برگزیده های پرشین تولز

یه اکانت رپیدشیر پریمیوم مجانی بردم

nsh

Registered User
لایک‌ها
4
امروز دیدم یه نامه به ایمیلم اومده که اکانت قدیمی Collectors zone شما به پریمیوم تبدیل شده. منم لاگین کردم دیدم بببببببببله تبدیل شده. حالا سوالم اینجاست که مدت اعتبار این چقدره ؟ از کجا باید بفهمم ؟

Masoud1363

Registered User
لایک‌ها
17
در قسمت setting در قسمتی که نوع package رو انتخاب می کنی روبروش مدت زمان اعتبار اکانتت رو هم با توجه به مقدار rapids ای که داری نوشته.

nsh

Registered User
لایک‌ها
4
در قسمت setting در قسمتی که نوع package رو انتخاب می کنی روبروش مدت زمان اعتبار اکانتت رو هم با توجه به مقدار rapids ای که داری نوشته.
اصلا قضیه چیه که یه دفعه من مشمول یه پریمیوم شدم ؟ قانون خاصی دارن ؟ من این اکانته رو شاید حدود 6 سال پیش درست کرده بودم. چرا حالا ؟

Six

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
605
اصلا قضیه چیه که یه دفعه من مشمول یه پریمیوم شدم ؟ قانون خاصی دارن ؟ من این اکانته رو شاید حدود 6 سال پیش درست کرده بودم. چرا حالا ؟
دوست عزیز این امکان واسه همه ایجاد شده ! با تغییر سیستم رپیدشر کلیه اکانت های کالکتر به پریمیوم تبدیل شده است و دیگه محدودیت زمانی برای اکانت ها وجود نداره , ولی برای شارژ اکانت خود باید پوینت Rapids بخری ... یعنی اینکه جوگیر نشو که الان چیزی برنده شدی یا یک اکانت مفتی بدست آوردی :D

بالا