برگزیده های پرشین تولز

اگر ویندوز 7 رو اکتیو نکنیم چی میشه؟

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
من دیروز رو دستگاه ام ویندوز 7 ریختم....از همین کرک شده ها دیگه...ویندوز 7 ultimate که 32 بیتی هم هست. حالا یه جا هست نوشته 30 روز وقت دارید اکتیو کنید. اکتیو هم میرم بکنم میگه سریال نامبرت مشکل داره :D خب معلومه دزدی هست دیگه.

حالا گفتم اکتیو نکنیم چی میشه؟ بعد اگر ضرر داره اکتیو نکردن پس یه راهی بگید که بتونم اکیتو کنم ...اگر هم مشکلی پیش نمیاد که هیچی دیگه...شما رو به خیر و ما رو به سلامت :D

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
من دیروز رو دستگاه ام ویندوز 7 ریختم....از همین کرک شده ها دیگه...ویندوز 7 ultimate که 32 بیتی هم هست. حالا یه جا هست نوشته 30 روز وقت دارید اکتیو کنید. اکتیو هم میرم بکنم میگه سریال نامبرت مشکل داره :D خب معلومه دزدی هست دیگه.

حالا گفتم اکتیو نکنیم چی میشه؟ بعد اگر ضرر داره اکتیو نکردن پس یه راهی بگید که بتونم اکیتو کنم ...اگر هم مشکلی پیش نمیاد که هیچی دیگه...شما رو به خیر و ما رو به سلامت :D

مشکل اینه که دیگه نمیتونی ویندوز رو آپدیت کنی ...بک گروند ویندوز هم مشکی میشه نمیتونی چیزی بزاری :(

ولی چارش خیلی راحته نرمافزار remove WAT رو بگیر ...بزن remove wat و بعد از چند دقیقه سیستم ریست میشه و مشکل شما حل میشه ...آپدیت هم میشه ;)

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
مشکلی که دارم اینه که اکانت رپید ندارم...اگر یه جا اپ کنی که فیل تر نباشه همون ورژنی که خودت داری ممنون میشم.

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
دستت درد نکنه...ممنون.

Namak_co

کاربر فعال سریال تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
46
مشکل اینه که دیگه نمیتونی ویندوز رو آپدیت کنی ...بک گروند ویندوز هم مشکی میشه نمیتونی چیزی بزاری :(

ولی چارش خیلی راحته نرمافزار remove WAT رو بگیر ...بزن remove wat و بعد از چند دقیقه سیستم ریست میشه و مشکل شما حل میشه ...آپدیت هم میشه ;)

دستت درد نکنه
رفتم دیدم 7 منم اینجوری شده با برنامه ای که گذاشتین درست شد

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام Mazi عزيز
animsmilysmile.gif

من دیروز رو دستگاه ام ویندوز 7 ریختم....از همین کرک شده ها دیگه...ویندوز 7 ultimate که 32 بیتی هم هست.
. اگه از اين ك*ر*ك شده ها بوده پس چرا در System Propertiesش نوشته بوده:
الا یه جا هست نوشته 30 روز وقت دارید اکتیو کنید.
؟؟؟؟؟
. نكنه واقعن DVD-يتان از اين Preactiveها بوده ولي شما اشتباهي Update شماره KB971033 را دنلود نموديد؟؟ در ليست آپديت‌هايتان نگاهي بيندازيد... من توضيح اين آپديت را در همان پاراگراف اول اين تاپيك"همه چیز در مورد ویندوز ۷" و بعد از فهرست نوشته ام.

. اگر دنلودش نموديد Uninstallش كنيد و اگر هنوز نه Hideش نماييد كه اشتباهي نگيريدش!

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
89/04/15
26.gif
103.gif

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
نه برادر....هیچ اپدیتی نکردم..چون اصلا روی اون سیستم هنوز اینترنت ندارم...DVD رو گذاشتم...نصب کردم و بعد هم تو اون قسمت دیدم زده 30 روز مهلت دارید.

هنوز نرفتم قسمت اپدیت ...امشب میبینم و این پچی هم که دوستمون داده رو نصب میکنم ببینم چی میشه.

---------------
Preactive باشه مشکلی داره؟؟خوب نیست؟

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام Mazi عزيز
animsmilysmile.gif

Preactive باشه مشکلی داره؟؟خوب نیست؟
. نه! فقط اون اصطلاح رو نوشتم چون به DVDهاي ويندوزي يا هر برنامه‌ايي كه بعد از Setup رجيستر شده و Active شده باشند، مي‌گويند Preactive ! (اصطلاحيست بين ك*ر*كرها! مثلن من نسخه 10 Powerdvd-يم Preactive هست) پس چون ويندوز شما پس از نسب هنوز Active نشده بوده و از اينترنت هم چيزي نگرفتيد، اين عبارتتون "...از همین کرک شده ها دیگه..." درست نيست! اتفاقن بهتر! پس DVD شما يا Image-ي كه دنلود نموديد از اين دستكاري شده‌ها نبوده! Image ويندوز 7 من هم از همان لينك‌هايي هست كه در پست اول تاپيك 7 گذاشته‌ام، اون Imageهاي اصل و اوريجينال MS هستند و هيچ فولدر ك*ر*كي يا Activator همراهشون نيست.

. پس الان كه آپديت نكرديد؛ لطفن همان پاراگرافي كه عرض كردم را مطالعه كنيد تا مشكلي بعدن پيش نياد. تا امروز من كلي ويندوز 7 نصب كرده‌ام و كلي هم آپديت نمودم و هيچ مشكلي پيش نيومده! فقط همون آپديت KB971033 رو از ليست آپديت‌ها خارج كردم و بقيه آپديت‌ها را گرفتم....

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
89/04/15
26.gif
103.gif

Last edited:

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
اهان....متوجه شدم...

فقط الان رفتم دیدم اپدیت ها رو...اون KB971033 رو برام لیست کرد که اپدیت بکنم یا نه...منم کلا طبق توصیه شما مخفی اش کردم که دیگه راحت باشم...

ولی با این حال فکر کنم باید هنوز پچی که این دوستمون دادند رو نصب کنم درسته؟

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام Mazi عزيز
animsmilysmile.gif

ولی با این حال فکر کنم باید هنوز پچی که این دوستمون دادند رو نصب کنم درسته؟
. علبته، مخفي نمودن اون پچ هم ديگه خيالتان را راحت مي‌كند. فقط بهتره در زمان اجراي پچ دوستمان(كلن اكتيو نمودنش به اين شكل!!) به اينترنت دسترسي نداشته باشيد! شايد هم باشه مهم نباشه!! ولي جهت محكم كاري.... به دنياي جديد 7 خوش آمديد...

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
89/04/15
26.gif
103.gif

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
اقا دستتون درد نکنه...برای من هم درست شد. یکم درگیر بود فراموش کرده بودم این تاپیک رو//دی:

blue_s62

Registered User
لایک‌ها
0
اكتيو كردن كه خيلي راحته يه برنامه هست تو 30 ثانيه فعالش ميكنه

dukenukem2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام بر دوستان ...

راستش منم همین مشکل رو داشتم ...

ویندوزمو پریروز ریختم ... مثلا" کرک شده بود! وقتی پروپرتیز my computer رو نگاه میکرم هم نوشته بود که اکتیو شده ...
منتها امروز یه اپدیتی انجام شد به کد KB971033 ... و ویندوز شروع کرد به لیمیت کردن ... سریع اومدم اینجا رو گشتم و این تاپیکو دیدم ...

اول رفتم و اون اپدیتو unistall کردم.... بعدش هم
remove wat که دوستمون اپ کرده بودنو نصب کردم ... کامپیوتر ریست شد و الان دیگه اخطاری مبنی بر اصل نبودن ویندوز گوشه و پایین دسکتاپ نیست ... ولی عجیب اینجاست که الان وقت پروپرتیز my computer رو که نگاه میکنم، اصلا" اون گزینه حذف شده!!! یعنی اصلا" اون قسمتی که توش سوال و جواب وضعیت اکتیو بودن ویندوزو نوشته دیگه کلا" نیست!

1- خواستم ببینم که این مشکلی به وجود نمیاره؟

از طرفی دقیقا بعد از ریست کردن کامپیوتر، وقتی اومدم تو لیست اپیدت های نصب شده رو نگاه کردم، حتا با وجود اینکه اون اپیدیت KB971033 رو unistall کردم، الان میبینم باز اونجا نصبه ...

2- چه کار کنم؟ پاکش کنم باز؟ یا شاید این حقه ی اون remove wat بوده که یه اپیدیت بی ازارو به جای اون ولی با همون کد جا زده ونصب کرده تا ویندوز نفهمه و دیگه اپدیتش نکنه؟!

و یه سوال هم در اخر:

3 - ایا لیستی تو ویندوز هست که توش این اپدیت رو (KB971033) قرار بدم تا هیچ وقت دیگه دانلود نکنتش؟ اگه هست میشه لطفا" یاد بدید که دقیقا" چه جوری باید انجامش بدم؟

خیلی خیلی متشکر ...

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام dukenukem2 عزيز
1.gif

1- خواستم ببینم که این مشکلی به وجود نمیاره؟
. خير مشكلي پيش نمي‌آيد! براي اطمينان خودتان! كافيه به سايت مايكروسافت رفته و Geniune بودن ويندوزتان را تست كنيد!
2- چه کار کنم؟ پاکش کنم باز؟ یا شاید این حقه ی اون remove wat بوده که یه اپیدیت بی ازارو به جای اون ولی با همون کد جا زده ونصب کرده تا ویندوز نفهمه و دیگه اپدیتش نکنه؟!
و یه سوال هم در اخر:
3 - ایا لیستی تو ویندوز هست که توش این اپدیت رو (KB971033) قرار بدم تا هیچ وقت دیگه دانلود نکنتش؟ اگه هست میشه لطفا" یاد بدید که دقیقا" چه جوری باید انجامش بدم؟
. كافي بود پاراگراف زير فهرست پست اول موجود در اين تاپيك را مطالعه مي‌فرموديد تا آپديت 971033 را مخفي مي‌كرديد و ديگه در ليست آپديت نمي‌آمد! اگر هنوز زياد برنامه نصب نكرديد و وقت روي آن زياد نگذاشتيد، بد نيست دوباره نصب كنيد!! البته ديگه مشكلي پيش نمي‌آيد ولي اگر دلتان چركه!!

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
89/07/18
26.gif
103.gif

Last edited:
بالا