برگزیده های پرشین تولز

مشکل هنگ کردن و سفید شدن صفحه

mad eli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستان گوشی imate kjam من بی خودی یک دفعه صفحه ش سفید می شه و چند تا خط همودی سیاه روی صفحه می افته و هیچ کاری دیگه نمی شه باهاش کرد مگه این که اون قلم مبارک رو توی اون سوراخ تعبیه شده سمت راست فرو کنم و ری استارتش کنم!!
چند بار ریست فکتوری کردم ولی درست نشد!! وقتی این طوری می شه کسی هم نمی تونه زنگ بزنه یعنی گوشی زنگ نمی خوره.
مشکل چیه؟!

Bahram.ws

Registered User
لایک‌ها
73
این مشکل رو من با kjam خدا بیامرزم داشتم
حالت عادی LCD بعضی جاهاش میپرید و وقتی بازش میکردم کلا همه چی سفید میشد
حتی اسپیکر هم از کار افتاده بود و صدای کسی رو نمیشنیدم
با تعویض فلت LCD همه چی درست شد
اگه تهران هستی برو علائدین طبقه زیر همکف یه مغازه هست اسمش dr imate هست کارش درسته قیمتاش هم نسبت به جاهای دیگه ارزون تره

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
سفید شدن ال سی دی فقط مربوط به فلت میشه...همین طور که آقا بهرام گفت.

mad eli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یعنی مشکل خاص سخت افزاری پیدا نکرده؟ فقط فلت؟ آخه یه چند باری از رئی میز افتاد پایین. این گوشیم سنگینه. فکر می کنم از اون موقع به بعد این طوری شده.
هزینه ش حدودا چقدر می شه ببینم می ارزه درستش کنم یا بفروشمش.
من قیمت گرفتم اون موقع که هنوز این طوری سفید نمی شد یه جا گفت 70 تومن!!! خودم 520000 تومن خریدمش! کسی یه مغازه منصف سراغ داره حداقل 150 تومن بخره؟

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
دوست عزیز با سر و صورت برو 70 بفروش....فلت هم یه جور سخت افزار دیگه...یه جور سیم فلت ...از نوع فیبر ...که السی دی رو به برد دستگاه وصل میکه....هزینه ای نداره...البته بستگی به تعمییر گارت داره....

راستی سوال من اینه که اصلا این گوشی شما هنوز باطریش فاصد نشده بعد از این همه سال که داره کار میکنه؟؟

mad eli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز با سر و صورت برو 70 بفروش....فلت هم یه جور سخت افزار دیگه...یه جور سیم فلت ...از نوع فیبر ...که السی دی رو به برد دستگاه وصل میکه....هزینه ای نداره...البته بستگی به تعمییر گارت داره....

راستی سوال من اینه که اصلا این گوشی شما هنوز باطریش فاصد نشده بعد از این همه سال که داره کار میکنه؟؟

والا من حدودا 3 ساله خریدمش. فکر نمی کنم زمان زیادی باشه. این اصطلاح فاسد رو هم من اولین باره می شنوم. شنیده بودم باطری خراب بشه ولی فاسد !
راستش اتفاقا این طوری شده. خیلی زود شارژ خالی می کنه. مثلا به صورت میانگین هر 48 ساعت و اگه باهاش یه کم کار کرده باشم 24 ساعت باید شارژش کنم.
با این حساب باطریش هم مشکل پیدا کرده؟؟

حالا اصلا بدم تعمیر خودم استفاده کنم یا بفروشمش؟؟ چیزی نمی خرن آخه!

mad eli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه چیزی فکر کنم از قلم افتاد! این گوشی من وقتی مه ذیستش می کنم یعنی قلم رو توی کلید مخصوصی که داره فشار می دم درست می شه! اگه فلتش خراب باشه که نباید اصلا صفحه روشن شه درسته؟؟
گاهی یه دفعه سفید می شه و باید دوباره ریستش کنم که درست می شه باز.
حالا چی؟

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
باز هم از فلت گوشی هست دوست عزیز من یه او2 اتم داشتم دقیقا همین مشگل رو داشت.

بالا