برگزیده های پرشین تولز

مهمترین اصل در رابطتون با افراد مختلف چیه؟

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
سلام
برای شما چه چیزی در رابطتون با دیگران از همه مهمتره
حالا در روابط مختلفی که وجود داره با افراد مختلف
برای من صذلقت از همه چیز مهمتره و اینکه طرفم صادق باشه مهمترین اصله

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
مهمترین اصل در رابطه غیر از صداقت ، شکل ظاهری :blush:

دو نفر باید در مرحله اول بتونن ریخت و قیافه همدیگرو تحمل کنن :D

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
مهمترین اصل در رابطه غیر از صداقت ، شکل ظاهری :blush:

دو نفر باید در مرحله اول بتونن ریخت و قیافه همدیگرو تحمل کنن :D

البته من منظورم فقط رابطه با جنس مخالف و ازدواج و روابط عشقولانه نبود
هر نوع رابطه ای

Cold398

Registered User
لایک‌ها
6
البته من منظورم فقط رابطه با جنس مخالف و ازدواج و روابط عشقولانه نبود
هر نوع رابطه ای

اینم راجع به هر رابطه ای بود دیگه !

اگه از قیافه یه نفر خوشت نیاد باهاش دوست میشی ؟:p

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72
صداقت داشته باشه
دلش پاک باشه
و مهمتر از همه "بفهمه"!!!

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
اینم راجع به هر رابطه ای بود دیگه !

اگه از قیافه یه نفر خوشت نیاد باهاش دوست میشی ؟:p

مگه میخوام باهاش صکث داشته بام که از قیافش خوشم بیاد؟!
اگر برای ازدواج باشه که حتما قیافش هم خیلی مهمه
ولی برای یه رابطه عادی قیافه زیاد مهم نیست
مهم صداقته و هم فکر بودن و قابل اعتماد بودن و با مرام بودن

Mr.4

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
526
کبوتر با با کبوتر باز با بز
grin.gif
این اصل کلی هست

Mr.4

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
526

آرمین

Registered User
لایک‌ها
3
صداقت و با شعور بودن
100 درصد باید با جنبه باشه

SilentStar

Registered User
لایک‌ها
230
سلام

صداقت که برای همه مهمه!

مهمترین اصل, احساس نزدیک بودن و راحتیه بین دوطرفه .. به نظر من یکی از مصادیق کبوتر با کبوتر باز با باز همین جاست! اگه اون حس مشابهت و نزدیکی و دوست داشتن متقابل نباشه هر اخلاق و ویژگی دیگه ای وجود داشته باشه باز هم رابطه لنگ میزنه ... مخصوصا الان که روابط حالت بده بستون پیدا کرده و همه چیز باید ردوبدل بشه! در عین حال معمولا تو رو به خاطر قیافه, پول و... میخوان (در واقع به خاطر خودشون میخوان بعبارت بهتر خودشون رو میخوان ---> بازم از مصادیق خودخواهی! :دی) اگه دوستایی داشته باشی که بهشون شبیه باشی و با هم حس نزدیکی داشته باشین از نعمت بزرگی برخوردار هستی... چنین دوستانی رو هرجور که شده باید حفظ کرد.

خود من یه زمانی فاکتور اولم تیپ و ظاهر افراد بود و اگه خودم کسی رو انتخاب میکردم حتما از این فیلتر رد شده بود اونم در حد تیم ملی برزیل! ولی بعدها که به تدریج و به خاطر رفت و آمد ناخواسته با افراد دیگه ای دوست شدم فهمیدم باید به چشمام شک کنم! باید به انتخابهای به ظاهر کاردرستانه ام شک کنم! نه اینکه تیپ و قیافه اصلا واسمون مهم نباشه! نه, فقط چشمامون رو کور نکنه تا چیزای مهمتر رو هم ببینیم...

اینایی که گفتم فقط برای جنس مخالف نیستا...

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72
سلام

صداقت که برای همه مهمه!

مهمترین اصل, احساس نزدیک بودن و راحتیه بین دوطرفه .. به نظر من یکی از مصادیق کبوتر با کبوتر باز با باز همین جاست! اگه اون حس مشابهت و نزدیکی و دوست داشتن متقابل نباشه هر اخلاق و ویژگی دیگه ای وجود داشته باشه باز هم رابطه لنگ میزنه ... مخصوصا الان که روابط حالت بده بستون پیدا کرده و همه چیز باید ردوبدل بشه! در عین حال معمولا تو رو به خاطر قیافه, پول و... میخوان (در واقع به خاطر خودشون میخوان بعبارت بهتر خودشون رو میخوان ---> بازم از مصادیق خودخواهی! :دی) اگه دوستایی داشته باشی که بهشون شبیه باشی و با هم حس نزدیکی داشته باشین از نعمت بزرگی برخوردار هستی... چنین دوستانی رو هرجور که شده باید حفظ کرد.

خود من یه زمانی فاکتور اولم تیپ و ظاهر افراد بود و اگه خودم کسی رو انتخاب میکردم حتما از این فیلتر رد شده بود اونم در حد تیم ملی برزیل! ولی بعدها که به تدریج و به خاطر رفت و آمد ناخواسته با افراد دیگه ای دوست شدم فهمیدم باید به چشمام شک کنم! باید به انتخابهای به ظاهر کاردرستانه ام شک کنم! نه اینکه تیپ و قیافه اصلا واسمون مهم نباشه! نه, فقط چشمامون رو کور نکنه تا چیزای مهمتر رو هم ببینیم...

کملن موافق هستم ممکنه يکی خيلی انسان خوبی باشه ولی اصلاً باهاش احساس راحتی و اون رفاقت و صميميت رو نکنی
همچين با هم مچ نميشين اين مچ شدن خيلی مهم هست

**Setareh_KH**

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
صداقت و احترام متقابل

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
تاپیک خوبیه سینا.............برای من این مهمه که به من آرامش بده بتونم ازش یاد بگیرم و......

sіπa

Registered User
لایک‌ها
8
سلام

صداقت که برای همه مهمه!

به قول مجتبی محرمی دیگه آهو هم به بچش مجانی شیر نمیده

بالا