي ارتقاء بدي چون بعد از اون درامدت دو برابر ميشه . بعد از اون اگه درامدت خوب بود مي توني بخشي از درامدت رو به يكي كه حساب پي پال يا الرت پي و ... داره بسپري كه درامدت رو به ريال change كنه و به حساب داخليت واريز كنه من اينطور كه دستگريم شده حداقل بايد يك سال تو اين سايت فعاليت كرد تا به جايي رسيد و مطمئن هم هستم به اونجا خواهم رسيد چون به اين سايت ايمان دارم و مي دونم روزي واسم درامد مياره . :rolleyes:
خودمم سابقه چنداني ندارم ولي تو اين مدت كوتاه خيلي چيزا دستگيرم شده ، اگه تونستي به انجمنش هم سر بزن چون واقعاً باحاله ، اونجا مي توني پرداخت هاي كاربران ديگه رو ببيني و كيف كني :D و اميد داشتي باشي كه يه روزي خودت هم بتوني درامدت رو به حساب خودت انتقال بدي ! :cool:

خدايي كه اين همه كسي رو راهنمايي مي كنه ؟؟ :):rolleyes::cool:

به خاطر قدرداني از راهنمايي كه بهت كردم اگر تا بحال ثبت نام نكردي با لينك من ثبت نام كن يا دوستاتو با لينك من بثبتون :)

Last edited:

jefferson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چندتا سوال دارم؛
با تشکر.. پیروز باشید

1- این سایت Down نمی شه چون درامدش چندین برابر پرداختشه و چون سرمایه ی خوابیده نداره، نمی تونه فلنگو ببنده! یعنی مثل فارکس نیست که 10000$ بدی سرمایت دست اون باشه، نئوباکس با کلیکای شما زندست!
2- رفرال ها شخص هستن و یوزر نیم دارن! یکی از قوانین TOS نئوباکس این هست که رفرال ها همه شخص هستن و بات نیستن! ماکسیمم کلیک هم روزی 4تا اینطوراست که من خودم بیشتر از 2-3 تا حسش نیست اونم واسه اینکه فعال بمونم!
3- آیتم Recycle اینه که اگه یه رفرال فعال نبود بجا اینکه کل 25 سنتت بپره (چون فعال نیست) 8 سنت میدی و واست عوضش می کنن! این آیتم خیلی مهمه و اگه یه رف 3روز کلیک نداشت یا Average زیر 1.8 داشت باید Recycle بشه!
آیتم Autopay یعنی شما همینطور که با Recycle رفرال هارو گلچین می کنی و فعالارو نگه می داری، به آخر ماه که میرسی نمی پرن! و آتوماتیک تمدید میشن! این خیلی مهمه چون ممکنه دیگه نتونین اون رفرال های فعال رو بدست بیارین پس ON کنید!
4-اکانت پی پال تو ایران جواب نمی ده چون Limit میشه! حتی خارجی هاش و اونایی که Verify میشن هم خطرناکن! پس بهتره پولت که زیاد شد بریزی به حساب یه دلال پی پال مثل اقای نصرتی (shahroodnet) و معادل ریال ازش بگیری، این خیلی مطمئنه!!
من خودم می ریزم به حساب پسر عموم تو کانادا!

پیشنهاد من اینه که استراتژی توی امضام رو حتما مطالعه کنید و دنبال کنید! از اون مهمتر سعی نکنید فرت و فرت Payout کنید! هر 1 دلاری که درمیاری (بجز خرج تمدید) یه رفرال بخر چون Recycle خرج داره! پس با 1 دلار 4 تا رفرال نخر! به 500 تا که رسیدی دیگه نخر، بذار جمع شه 90$ که شد آپگرید کن به Golden. اونوقت درامدت دوبل میشه! اونوقت هدف بعدی 1500 تا رفرال هست! به اون که رسیدی دیگه فقط باید Recycle یا به اصطلاح نئوباکسیا Manage کنی و سودتو فرت و فرت Payout کنی ! :)
موفق باشید

jefferson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

مرسی

بدون زیرمجموعه گیری درامدی نداره! البته ربطی به زیرمجموعه گیری معمول نداره! باید زیرمجموعه کرایه کنی!

jefferson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
1-به خاطر قدرداني از راهنمايي كه بهت كردم اگر تا بحال ثبت نام نكردي با لينك من ثبت نام كن يا دوستاتو با لينك من بثبتون :)

نمی خوام ناامیدت کنم ولی یه قانونی هست بنام 30/100 یعنی یا باید 30 روز از ثبت نامت گذشته باشه یا 100 تا کلیک کرده باشی، اونوقت می تونی رفرال بگیری! :p
شرمنده! :eek:

Last edited:

jefferson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

مرسی
CashCrate اسکم هست و پرداخت نداره :
http://www.associatedcontent.com/article/1982334/yes_darlings_cashcrate_is_a_scam_.html
بهتره بری دنبال آفر هایی که مطمئن هستن!
اگه همینطوری یه سایت پیدا کنی، امیدی به پرداختش نیست! راستی آفر خیلی دردسر داره ها! IP، فواصل زمانی مشخص، Cookie بازی، و...
خیلی سخت گیر هستن!

E H S A N N

Registered User
لایک‌ها
143
بهتره بحث بياد تو اين تاپيك :rolleyes:
من الان AutoPay رو Disable كردم چون همش سه تا رفرال دارم ... چه موقع و چطوري بايد درامد حاصل از رفرال ها رو انتقال بدم به Main Balance ؟ بايد روي اون دكمه
reciclar.png
كليك كنم ؟ چون وقتي ميرم روش چيزي نمي نويسه !
اين دكمه
cadeado0.gif
براي چي هست ؟ وقتي رو اين هم ميرم چيزي نمي نويسه . :)

Viruser

Registered User
لایک‌ها
25
درامد مستقیما میاد تو main balance
اون دکمه شبیه رفرش Recycle می کنه
اون یکی Lock می کنه که اگه 14 روز کلیک نکرد Auto recycle نشه

E H S A N N

Registered User
لایک‌ها
143
خب اگه درامد خوش مستقيم ميره رو main balance‌ اون وقت چه نيازي به autopay هست ؟

jefferson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

E H S A N N

Registered User
لایک‌ها
143
شما بهتره که Autopay رو از اول یه بار دیگه یاد بگیری چیه:
http://neobuxtutorial.blogspot.com/2009/02/neobux-autopay-feature.html
و :
http://neobuxtutorial.blogspot.com/2009/03/what-is-autopay-on-neobux-updated.html
موفق و پیروز باشید
تا يه جاهايي فهميدم چه جورياست . فقط يه سوال : اگر AutoPay روشن باشه نيازي نيست كه من در پايان ماه رفرال ها رو تمديد كنم ؟ خودش روزانه تمديد مي كنه درسته ؟ البته اگر رفرال پرداخت كنه . اگر پرداخت نكنه تمديد نمي كنه . درست فهميدم ؟

jefferson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تا يه جاهايي فهميدم چه جورياست . فقط يه سوال : اگر AutoPay روشن باشه نيازي نيست كه من در پايان ماه رفرال ها رو تمديد كنم ؟ خودش روزانه تمديد مي كنه درسته ؟ البته اگر رفرال پرداخت كنه . اگر پرداخت نكنه تمديد نمي كنه . درست فهميدم ؟

Yupp :cool:

jefferson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه نکته دیگه هم بگم در جواب یکی که کلاً از بیخ با همه چی مشکل داره! (اشاره به شخص خاصی نیست!:f34r:)
بعضی ها فک می کنن وقتی Autopay رو روشن می کنن، ضرر میکنن! ولی اگه تعداد روزها و مقدار پرداخت رو ببینی، ملاحظه میشه که حدود 10% هم تخفیف داره! (این مطلب رو میتونید تو فروم سایت هم بخونید قسمت Autopay Discount )
پس هم از مزیت های Autopay استفاده می کنی، هم 10% کمتر پول می دی!
موفق و پیروز باشید.

E H S A N N

Registered User
لایک‌ها
143
سلام . ممنون .
يه سوال ديگه ، اين چيه ؟
0efa4693f945.jpg

test666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . ممنون .
يه سوال ديگه ، اين چيه ؟
0efa4693f945.jpg

احتمالا میگه؛ اگه میانگین کلیکی که رفرالت میکنه کمتر از 1 هست، بحرانیه و باید عوضش کنی
بین 1 تا 3 معمولی
بیشتر از 3 کلیک ایده آل

من تازه عضو شدم، بعد از لاگین هیچ گزینه ای ندارم، مثل خرید رفرال، ..... فقط 3 گزینه ی زیر هست؛
View Advertisements | Chat | Forum
به خاطره اینه که هنوز 1 ماه از عضویتم نگذشته و 100 تا کلیک نداشتم؟ یا دلیل دیگه ای داره؟

کلیک Advertisements چندساعت یکبار اضافه میشه؟
بستگی به این داره که چند ساعت از کلیک کردنمون گذشته؟ یا چند ساعت یکبار خودش اضافه میشه؟

مرسی

jefferson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . ممنون .
يه سوال ديگه ، اين چيه ؟
0efa4693f945.jpg

پاسخ دوستمون درسته!
ولی درواقع بهتر اینه که هر ریفرالی که Average زیر 1.8 (نه 1) داشت یا 3 روزه که کلیک نکرده باید Recycle شه!

jefferson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من تازه عضو شدم، بعد از لاگین هیچ گزینه ای ندارم، مثل خرید رفرال، ..... فقط 3 گزینه ی زیر هست؛
به خاطره اینه که هنوز 1 ماه از عضویتم نگذشته و 100 تا کلیک نداشتم؟ یا دلیل دیگه ای داره؟

بستگی به این داره که چند ساعت از کلیک کردنمون گذشته؟ یا چند ساعت یکبار خودش اضافه میشه؟

مرسی

شما کنار اون گزینه ها که میگی، یوزرنیم خودتو می بینی، رو اون که کلیک کنی، می تونی States خودتون رو ببینید (تعداد کلیک و درامد و...) همچنین اخبار نئوباکس رو هم می بینی که خیلی مهمه!
بعد چندتا دکمه هست مثل Referrals و Upgrade و ... که همونایی هستن که دنبالشون هستید و هیچ ارتباطی به قانون 100/30 نداره! طبق قانون 100/30 شما نمی تونی آنلاین ساپورت داشته باشی، ریفرال مستقیم بگیری و تو فوروم چیزی بنویسی!

E H S A N N

Registered User
لایک‌ها
143
شما کنار اون گزینه ها که میگی، یوزرنیم خودتو می بینی، رو اون که کلیک کنی، می تونی States خودتون رو ببینید (تعداد کلیک و درامد و...) همچنین اخبار نئوباکس رو هم می بینی که خیلی مهمه!
بعد چندتا دکمه هست مثل Referrals و Upgrade و ... که همونایی هستن که دنبالشون هستید و هیچ ارتباطی به قانون 100/30 نداره! طبق قانون 100/30 شما نمی تونی آنلاین ساپورت داشته باشی، ریفرال مستقیم بگیری و تو فوروم چیزی بنویسی!
تاييد ميشه . :rolleyes:

مرسی
اول كه ثبت نام مي كني پولي نداري كه بتوني كه رفرال ركايه كني ، بايد هر روز كليك كني تا main balanceت برسه به 0.750$ تا بتوني سه تا رفرال كرايه كني يا برسه به 2.5$ تا بتوني ده تا رفرال كرايه كني كه البته يه خورده طول ميكشه و اگر صبور هستي و عجله نداري همينكار رو انجام بده . اگر هم نه مي خواي زود پيشرفت كني ، Rental Balance ت رو شارژ كن تا بتوني رفرال كرايه كني . تو پست هاي قبلم گفتم كه چطور بايد شارژ كرد . :)
گزينه خريد رفرال هم به اين صورته ، رو دكمه سبز رنگ Referrals تقريباً قسمت بالاي اكانتت بايد كليك كني بعد تو صفحه اي كه مياد بايد روي لينك سمت راست Add Fund اگر اشتباه نكنم بايد كليك كني چون واسه من الان غيرفعاله (در هفته يك بار مي توني رفرال كرايه كني) و يادم نيست ... بقيه مراحل شارژ هم مشخص هست ، مبلغ رو انتخاب مي كني و... .
تبليغات هم كمتر از هر 24 ساعت اصافه ميشه و مي توني روشون كليك كني و بستگي به اين نداره كه چند تا كليك مي كني يا چند روز از رجيسترت گذشته ، نكته مهمي كه بايد توجه كني اينه هر روز كليك كني يعني يه ساعت معيني براي خودت تعيين كني و اون موقع هر روز كليك كني مثلا 10 ساعت 2 بعد از ظهر و يا ساعت ديگه اي ... نبايد بي برنامگي كني و هر موقع تبليغ ديدي كليك كني چون يه دفعه مي بيني تو يه روز تبليغ نداري روش كليك كني و ضرر مي كني . :rolleyes:

Last edited:
بالا