برگزیده های پرشین تولز

مشکل در خرید Iphone 3GS در آلمان ( کمک )

yekarbar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
سلام یکی از دوستان من الان در آلمانه.
بهش گفتم چند تا Iphone 3GS برام بخره بیاره.
تو خبرها خونده بودم که از وقتی Iphone 4G اومده Iphone 3GS به قیمت 99 دلار به فروش میرسه، توی سایت apple هم قیمت Iphone 3GS رو 99 دلار زده. 
ولی این دوستم وقتی رفته بود از فروشگاه اپل Iphone 3GS رو بخره قیمتش حدود 400 دلار بوده!!!
بهش گفتم برو تو سایتش ببین زده 99 دلار! رفته بود تو سایتش و میگفت اونجا هم نوشته 99 دلار قسط اولش هست و سه چهار تا قسط دیگه هم باید داد که در نهایت همون نزدیک 400 دلار میشه!!!
کسی تا حالا تجربه خرید Iphone رو از خارج از کشور داشته؟ آیا واقعا قیمت این گوشی حدود 400 دلاره و اپل فقط برای تبلیغاتش قیمت اون رو 99 دلار اعلام کرده!؟
اگر بخواد چند تا از این گوشی رو بیاره ایران تو گمرک بابت هر گوشی چقدر ازش میگیرن؟

naviddj

Registered User
لایک‌ها
78
سلام یکی از دوستان من الان در آلمانه.
بهش گفتم چند تا Iphone 3GS برام بخره بیاره.
تو خبرها خونده بودم که از وقتی Iphone 4G اومده Iphone 3GS به قیمت 99 دلار به فروش میرسه، توی سایت apple هم قیمت Iphone 3GS رو 99 دلار زده. 
ولی این دوستم وقتی رفته بود از فروشگاه اپل Iphone 3GS رو بخره قیمتش حدود 400 دلار بوده!!!
بهش گفتم برو تو سایتش ببین زده 99 دلار! رفته بود تو سایتش و میگفت اونجا هم نوشته 99 دلار قسط اولش هست و سه چهار تا قسط دیگه هم باید داد که در نهایت همون نزدیک 400 دلار میشه!!!
کسی تا حالا تجربه خرید Iphone رو از خارج از کشور داشته؟ آیا واقعا قیمت این گوشی حدود 400 دلاره و اپل فقط برای تبلیغاتش قیمت اون رو 99 دلار اعلام کرده!؟
اگر بخواد چند تا از این گوشی رو بیاره ایران تو گمرک بابت هر گوشی چقدر ازش میگیرن؟
سلام دوست عزیز.اون 99 دلاری که زده شده گوشی لاک هست و فقط با سیم کارت at&t که مال آمریکا هست جواب میده.تو بعضی کشورهای اروپایی مثل آلمان و انگلیس گوشی انلاک هست و با تمام سیمکارتها کار میکنه واسه همین قیمتش اینجوریاست.درباره گمرک هم دوستانی که اطلاع دارن کمکتون میکنن.

yekarbar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
ممنون از پاسختون.
یعنی حالا که طرف توی آلمانه هیچ جوری نمیتونه آیفن 3GS رو به قیمت 99 دلار بخره؟

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
ممنون از پاسختون.
یعنی حالا که طرف توی آلمانه هیچ جوری نمیتونه آیفن 3GS رو به قیمت 99 دلار بخره؟

عزیز اون 99 دلار پول اولیه هست که از شما گرفته میشه و گوشی رو همراه با سیمکارت طرف قرارداد بهتون میدن و شما تنها حق استفاده از همون اپراتور رو دارین و این قرارداد مثلا 2 ساله هستش که بصورت ماهیانه شما مبلغی رو خواهید پرداخت.
حساب کن مثلا 700 دلار پول آنلاکشه شما طی این مدت بصورت اقساط ماهیانه پرداخت میکنی .

yekarbar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
یعنی نمیشه طرف 40-50 تا آیفن رو دونه ای 99 دلار بخره ( یعنی همون پول اولیه اش رو بده ) و برداره بیاد ایران؟
یعنی اون طرف پاش گیره و باید بقیش رو هم بده؟ ( آخه اون دوباره باید برگرده آلمان )

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
یعنی نمیشه طرف 40-50 تا آیفن رو دونه ای 99 دلار بخره ( یعنی همون پول اولیه اش رو بده ) و برداره بیاد ایران؟
یعنی اون طرف پاش گیره و باید بقیش رو هم بده؟ ( آخه اون دوباره باید برگرده آلمان )

نه اگه میشد که دیگه لاک و آنلاک معنی نداشت.شما یه قرارداد میبندی با اپراتور مربوطه مثلا AT&T یا O2 یا هرچی بعدش طی یک یا 2 سال پول رو ماهیانه میدی بعدش که کل مبلغ رو دادی میتونی گوشی رو بیاری به هر کشوری .
در کل شما باید هزینه رو کامل بدی.

بالا