برگزیده های پرشین تولز

کمک کمک امروز موبایلمو دزدیدند

persianphonix

Registered User
لایک‌ها
112
سلام
دوستان لطفا کمک کنید امروز یه از خدا بیخبری موبایلمو دزدید الان هم هرچی زنگ میزنم اشغاله خطم همراه اوله یه زمانی یک میلیون خریدم لطفا کمک کنید چطوری پیگیری کنم :(

ITI

Registered User
لایک‌ها
138
سلام
دوستان لطفا کمک کنید امروز یه از خدا بیخبری موبایلمو دزدید الان هم هرچی زنگ میزنم اشغاله خطم همراه اوله یه زمانی یک میلیون خریدم لطفا کمک کنید چطوری پیگیری کنم :(

دوست عزيز خط رو ول كن ، 7 تومان قيمتش بيشتر نيست . گوشيت چي بوده ؟

آرمین

Registered User
لایک‌ها
3
واقعا باید نگران گوشیت باشی
چون فردا اول وقت میری سیم کارت رو مفقودی اعلام میکنی و میسوزونیش تا 3 روز بعد شاید هم زودتر یکی نو با هون شماره برات میاد اما گوشیت مهمه که بشه پی گیری کرد یا اصلا ارزش پیگیری داره یا نه

persianphonix

Registered User
لایک‌ها
112
گوشیم نوکیا 5700 بود من میخوام اون دزد از خدا بیخبر گیر بیفته الان 3 ساعته که خطم اشغاله بنظرتون میشه برم فردا پرینت بگیرم از آخرین تماس که با خطم گرفته شده ببینم به کجا زنگ زده تا از طریق اون طرف دزد رو گیر بندازم

آرمین

Registered User
لایک‌ها
3
آره اینم فکر خوبیه اما بهتره اول از همه خطت رو بسوزونی که بیشتر از این سو استفاده نکنه

kkr129

Registered User
لایک‌ها
10
اول از همه سرییییع خطتو بسوزون

من یادمه شیراز یه شماره داشت 24 ساعته بود خط رو میسوزوندن . چون مال دوستم گم شد . یادم نیست

فردا کارتن گوشیتو ببر با خودت نوکیا باشه احتمالا پیداش میکنن

+

پرینت هم فردا ندن پس فردا میدن . چون میگن 24 ساعت بعد از آخرین مکالمش ( همراه اول )

والا پارسال قوانینش این مدلی بود الانو دیگه نمیدئنم

ایشالا پیدا میشه

خدایی نکرده کلیپ خانوادگی چیزی که توش نبوده ؟

persianphonix

Registered User
لایک‌ها
112
اوکی فردا میرم مخابرات ببینم چیکار میشه کرد هرچی هست کار یه خانومه . من پوشاک زنونه دارم یه لحظه از مغازه رفتم بیرون حواسم نبود موبایلم رو میز بود اومدم دیدم غیب شده . دیدم دو تا خانوم اومدند از مغازه بیرون ولی تو فکر گوشیم نبودم چون همیشه تو جیبم میزاشتم بعد که متوجه شدم دیگه دیر شده بود

R3B

Registered User
لایک‌ها
161
داداش فردا اول وقت برو خط رو بسوزون
حضور صاحب سند همراه با سند و كارت ملي الزاميه (آشنا داشته باشي نه)

بعد هم بي خيال بشي بهتره دو روز حرص ميخوري تموم ميشه اما اگه پي گيري كني يك عمر حرص ميخوري كه چه مملكتيه كه ماموراش هواي دزد و بيشتر داره.

به يقين ميگم اگه آشنا تو آگاهي و مخابرات نداشته باشي انقدر الافت ميكنند و انقدر تو بروكراسي اداري غرقت ميكنند كه آخر چند تا فحش آبدار به خودت ميدي و بي خيال ميشي

اينو جدي ميگم چون چندين مورد برام پيش اومده و از روي تجربه ميگم بهتره قبل از تجربه كردن از تجربه من درس بگيريد
فقط خط و بسوزونيد يه سيم كارت ديگه بگيريد يه گوشي نو بگيريد و با خط و گوشي نو حال كنيد:D:wacko::wacko::wacko::eek:

persianphonix

Registered User
لایک‌ها
112
داداش فردا اول وقت برو خط رو بسوزون
حضور صاحب سند همراه با سند و كارت ملي الزاميه (آشنا داشته باشي نه)

بعد هم بي خيال بشي بهتره دو روز حرص ميخوري تموم ميشه اما اگه پي گيري كني يك عمر حرص ميخوري كه چه مملكتيه كه ماموراش هواي دزد و بيشتر داره.

به يقين ميگم اگه آشنا تو آگاهي و مخابرات نداشته باشي انقدر الافت ميكنند و انقدر تو بروكراسي اداري غرقت ميكنند كه آخر چند تا فحش آبدار به خودت ميدي و بي خيال ميشي

اينو جدي ميگم چون چندين مورد برام پيش اومده و از روي تجربه ميگم بهتره قبل از تجربه كردن از تجربه من درس بگيريد
فقط خط و بسوزونيد يه سيم كارت ديگه بگيريد يه گوشي نو بگيريد و با خط و گوشي نو حال كنيد:D:wacko::wacko::wacko::eek:

یعنی نرم دنبالش . اینجوری که نمیشه اگه پرینت بگیرم از آخرین تماس فکر کنم بشه یه کاری کرد

relax_hit

Registered User
لایک‌ها
15
آفرین به شما که خط یک میلیونی داری ! این روزا هرکی رو میبینی میخواد یه جوری کلاس بذاره !
یادم میاد اون موقعی که هیچکی گوشی نداشت من گوشیمو رو ویبره میذاشتم هر بار کسی زنگ میزد و بر میداشتم صحبت میکردم تو ماشین بغل دستیم میپرسید شما از کجا فهمیدی کسی باهات کار داره !

خوب آقا به هر حال مبارکه دزده باشه اگه حواستو بیشتر جمع کنی کمتر میای کلاس خط 1 میلیونی بذاری !

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
آفرین به شما که خط یک میلیونی داری ! این روزا هرکی رو میبینی میخواد یه جوری کلاس بذاره !
یادم میاد اون موقعی که هیچکی گوشی نداشت من گوشیمو رو ویبره میذاشتم هر بار کسی زنگ میزد و بر میداشتم صحبت میکردم تو ماشین بغل دستیم میپرسید شما از کجا فهمیدی کسی باهات کار داره !

خوب آقا به هر حال مبارکه دزده باشه اگه حواستو بیشتر جمع کنی کمتر میای کلاس خط 1 میلیونی بذاری !
اومدی ابرو رو درست کنی ، رید. به چشم که !

پرینت هم بگیری ؟ چیکار می خواهی بکنی ؟
شکایت اینجوری حداقل 6 ماه زمان می بره

kkr129

Registered User
لایک‌ها
10
ریلکس جان تو هر جوابت یه حال به همه میدیا ....

دوستمون حالش گرفتن

دوست عزیز دوستان راست میگن آشنا داشته باشی کارت زود میشه

اگه هم نداشتی 5 تومن بدی به طرف کارتو زودتر راه میندازه باور کن

تست شده :D

R3B

Registered User
لایک‌ها
161
یعنی نرم دنبالش . اینجوری که نمیشه اگه پرینت بگیرم از آخرین تماس فکر کنم بشه یه کاری کرد

الان داغي به قول خودت خطت يه زماني 1 تومن خريده بودي

برو دنبالش - پرينت بگير - شكايت كن فقط جان مولا آخرشو همين جا بيا تعريف كن:wacko::wacko:

مطمئن باش من نميخوام منصرفت كنم حق دزد و بايد گذاشت كف دستش (اما اينجا با هق هق آخرش از حقت ميگذري)

persianphonix

Registered User
لایک‌ها
112

ای بابا شما هم وقت گیر آوردیا واسه متلک گفتن بابا جان کلاس کدومه من هشت سال پیش این خطو خریدم مگه اون زمان خط از این کمتر هم گیر میومد شمارش هم همچین رند نبود که حالا بخوام واسه کلاس گذاشتن بخرمش

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
اتفاقا اگه داره از سیم کارت استفاده میکنه به راحتی میشه گیرش انداخت.
با یک پرینت و پی گیری میشه فهمید دزد کیه.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
دوستم عزیز من یک سال نیم پیش ان96 باسیم ایرانسل تو ترمینال اصفهان دزدیدند و من رفتم پیگیرش اول سیم کارت رو سوزاندم بعد رفتم دادسرا بود فکر کنم تقاضا دادم بعد هم گفت برو مخابرات شماره سریال گوشیرو گرفتن گفتن یک هفته ای پیدا میشه البته گفت اگر ایرانسل روش باشه نمیتونیم پیگیر شیم الان یک هفتشون شده 1 سال نیم
نمیدونم شاید بتونی دزد رو بگیری البته یارو گوشی رو اوراقی نکرده باشه و این مخابرات هم ک........گ....دی در نیاره
موفق باشی

persianphonix

Registered User
لایک‌ها
112
دوستم عزیز من یک سال نیم پیش ان96 باسیم ایرانسل تو ترمینال اصفهان دزدیدند و من رفتم پیگیرش اول سیم کارت رو سوزاندم بعد رفتم دادسرا بود فکر کنم تقاضا دادم بعد هم گفت برو مخابرات شماره سریال گوشیرو گرفتن گفتن یک هفته ای پیدا میشه البته گفت اگر ایرانسل روش باشه نمیتونیم پیگیر شیم الان یک هفتشون شده 1 سال نیم
نمیدونم شاید بتونی دزد رو بگیری البته یارو گوشی رو اوراقی نکرده باشه و این مخابرات هم ک........گ....دی در نیاره
موفق باشی
ممنون عزیز
امیدوارم که گوشیتون پیدا بشه

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
اتفاقا دوست من صاحب خط رو پیدا کرد ، ولی تالیا بود ، طرف می گفت بدون سند ( 2هزار تا خط تالیا ) رو فروخته ، باور نکردیم ، رفت فیش چند میلیونیش رو اورد

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
اگر با گوشيت تماس بگيره از طريق كد گوشيت حتي محل گوشي رو هم بهت مي گن. يكي تو تهران و يكي تو ساري رو مي شناسم كه همين جوري تونستند دزد رو بگيرند.

PRO USER

Registered User
لایک‌ها
114
فکر کنم بتونن از طریق سریال گوشی رد گوشی رو بزنن ، IMEI یه همچین چیزی بود ، رو جعبش نوشته ... البته اگر ثبت شده باشه
اگر الان آیفون بود ، یه اکانت موبایل ME هم داشتی ، رو نقشه گوگل جاش رو دقیق پیدا می کردی ، گوشیت رو رمز میذاشتی و ...

بالا