برگزیده های پرشین تولز

یک وب سایت با بازدید خوب و اسکریپت اختصاصی

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
سلام و عرض ادب.

بنا به مشغله کاری فراوان و زیاد شدن کارهام تصمیم گرفتم یکی از سایت هام رو ( از جمله اسکریپت و دامین ) به فروش بذارم.

اطلاعات اضافی :

زبان : انگلیسی
موضوع سایت : ابزار شناسایی افراد مخفی در یاهو مسنجر ( با موتور مستقل که مستقیم از سرور یاهو نتایج رو میخونه )
لینک : تو امضام هست
آمار ویزیت : http://tinystat.com/result/1/1/summary
درآمد روزانه من از این سایت : متغییر بین 1 تا 20 یورو
قیمت پیشنهادی : 600 دلار
پرداخت : حساب بانکی ایران و Paypal
خوشبختانه کل ویزیت ها خارجی هست ( چون ویزیت ایرانی برای کسب درآمد ارزشی نداره )
رنک آلکسا و گوگل خوبی هم داره و با یه کم حوصله به راحتی میتونید این آمار رو بالاتر ببرید.
مناسب برای افرادی که با سیستم های کلیکی خارجی کار میکنن و قصد دارن نسخه ایرانی این سیستم رو راه اندازی کنن و با سیستم های کلیکی ایرانی کار کنن.
تقریبا یک هفته هست که دامنه تو ایران فیل*تر شده. چون ویزیت ایرانی رو این سایت واسه من ارزشی نداره، سراغ رفع فیلترینگ نرفتم.
هسته اصلی اسکریپت سایت به صورت کد شده در اختیار مشتری قرار میگیره.
همینجا هم عرض کنم که قیمت مناسب باشه میفروشم و در غیر این صورت ترجیح میدم سایت رو اجاره بدم یا شراکتی با کسی کار کنم. چون واقعا وقت نمیکنم بهش برسم.
دم آخر هم مشتری مناسب نبود نگه میدارم واسه خودم ;)

همچنین از دوستانی که قصد خرید ندارن، تقاضا میکنم اسپم نکنن. ممنونم :blush:

Last edited:

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
......................

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
Last edited:

usefee

Registered User
لایک‌ها
2
به نظر شما اگه یه سایت فقط رنگ خوبی داشته باشه موفقه ؟

نه به طور قطع اما بالعکسش همیشه صادقه!
یعنی سایتی که موفقه رنک خوبی قاعدتا باید داشته باشه!

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
بله. اما بستگی داره که شما موفقیت رو تو چی ببینید ؟

این وبسایت با همین رنک هم به هدف هایی که من ازش انتظار داشتم رسیده. الان درآمدش برام نسبتا خوبه. این دامین 2 سال سابقه فعالیت داره و

پتانسیل درآمد زایی خوبی داره. بدون شک یه کم روش تبلیغ بشه جواب میده. خودم اگر هزینه تبلیغات + فرصت کافی داشتم حتما

روش کار میکردم. مخصوصا اینکه این وب سایت به صورت کاملا مستقل عمل میکنه و نتایج رو مستقیم از یاهو میگیره و به هیچ سایتی وصل نمیشه.

usefee

Registered User
لایک‌ها
2
از پاسخگویی تون ممنونم . فقط یک سوال هم در مورد مسئله زیر داشتم :
بنا به مشغله کاری فراوان و زیاد شدن کارهام تصمیم گرفتم یکی از سایت هام رو ( از جمله اسکریپت و دامین ) به فروش بذارم.

مگه این اسکریپت همه چیش اتوماتیک نیست ؟ پس بدون گذاشتن وقت هم میشه سایت رو بالا نگه داشت دیگه!
و ضمنا دامنه اصلی برای چی فیلتر شده ، مگه سایت چک کردن آیدی اهو نبوده ، قاعدتا نباید مشکلی ازین بابت داشته باشه!

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
از پاسخگویی تون ممنونم . فقط یک سوال هم در مورد مسئله زیر داشتم :

مگه این اسکریپت همه چیش اتوماتیک نیست ؟ پس بدون گذاشتن وقت هم میشه سایت رو بالا نگه داشت دیگه!
و ضمنا دامنه اصلی برای چی فیلتر شده ، مگه سایت چک کردن آیدی اهو نبوده ، قاعدتا نباید مشکلی ازین بابت داشته باشه!

چرا همه چیزش اتوماتیک هست. فقط رو ترافیک بالا اسکریپت نیاز به پشتیبانی داره و رو ترافیک بالای 4 هزار ویزیت در روز نیاز هست که بصورت مداوم سایت رو چک کنید که وضعیت رو درست نشون بده و در صورت درست نشون ندادن نتایج مشکل رو برطرف کنید ( که اونم خیلی ساده هست و یه ترفند داره )

تو این دوره که تو ایران پی سی ورلد، کلوب، بلاگفا و گوگل فیلتر میشن، فیلتر شدن این سایت هم منطقی هست.
به خاطر این هست که آخرین آواتارهای ایدی های جستجو شده رو نشون میدیم.
هرچند که سیستم فیلترینگ آواتارهای بد رو گذاشتیم که اتوماتیک عمل میکنه و به صورت دستی هم آواتارهای ناجور رو فیلتر میکنیم.

mikel jaskon

Registered User
لایک‌ها
162
میشه درآمد ماهیانه را بفرمایید...... اینکه روزی یک تا 20 خیلی متغیره......
در ضمن اگر شما از adsense استفاده میکنید و پول آگهی ها به حساب پی پال شما واریز میشه لطفا" صفحه ی واریزی ها را بگذارید...(adsense account)
با تشکر

neo2

Registered User
لایک‌ها
184
میشه درآمد ماهیانه را بفرمایید...... اینکه روزی یک تا 20 خیلی متغیره......
در ضمن اگر شما از adsense استفاده میکنید و پول آگهی ها به حساب پی پال شما واریز میشه لطفا" صفحه ی واریزی ها را بگذارید...(adsense account)
با تشکر

اول که حساب پی پال من پر ترانس اکشن هست و همه اون هم شخصی هست و نمیشه گذاشت. اگه هم بشه دلیلی نمیبینم بذارم.

مطلب بعدی هم اینکه کی گفته گوگل ادسنس پول رو به حساب پی پال میریزه ؟!!!!! ادسنس فقط چک میفرسته. گرفتن اونم صدجور دردسر داره.

mikel jaskon

Registered User
لایک‌ها
162
اول که حساب پی پال من پر ترانس اکشن هست و همه اون هم شخصی هست و نمیشه گذاشت. اگه هم بشه دلیلی نمیبینم بذارم.

مطلب بعدی هم اینکه کی گفته گوگل ادسنس پول رو به حساب پی پال میریزه ؟!!!!! ادسنس فقط چک میفرسته. گرفتن اونم صدجور دردسر داره.

از حساب adsense عکس بگذارید نه پی پال.........
مثال
http://www.Banoblog.com/up/file/1362895891.png
با تشکر

Last edited:
بالا