برگزیده های پرشین تولز

تهيه كتاب CCNA افست

plusdeck

Registered User
لایک‌ها
11
دوستان تهراني، بهترين محل براي تهيه كتاب هاي انگليسي زبان افست در زمينه Networking با كيفيت چاپ مناسب كجاست؟
مشخصا دو كتاب زير مد نظرمه:

CCNA Study Guide از انتشارات McGraw Hill نوشته: Richard Deal
‍‍CCNA Study Guide از انتشارت Sybex نوشته: Todd Lammle

ظاهرا انتشارات مهدي معروفترين جاييه كه اين كتابارو چاپ ميكنه اما با كيفيت خيلي پايين! دوستان جاي بهتري رو سراغ دارن؟ انقلاب يا هرجاي ديگه..
ممنون.

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
من CCNA Todd Lammle رو از انتشارات مهدی تهیه کردم ولی زیاد هم کیفیتش بد نبود. ولی اگه دنبال کیفیت بالا می گردی بهتره PDF رو خودت پرینت کنی و بدی صحافیش کنند. من چند تا کتاب رو همینجوری تهیه کردم.
صحافی سیدین تو میدون انقلاب کارش قابل قبول هستش.

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
pdf رو وقتی پرینت میکنی خیلی حجیم و دراز میشه . سخته حملش

وقتی شما تو هر برگ A4 چهار صفحه (2 تا پشت و 2 تا هم رو) پرینت بگیرید بعد از برش به قطع یک کتاب در می آید.
در صورتی که شما روی هر برگ A4 2 صفحه پرینت بگیرید آنوقت کتاب حجیم می شود ولی در عوض خواندنش راحت تر می شود. :)

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
وقتی شما تو هر برگ A4 چهار صفحه (2 تا پشت و 2 تا هم رو) پرینت بگیرید بعد از برش به قطع یک کتاب در می آید.
در صورتی که شما روی هر برگ A4 2 صفحه پرینت بگیرید آنوقت کتاب حجیم می شود ولی در عوض خواندنش راحت تر می شود. :)

عقلم تا الان به این دیگه نرسیده بود . امتحان میکنم . اما با این وجود یک کتاب در میاد حدود بالای 60 تومن چون مثلا یک کتاب 1000 صفحه ای رو صفحه ای چند باید پرینت کرد ؟

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
عقلم تا الان به این دیگه نرسیده بود . امتحان میکنم . اما با این وجود یک کتاب در میاد حدود بالای 60 تومن چون مثلا یک کتاب 1000 صفحه ای رو صفحه ای چند باید پرینت کرد ؟

معمولا این کار ها برای کسانی صرف داره که یک پرینتر لیزری تو خونه یا محل کار داشته باشند که نهایتا فقط پول کاغذ و تونر کاتریج رو باید بپردازند.
من قیمت بیرون رو ندارم ولی فکر کنم پرینت پشت و رو هر برگی 40-50 تومان باشه . با این قیمت مثلا یک کتاب 1000 صفحه ای را میشه روی 250 برگ پشت و رو پرینت گرفت که پرینتش حدود 12500 تومان می شه و فکر کنم 5-6 تومان هم هزینه صحافی داشته باشید .نهایتا با 20.000 تومان خرج بر می داره.

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
اگر تا 25 باشه میصرفه . در اصفهان کسی هست این کار رو برای من انجام بده ؟ من صحافی درست و حسابی که بعد از مدتی کوتاه کتاب منفجر نشه از هم سراغ ندارم .

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
اگر تا 25 باشه میصرفه . در اصفهان کسی هست این کار رو برای من انجام بده ؟ من صحافی درست و حسابی که بعد از مدتی کوتاه کتاب منفجر نشه از هم سراغ ندارم .
فكر كنم اگه 5-4 قسمتش كني بهتر باشه. 1000 صفحه خيليه. كتابشم باشه بعد دو روز از هم وا ميره.

بالا