برگزیده های پرشین تولز

نیاز به راهنمایی یه زنجانی

MAXXX

Registered User
لایک‌ها
33
سلام
من برای کاری باید برم زنجان با خودم گفتم حیفه تا اونجا برم سریع برگردم حداقل برم این گنبد سلطانیه رو ببینم
میخام شب رو بمونم صبح زود برم سلطانیه بعد از بازدید برگردم
من با قطار میرم ماشین ندارم

سوالی که داشتم اینه که اول باید از کجا سوار بشم برم سلطانیه وچقدر فاصله داره تا زنجان
دوم اینکه گنبد توی خود شهره یا چند کیلومتری اینور تره و باید دوباره ماشین بگیرم ؟
اگه مسافر خونه خوب یا هتل ارزونی هم توی زنجان سراغ دارین بگن عالی میشه

البته همه اینا رو اونجا رفتم میتونم بپرسم ولی دوست دارم قبل از رفتن بدونم چجوراست برنامه ریزی کنم

ممنون

lordpc

Registered User
لایک‌ها
64
سلام
من برای کاری باید برم زنجان با خودم گفتم حیفه تا اونجا برم سریع برگردم حداقل برم این گنبد سلطانیه رو ببینم

سوالی که داشتم اینه که اول باید از کجا سوار بشم برم سلطانیه وچقدر فاصله داره تا زنجان
دوم اینکه گنبد توی خود شهره یا چند کیلومتری اینور تره و باید دوباره ماشین بگیرم ؟

البته همه اینا رو اونجا رفتم میتونم بپرسم ولی دوست دارم قبل از رفتن بدونم چجوراست برنامه ریزی کنم

ممنون

اگر با قطار میخوای بری بهتره خرمدره پیاده شی . از اونجا فکر کنم یه 15 کیلومتری تا گنبد فاصله داره .
گنبد توی سلطانیه هست و از خود شهر زنجان حدود 30 کیلومتر فاصله داره.
مسافر خونه هم میدون انقلاب (مرکز شهر هست) که از راه آهن شهر زنجان تا میدون انقلاب حدود 10 دقیقه پیاده راه هست. و اغلب مسافر خونه ها اونجا هستند و اتاق دو تخته با تلویزون و یخچال شبی 20 تومن.
البته من زنجانی نیستم و 4 سال اونجا درس خوندم شاید دوستان زنجانی بتونند بهتر کمک کنند.
هتل 4 ستاره آزادی هم هست که شبی 70 تومن سویت یکنفره هستش.

lordpc

Registered User
لایک‌ها
64
راستی من برای 4-5 سال زنجان دانشجو بودم ولی نه گنبد رو دیدم و نه غار کتله خور رو رفتم.
ای کاش میرفتم!

MAXXX

Registered User
لایک‌ها
33
ممنون
البته نمیدونم این خرمدره کجاست که شما میگی پیاده بشم
ولی من باید اول برم زنجان کارمو انجام بدم
بعد از اونجا فرداش حرکت کنم که فکر نمیکنم با قطار بشه رفت , باید ماشین بگیرم احتمالا , ترمینالی چیزی ...؟

lordpc

Registered User
لایک‌ها
64
ممنون
البته نمیدونم این خرمدره کجاست که شما میگی پیاده بشم
ولی من باید اول برم زنجان کارمو انجام بدم
بعد از اونجا فرداش حرکت کنم که فکر نمیکنم با قطار بشه رفت , باید ماشین بگیرم احتمالا , ترمینالی چیزی ...؟

اگر از زنجان میخوای بری ، برو هنرستان از اونجا سوار تاکسی شو برو . چون زیاد راه نیستش از ترمینال نمیشه رفت.
رفتی هنرستان اونجا از تاکسی ها بپرس بگو میخوام برم سلطانیه بهت میگن.

Behzad M

Registered User
لایک‌ها
281
سلام

ممنون

سلام
اولا پیشاپیش خوش اومدی داداش
با قطار کی رسیدی زنجان همونجا تاکسی هست بگو میدون انقلاب(معروف به چهارراه)اونجا هتل و مسافرخونه زیاده یه چرخ بزن قیمت بگیر ولی اگه ستاره دار میخوای برو هتل 4 ستاره میدان بسیج
بعدش اول برو بازارو ببین
رخت شویخانه نزدیک میدون انقلابه حتما برو
خانه ی ذوالفقاری ها تو سبزه میدون برو موزس مرد نمکی اونجاست یه فسیل جهانیه
اگه وقت کردی ال داقی برو
نمایشگاه بین المللی کاسپین کنار ال داقی
غار کتله خور
گنبد سلطانیه
معبد داش کسن...
سلطانیه از هنرستان بری که دوستمون گفت 2-3 تومن میگیرن میبرنت گنبد توی خود شهره
سفر خوبی داشته باشید:)

MAXXX

Registered User