برگزیده های پرشین تولز

حل یک مشکل برای سفر به شمال

PRO USER

Registered User
لایک‌ها
114
سلام بر دوستان
عارض بشم خدمتتون که ، بنده به اضافه 4 تن از دوستان قصد کردیم از تهران بریم شمال - آمل یک چند روزی با رفقا دور هم باشیم ، جامون اونجا جور هست
، الان یک مشکلی هست ، هیچ کسی جز بنده گواهینامه نداره ، گواهینامه من هم یکساله هست و نمی تونم الان بشینم پشت فرمون تو جاده
بریم ماشین بگیریم نهایت تا شهر میبره خب بقیش رو باید با یک تاکسی چیزی رفت ، بعدشم نمیشه که هی تا هرجا با تاکسی بریم برگردیم فرت فرت می خوای اینور اونور بریم.

میشه رفت اونجا ماشین کرایه کرد برای چند روز زیر پامون باشه ؟ روزی چند میگیرن ؟ ( پراید کافیه )
میشه مثلا تو تهران یک ماشین جور کنیم پول بدیم یکی تا اونجا رانندگی کنه ؟ چقدر میگیرن ؟

راه حل های پیشنهادی خودتون رو به ما ارائه بدید که چه خاکی تو سرمون بریزیم :p:rolleyes:

دوستان از اسپمینگ جدا خودداری کنید ، به جاش یک راه حل ارائه بدید چون چند روز دیگه می خواهیم بریم

Last edited:

daw

Registered User
لایک‌ها
16
اکیپی که انقد گ ش ا د باشن باشون نری مسافرت سنگین تری.

PRO USER

Registered User
لایک‌ها
114
اکیپی که انقد گ ش ا د باشن باشون نری مسافرت سنگین تری.
چیکارشون کنم ، همینطورین دیگه ، ولی بکس باحالین ، از دوستان قدیمی هستن حال میده
وقتی نمیشینه به زور که نمی تونم بگم بشین ، حرصش می گیره می اندازه ته دره :D

آرمین

Registered User
لایک‌ها
3
ماشین که کرایه میدن اما برای کم شدن هزینه اول میتونید یکی رو پیدا کنید که حسش رو داشته باشه بعد مخش رو بزنید تا باهاتون بیاد

ITI

Registered User
لایک‌ها
138
يه راه حل خوب كه البته ممكنه سرش دعوا بشه :

بگو هر كي پشت فرمون بشينه هزينه راننده رو ميديم بهش ، چطوره ؟

راه حل دوم :

آهنگ پر معناي " يه كاري كن رقصمون بياد " رو بذار تا سر حال بيان و بشينن پشت فرمون ، فقط مواظب باشيد كه ماشين رو نرقصونيد كه خدايي نكرده سر از اعماق درمياريد

راه حل سوم :

شما زحمت كشيدي اين همه به فكر هستي و براش يه تاپيك زدي خودت بشين پشت فرمون ، دعاي خير دوستان هم بدرقه خودت و راهته :)

PRO USER

Registered User
لایک‌ها
114
ماشین که کرایه میدن اما برای کم شدن هزینه اول میتونید یکی رو پیدا کنید که حسش رو داشته باشه بعد مخش رو بزنید تا باهاتون بیاد
نمی خوای کسی نا آشنا همراهمون باشه ، می خوایم همه آشنا باشن ، در ضمن گیریم اومد ، مشاین رو چیکار کنیم ؟

PRO USER

Registered User
لایک‌ها
114
شما زحمت كشيدي اين همه به فكر هستي و براش يه تاپيك زدي خودت بشين پشت فرمون ، دعاي خير دوستان هم بدرقه خودت و راهته
دقیقا مشکل همینجاست که در بین همه دوستان ، فقط بنده گواهینامه نامعتبر دارم و اون رو هم نمی خواستم بگیرم ، خانواده به زور و اجبار گیر دادن بگیر ، پس از چند سال دیگه به زور رفتم گرفتم ، گیر دادن نیازه و این حرفا ، چون تازه گرفتم ، تو جاده نمی تونم بشینم وگرنه پایه همه چیز بودم :D عجب گیر کردیما !!! :D

Last edited:

آرمین

Registered User
لایک‌ها
3
نمی خوای کسی نا آشنا همراهمون باشه ، می خوایم همه آشنا باشن ، در ضمن گیریم اومد ، مشاین رو چیکار کنیم ؟

اولا که منظورم این بود بین دوستایی که دعوت نیستن بگردین نه غریبه ها
دوما: خوب از اول بگو ماشین نداریم شما همچین بحثتون سر رانندگیه که من فکر کردم 10 تا ماشین آماده دارید:دی
برای کاهش هزینه :
از اینجا اتوبوس میگیرید میرید اونجا ماشین کرایه میکنید
خیلی هم آسونه و به صرفه و راحت

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
شبای جمعه اکیپت رو بیار با اکیپ ما بریم گنجنامه می ترکونیم جای 10 تا شمال فاز می ده !

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
بابا خودت بشین چقدر سخت می گیری؟! حالا مگه قراره گواهینامه تو بگیرن و ببینن!

در ضمن، 5 نفر آدم چطوری می خواین راننده داشته باشین؟ جا میشین؟ مسلما یکیتون باید راننده باشین!

amiriano

Registered User
لایک‌ها
2
مگه هنوز گواهینامه یکساله میدن؟
این گواهینامه نیست که ماشین رو راه میبره.این شمایید.اگر آخر هفته نمیرید میتونید مطمئن باشید که ایست بازرسی چندانی سر راه شما وجود نخواهد داشت.در ضمن تا زمانی که تخلفی نکنید و یا خدای نکرده تصادف نکنید کسی از شما گواهینامه نمیخواد.در آخر میتونید با احتیاط به جاده هم برید و به شرطی که آروم رانندگی کنید و خارج از هر نوع جو گرفتگی به راه ادامه بدید و برگردید.من سابقه رانندگی بدون گواهینامه در جاده رو هم دارم.بازم بستگی به خودتون داره.اینکه چقدر مهارت دارید و یا میتونید درگیر مسایل حاشیه ای نشید و به مسیرتون ادامه بدید.بعدشم فکر نکنم جریمه سنگینی داشته باشه اگه تو جاده به دردسر بیوفتید.

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
پاشو با ماشین خودت برو

کسی گیر نمیده اگه خلاف نکنی

بعدشم پلس راه که رسیدی طبیعی راه برو و به جای نگاه کردن به مامورا و داشتن استرس سرت رو کج کن و متعجب بهجای دیگه نگاه کن

پلیس راه فقط به حالت چهرتون نگاه میکنه و گیر میده در غیر این صورت با شما کاری نداره

اگه میتونی قبل از رسیدن به پلیس راه پشت یه کامیون برو چون کامیون رو به شکل اسکناس میبینن و وقتی اون میاد دیگه با کسی کاری ندارن و همونو دور میکنن

انشالله سفر خوبی داشته باشی

قربانت / حجت

PRO USER

Registered User
لایک‌ها
114
بگیرن چیکار می کنن ؟ ماشین رو می خوابونن گواهینامه هم پخ پخ ؟

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
دوست عزیز این که سن خودتون و دوستان چقدره خیلی مهمه !
پلیس معمولا به جوونا گیر میده ، حالا چه چند تا پسر با هم باشند چه دختر و پسر .... واسه ما که اینجوری بوده . تا میبینند 2 تا جووون جلو نشستند سریع ایست میدند بدون این که خلاف کرده باشی . اگر با خانوادت بودی بدون گواهینامه هم میشستی مشکل نبود ولی چند تا جووون که با هم هستند پلیس ببینه ایست میده . این نظر شخصی بود ، ضمن این که مسافرت شمال اونم با رفقا اصلا چیزی نیست که بشه ازش چشم پوشی کرد ... ( بگذریم که الان طرفای اردبیل بیشتر حال میده )
به نظر من تا اونجا رو با اوتوبوس برید بعد هم اونجا هر جا خواستید برید دربست بگیرید .... مگه چقدر میشه ؟! اندازه یه شب پول پارکینگ هم نمیشه چه برسه جریمه و خوابوندن ماشین و احتمالا کنسل شدن مسافرت ....

Last edited:

PRO USER

Registered User
لایک‌ها
114
دوست عزیز این که سن خودتون و دوستان چقدره خیلی مهمه !
پلیس معمولا به جوونا گیر میده ، حالا چه چند تا پسر با هم باشند چه دختر و پسر .... واسه ما که اینجوری بوده . تا میبینند 2 تا جووون جلو نشستند سریع ایست میدند بدون این که خلاف کرده باشی . اگر با خانوادت بودی بدون گواهینامه هم میشستی مشکل نبود ولی چند تا جووون که با هم هستند پلیس ببینه ایست میده . این نظر شخصی بود ، ضمن این که مسافرت شمال اونم با رفقا اصلا چیزی نیست که بشه ازش چشم پوشی کرد ... ( بگذریم که الان طرفای اردبیل بیشتر حال میده )
به نظر من تا اونجا رو با اوتوبوس برید بعد هم اونجا هر جا خواستید برید دربست بگیرید .... مگه چقدر میشه ؟! اندازه یه شب پول پارکینگ هم نمیشه چه برسه جریمه و خوابوندن ماشین و احتمالا کنسل شدن مسافرت ....
سن ها متوسطه شما بگیر از 25 الی ماشالله 33
نمیشه مثلا یک نفر با یه ماشین بره ، بعدش بقیه با اتوبوس برن اونجا قرار بذاریم ؟

اتوبوس بهتره یا این تاکسی ها ؟ چقدر میگیرن ؟

فکر کنم آخرش باید بریم اونجا کرایه کنیم ، دختر پسر درهمه ، شک نکن میگیرن :D

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
سن ها متوسطه شما بگیر از 25 الی ماشالله 33
نمیشه مثلا یک نفر با یه ماشین بره ، بعدش بقیه با اتوبوس برن اونجا قرار بذاریم ؟

اتوبوس بهتره یا این تاکسی ها ؟ چقدر میگیرن ؟

فکر کنم آخرش باید بریم اونجا کرایه کنیم ، دختر پسر درهمه ، شک نکن میگیرن :D

اوه اوه .. پس هیچی . من فک کردم همتون پسر هستید . دیگه جرم گواهینامه نداشتن اصلا اهمیت پیدا نمیکنه .... الان ازتون میپرسند :

ببخشید اقا ، این خانوم با شما چه نسبتی داره ؟ :lol:
اونوقت مرد 33 ساله باید زنگ بزنه به بابا و مامانش بیان واسطه بشند از نیرو انتظامی درش بیارند :lol:

PRO USER

Registered User
لایک‌ها
114
اوه اوه .. پس هیچی . من فک کردم همتون پسر هستید . دیگه جرم گواهینامه نداشتن اصلا اهمیت پیدا نمیکنه .... الان ازتون میپرسند :

ببخشید اقا ، این خانوم با شما چه نسبتی داره ؟ :lol:
اونوقت مرد 33 ساله باید زنگ بزنه به بابا و مامانش بیان واسطه بشند از نیرو انتظامی درش بیارند :lol:
زنگ بزنه بیاد کجا ، اونم شمال =))
یه پراید روزی چنده کرایش ؟ چه مدارکی می خوان ؟

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
جمعی که یه ماشین نتونه بیاره نره بهتره !

PRO USER

Registered User
لایک‌ها
114
جمعی که یه ماشین نتونه بیاره نره بهتره !
استاد بزرگ ، ماشین آوردیم ، کی می خواد بشینه پشت فرمون اولا ، دوما اومدیم وسط راه گیر دادن ، ماشین رو خوابوندن ، شما جوابشو میدی ؟!!!

بهترین راه اینه که بریم آمل کرایه کنیم ، هیچ کس اینجا آشنا نداره تو آمل ؟

بالا