برگزیده های پرشین تولز

بازی آنلاین با وایمکس

ViralZombie

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من نمی تونم با وایمکس ایرانسل آنلاین بازی کنم. من مشترک اعتباری 128 کیلوبیت هستم. می خواستم بدون چرا و چه جوری می تونم آنلاین بازی کنم. کسی این مشکل رو داره؟ اصلا می شه با این سرعت آنلاین بازی کرد؟

با تشکر.

Blocker

Registered User
لایک‌ها
24
128 آنلاین میشه بازی کرد ، هر بازی باشه حالا فوقش یکم لَگ داشته باشی ... Ping و ایناتو بگو کمکت کنیم بازی هم ذکـر کن ;)

ViralZombie

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بحث پینگ نیست، بازی اصلا دسترسی به اینترنت نداره! کانتر، یاهو مسنجر و ... میگن اینترنت قعطه! تازه IPv6 هم نداره! مشکل از کجا می تونه باشه؟ زنگ زدم می گن آی پی ولید یا ثابت نمی دیم، یعنی چی؟ آی پی ولید یا ثابت دیگه چیه؟ من الان چی کار کنم؟!!! اینم پینگم:

Min: 157ms || Max: 207ms || Avg: 177ms

Last edited:

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
IPValid :
آیپی ای هست که به طور ثابت مثل شماره تلفن مال شماست ! یعنی تغییر نمی کنه ... حتی تو جهان ... از هر نقطه ای هم که بخواین باید بتونین به آیپی وصل شید...

خوب وقتی پینگ دارید یعنی نت وصله !

برا یاهو مسنحر این کارو انجام بدید :
Messenger>prefrences>conection

internet connection رو به broadband تغییر بدید...

برای آنلاین بازی کردن بازی ها باید یه سری پچ نصب کنید من وارد نیستم دوستان می تونن راهنمایی کنن... :happy:

ViralZombie

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر کنم بی شرفا همه پورت ها رو به جز 8080 بستن!!! نامردا!

Phantom Acid

Registered User
لایک‌ها
2
من هم مشترک وایمکس ایرانسل 256 هستم و دقیقا همین مشکلو دارم
مثلا بازی league of legends که هنگام آپدیت یه فایل 15 مگی هیچ واکنشی نشون نمیده یا بازی Dofus 2 که اون کاملا آپدیت میشه ولی در آخر سر قادر نیست به سرور وصل بشه
اگه کسی با وایمکس تونسته یه بازی درست آنلاین بازی کنه به ما هم بگه

ViralZombie

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم مشترک وایمکس ایرانسل 256 هستم و دقیقا همین مشکلو دارم
مثلا بازی league of legends که هنگام آپدیت یه فایل 15 مگی هیچ واکنشی نشون نمیده یا بازی Dofus 2 که اون کاملا آپدیت میشه ولی در آخر سر قادر نیست به سرور وصل بشه
اگه کسی با وایمکس تونسته یه بازی درست آنلاین بازی کنه به ما هم بگه
پدر ...ها همه پورت ها رو بستن، بازی آنلاین بی بازی!!! هیچ راهی نیست!!!

sharifgame

Registered User
لایک‌ها
2
نه دوستان اینجوری هم نیست.
من خودم وایمکس دارم و میتونم باهاش بازی هم بکنم. قضیه پورتهای بسته هم اینطوری نیست. یک سری رنج رو بستن اما نه همشو. بازیهای تو گارنا همش قابل بازی کردنه. از hamachi هم میتونید استفاده کنید اگه خوش شانس باشید tunngle هم واستون جواب میده. ضمنا بازی مثل borderland رو هم میتونید مستقیما از خودبازی آنلاین شید. اهل WOW نیستم و الا اونو هم تست میکردم بهتون میگفتم. سوالی باشه در خدمتم

ViralZombie

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه دوستان اینجوری هم نیست.
من خودم وایمکس دارم و میتونم باهاش بازی هم بکنم. قضیه پورتهای بسته هم اینطوری نیست. یک سری رنج رو بستن اما نه همشو. بازیهای تو گارنا همش قابل بازی کردنه. از hamachi هم میتونید استفاده کنید اگه خوش شانس باشید tunngle هم واستون جواب میده. ضمنا بازی مثل borderland رو هم میتونید مستقیما از خودبازی آنلاین شید. اهل WOW نیستم و الا اونو هم تست میکردم بهتون میگفتم. سوالی باشه در خدمتم
آره یه دو سه تا بازی مثل Dawn of War رو می شه آن زد ولی متاسفانه چون کپین فورن از بازی شوت می شین بیرون! ROFL

بالا