برگزیده های پرشین تولز

اعلام نتایج قرعه کشی گرین کارت آمریکا

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خوب چون با اینکه سرچ کردم تاپیک جامعی برای قسمت اعلام نتایج (نه سوال و جواب) پیدا نشد ، موقتا این تاپیک باشد تا بعدا مرج گردد.

خوب اونهایی که سال پیش برای قرعه کشی گرین کارت آمریکا در سال 2010 ثبت نام کردن ، جوابش برای شرکت در پروسه گرفتن گرین کارت 2011 لحظاتی پیش اعلام شد.

با در دست داشتن (!) کد مربوطه در موقع ثبت نام ، نام خانوادگی و سال تولد به سایت زیر مراجعه کنید :

https://www.dvlottery.state.gov/ESC/(S(qylvdif5xkxyac3vkkmj512w))/Secure/StatusCheck.aspx

This web site only supports Internet Explorer (IE).

توجه کنید که کد مربوطه حتما لازمه ، پس اگر ندارید یا جایی یادداشت کردید نمیتونید چک کنید ولی اگر برنده بشید معمولا نامه ای بصورت پستی میاد درب منزل!

اگر برنده نشده باشید با این پیغام نفرت انگیز مواجه میشید :rolleyes:

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the 2011 Electronic Diversity Visa program.
Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below.

و اگر برنده شده باشید "گویند" با این پیغام :

Dear Selectee,

Based on the information and confirmation number provided, you should have received a letter by mail from the United States Department of State’s Kentucky Consular Center (KCC) notifying you that your Diversity Visa entry was selected in the DV-2011 lottery.
If you have not yet received your selectee letter, please do not contact KCC until after August 1, 2010. International mail delivery delays of one month or more are normal. KCC will not respond to questions they receive before August 1, 2010 regarding non-receipt of selectee letters. If you still have not received your selectee letter by August 1, 2010, however, you may contact KCC by email at [email protected].

همین دیگه ، با حفظ کپی رایت بعضی قسمتها برای سایت دیگر، و این جمله که ، چک کنید ببینید ممل آمریکایی شدید یا نه !! :D

جمله پایانی هم که کاش یه روزی بیاد ، که رفتن و موندن به آمریکا اینقدر به شانس ربط پیدا نکنه ! :(

پ.ن : خیر از جونیت ببینی مدیر جان که اون مطلب رو درست کردی!

Last edited:

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
من بیچاره هم که اصلا approved نشدم برای قرعه کشی. :( آمریکایی های جنایتکار!

jowshany

Registered User
لایک‌ها
270
منم که برنده نشدم .
مرگ بر استکبار
crazy.gif

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
منم برنده نشدم:دی
پس کیا برنده میشن؟؟!!!

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504
همین دیگه ، با حفظ کپی رایت بعضی قسمتها برای سایت دیگر، و این جمله که ، چک کنید ببینید ممل آمریکایی شدید یا نه !! :D
آره من ممل آمریکایی شدم :D
حالا باید کیو ببینم ؟

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
برای ثبت نام گرین کارت شرایطخاصی باید داشته باشیم؟

matgogoia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,006

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561

amk

Registered User
لایک‌ها
9
یعنی مدارک نمیخواد مثل تافل یا تجربه کاری یا سرمایه تضمینی؟

چرا.
3 تا شرط داره که باید یکشو داشته باشی.
یکیش اینه که 5 سال تجربه ی کار تخصصی داشته باشی
یکیش اینه که باید تحصیلات متوسطه رو گذرونده باشی.
سومیش یادم نیست :D

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آره من ممل آمریکایی شدم :D
حالا باید کیو ببینم ؟

خوب حله دیگه ، برو پمپ بنزین هات رو تحویل بگیر مهندس ! :D

برای ثبت نام گرین کارت شرایطخاصی باید داشته باشیم؟

غیر از شرایط معمولی مثل تحصیلات در حد معمول. برای ثبت نام نه شرایطی نداره! عکس با شرایطی که توی سایت گفته میخواد .
بعد از اینکه برنده شدی یه سری شرایطی داره ولی حالا تا اون موقع...
فعلا که دوباره رفت 3 ماه و نیم دیگه دوباره ثبت نام :(

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
من پارسال که موقع ثبت نامش بود قصد ثبت نام داشتم. اما یکم تحقیق کردم دیدم من با جیب خالی و بدون تخصص بخوام برم اونجا باید برم رستوران ظرف بشورم و حتی یه خونه درست حسابی هم گیرم نمیاد

توصیه میکنم اگر تخصص+پول زیاد نداریم اصلا ثبت نام نکنید. مگر اینکه حاضر باشید تحت هر شرایطی برید اونجا

majid1366

Registered User
لایک‌ها
707
سلام
برای قرعی کشی سال 2011 کدوم سایت باید ثبت نام کنیم ؟

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من پارسال که موقع ثبت نامش بود قصد ثبت نام داشتم. اما یکم تحقیق کردم دیدم من با جیب خالی و بدون تخصص بخوام برم اونجا باید برم رستوران ظرف بشورم و حتی یه خونه درست حسابی هم گیرم نمیاد

توصیه میکنم اگر تخصص+پول زیاد نداریم اصلا ثبت نام نکنید. مگر اینکه حاضر باشید تحت هر شرایطی برید اونجا

منصور اینقدر زندگی رو سخت نگیر ! الانم وقتی مزدوج شدی و از سر کار برگردی باید ظرفای عیال رو بشوری! :D
بعدم به آمریکا گویند سرزمین فرصت ها ! یه دفعه دیدی همونطوری که داری ظرف میشوری ، بعنوان بهترین ظرف شور(!) سال انتخاب میشی ، بعد یه کارخونه ظرف شوری(!) میزنی ، بعد پول دار میشی ، دوباره برمیگردی ایران وطنت رو میسازی!

یا اینم نمیخوای ؟ تو که خوشتیپی که میری مدل میشی ! :rolleyes:

سلام
برای قرعی کشی سال 2011 کدوم سایت باید ثبت نام کنیم ؟

همین سایت ، 3 ماه و نیم دیگه !

Last edited:
بالا