برگزیده های پرشین تولز

دامین از کجا بخرم

temper

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان
من به تازگی یک سایت خدمات هاست و دامین راه اندازی کرده ام و نیاز به دامین دارم ولی نمی دونم از name.com مستقل بگیرم و یکی دیگه برام شارژ کنه یا این که از directi بگیرم یا اینکه کلا نمایندگی دامنه بگیرم .مبلغ فعلی من برای ثبت دامنه 40 تومان هست .
در ضمن اگه بخوام از name.com استفاده کنم ، آیا میتونم اکانت پی پال بسازم و دوستان به جای شارژ name.com ، اکانت پی پال من رو شارژ کنن و من خودم مستقیم اکانتم رو در name شارژ کنم ؟آیا این کار خطری نداره؟مثلا بسته شدن اکانت پی پال . :eek:
لطفا راهنمایی بفرمایید و شما چه راه حلی را پیشنهاد می کنید .

usefee

Registered User
لایک‌ها
2
پیشنهاد من به شما اینه که از دایرکتی استفاده کنید یا توکاس . در مورد نمایندگی هم میتونین بع شرکتهای معتبر که توی این زمینه فعالیت دارن مراجعه کنید دوست عزیز .

AfraWeb.net

Registered User
لایک‌ها
0
برای شروع با شرکت های معتبر ایرانی کار کن که دایرکتی بهتون پنل رسیلری بدن . تو ثبت دامنه دنبال سود های بالا نباشید شاید 500 تومان هم سود برای هر دامین نداشته باشید که در قبال کاری که انجام میدید بسیار بی ارزش هست.
درباره NAME هم افزایش قیمت داده خود سایت و دلار هم قیمت بالاا هست و ممکنه هر دامین برای خود شما بین 9500 تا 10 هزار تومان محاسبه گردد

موفق باشید

temper

Registered User
لایک‌ها
1
برای شروع با شرکت های معتبر ایرانی کار کن که دایرکتی بهتون پنل رسیلری بدن . تو ثبت دامنه دنبال سود های بالا نباشید شاید 500 تومان هم سود برای هر دامین نداشته باشید که در قبال کاری که انجام میدید بسیار بی ارزش هست.
درباره NAME هم افزایش قیمت داده خود سایت و دلار هم قیمت بالاا هست و ممکنه هر دامین برای خود شما بین 9500 تا 10 هزار تومان محاسبه گردد

موفق باشید

ممنون
لطفا اگر جای معتبری برای نمایندگی directi می شناسید معرفی کنید .
راستی عکس نو مبارک :)

usefee

Registered User
لایک‌ها
2
هاست ایران
پارس دیتا
ایران هاست
پارس دو
پویا سازان
میهن نیک
میهن هاست
و . . .

DownloadPro.Ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Directi برای ایرانی ها بهتره ;)

engineer_ict

Registered User
لایک‌ها
23
فقط دایرکت آی ، اگر کمک خواستی بیا تو یاهو مسنجر:)

HAM!D

کاربر فعال vBulletin
لایک‌ها
734
سلام دوستان
من به تازگی یک سایت خدمات هاست و دامین راه اندازی کرده ام و نیاز به دامین دارم ولی نمی دونم از name.com مستقل بگیرم و یکی دیگه برام شارژ کنه یا این که از directi بگیرم یا اینکه کلا نمایندگی دامنه بگیرم .مبلغ فعلی من برای ثبت دامنه 40 تومان هست .
در ضمن اگه بخوام از name.com استفاده کنم ، آیا میتونم اکانت پی پال بسازم و دوستان به جای شارژ name.com ، اکانت پی پال من رو شارژ کنن و من خودم مستقیم اکانتم رو در name شارژ کنم ؟آیا این کار خطری نداره؟مثلا بسته شدن اکانت پی پال . :eek:
لطفا راهنمایی بفرمایید و شما چه راه حلی را پیشنهاد می کنید .

دیگه دامین ثبت کردن پول زیادی نداره توش :دی

الان دیگه اکثرا بلدن میرن یه دامین میذارند توی بسکت و به یکی میدن پرداخت کنه. بعدشم اینکه همه رنج قیمت دستشون هست یعنی نمیتونی شما مبلغ از حد مجاز رو بیشتر بگی

به نظر من بیا تو کار دومینری ، مثل بچه های اینجا . یا اینکه من دامین تاپ به ذهن مبارکم :)دی) خیلی خطور میکنه ، که ثبتش با شما میشه و میفروشیم ، درصدی کار میکنیم:)

بالا