برگزیده های پرشین تولز

iphone 2g 8gig

sasane

Guest
لایک‌ها
0
میدونم الان این دستگاه دیگه خیلی نایاب شده و اگه هم پیدا بشه دل و روده اش قابله مشاهده هست و ....

ولی خب من اطلاعات خیلی بالایی راجع به اپل ندارم و حتی اشنایی ندارم که چطور میشه روش برنامه ریخت و ورژن رو اپگرید کرد و ...

من هرچقدر از ویندوز موبایل سر درمیارم(بعد از 2سال کار)از اپل بی خبر و بی اطلاع هستم

تنها چیزی که میدونم خیلی اندک از جیلبریک و انواع و اقسام ورژن ها و ویژگیهاشون هست.

در کل....

من میخوام از ویندوز به اپل کوچ کنم و ...

میخوام یه 2g بگیرم و روش کار کنم و تا میتونم روش بلا بیارم که نحوه کار با ایفون دستم بیاد و تو مرحله بعد برم سمت 3gs و iphone4.

ظاهرش برام مهم نیس.چون به عنوان کیسه بکس میخوام ازش استفاده کنم.و میدونم که این گوشی بعد از 2سال کار الان نباید وضع ظاهری خیلی خوبی داشته باشه.

ولی برام مهمه که سالم باشه و تاچش هم مشکلی نداشته باشه.

داشتن یک صفحه یا 10 صفحه برنامه هم برام مهم نیس.چون میخوام خودم کشف کنم.

به هر حال.اگه کسی این گوشی رو موجود داره به قیمت منصفانه خریدارم.

دوستانی هم که راجع به ایفون(جیلبریک کردن.اپگرید کردن ورژن.انواع نرم افزار و پکیج هاش.نحوه ریختن برنامه و...)
میتونن کمکم کنن ممنون میشم تو پخ اطلاعات مفیدشون رو با من در میون بزارن.

saskeet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چند میخرید ؟

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
ساسان جان 2g پیدا هم کنی به احتمال زیاد اونقدر ظاهرش زشت شده که دست گرفتنش سخته مگه اینکه کسی واقعا مراقبش بوده باشه که بعیده یا قابش عوض شده باشه

در مورد کار کردن با آیفون اگه منظورتون نرم افزاریه که آیفون چیز به خصوصی نداره یه آنلاک کردن یه جیلبرک یه برنامه ریختن که نصب برنامه بازی خودش 4 روش و صورت داره همه این چیزارو میتونی تو نت بخونی و یاد بگیری

فقط حجم برنامه هاشه که زیاده که مثلا یه نفر میاد میگه با n صفحه برنامه مزیتش اینه اون مثلا 4 گیگ یا n گیگ رو دیگه شما نیاز نداری دانلود کنی چون همه اینترنت پر سرعت ندارند و همه وقت گشتن دنبال لینک های دانلودش رو..

بعلاوه خیلی از بازی ها که روی 3gs رون اجرا میشه روی 3g با تاخیر و مشکل اجرا میشه دیگه شما حدس بزن روی 2g اجرا هم بشه ارزشی داره !!!!

اینارو گفتم در انتخاب بیشتر دقت کنی

حالا یه نفر از ظاهر 2g خوشش میاد یا دوست داره مثلا با 200 تومن آیفون رو تجربه کنه اون یه بحث دیگست

shylord

Registered User
لایک‌ها
1,496
در مورد بازی که خیلی کم بازی پیدا می شه که روی 2g کند اجرا نشه
مثلا هیمن پرنس که جدید اومده با حجم حدود 500 مگ که وقتی نصبش کنی می ره بالای 1 گیگ من روی ایپاد تاچ نصب کردم به خوبی اجرا می کنه

Last edited:

sasane

Guest
لایک‌ها
0
ساسان جان 2g پیدا هم کنی به احتمال زیاد اونقدر ظاهرش زشت شده که دست گرفتنش سخته مگه اینکه کسی واقعا مراقبش بوده باشه که بعیده یا قابش عوض شده باشه

در مورد کار کردن با آیفون اگه منظورتون نرم افزاریه که آیفون چیز به خصوصی نداره یه آنلاک کردن یه جیلبرک یه برنامه ریختن که نصب برنامه بازی خودش 4 روش و صورت داره همه این چیزارو میتونی تو نت بخونی و یاد بگیری

فقط حجم برنامه هاشه که زیاده که مثلا یه نفر میاد میگه با n صفحه برنامه مزیتش اینه اون مثلا 4 گیگ یا n گیگ رو دیگه شما نیاز نداری دانلود کنی چون همه اینترنت پر سرعت ندارند و همه وقت گشتن دنبال لینک های دانلودش رو..

بعلاوه خیلی از بازی ها که روی 3gs رون اجرا میشه روی 3g با تاخیر و مشکل اجرا میشه دیگه شما حدس بزن روی 2g اجرا هم بشه ارزشی داره !!!!

اینارو گفتم در انتخاب بیشتر دقت کنی

حالا یه نفر از ظاهر 2g خوشش میاد یا دوست داره مثلا با 200 تومن آیفون رو تجربه کنه اون یه بحث دیگست

حرف شما درست سیروس جان.منم دقیقا حرفای شما رو تایید کردم تو پست اول خودم.ولی من این دستگاه رو دقیقا به عنوان کیسه بکسم میخوام که بتونم روال کار باهاش بیاد دستم و بعد برم سمت مدل های بالاتر و خدا بخواد یه ایفون4بگیرم.

ولی راستش فقط واسه من یه سوالی پیش میاد...

من الان دارم 2ساله با پاکت-پی-سی ها مختلف کار میکنم و هنوزم از برنامه هاش خسته نشدم.چون واقعا گستردگی برنامه و نرم افزار خیلی بالایی داره.تو هر زمینه ای...ولی از دیروز که عضو انجمن ایفون شدم و دنبال نرم افزار های مختلف واسه این گوشی دیدم اکثرا برنامه هاش حالت fun داره و بیشتر شبیه بازی هست تا برنامه...
و در کل بازی بیشتر موجود هست براش تا نرم افزار کاربردی...اگرم بشه نرم افزاری پیدا کرد بیشتر مربوط به نت میشه...

مطمئنا شما تجربت از من تو زمینه ایفون بیشتره...خواستم بپیرسم منی که کرم نرم افزار دارم کدوم گوشی برام بهتره؟همین پاکت-پی-سی یا ایفون؟کدوم گستردگی نرمفزار های کاربردی تو زمینه های مختلف بیشتر داره؟

ممنون.

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
حرف شما درست سیروس جان.منم دقیقا حرفای شما رو تایید کردم تو پست اول خودم.ولی من این دستگاه رو دقیقا به عنوان کیسه بکسم میخوام که بتونم روال کار باهاش بیاد دستم و بعد برم سمت مدل های بالاتر و خدا بخواد یه ایفون4بگیرم.

من الان دارم 2ساله با پاکت-پی-سی ها مختلف کار میکنم و هنوزم از برنامه هاش خسته نشدم.چون واقعا گستردگی برنامه و نرم افزار خیلی بالایی داره.تو هر زمینه ای...ولی از دیروز که عضو انجمن ایفون شدم و دنبال نرم افزار های مختلف واسه این گوشی دیدم اکثرا برنامه هاش حالت fun داره و بیشتر شبیه بازی هست تا برنامه...
و در کل بازی بیشتر موجود هست براش تا نرم افزار کاربردی...اگرم بشه نرم افزاری پیدا کرد بیشتر مربوط به نت میشه...

مطمئنا شما تجربت از من تو زمینه ایفون بیشتره...خواستم بپیرسم منی که کرم نرم افزار دارم کدوم گوشی برام بهتره؟همین پاکت-پی-سی یا ایفون؟کدوم گستردگی نرمفزار های کاربردی تو زمینه های مختلف بیشتر داره؟

ممنون.

من هم از اوایل تولید پاکت پی سی حتی زمانی که این دستگاه فقط کامپیوتر جیبی بود نه تلفن همراه این دستگاه رو استفاده میکردم و کاملا روی این دستگاه تعصب داشتم حتی حاضر نشدم 2g و 3g رو واسه مدت کوتاهی هم شده بخرم

ولی 3gs رو خریدم و 2 تا 3gs داشتم آخریش رو چند وقت پیش همین جا فروختم

در مورد آیفون باید بگم این دستگاه در تاریخچه خودش یک پلیر قدرتمند و یک دستگاه سرگرمی هوشمند بوده که در این چند سال روند رو به رشدش تبدیل به یک تلفن همراه هوشمند شده

ولی PPC برگرفته شده از کلمات pocket personal computer که در ابتدا هدف تولید اهداف سیاسی - تجاری - پزشکی - مهندسی بود

و سال ها بعد امکانات رادیویی به اون اضافه شد

البته طرفداران آیفون سرسختانه از آیفون حمایت می کنند من توی خیلی از تالار ها یک تنه باهاشون در گیر شدم :D:D

بله برنامه های آیفون بیشتر جنبه سرگرمی دارند تا یک برنامه کاربردی
آیفون بسیار انحصار طلبانه عمل میکنه حتی پوشه بندی برای آهنگ ها ندارید و باید پلی لیست بسازید

ولی گذشته این ها بازی های فوق العاده با کیفیتی داره که شاید تا عرضه ویندوز 7 نتونیم چنین بازی هایی رو روی ویندوز موبایل تجربه کنیم

در کل آیفون به نظر من :

صفحه بسیار با کیفیت و حساسی داره
بازی های بسیار با گرافیک و خوبی ( از شرکت های رسمی سازنده بازی های PC - wii - xbox - plays )
کلاس و زیبایی خاصی داره
ابعاد بسیار ظریف
مشکل هنگ کردن نداره (البته مولتی تسک نیست )
وب گردی توش بسیار لذت بخشه
لوازم جانبی خوبی داره

همین .... :p

ahmad_ebra

Registered User
لایک‌ها
259

ممنون.

ساسان جان من 3 روز آیفون گرفتم دستم (3gs) توی این سه روز فهمیدم که اگه با 100 هزار تومن یدونه psp میخریدم بهتر بود از این که 900 تومن پول بدم بالای آیفون

به نظر من آیفون اگه بازیهاش نبود و مولتی تاچ نداشت باید کلاهشو قازی میکرد و میرفت خونشون تیله بازی میکرد:D .. البته ممکنه بعضی ها بگن آیفون موتور گرافیکی قوی داره ولی من در جواب میگم برو psp بخر :p

نرم افزار هایی که به درد ما ایرانیها بخوره روی آیفون پیدا نمیشه
ولی ppc واقعا از لحاظ نرم افزاری لااقل واسه ما ایرانیها بهتره

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
کاملا با این جمله موافقم:

اکثر قریب به اتفاق برنامه های آیفون(95%)حالت فان دارن.وچیز جدی و بدرد بخور خیلی خیلی کم توشون پیدا میشه.

sasane

Guest
لایک‌ها
0
مرسی از دوستان.

خوشحالم که اطلاهاتی که تو 1روز تونستم به دست بیارم خیلی هم دور از واقعیت نبوده....

پس منم با همون تعصب قبلیم میچسبم به پاکت-پی-سی.

شاید روزی برای تجربه هم که شده سمت ایفون برم.ولی مصرف شخصی فقط ppc.

بازم مرسی

shylord

Registered User
لایک‌ها
1,496
ساسان جان من 3 روز آیفون گرفتم دستم (3gs) توی این سه روز فهمیدم که اگه با 100 هزار تومن یدونه psp میخریدم بهتر بود از این که 900 تومن پول بدم بالای آیفون

به نظر من آیفون اگه بازیهاش نبود و مولتی تاچ نداشت باید کلاهشو قازی میکرد و میرفت خونشون تیله بازی میکرد:D .. البته ممکنه بعضی ها بگن آیفون موتور گرافیکی قوی داره ولی من در جواب میگم برو psp بخر :p

نرم افزار هایی که به درد ما ایرانیها بخوره روی آیفون پیدا نمیشه
ولی ppc واقعا از لحاظ نرم افزاری لااقل واسه ما ایرانیها بهتره

هر کس یک سلیقه ای برای بازی کردن داره
من خودم اول psp داشتم ولی با ایپاد تاچ عوض کردم
بازی با psp اصلا به من حال نمی داد ولی الان با ایپاد خیلی سرگرم می شم

sasane

Guest
لایک‌ها
0
هر کس یک سلیقه ای برای بازی کردن داره
من خودم اول psp داشتم ولی با ایپاد تاچ عوض کردم
بازی با psp اصلا به من حال نمی داد ولی الان با ایپاد خیلی سرگرم می شم

اخه مساله اینجاست که من گوشیو واسه بازی کردن نمیخوام.واسه کارم میخوام.

من روزی حداقل باید 2تا ایمیل سند و رسیو کنم.این کارو خیلی راحت با پی-پی-سی انجام میدم.

فک نکنم حداقل ایفون2 همچین قابلیتی داشته باشه.

به هر حال...

اگه اینجا کسی نداره من باید مث اینکه پشیمون شم چون تو علائدین هم قیمت ها خیلی فضایی هست.

یه ایفون 2 معمولی دیدم قیمتش رو گزاشته بودن 350.در حالی که تو بازارچه خودمون فک کنم یه هفته پیش با 380 یه 3g16gig معامله شد...

Last edited:

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
اخه مساله اینجاست که من گوشیو واسه بازی کردن نمیخوام.واسه کارم میخوام.

من روزی حداقل باید 2تا ایمیل سند و رسیو کنم.این کارو خیلی راحت با پی-پی-سی انجام میدم.

فک نکنم حداقل ایفون2 همچین قابلیتی داشته باشه.

به هر حال...

اگه اینجا کسی نداره من باید مث اینکه پشیمون شم چون تو علائدین هم قیمت ها خیلی فضایی هست.

یه ایفون 2 معمولی دیدم قیمتش رو گزاشته بودن 350.در حالی که تو بازارچه خودمون فک کنم یه هفته پیش با 380 یه 3g16gig معامله شد...

البته ساسان جان من این همه مدت PPC داشتم این سری های اخیر هم تکثرا wifi داشتند ولی اصلا از وب گردی با مبایل لذت نمی بردم ولی با آیفون ساعت ها در وب چرخ میزدم حتی وقتی حسش نبود سیستم روشن کنم ترجیح میدادم با آیفون بیام نت حتی نزدیک به 30 پست هم در همین تالار با آیفون دادم
کار کردن در وب باهاش خیلی لذت بخشه که بر میگرده به حساسیت تاچ و خنگ نبودن تاچش
در صورتی که 5 دقیقه هم با HD2 نتونستم در وب کار کنم

اگه کسی برای ایمیل زدن و وب گردی گوشی بخواد 100% میگم آیفون

نکسوس وان - مجیک - مایلستون و..... هم داشتم حتی اندروئید ها هم با تاچ خازنی اینقدر که با آیفون لذت بردم بهم این حس خوب رو نداد

مغازه دار ها معلومه 200 میخرند باید 350 بگند این همه عمرش رو حدر میده توی مغازه پول اجاره برق آب شارژر و.... میده در راه خدا که گوشی خرید فروش نمیکنه

milaniman

Registered User
لایک‌ها
1
ie iphone 2 g daram az lahaze fani kamelan saleme , 1 mah pisham touchesho avaz kardam 140 poole touchesho dadam(touch asli andakhtam , 90 toomanisham bood) alanam hatta 1 khash ham roo lcdish nadare age kasi khast 310 midam.ba zemanat salamat kamel

age har soali rajebe narmafzari va jilberik va barname dashti dar khedmatam

Last edited:

sasane

Guest
لایک‌ها
0
ie iphone 2 g daram az lahaze fani kamelan saleme , 1 mah pisham touchesho avaz kardam 140 poole touchesho dadam(touch asli andakhtam , 90 toomanisham bood) alanam hatta 1 khash ham roo lcdish nadare age kasi khast 310 midam.ba zemanat salamat kamel

age har soali rajebe narmafzari va jilberik va barname dashti dar khedmatam

خواهشا به قوانین سایت احترام بزارید و فارسی تایپ کنید.

اولا این که شما از تمیزی گوشی صحبتی نکردی.در پشتش در چه حد خط و خش داره.دوما دوست عزیز فک نمیکنید یه مقدار قیمتتون برای یه ایفون2 که تعمیر هم شده بالاست؟
احتمالا مشکل پیکسل سوخته داشت که عوض کردید تاچش رو.درسته؟

اگه رو قیمتتون یکم تجدید نظر کنید خیلی راحت تر میتونیم معامله کنیم.
الان اگه ببرید مغازه احتمالا بین150-180 ازتون وردارن.به منه خریدار هم میفروشن 310-350.بستگی به تمیزیش داره.

پس من ترجیح میدم که یکم ارزونتر از 300 بخرم و شما که داری به مصرف کننده میفروشی ترجیح میدی به قیمت بیشتر از 150 گوشیتو بفروشی.

ولی شما داری همون قیمتی رو میدید که من میتونم از مغازه دار یا هر فروشنده دیگه ای بگیرم.

البته به شما هم کاملا حق میدم.برای گوشیت خرج کردی و الان دلت نمیاد جز به یه قیمت بالا بفروشی.ولی قبول کنید که قیمتتون بالاست و منه مصرف کننده میتونم با 350-380 یه 3g 16gig گیر بیارم.درسته؟پس دلیلی نداره بخاطر 50تومن خودمو از یه مدل بالاتر منصرف کنم.

من گوشی شما رو به قیمت خریدارم.ولی شما قیمت بالاتری از قیمت خرید و فروش بدون واسطه گزاشتی برای دستگاهت.بازم میگم.اگه میخواستم 300 پول ایفون 2 بدم یا میرفتم از مغازه دار میگرفتم یا 50 تومن دیگه میزاشتم روش و 3g 16gig میخریدم.

من گوشی شما رو 220-250 خریدارم.با توجه به این که تعمیری هم هست.هرچند همین 220 رو هم بالا گفتم.ولی عیب نداره.چون واسه مصرف شخصی میخوام.

اگر هم به قیمت پیشنهادی من راضی نیستی و شک داری که بالاترین پیشنهاد ممکنه رو دادم میتونی ببری ببینی مغازه دار چه پیشنهادی میده یا اینکه یه تاپیک بزنی برای گوشیت و قیمتهای پیشنهادی رو ارزیابی کنی.

منتظر تجدید نظر شما در قیمت و تعدیل کردن قیمت هستم.همچنین منتظر جواب شما دوست عزیز.

موفق باشی

omidsys

Registered User
لایک‌ها
72
ببخشد دخالت میکنم ولی
کجا 3g 16 رو میدن 380 والا من تا حالا 3g 8gb زیر 400 ندیدم!!!:wacko:

sasane

Guest
لایک‌ها
0
ببخشد دخالت میکنم ولی
کجا 3g 16 رو میدن 380 والا من تا حالا 3g 8gb زیر 400 ندیدم!!!:wacko:

دقیقا یادم نیس تو کدوم تاپیک بود.ولی میگردم و پیدا میکنم.

یکی از بچه های همین فروم(اگه اشتباه نکنم) با این قیمت 3g 16 رو فروخت

بالا