برگزیده های پرشین تولز

مادربرد گیگابایت مدل EP43T-USB3 - هدیه شرکت آواژنگ

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
مادربرد فروخته شد. :)

چون یکی از اهدافم تشکر از آواژنگ بود، پست 1 رو می ذارم همین طوری بمونه، ولی دوستان لطفا دیگه در این مورد پی ام نزنند.

با تشکر.
----------------------------------------------------

سلام. :)

امروز (پنجشنبه 17 تیر)، صبح زنگ خونه مون رو زدند و گفتند از شرکت گارانتی آواژنگ یه بسته دارید!

من کلی تعجب کردم و گفتم من که بسته سفارش نداده بودم!؟ خلاصه رفتم و بسته رو گرفتم که یه مادربرد گیگابایت EP43T-USB3 آکبند بود، که احتمالا به خاطر شرکت توی نظرسنجی آواژنگ در مورد مادربردهای گیگابایت (بنر تبلیغاتی شون توی همین پرشین تولز خودمون و انجمن بازی سنتر بود) هدیه داده شده.

چون تازگی PC رو ارتقا دادم، این مادربرد رو لازم ندارم، و با این که حیفم میاد، ولی می خوام بفروشمش. :D

------------------------------------------------------------
- این صفحه مادربرد در سایت گیگابایت، و این هم خلاصه مشخصات مادربرد است:

Model
Brand GIGABYTE
Model GA-EP43T-USB3
Supported CPU
CPU Socket Type LGA 775
CPU Type Core 2 Quad/Duo / Pentium Dual-Core / Celeron
FSB 1600(O.C.)/1333/1066/800MHz
Chipsets
North Bridge Intel P43
South Bridge Intel ICH10
Memory
Number of Memory Slots 4×240pin
Memory Standard DDR3 1600 (O.C.)/1333/1066/800
Maximum Memory Supported 16GB
Channel Supported Dual Channel
Expansion Slots
PCI Express 2.0 x16 1
PCI Express x1 3
PCI Slots 2
Storage Devices
PATA 1 x ATA133 2 Dev. Max
SATA 3Gb/s 6
Onboard Video
Onboard Video Chipset None
Onboard Audio
Audio Chipset Realtek ALC888
Audio Channels 8 Channels
Onboard LAN
LAN Chipset Realtek 8111D
Max LAN Speed 10/100/1000Mbps
Rear Panel Ports
PS/2 2
USB 1.1/2.0 6 x USB 2.0
USB 3.0 2 x USB 3.0
S/PDIF Out 1 x Optical, 1 x Coaxial
Audio Ports 6 Ports
Onboard USB
Onboard USB 4 x USB 2.0
Physical Spec
Form Factor ATX
Dimensions 12" x 8.3"
Power Pin 24 Pin
Features
Features Supports newest NEC SuperSpeed USB 3.0 with superfast transfer rates
Supports 45nm Intel Core 2 multi-core processors with FSB 1600 MHz (O.C.)d

- مادربرد تا تاریخ 28 ماه June سال 2013 گارانتی داره.

- مادربرد دقیقا به همون شکل آکبند که امروز صبح گرفتم، تحویل میشه. مطلقا مادربرد رو باز و تست و استفاده نکردم، و به همین دلیل هم هیچ نوع گارانتی شخصی برای سلامت قطعه نمی تونم بدم. درست مثل یه مغازه دار فقط دارم می فروشمش. :)

- قیمت مادربرد در سایت رایانه دات کام 124 تومن است. مغازه ایران رایان هم که طبقه سوم مرکز کامپیوتر ایران و از ارزون ترین جاهاست مادربرد رو میده 118 تومن (تلفن شون: 88806880).
به بالاترین قیمت پیشنهادی، مشروط به منطقی بودن قیمت برای جنس آکبند فروخته میشه. :)

- اولویت خودم فروش درتهران به صورت حضوریه، ولی برای دوستانی که شهرستان هستند هم به صورت توافقی ارسال می کنم.

------------------------------------------------------------
این تاپیک رو توی چند انجمن می زنم، و به طور کلی 3 هدف دارم:
1. سوزوندن دل همه دوستان!!
laugh2.gif

2. فروش مادربرد.

3. تشکر از شرکت آواژنگ بابت خوش قولی شون.
rose.gif

(راستش رو بخوام بگم من خودم هیچ وقت به قرعه کشی های شرکت های مختلف اطمینان نکرده بودم). :blush:

مخلص همگی. :)

Last edited:

regedit021

Registered User
لایک‌ها
141
ايول پسر عجب شانسي داري!!!
من كه اينقدر توي اين واون نظر سنجي شركت كردم كه خسته شدم!اما از جاي ديگه يه چيزايي برنده شدم!

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
خدا شانس بده .. من که تاحالا یک ریال هم جایی برنده نشدم :(
به جون خودم منم اولین بارمه!
specool.gif

سلام. قیمت به صورت مزایده ای است.
نمی تونم بگم، چون عدد خاصی مد نظرم نیست، ولی دوستان با توجه به آکبند بودنش یه قیمت منصفانه بگن.
قیمت پایین ولی برای شروع
90 تومان
ای والله، برای جنس آکبند یه 25 درصدی از قیمت کم کردیا! :lol:
ولی خیل خوب برای شروعه دیگه. :)
ايول پسر عجب شانسي داري!!!
من كه اينقدر توي اين واون نظر سنجي شركت كردم كه خسته شدم!اما از جاي ديگه يه چيزايي برنده شدم!
والا من خودم خیلی آدم بدشانسیم معمولا! نمی دونم این بار آفتاب از کدوم ور در اومده! :D

موفق باشید. :)

ادیت: دوستان تا به حال بالاترین قیمت 105 هزار تومن (توی یه فروم دیگه) بوده. :)

Last edited:

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
آقا پایان مزایده رو مشخص کنید

والله زمان خاصی مد نظرم نیست فعلا! الان که تازه تاپیک زده شده! تا چند روز آینده...

قانون خاصی در این مورد هست که باید حتما زمان دقیق پایان مزایده رو گفت؟
89.gif

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
آره دیگه رفیق ، شما یا قیمت پایه میزارید یا به بالاترین پیشنهاد می فروشید !
برای هر 2تاش مثلا می گید 3روز ! مگه اینکه قید کنید که زیر این قیمت نمی فروشید که هرکی بیاد ببینه و بخواد پی ام می ده

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
برای هر 2تاش مثلا می گید 3روز ! مگه اینکه قید کنید که زیر این قیمت نمی فروشید که هرکی بیاد ببینه و بخواد پی ام می ده

نحوه فروش و قوانین فروش به عهده فروشندست
این تعاریف چیه شما داری این آقا یوزر 2006 با پست های خیلی بیشتر از شما
مطمئن باش اگر قانونی توی PT باشه من و شما باید از ایشون بپرسیم نه شمابیای به ایشون یاد بدی چیکار کنه اگه خریدارید قیمت بدید من 4 بار تاپیک ایشون رو دیدم یه پست نزدم ولی اصولا شما هر تاپیکی باز میشه جدیدا باید یه نظر بدی

________________________________________________________________________________________

دوست عزیز
95 خریدارم

درسته قیمت کف بازارش 114 تا 118

spiderman2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
ببخشید که اینجا میگم:
منم همین قضیه برام پیش اومد ولی من موس گیگابایت برنده شدم.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
فرمایش تون متینه، ولی واقعا الان قیمت خیلی مقطوعی توی ذهنم نیست، و یه خورده هم گرفتارم و زمان دقیقی برای پایانش نمی تونم بگم.
فکر می کنم دیگه زمانی که پیشنهاد دیگه ای نباشه مشخص میشه خودبخود.
سخت نگیرید. ;)
نحوه فروش و قوانین فروش به عهده فروشندست
این تعاریف چیه شما داری این آقا یوزر 2006 با پست های خیلی بیشتر از شما
مطمئن باش اگر قانونی توی PT باشه من و شما باید از ایشون بپرسیم نه شمابیای به ایشون یاد بدی چیکار کنه اگه خریدارید قیمت بدید من 4 بار تاپیک ایشون رو دیدم یه پست نزدم ولی اصولا شما هر تاپیکی باز میشه جدیدا باید یه نظر بدی

________________________________________________________________________________________

دوست عزیز
95 خریدارم

درسته قیمت کف بازارش 114 تا 118
ممنون از قیمت شما و توضیحات تون. :)
ممنونم. :)
ممنونم. :)
تا حالا بالاترین قیمت توی پی تی برای شما بوده.
البته توی انجمن Lion تا 105 هم پیشنهاد شده، ولی اگه با اونها معامله ام نشد به همین قیمت ها هم میدم.
ببخشید که اینجا میگم:
منم همین قضیه برام پیش اومد ولی من موس گیگابایت برنده شدم.
شاید شما توی نظرسنجی ماوس شرکت کردید، چون من توی نظرسنجی مادربرد گیگابایت شرکت کرده بودم و مادربرد برام اومد. :lol: :lol:
پیکی هم که مادربرد رو آورد از 5-4 نفر دیگه هم امضا داشت برای تحویل مادربرد. :happy:
به هر حال هنوز هم موندم که چطوری از دست تقدیر در رفت که من همچین خوش شانسی یی آوردم!
laugh2.gif

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
دوستان، من امروز عصر دارم میرم مسافرت و احتمالا پس فردا صبح بر می گردم.

بعد از بازگشت از مسافرت به هر کس که اینجا یا توی اون یکی فروم بالاترین قیمت رو داده باشه می فروشمش.

ممنون از همگی. :)

Need to fight

Registered User
لایک‌ها
50
دوست عزیز در مورد خوش قول بودنشون معلومه چون نمایندگی رسمی آواژنگ تو ایران هستش و نمیدونم داخل نمایندگیشون تو تهران رفتی یا نه اما 2 تا مهندس خارجی هم دارن.هروقت هم قطعه ای از دستگاه بسوزه بی چون و چرا تعویض میکنن که خدا رو شکر برای شما هم کارت گارانتی داره.اما بعضی از شرکت ها تو ایران هستن که با این که گارانتی دارن از زیرش در میرن مثل همون شرکتی که یه رایتر آشغال رو داده بیردون و همه هم میدونن چه شرکتی رو میگم

regedit021

Registered User
لایک‌ها
141
دوست عزیز در مورد خوش قول بودنشون معلومه چون نمایندگی رسمی آواژنگ تو ایران هستش و نمیدونم داخل نمایندگیشون تو تهران رفتی یا نه اما 2 تا مهندس خارجی هم دارن.هروقت هم قطعه ای از دستگاه بسوزه بی چون و چرا تعویض میکنن که خدا رو شکر برای شما هم کارت گارانتی داره.اما بعضی از شرکت ها تو ایران هستن که با این که گارانتی دارن از زیرش در میرن مثل همون شرکتی که یه رایتر آشغال رو داده بیردون و همه هم میدونن چه شرکتی رو میگم
ميشه بگي كدوم شركت؟

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258

بله درسته، آواژنگ تا به حال کارش خوب بوده.

من فقط یک بار باهاشون طرف حساب شدم، که اونها هم کارت گرافیک خرابی رو که گارانتی اش هم تموم شده بود و هیچ کس دیگه هم نمی تونست تعمیرش کنه، در عرض یک ربع درست کردند و تحویل دادند بهم. :happy:

من با خیلی شرکت های گارانتی طرف حساب شدم، و تنها گارانتی دیگه ای که یادم میاد به اندازه اینها باهاشون حال کرده باشم، گارانتی شرکت فراسو بوده که اون هم عالی بود برخورد و کارشون.

با اون گارانتی ال جی هم یه بار برای مونیتور قبلی ام طرف حساب شدم، که البته برای اون مورد من کارشون متوسط مایل به خوب بود. :دی

بالا