برگزیده های پرشین تولز

Sweex

spiderman_1856

Registered User
لایک‌ها
9
سلام دوستان
احترمآ می خوام برند جدیدی که توسط شرکتمون وارد می شه و موفق به اخذ نمایندگی آن شده ایم را براتون معرفی کنم ، برند Sweex که تحت لیسانس هلند می باشد ؛ با دیزاین عالی و یک سال گارانتی و کیفیت بسیار خوب .

انواع قطعات شبکه حال حاضر موجود :

54+Sweex Wireless ADSL 2/2 ، 300+Sweex Wireless ADSL 2/2 ، Sweex Wireless 54G Router ، Sweex Wireless 150N Router ، Sweex Wireless 300N ، Sweex Wireless 300N PCI CARD ، Sweex Wireless 150N Adapter ، Sweex Wireless 54G PC Card ، Sweex Wireless 54G Card PCI

چند عکس از محصولات :
GetImage%5B1%5D.jpg

swixx.jpg

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید

09127622941 - 88905718 حسین مشین چی
tadbirtech : id

OMID__33

Registered User
لایک‌ها
2
دوست عزیز میشه لطف کنید قیمتها را هم اضافه کنید

kami77i

Registered User
لایک‌ها
14
آقا من همسایمون وایرلس داره بعد میخواد بهم بده من یه آنتن یا همچین چیزی میخوام که رو تراسم بزارم که بوسیله اون اینترنت رو بگیرم بعد با سیم به کامپیوترم وصل کنم همچین چیزی دارین؟؟؟؟؟؟؟ شرمنده اینجری نوشتم چون نمیدونم اسم همچین چیزی چی است:rolleyes::D

spiderman_1856

Registered User
لایک‌ها
9
آقا من همسایمون وایرلس داره بعد میخواد بهم بده من یه آنتن یا همچین چیزی میخوام که رو تراسم بزارم که بوسیله اون اینترنت رو بگیرم بعد با سیم به کامپیوترم وصل کنم همچین چیزی دارین؟؟؟؟؟؟؟ شرمنده اینجری نوشتم چون نمیدونم اسم همچین چیزی چی است:rolleyes::D

سلام
بله همچین چیزی داریم ، اینجا دو تا چیز مطرح می شه
1 - در صورتیکه همسایتون خودش access point داره به یه کارت شبکه وایرلس مشکلت حل می شه

2- در صورتیکه وایرلس همسایتون مستقیما از POE اون رفته با کامش قضیه فرق داره که برای اونم یه دیوایس دگه معرفی می کنم براتون .

پس لطفا امکانات سخت افزاری همسایتونو اول معلوم بفرمایید .

در پناه حق

kami77i

Registered User
لایک‌ها
14
سلام
بله همچین چیزی داریم ، اینجا دو تا چیز مطرح می شه
1 - در صورتیکه همسایتون خودش access point داره به یه کارت شبکه وایرلس مشکلت حل می شه

2- در صورتیکه وایرلس همسایتون مستقیما از POE اون رفته با کامش قضیه فرق داره که برای اونم یه دیوایس دگه معرفی می کنم براتون .

پس لطفا امکانات سخت افزاری همسایتونو اول معلوم بفرمایید .

در پناه حق

والا من با موبایلم میتونم از کناره پنجره وارد اینترنت بشم ولی یکم تکون که میخورم دی سی میکنه فکر کنم بین 2 مورد که شما فرمودید مورد اولی میشه! یه چیزی میخوام مثله این
D-LINK%20-%20ANT24-0700.jpg

که بزارم رو تراس بد وصل کنم بوسیله سیم به کامپیوتر داری همرا قیمت بگو

spiderman_1856

Registered User
لایک‌ها
9
والا من با موبایلم میتونم از کناره پنجره وارد اینترنت بشم ولی یکم تکون که میخورم دی سی میکنه فکر کنم بین 2 مورد که شما فرمودید مورد اولی میشه! یه چیزی میخوام مثله این
D-LINK%20-%20ANT24-0700.jpg

که بزارم رو تراس بد وصل کنم بوسیله سیم به کامپیوتر داری همرا قیمت بگو

سلام دوست عزیز ، اولا می تونید فاصله access point را تا خونتون چقدر هست ؟
در صورتیکه کمتر ار 100 متر است با یه کارت شبکه وایرلس USB می تونید از سرویس استفاده نمایید ؟؟
در صورتیکه بیشتر است می تونیم یه کارن شبکه وایرلس PCI را براتون پیشنهاد بدیم که حتی می تونید آنتن اون را به تراستون بزنید تا فرکانس ها رو بهتر بگیره ؟ در مورد خرید هم لطفا پیغام خصوصی بدین .
در صورتیکه از تهران هستین می تونید تشریف بیارین شرکت از نزدیک مشاوره شوین .

در پناه حق

spiderman_1856

Registered User
لایک‌ها
9
سلام

برای اطلاعات بیشتر در ارتباط با محصولات Sweex به وب سایت زیر مراجعه نمایید .

www.shamsnet.ir

یا حق

بالا