برگزیده های پرشین تولز

"علی کوچولو"میهمان کامران نجف زاده + عکس

xms

Registered User
لایک‌ها
387
"علی کوچولو"میهمان کامران نجف زاده + عکس
کامران نجف زاده خبرنگار واحد مرکزی خبر در پاریس در آخرین پست وبلاگش بمناسبت چهارمین سال تولد این وبلاگ علی کوچولوی دوران کودکی فرزندان انقلاب را به میهمانی خود برده است .
وی دراین پست مینویسد:
کامران! تو باعث شدی مادرم زنگ بزند و صدایش آنطور از شوق بلرزد.
باعث شدی من رفقای قدیمی ام را پیدا کنم
باعث شدی عزیزترین خاطره دوران حرفه ای ام شکل بگیرد.
من بارها مصاحبه کرده بودم. ساعت ها در همین تلویزیون. بلافاصله بعد از پخش مصاحبه ات با من اما...
...اما همه چیز عوض شد.
نمی دانم چرا این گفتگوی با تو اینطوری شدشاید بخاطر اینکه اینقدر خانواده ام با تو راحت بودند. یعنی تو و همکارانت محیط خوبی ساختید.
به نظرم اینکه این همه مصاحبه ات با من انعکاس داشت بیشتر بر می گردد به شخصیت خودت
یعنی بدون تعارف مردم دوستت دارند و همیشه کارهای نو از تو دیده‌اند.
می دانی الان دوست دارم خودم یک کار تولید کنم. مجموعه‌های مستند کار کرده ام. تله فیلم هم آماده پخش دارم. اما می خواهم امسال خودم کار کنم.
راستی آنجا خوش می گذرد؟ پس کی می آیی ایران؟
امید آهنگر
علی کوچولو
ali-kocholo2.jpg

#####
مصاحبه کامران نجف زاده با امید آهنگر بازیگر نقش علی کوچولو: دانلود فایل فشرده - دانلود فایل wmv
تیتراژ سریال علی کوچولو:
http://dnl.tebyan.net/1387/08/20081102152345795.zip
آهنگ علی کوچولو تیتراژ سریال علی کوچولو
http://dnl.tebyan.net/1387/08/20081102152342920.zip

ali-kocholo3.JPG

ali-kocholo3.JPG

شعر تیتراژ سریال علی کوچولو این بود:

علی کوچولو تو قصه ها نیست

مثل من و تو اون دور دورا نیست

نه قهرمانه

نه خیلی ترسو

نه خیلی پر حرف

نه خیلی کم رو

خونشون در داره

در خونشون کلون داره

حیات داره ایون داره

اتاقش طاقچه داره

حیاتش باغچه داره باغچه ای داره گل گلی

کنار حوضش بلبلی

لای لای لای

لی لی لی لی - لی لی لی لی

این مادرش مادر علی

مامان خوبش چه مهربونه

علی کوچولو اینو می دونه

اینم باباش چه خالیه جاش

رفته به جبهه

خدا به همراش

علی کوچولو چه خوب و نازه

واسمون داره حرفای تازه

ali-kocholo4.jpg

ali-kocholo5.jpg

http://www.alborznews.net/fa/pages
/?cid=18666

Last edited:

tanhai

Registered User
لایک‌ها
16
واقعا یادش بخیر؛یادم که می گفتن مامان این علی کوچولو ؛مرد کوچک را دریک مهمانی گرفتن ودستگیر کردن با هنرپیشگان آن دوران مقدس(شاید داشتن بازی می کردن)
:lol: :lol: :lol:
=========
کلاهی به گشادی بیست و سی و کامران نجف زاده
در اين ميان يك خبرنگار از ديگران پركارتر بود (بخوانيد پر رنگ تر نشان داده مي شد) و گزارشهاي زيادتر و جنجالي تري مي داد (يا به عبارت ديگر گزارش گيري از اتفاقات پر سرو صدا تر را به او مي دادند تا بيشتر ديده شود). اين خبرنگار كسي جز كامران نجف زاده نبود.
اما كامران نجف زاده نمي خواهد تمام شود و تلاش بسياري هم مي كند اما او در محاسباتش يك اشتباه كوچك دارد. اگر روزي بسيار به چشم مي آمد و اگر امروز كمتر مي تواند جنجالي باشد همه به يك دليل است و آن چيزي نيست جز دستور و خواسته مديران؛ و اين ربطي به تلاش و جسارت خودش ندارد چه اينكه خودش نيز مي داند مرز قرمزها را بالاتري ها برايش مشخص كرده اند و اگر روزي پايش را از اين دايره ( كه البته كمي بزرگتر از دايره ديگراني چون فرزاد حسني و… است) بيرون بگذارد هيچ تضميني برايش وجود ندارد كه با يك تماس تلفني به موبايلش خبر اخراج شدنش را بشنود.

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
البته این فرزانه کابلی الان دیگه مثل قدیم نیست!

82ffa219a1bf4f80a55f.jpg

c858cabebaf0419d9b91.jpg

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
فرزانه کابلی (مادر علی کوچولو) .... اون موقع ها هم تهش باد میداد! فکر کنم یه بار هم دستگیر شد.

آرمین

Registered User
لایک‌ها
3
خوب الان چی شده؟؟؟؟

Amir_Br

Registered User
لایک‌ها
116
علی کوچولو ، بچگیمون ، فراموشی سختی هامون ...
آخرش نفهمیدیم چه بلایی سر باباش اومد ، زنده موند ، شهید شد ، رییس اداره شد ، چی شد بالاخره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

yekarbar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18

tanhai

Registered User
لایک‌ها
16
u4q1r0th95ez6hwlu6.jpg

فرزانه کابلی رقصنده و بازیگر تئاتر و سینمای ایران، زاده سال ۱۳۲۸ در تهران است. هادی مرزبان بازیگر و کارگردان تئاتر همسر اوست.
‍‍‍‍‍پدر و مادرش هر دو نوازنده بودند. از کودکی همواره علاقه زیادی به رقص و بازیگری نشان می‌داد و در مدرسه هم این فعالیت‌ها را دنبال کرد. او دوره باله در وزارت فرهنگ و هنر گذراند
پیش از انقلاب
در طول این دوره و مدت‌ها پس از آن برای طرفداران هنر در ایران و کشورهای دیگر رقص های محلی و سنتی ایرانی چون تربت جام، کردی، بجنوردی، کهکیلویه و بویراحمد، آذری، بلوچی، ترکمن، گیلانی، مازندرانی، شوشتری و همچنین رقص های کلاسیکی چون هفت‌پیکر نظامی، چهل‌ستون و ضرب و زنگوله را اجرا کرد. کابلی در این زمان تا فرارسیدن انقلاب اسلامی ایران در سال ۱۳۵۷ از مشهورترین رقاصان ایرانی و در دوران اوج فعالیت هنری‌اش بود
پس از انقلاب
کابلی علاوه بر بازی در تیاتر و سینما، به طراحی حرکات موزون و اجرای نمایش‌هایی هم تنها برای تماشاگران زن پرداخت
reqs_azerbaycani.jpg

setayesh_am

Registered User
لایک‌ها
5
چقدر شبیه فائزه هاشمیه:D

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146

Phantom Hive

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
"علی کوچولو" و شاید یکی دو تا برنامۀ دیگه تنها برنامه های کودکی هستند که اصلاً ازشون خاطرۀ خوشی ندارم. هر وقت شروع می شد اعصابم خورد می شد و می زدم تلوزیون رو خاموش می کردم. :p

اول که این Stop Motion مسخره اش روی اعصاب بود. (فکر کنم هر فریمش فقط دو ثانیه fade-time داشت :wacko:)
بدتر از اون اینکه هر وقت اون مامان چادری رو می دیدم می ترسیدم. فکر می کردم شبیه جادوگرهای بد کارتون هاست. :lol:

گوینده اش البته گوینده خیلی خوبی بود ولی برنامه نه داستان خوبی داشت، نه گرافیکی، نه جزابیتی. صدا و احساسی که گوینده به خرج می داد هیچ تناسبی با فضای کار نداشت.

anaam22

Registered User
لایک‌ها
1
عکس مهناز چه ربطی داره به فرزانه؟؟؟

_Love_Coder_

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
128
u4q1r0th95ez6hwlu6.jpg

الان کدومشونه ؟