برگزیده های پرشین تولز

بررسی کتاب Smashing WordPress

aghahamidgol2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حدود یک ماه طول کشید تا این کتاب را تمام کردم ، تصمیم گرفتم امروز برای علاقه مندان به وردپرس مطالبی در مورد این کتاب و آشنایی شما با آن بنویسم. پیشنهاد می کنم اگر جزو علاقه مندان به وردپرس هستید این مطلب را دنبال نمایید.
wp-smash.jpg

اگر می خواهید قیمت ، مشخصات نویسنده و اطلاعاتی از کتاب دریافت کنید می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

[ame="http://www.amazon.com/Smashing-WordPress-Beyond-Blog-Magazine/dp/0470684151"]Amazon.com: Smashing WordPress: Beyond the Blog (Smashing Magazine Book Series)…[/ame]

اولین نکته این کتاب سادگی و توضیحات بسیار دقیق آن می باشد ، طوری که ریز ترین بخش ها را به صورت دقیق بررسی می نماید و به جلو می رود. مطالب این کتاب به صورت زیر فصل بندی شده است:

1. آشنایی با پیکربندی و نصب وردپرس
2. دستورات و قوانین نوشتاری وردپرس
3. حلقه اصلی
4. آشنایی با قالب وردپرس
5. ساختار قالب های فرزند
6. استفاده ی پیشرفته از قالب ها
7. پیکربندی افزونه ها
8. افزونه ها در مقابل تابع فانکشن
9. استفاده از وردپرس به صورت سایت مدیریت محتوا
10. استفاده های غیر معمول از وردپرس
11. لیست افزونه های ضروری
12. طراحی های زیرکانه
13. افزودن امکانات بیشتر به کار
14. استفاده و جزییات بیشتر در مورد تصاویر
15. همراه سازی شبکه های اجتماعی

در این کتاب صفحه آرایی بسیار ساده انجام شده و کد های موجود با رنگی مناسب مشخص شده اند و این امر به خوانایی کتاب کمک کرده است ، تنها نکته عجیب در صفحه آرایی تغییر فونت در برخی از قسمت های کتاب بود که از مشکلات این کتاب می توان نام برد که خیلی هم جزیی بوده است.

اگر جزو علاقه مندان وردپرس هستید این کتاب را از دست ندهید. موفق باشید

منبع : http://u2u.ir/2010/07/12/book-review-smashing-wordpress/

a162

Registered User
لایک‌ها
291
این کتاب رو بروبچ اسماشین نوشتن؟
اونا بعضی هاشون کارشون درسته
از معرفی کتاب ممنون

aghahamidgol2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره کار اون ها هست لوگو رو جلد مشخص هست

Alone Men

Registered User
لایک‌ها
31
اینم لینکهاش میتونید دانلود کنید ...

ما که دستمون به اصل کتاب و خریدش نمیرسه ! برسه هم خیلی برامون خرج و وقت میبره . دانلود میکنیم برا نویسندش دعا میکنیم :D

depositfiles

megaupload

rapidshare

aghahamidgol2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این پست مگه وارز بود که این کار رو کردید ؟
عجب آدم با فرهنگی !!

Alone Men

Registered User
لایک‌ها
31
این پست مگه وارز بود که این کار رو کردید ؟
عجب آدم با فرهنگی !!

چه ربطی به وارز بودن داشت !
موقعی از فرهنگ صحبت میشه که مبانیش وجود داشته باشه !
وقتی این کتاب نه داخل ایران هست و نه به راحتی میشه تهیش کرد از خارج کشور . و باید یه واسطه پیدا بشه درصد خودشو بگیره و با کلی هزینه و کلی وقت برسه به ایران ! اگر سالم برسه .

هیچ ربطی هم به فرهنگ نداره.
شما یه نگاهی به سافتوارهای پی سی خودت بنداز با فرهنگ ذکر شده خودت شاید بیشتر آشنا بشی!

aghahamidgol2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما که علاقه داری می تونی بیای نرم افزار های سیستم بنده رو ببینی...
یا لاگ تم فرست و سایت هایی که باهاشون کار می کنم و ببینی
شده پول نداشتم ولی زحمت کسی دیگه رو دانلود نکردم
ربطش اینه که شما چند ماه وقتتو بزاری و کسی بیاد دانلود کنه و 100% راضی نخواهی بود و بهانه اینکه طرف دسترس نداشته و ... رو نمی تونی بپذیری

ولی ببخشید منظور بدی نداشتم هر کسی هر جوری دوست داره زندگی می کنه اگه تند رفتن باز ببخشید ;)

a162

Registered User
لایک‌ها
291
این کتاب به نظر یه کمی کل گویی کرده
نظر دوستان چیه
انگا فهرست جمع کرده
یه قسمت هایشو خوندم نه همشو ولی در اون قسمت ها کلی گویی شده
این یه جور فهرست خوبه
ارزش داره همشو بشینیم بخونیم

aghahamidgol2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این کتاب به نظر یه کمی کل گویی کرده
نظر دوستان چیه
انگا فهرست جمع کرده
یه قسمت هایشو خوندم نه همشو ولی در اون قسمت ها کلی گویی شده
این یه جور فهرست خوبه
ارزش داره همشو بشینیم بخونیم

موافقم تا حدودی ولی بهترین ویژگی ای که داره این هست که ایده های مناسب و دید خوبی نسبت به نامحدود بودن وردپرس می ده
و واقعا ارزش خوندن داشت

Alone Men

Registered User
لایک‌ها
31
شما که علاقه داری می تونی بیای نرم افزار های سیستم بنده رو ببینی...
یا لاگ تم فرست و سایت هایی که باهاشون کار می کنم و ببینی
شده پول نداشتم ولی زحمت کسی دیگه رو دانلود نکردم
ربطش اینه که شما چند ماه وقتتو بزاری و کسی بیاد دانلود کنه و 100% راضی نخواهی بود و بهانه اینکه طرف دسترس نداشته و ... رو نمی تونی بپذیری

ولی ببخشید منظور بدی نداشتم هر کسی هر جوری دوست داره زندگی می کنه اگه تند رفتن باز ببخشید ;)

دوست عزیز اصلا" بنده منظور خاصی نداشتم
فکر میکنم شما خارج از کشور هستی.
به نظر من کسی که درکشوری زندگی میکنه که قوانین کپی رایت داره هم اخلاقا" و هم قانونا" موظف رعایت کنه .
بطور مثال من داداشم برنامه حسابداری میخواست 20 تا برنامه حسابداری فارسی ریخته تو نت با کرک ! مثل هلو و رافع و اینا ... من براش دانلود کردم 2 روز کارکرد با رافع راحت بود بعد رفت نسخه اورژینال رو خرید فکر کنم 200 300 تومان هم هزینه داشت . من نرم افزار فارسی رو نه دانلود میکنم نه اینکه برای کسی اینکارو میکنم که حق مولفش پای مال بشه .
ایدئولوژی فکری من اینکارو اخلاقی نمیدونه !

ولی در مورد نرم افزارها و آموزشهای خارجی قضیه فرق میکنه که میشه از منظرهای مختلفی نگاه کرد.
اولا" که قیمتی که رد و بدل میشه به جیب کشورهای جهان سوم نمیخوره ...
برای ایرانی ها هم که اصلا" تهیش غیرممکنه به دلیل تحریم و ...
اگرم بخوای تهیه کنی باید با واسطه کار کنی و دورشون بزنی که هزینه هم کلی اضافه میشه.

فکر میکنم کشورهای جهان سوم به خاطر استعمار صدها ساله کشورهای جهان اول این حق براشون محفوض باشه که این کارو بکنن ! حداقل تا موقعی بتونن خودشون رو برسونن . هرچند که به نظر من استعمار هنوز ادامه داره ...

Last edited:

aghahamidgol2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز اصلا" بنده منظور خاصی نداشتم
فکر میکنم شما خارج از کشور هستی.
به نظر من کسی که درکشوری زندگی میکنه که قوانین کپی رایت داره هم اخلاقا" و هم قانونا" موظف رعایت کنه .
بطور مثال من داداشم برنامه حسابداری میخواست 20 تا برنامه حسابداری فارسی ریخته تو نت با کرک ! مثل هلو و رافع و اینا ... من براش دانلود کردم 2 روز کارکرد با رافع راحت بود بعد رفت نسخه اورژینال رو خرید فکر کنم 200 300 تومان هم هزینه داشت . من نرم افزار فارسی رو نه دانلود میکنم نه اینکه برای کسی اینکارو میکنم که حق مولفش پای مال بشه .
ایدئولوژی فکری من اینکارو اخلاقی نمیدونه !

ولی در مورد نرم افزارها و آموزشهای خارجی قضیه فرق میکنه که میشه از منظرهای مختلفی نگاه کرد.
اولا" که قیمتی که رد و بدل میشه به جیب کشورهای جهان سوم نمیخوره ...
برای ایرانی ها هم که اصلا" تهیش غیرممکنه به دلیل تحریم و ...
اگرم بخوای تهیه کنی باید با واسطه کار کنی و دورشون بزنی که هزینه هم کلی اضافه میشه.

فکر میکنم کشورهای جهان سوم به خاطر استعمار صدها ساله کشورهای جهان اول این حق براشون محفوض باشه که این کارو بکنن ! حداقل تا موقعی بتونن خودشون رو برسونن . هرچند که به نظر من استعمار هنوز ادامه داره ...

تا حدودی موافقم و در کل بازم معذرت :D یه جورایی این موضوع به حریم خصوصی افراد ربط داره تو ایران فضولی کردم :D:D

موفق باشید

Alone Men

Registered User
لایک‌ها
31
تا حدودی موافقم و در کل بازم معذرت :D یه جورایی این موضوع به حریم خصوصی افراد ربط داره تو ایران فضولی کردم :D:D

موفق باشید

:D
تازه این موضوع کوچکی از مشکلات نت بازای ایرانی هست . خودت میدونی که ...
تقریبا" تو نت ای پی ایران نقش میکروب و ویروس و داره ... همچی تحریمیم.

از این قضیه که بگذریم
میخواستم یسری تغییرات رو قالب وردپرس برام انجام بدید .
قطعا" باید کارتون حرفه ای باشه.

ممنون میشم بگید چطوری میتونم تماس برقرار کنم .
اگه بشه تو مسنجر بیاید که خیلی عالی میشه که دقیقتر بگم چه چیزایی میخوام ... یسری آیتم دیگه هم هست که اگه بتونید برام انجام بدید خیلی ممنون میشم .

ممنون

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
بالا