برگزیده های پرشین تولز

آیفون 3 جی بسیار تمیز در حد آک

swastika_iran

Registered User
لایک‌ها
1
درود
یه آیفون 3جی 16 گیگ آنلاک فکتوری به رنگ مشکی کاملا سالم و بسیار تمیز دارم بدون خط و خش حتی روی سیبش.. چون روی سیب برچسب زدم و کل گوشی هم تو قاب بوده.... هیچ مشکل ظاهری و باطنی نداره...
فوری فوروشی به قیمت مقطوع 550 تومان
منتظر پی ام هاتون هستم

all4u2

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
573
جقدر ارزون میدین شما!اونوقت 3gs رو چند میگن؟

swastika_iran

Registered User
لایک‌ها
1
جقدر ارزون میدین شما!اونوقت 3gs رو چند میگن؟

یادمه فروش جسجار داشتم اومدید همینو نوشتید :p
لطفا عطر افشانی نکن :happy: ;)
3 جی اس 700 تومن با شرایط بالا منتها رنگش سفیده

all4u2

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
573
خوب قصد خراب گردن تاپیکتو نداشتم دوست من!اما یکم معقول بگو

swastika_iran

Registered User
لایک‌ها
1
خوب قصد خراب گردن تاپیکتو نداشتم دوست من!اما یکم معقول بگو

من قیمت معقول گفتم چون در حد آکه و یدونه خط هم نداره... دوستان اگر برن پاساژ علائدین متوجه قیمتا میشن//
ممنون

swastika_iran

Registered User
لایک‌ها
1
توی آیفون . آی آر 3gs 16 تمیز را میده 600 اونوقت کدوم عقل سلیمی میاد 550 میدی 3g ؟
اگه به قیمت بدی خریدارم .

آیفون اونجا حتما لاک شده هست نه آنلاک فکتوری.... لینک بدید تا در موردش صحبت کنیم...
قیمت شما چند میخوای؟ واسم پی ام کن

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
آنلاک کردن ایفون که کاری نداری ! فایل آنلاکش هم فراوون تو اینترنت هست. میخوایید رو تعداد من واستون آنلاک میکنم.

swastika_iran

Registered User
لایک‌ها
1
آنلاک کردن ایفون که کاری نداری ! فایل آنلاکش هم فراوون تو اینترنت هست. میخوایید رو تعداد من واستون آنلاک میکنم.

دوستان یه جوری حرف مییزنن که آدم با کاسبای علائدین اشتباهشون میگره .. باشه داداش شما ممکنه کاسب علائدین باشی اما منم از پشت کوه نیومدم.. 3 جی اس لاک هر وقت خاموش شه آنتنش میپره.. روی 3.1.3 آنلاک نمیشه... قیمتشم بین 100 تا 150 تومن هم ارزون تره.. من کافی نت دارم خودمم 2 ساله که آیفون های مختلفی عوض کردم پس این حرفا رو به یه کودک فروشنده بزنین...
بعضی ها 2000 تا پست دارن ولی اندازه 1 میلیون بار اسپم زدن تا حالا :lol:

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
دوستان یه جوری حرف مییزنن که آدم با کاسبای علائدین اشتباهشون میگره .. باشه داداش شما ممکنه کاسب علائدین باشی اما منم از پشت کوه نیومدم.. 3 جی اس لاک هر وقت خاموش شه آنتنش میپره.. روی 3.1.3 آنلاک نمیشه... قیمتشم بین 100 تا 150 تومن هم ارزون تره.. من کافی نت دارم خودمم 2 ساله که آیفون های مختلفی عوض کردم پس این حرفا رو به یه کودک فروشنده بزنین...
بعضی ها 2000 تا پست دارن ولی اندازه 1 میلیون بار اسپم زدن تا حالا :lol:

قبل از این پستت رو اینکه از پشت کوه اومدی یا نه شک داشتم. الان دیگه یقین دارم :D

داشتن یا نداشتن کافی نت هم دلیل به بیشتر دونشتن نمیشه.دلیلی هم نمیبینم که مثل شما این چیزا رو واسه خودم مایه افتخار بدونم.

به اندازه موهای رو کله شما هم آیفون آنلاک و جیل بریک کردیم. این چیزی هم که شما گفتی راه حل داره داداش. شما یه ذره خودتو آپدیت کن ;)

راجب تعداد پست هم فکر کنم یه موضوع کاملا شخصی باشه و با شما ربطی نداره و فکر نمیکنم ارزش این رو هم داشته باشید که حتی دیگه 1 پست تو این تاپیک بخوره.
خوش باشید.

omidsys

Registered User
لایک‌ها
72

swastika_iran

Registered User
لایک‌ها
1
قبل از این پستت رو اینکه از پشت کوه اومدی یا نه شک داشتم. الان دیگه یقین دارم :D

داشتن یا نداشتن کافی نت هم دلیل به بیشتر دونشتن نمیشه.دلیلی هم نمیبینم که مثل شما این چیزا رو واسه خودم مایه افتخار بدونم.

به اندازه موهای رو کله شما هم آیفون آنلاک و جیل بریک کردیم. این چیزی هم که شما گفتی راه حل داره داداش. شما یه ذره خودتو آپدیت کن ;)

راجب تعداد پست هم فکر کنم یه موضوع کاملا شخصی باشه و با شما ربطی نداره و فکر نمیکنم ارزش این رو هم داشته باشید که حتی دیگه 1 پست تو این تاپیک بخوره.
خوش باشید.

من اگز از پشت کوه اومده باشم با هلیکوپتر اومدم درازگوش... آنلاک کردن و جیل بریک کردن آیفون رو دست فروش های دو در پاساژ علائدین و گمرک هم بلدن... نشستین یه سرچی تو اینتذنت کردین فکر میکنی شدی عقل کل ؟:p
اصولا و اصیلا میگن حیوانی که ار ار میکنه باید تازیانه زدش... شما اومدی لجن پراکنی کردی و اسپم دادی منم جوابت رو در خور شخصیتت دادم... نداری نخر داداش.. پست های شما هزار و خورده ای بس که ول گشتین تو فروم و دنبال جنس مفت بودین.. من کافی نت دارم یعنی کارم کامپیوتره و اون چیزی که عقل کودکانی مثل شما تازه یاد گرفتین رو تو کتاب داستان های بچگیم کنار رد لایتای دلفت خوندم و از دانشگاهش فارغ و تحصیل شدم...
در مورد این که شما ارزش تعیین کنین واسه دیگران هم چیزی نمیگم جز این ک بت یه لبخند بزنم // موجود قابل ترحمی هستی :happy:
در مورد تعداد موهام هم صادقانه بگم 1 ماهی هست که موهام رو از ته میزنم ;)
ادب و نزاکت من تو این چند سال واسه همه ثابت شدست اما به قول بزرگی
چو با سفله گویی به لطف و خوشی. فزون گرددش کبر و گردن کشی
بورو داداش بورو یه ویسکی واسه خودت باز کن

دیدمش دوست من
طرف میگه پول لازمم
باشه اگر خواستی پی ام بده ببینم چند میخوای.. قیمت پرت نده فقط به پولش احتیاجی ندارم کوشی اضافست میخوام بدمش یه 4 جی بگیرم:)

Last edited:

tehran_iran

Registered User
لایک‌ها
0
من اگز از پشت کوه اومده باشم با هلیکوپتر اومدم درازگوش... آنلاک کردن و جیل بریک کردن آیفون رو دست فروش های دو در پاساژ علائدین و گمرک هم بلدن... نشستین یه سرچی تو اینتذنت کردین فکر میکنی شدی عقل کل ؟:p
اصولا و اصیلا میگن حیوانی که ار ار میکنه باید تازیانه زدش... شما اومدی لجن پراکنی کردی و اسپم دادی منم جوابت رو در خور شخصیتت دادم... نداری نخر داداش.. پست های شما هزار و خورده ای بس که ول گشتین تو فروم و دنبال جنس مفت بودین.. من کافی نت دارم یعنی کارم کامپیوتره و اون چیزی که عقل کودکانی مثل شما تازه یاد گرفتین رو تو کتاب داستان های بچگیم کنار رد لایتای دلفت خوندم و از دانشگاهش فارغ و تحصیل شدم...
در مورد این که شما ارزش تعیین کنین واسه دیگران هم چیزی نمیگم جز این ک بت یه لبخند بزنم // موجود قابل ترحمی هستی :happy:
در مورد تعداد موهام هم صادقانه بگم 1 ماهی هست که موهام رو از ته میزنم ;)
ادب و نزاکت من تو این چند سال واسه همه ثابت شدست اما به قول بزرگی
چو با سفله گویی به لطف و خوشی. فزون گرددش کبر و گردن کشی
بورو داداش بورو یه ویسکی واسه خودت باز کن

آقا آروم اینجا زن و بچه رد میشه :D:blink:

شما که با کلاسی اصولا حرفهای خصوصی قرار ملاقات شماره تلفن و فحش :blink: رو در pm مطرح میکنن

لازم نیست همه بفهمن چه خبره کلاس کارتون برای عموم ملت pt مشخص شد

قیمت دستگاه شما مشخصه

بعید میدونم کسی دیگه از شما با این حرفهایی که میزنین چیزی بخره

Hamid-Net

Registered User
لایک‌ها
48
لینک را که دوست خوبمون زحمت کشید گذاشت ... منظورم همون بود .
خیلی وقت پیش سفید 16 آنلاک خیلی تمیز را دادم 480 ، الان قیمت ها افت کرده .

swastika_iran

Registered User
لایک‌ها
1
آقا آروم اینجا زن و بچه رد میشه :D:blink:

شما که با کلاسی اصولا حرفهای خصوصی قرار ملاقات شماره تلفن و فحش :blink: رو در pm مطرح میکنن

لازم نیست همه بفهمن چه خبره کلاس کارتون برای عموم ملت pt مشخص شد

قیمت دستگاه شما مشخصه

بعید میدونم کسی دیگه از شما با این حرفهایی که میزنین چیزی بخره

من رک حرف میزنم عزیزم در پرده و تعارفات هم چیزی نمیگم و جواب هر کسی رو مثل خودش میدم... من کسی رو زور نکردم بیاد این و بخره کسی نخرید نگه اش میدارم واسه گوشی زاپاس یا میدمش به مادرم... بعضی ها فقط دنبال یه چیز مفت هستن و یه موضوعی که مثل خورشید مشخصه میخوان بر عکس جلوه بدن .. کیه ه ندونه فرق گوشی لاک و آنلاک چیه آخه...
کلاس کار من هم برای اونایی که باید مشخصه و دوستانی که اینجا پیدا کردم خوب من و میشناسن .. کسی هم که باید خودش چیزی بفهمه میفهمه باقیشون واسه من کوچکترین ارزشی ندارن
زن بچه ی مردمم میان اینجا اگر فکر میکنن زشته نخونن و از تاپیک برن بیرون چرا نمیتونین تحمل کنین صورت مسئله رو پاک میکنین؟ قضیه ماه رمضون وبستن آب اب سرکناست اینجا هم

لینک را که دوست خوبمون زحمت کشید گذاشت ... منظورم همون بود .
خیلی وقت پیش سفید 16 آنلاک خیلی تمیز را دادم 480 ، الان قیمت ها افت کرده .

حق با شماست شاید من قیمت پر دادم. چون قیمت الان رو با توجه به اومدت 4 جی نمیدونستم . حالا اگر خواستی قیمت آخرت رو بگو در خدمتت هستم:)

خیلی پایینه رفیق انقدر نفروشم بهتره .. طفلی خیلی تمیزه ..
شما هم آخرین قیمتت رو واسم پی ام کن
ممنون

saskeet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز قصد بی احترامی ندارم ولی خداییش الان همین قیمت معامله میشن.بازم تصمیم با شماست

swastika_iran

Registered User
لایک‌ها
1
دوست عزیز قصد بی احترامی ندارم ولی خداییش الان همین قیمت معامله میشن.بازم تصمیم با شماست

قیمتش پایینه .. اما اگر قیمتش این باشه مخلصتم هستم من فردا میرم مغازه یه مشورتی با یکی از این همسایه ها که مغازه موبایلی میکنم میرسم خدمتت..:)

بالا