برگزیده های پرشین تولز

استفاده از دو کانکشن مجزا یرای دانلود و وب گردی

ITstudio

Registered User
لایک‌ها
7
سلام دوستان،
من دو تا کانکشن دارم (ADSL و GPRS) که می خوام از adsl برای وب گردی و از gprs برای دانلود با IDM استفاده کنم؟ چه راهی رو پیشنهاد می کنید؟ فکر کنم یکی از راه هاش استفاده از Proxy Server هستش ولی نمیدونم چه طوری؟ راه ساده تری هم هست؟!
راستی Win Vista دارم، ممنون

پ.ن : راستی اگه بشه بعضی مواقع این دو تا با هم Merge بشن که دیگه فوق العاده می شه! :D

Last edited:

ITstudio

Registered User
لایک‌ها
7
عزیزان کسی نبود این جا جواب مارو بده؟

hadi.EST

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
25
سلام دوستان،
من دو تا کانکشن دارم (ADSL و GPRS) که می خوام از adsl برای وب گردی و از gprs برای دانلود با IDM استفاده کنم؟ چه راهی رو پیشنهاد می کنید؟ فکر کنم یکی از راه هاش استفاده از Proxy Server هستش ولی نمیدونم چه طوری؟ راه ساده تری هم هست؟!
راستی Win Vista دارم، ممنون

پ.ن : راستی اگه بشه بعضی مواقع این دو تا با هم Merge بشن که دیگه فوق العاده می شه! :D

خب شما باید از هر کدوم به طور مجزا استفاده کنید.شما نمیتونید در آن واحد هر دو ارتباط رو کامباین کنید مگر در صورت از یک نوع بودن هر دو ارتباط .ضمنا" این مسئله هیچ ربطی به پراکسی سرور و چیز پی ان و... نداره!:blink: موفق باشید

Last edited:

ITstudio

Registered User
لایک‌ها
7
دوست من تو مسائل نت ورکی نشد نداره، من یک برنامه پیدا کرده بودن به اسم Multi connect ولی trial هستش و کرکش گیر نمیاد!

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72
دوست من تو مسائل نت ورکی نشد نداره، من یک برنامه پیدا کرده بودن به اسم Multi connect ولی trial هستش و کرکش گیر نمیاد!

فکر کنم اين يه راه حل واسه شما باشه
حداکثر استفاده: هم adsl وصله هم اينترنت موبايل

لينک اون muleti connect رو هم واسه من بزار شايد يه کرکی واسش گير اوردم

بالا