برگزیده های پرشین تولز

سرمایه 15 میلیون تومان

sasa_chelsea

Registered User
لایک‌ها
2
به 15 میلیون تومان پول نقد احتیاج مندیم؛ چقدر سود میگیرید ؟ مدارک و ضمانت نامه ؟

مدت زمان بازپرداخت و نحوه بازپرداخت ؟

دوست عزیز چند ماه بر می گردونید ؟ برای چه کاری هست ؟

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
به 15 میلیون تومان پول نقد احتیاج مندیم؛ چقدر سود میگیرید ؟ مدارک و ضمانت نامه ؟

مدت زمان بازپرداخت و نحوه بازپرداخت ؟

محمد جان نمیخوام نا امیدت کنم ... اما چون چندین بار تاپیک زدی برای پول خواستم بهت بگم بدون سند و یا

ضمانت نامه بانکی هیچچچچچچچچچچچچچ کس بهت چنین پولی رو نمیده ... نهایتا تا 2 تومن با چک و سفته

بهت پول بدن اونم طرف باید شدیداااا بشناستت و خیالش راحت باشه که احتمالش 10 %

اما برای چنین رقمی فکر چک و سفته رو نباید بکنی و باید دنبال ضامن و سند ماشین و غیره باشی

bibal

Registered User
لایک‌ها
3
آقا من 50 تومن میخوام
سند ملک میزارم
برجی هم تقریبا 2 تومان قسط میتونم بدم

با این شرایط وام پیدا میشه ؟

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
در صورت داشتن ضمانت نامه بانکی ( سند و اینها نه ) فقط ضمانت نامه بانکی میتونم کمک کنم .

ضمانت نامه بانکی : یک تعهد از طرف بانک که در هر شرایطی و بدون هیچ پرسش و درد سری معادل مبلغ ضمانت را به کسی که ضمانت در وجهش صادر شده پرداخت کنه . شاید به یک نفر بانک اینو بیخودی بده چون قبولش داره . شایدم از یکی در ازاش سند بخواهد .

اگر کسی ضمانت نامه بده من میتونم تا N تومن بهش کمک کنم . N رو دیگه خیلی فضاییش نکنید

spyware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزيز ضمانت نامه بانكي اگه بدي من بهت ميدم براي هر مدتي كه خواستي :rolleyes:

آقا من 50 تومن میخوام
سند ملک میزارم

اگه ضمانت بانكي داري من ميتونم بهت بدم براي هر مدتي كه بخواي :rolleyes:

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
متاسفانه هیچ بانکی، بدون موجودی حساب به این مبلغ، ضمانت نامه نمیده . ما هم پروانه کسب داریم هم شرکت ثبت شده، هم چک پروانه کسب و هم چک شرکت؛
اگه بتونید گره از کارمون باز کنید خیلی ممنون میشیم. سود پولتون رو هم مطابق بازار، توافقی پرداخت میکنیم.

a162

Registered User
لایک‌ها
291
در صورت داشتن ضمانت نامه بانکی ( سند و اینها نه ) فقط ضمانت نامه بانکی میتونم کمک کنم .

ضمانت نامه بانکی : یک تعهد از طرف بانک که در هر شرایطی و بدون هیچ پرسش و درد سری معادل مبلغ ضمانت را به کسی که ضمانت در وجهش صادر شده پرداخت کنه . شاید به یک نفر بانک اینو بیخودی بده چون قبولش داره . شایدم از یکی در ازاش سند بخواهد .

اگر کسی ضمانت نامه بده من میتونم تا N تومن بهش کمک کنم . N رو دیگه خیلی فضاییش نکنید

اگه بانک به کسی اینجوری اعتماد بکنه از خداشه خودش بهش وام بده
چرا بفرسته پیش یکی دیگه

e4lyas

Registered User
لایک‌ها
2,399
چقدر سود میگیرید ؟

یک سوال دارم ( به منم ممکنه بگین مربوط نیست ) یا ( این امل بازی ها چیه ؟ ) یا ( تو برو بابا ) یا ( تو اومدی ما رو نصیحت کنی ) یا ( همه جا عرفه )
ولی سوالم اینه که
این ربا نیست ؟

( فقط یک سواله )

با تشکر

Last edited:

frozenrose

Registered User
لایک‌ها
16

بانك ضمانتنامه رو فقط در وجه شركتهاي دولتي صادر مي كنه نه هركسي يا هر شركتي
در شرايط بسيار خاص براي يكسري از شركتهاي سهامي خاص هم ميده به شرطي كه 100% مبلغو تو حسابت كارگزاري كني

آقا من 50 تومن میخوام
سند ملک میزارم

دوست من اگه سندت ملكي باشه و معتبر زنگوله دار مي شه گرفت براحتي
خيليا هستند كه مي دند فقط بهرش بالاست اگه 100% مي خواي برم دنبالش برات

Last edited:

MEHDIshop

Registered User
لایک‌ها
0
یک سوال دارم ( به منم ممکنه بگین مربوط نیست ) یا ( این امل بازی ها چیه ؟ ) یا ( تو برو بابا ) یا ( تو اومدی ما رو نصیحت کنی ) یا ( همه جا عرفه )
ولی سوالم اینه که
این ربا نیست ؟

( فقط یک سواله )

با تشکر

داداش امل اون املي هست كه نظر ديگري و اعتقادش و تفكراتش براش مهم نيست در حاليكه ما موظفيم به عقايد هم احترام بذاريم
:D:D

اگر كسي مي گفت امل خودم اينجا تو قوطي مي كردمش

بگذريم از شوخي ربا كه چه عرض كنم نزول هم كه چه عرض كنم / بله حق باشماست عين همين كاره

ولي درگوشت مي گم جاي ديگه پس نگو كاري كه بانكا مي كنن خودشون اسمشا گذاشتن وام شرعي وگرنه همون نزوله و بدبخت كردن من و توي جوون

بذار يه خاطره بگم : هنوز آقاي بهجت زنده بود زنگ زدم دفترش گفتم اين وام ها . . . تا اسم وام اوردم هنوز حرفم تموم نشده بود گفتن آقا كلا با اين وام هاي اين بانك ها مخالفه ( فكر كنننننننننننننننننننن ):blink::blink:

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
ولی سوالم اینه که
این ربا نیست ؟

( فقط یک سواله )

با تشکر

ربا، نزول یا هر چیزی دیگه که اسمش گذاشته بشه،
کاریه که همه بانک ها هم دارن انجام میدن؛

بدون پول میشه زندگی کرد ؟ بریم کف خیابون یا تو جوب ؟

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
کسی میدونه چطوری 15 میلیون ضمانت بگیرم ؟
بانک می خواد 80% قیمت سند ضمانت بده و می گه 15 خیلی کمه. چون می گه 10% از مبلغ رو نقد بدی و بقیشو سند 10% از 15 میلیون بیشتر میشه و نمیصرفه !

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
15 میزاری بانک، تو حسابت قفل میشه، بانک بهت همونقدر ضمانت نامه میده. تا زمانی که ضمانت نامه رو هم پس ندی به بانک، پول بی پول !

اقا کسی 6 میلیون میتونه بده ؟

bob1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من توصیه میکنم بی خیال شو.این پول ها برکت نداره.
ضمن اینکه گناه مرتکب میشوید.

Last edited:

spyware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من توصیه میکنم بی خیال شو.این پول ها برکت نداره.
ضمن اینکه گناه مرتکب میشوید.

اقا تو رو خدا بيخيال اين صحبت ها... تو اين بازار كثيف و نامردي و با اين اقتصاد مريض و در حال ويراني، اين جوان بي راه چاره چه بايد بكنه كه بتونه 2 زار در بياره :(

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
نه گناهه، نه بی برکتی !
فحشا و زنا که نمیخوایم کنیم و در عوضش پول بگیریم !

ایشون (شاید) پولش رو میده دست یکی، اون شخص هم روش کار میکنه، سود نصف نصف؛ اینکه تو ضرر شریک نمیشه، دلیلش مشخصه، یکی رو پیدا کن که تو ضرر مال شریک بشه. شما خودت حاضری 100 تا دونه هزار تومنی بدی به یکی، فرداش طرف بیاد بگه من 100 تومن شما رو گذاشتم تو معامله ضرر کردم ؟ بعد هم روش رو ببوسی و بگی برو به سلامت، بیخیال، اشکالی نداره ؟

اقای Spyware؛
برنامتون چی شد ؟ میتونم روی صحبتتون حساب کنم ؟ باور کنید بانک با این شرایط اصلا شمانت نامه نمیده .

بالا