برگزیده های پرشین تولز

فروش دستگاه بازی xbox1 و یا تعویض با .....................

old_console

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک دستگاه ایکس باکس 1 دارم برای فروش با 100 عنوان بازی

دستگاه روش برنامه ریخته شده هم فیلم میشه دید هم میشه بازی ها رو کپی کرد رو هاردش بدون دی وی دی اجرا کرد هم بازی های کنسولهای قدیمی از سگا گرفته تا پلی استیشن 1 رو اجرا میکنه کلی بازی از 900 تا بازی سوپر نینتندو گرفته داخل دستگاه ریختم

با مادربرد سی پی یو و کارت گرافیک هم عوض میکنم

قیمت دستگاه با 100 بازی 180 تومان

فقط خود بازیهاش بالای 200 پولش هستش

از افرادی که مورد اعتماد هستش و معامله اگه صورت بگیره حاظرم جنس رو اول بفرستم و بعد جنس تبادلی رئ تحویل بگیرم به شرط اینکه مورد تایید باشن

Last edited:

old_console

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
والا من چون سیستم رو برای گیم میخوام میخوام قطعات جوری باشه که بتونه gta iv رو راحت بکشه قطعات به قیمت دستگاه خودم ایکس باکس 1 باشه مبادله میکنم حتی اگه یه قطعه باشه

840188

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
والا من چون سیستم رو برای گیم میخوام میخوام قطعات جوری باشه که بتونه gta iv رو راحت بکشه قطعات به قیمت دستگاه خودم ایکس باکس 1 باشه مبادله میکنم حتی اگه یه قطعه باشه
سلام
اگر فروشنده هستی من مشتریم 09191136890 بهرامی

840188

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک دستگاه ایکس باکس 1 دارم برای فروش با 100 عنوان بازی

دستگاه روش برنامه ریخته شده هم فیلم میشه دید هم میشه بازی ها رو کپی کرد رو هاردش بدون دی وی دی اجرا کرد هم بازی های کنسولهای قدیمی از سگا گرفته تا پلی استیشن 1 رو اجرا میکنه کلی بازی از 900 تا بازی سوپر نینتندو گرفته داخل دستگاه ریختم

با مادربرد سی پی یو و کارت گرافیک هم عوض میکنم

قیمت دستگاه با 100 بازی 180 تومان

فقط خود بازیهاش بالای 200 پولش هستش

از افرادی که مورد اعتماد هستش و معامله اگه صورت بگیره حاظرم جنس رو اول بفرستم و بعد جنس تبادلی رئ تحویل بگیرم به شرط اینکه مورد تایید باشن
سلام
اگر فروشنده هستی من مشتریم 09191136890 بهرامی

old_console

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پیام خصوصیتون رو چک کنین برادر

840188

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

من یک دستگاه xbox1 البته بهمراه تنها یک بازی دارم و حاضرم مجموعه شما بصورت کامل بخرم که از بازی های آن استفاده کنم

لطف کنید این مسئله را جدی بگیرید. و با من تماس بگیرد یا حداقل نظرتان رابگویید.

سلام

من شاید تا ماه گذشته فرق اینها را نمی دانستم ولی بعد از اینکه یکی از فروشنده های اینترنتی کلاه بردار این دستگاه را با قیمت یک xbox 360 خریدم فرق این دو مدل را خوب یاد گرفتم در حال حاضر نیز علاوه بر xbox1 یک xbox 360 arcade اکبند برای بچه هام خریدم و تنها برای اینکه xbox1 خاک نخوره و استراحتی به دستگاه جدید بدهم دنبال بازی برای آن می گردم و حاضرم برای گرفتن بازی های شما دستگاه شما را هم بخرم البته دستگاه xbox1 من تبدیل نشده است و نه mp3 , نه فایل ویدئویی و بدون بازی بدرد نمی خورد.

ببخشید سرتان رادرد آوردم
اگر بتوانم تعدادی بازی برای xbox 1 گیر بیارم کمتر بابت کلاهی که سرم رفته غصه می خورم.

Last edited:

old_console

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

من یک دستگاه xbox1 البته بهمراه تنها یک بازی دارم و حاضرم مجموعه شما بصورت کامل بخرم که از بازی های آن استفاده کنم

لطف کنید این مسئله را جدی بگیرید. و با من تماس بگیرد یا حداقل نظرتان رابگویید.

سلام

من شاید تا ماه گذشته فرق اینها را نمی دانستم ولی بعد از اینکه یکی از فروشنده های اینترنتی کلاه بردار این دستگاه را با قیمت یک xbox 360 خریدم فرق این دو مدل را خوب یاد گرفتم در حال حاضر نیز علاوه بر xbox1 یک xbox 360 arcade اکبند برای بچه هام خریدم و تنها برای اینکه xbox1 خاک نخوره و استراحتی به دستگاه جدید بدهم دنبال بازی برای آن می گردم و حاضرم برای گرفتن بازی های شما دستگاه شما را هم بخرم البته دستگاه xbox1 من تبدیل نشده است و نه mp3 , نه فایل ویدئویی و بدون بازی بدرد نمی خورد.

ببخشید سرتان رادرد آوردم
اگر بتوانم تعدادی بازی برای xbox 1 گیر بیارم کمتر بابت کلاهی که سرم رفته غصه می خورم.

خوب دستگاه شما کپی نشده هست متاسفانه فقط بازی ارجینال میتونی بخری اما این دستگاه من هم دی وی دی هم دایویکس فیلم نشون میده هم میشه بازی ریخت رو هاردش بدون دی وی دی بازی کرد هم بازی های سگا نینتندو سوپر نینتندو هم پلی1 رو هم اجرا میکنه خیلی راحت روش برنامه نصب کردم هارد ایکس باکس 1 همش 5 گیگ هستش یا 7 گیگ من 40 گیگ روش هارد انداختم خودم

حتی میشه فیلم رو روهاردش ریخت از رو هارد اجرا کرد

شما اگه میخواین من شماره حساب میدم بهتون ول رو ریختین ادرس میدین براتون میفرستم دوست عزیز

840188

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از توجه شما
لطف کنید به چند سوال من جواب بدید
1. آیا گیم های شما همگی کپی هستند و فقط در دستگاه شما اجرا می شوند؟
2. آیا هاردی که به دستگاه اضافه کردید External است؟
3. آیا دستگاه من حتی بعنوان لوازم یدکی برای دستگاه شما قابل استفاده نمی باشد.
5. ظاهر دستگاه شما چطور است آیا فقط یک دسته دارد ؟
6. و کلآ دستگاه من اصلآ ارزشی دارد؟

شرمنده طولانی شد.

old_console

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

همه گیم های من کپی هستش هم کپی ملزی ارجینال هم کپی رایتی

نه هارد داخلی هستش

فقط دسته دستگاه شما رو دستگاه من استفاده میشه

1 دسته هستش دستگاه تمیز هستش

دستگاه شما کپی نشده هستش متاسفانه بازی های ارجینالش پیدا نمیشه پیدا هم بشه ارزش خرید نداره

navidkid

Registered User
لایک‌ها
482
سلام

همه گیم های من کپی هستش هم کپی ملزی ارجینال هم کپی رایتی

نه هارد داخلی هستش

فقط دسته دستگاه شما رو دستگاه من استفاده میشه

1 دسته هستش دستگاه تمیز هستش

دستگاه شما کپی نشده هستش متاسفانه بازی های ارجینالش پیدا نمیشه پیدا هم بشه ارزش خرید نداره

با کنسول هم تعویض میکنید؟

با سپاس

old_console

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه برادر با کنسول معاوضه نمیکنم

Konami

Registered User
لایک‌ها
5
سلام ...
محمود جان چرا داری میفروشی؟ رنگ دستگاهت چی هست جعبه و وسایل داره؟ لیست از بازی ها داری؟

old_console

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام داش حامد چاکریم والا فعلا به پول احتیاج دارم دستگاه که سیاه بازی ها که بابا کلا 150 عنوان حدود 10 تا 15 تا رو ریختم رو هارد خودم دانلود کردم بعضی هاش پیدا نمیشد گفتم 100 تا بخاطر اینکه اینجا شمال هستت بعضی دی وی دی ها رطوبت میگیره خراب میشن البته از روشون کپی بشه راحت کار میکنن حامد برنامه هم ریختم نمیشه گفت ایکس باکس باید بگیم فول ایکس باکس

uuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppppppppppp

بیا بالا

بالااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

Last edited:

davidcaperfild

Registered User
لایک‌ها
168
دوست عزیز شرایط رو پیام خصوصی کنید

بالا