برگزیده های پرشین تولز

راهنمای درباره نحوه استفاده از ویزای دبیت

webarts

Registered User
لایک‌ها
9
دوستان راهنمایی کنید که اگر کارت دبیت قابل شارژ با سقف 15000 دلار صادره از جمهوری آذربایجان را بگیرم و بخواهم پرداخت کنم:

1) آیا باید حتما آی پی مال آذربایجان باشه یا میشه از وی پی ان های آمریکا و کانادا و اروپا استفاده کنیم؟

2) آیا برای گوگل ادوردز می شود از این کارت ها استفاده کرد؟

ممنون

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
دوستان راهنمایی کنید که اگر کارت دبیت قابل شارژ با سقف 15000 دلار صادره از جمهوری آذربایجان را بگیرم و بخواهم پرداخت کنم:

1) آیا باید حتما آی پی مال آذربایجان باشه یا میشه از وی پی ان های آمریکا و کانادا و اروپا استفاده کنیم؟

ممنون

نیاز به IP اذربیجان ندارید

چند میخواید بخرید این کارتو ؟

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538

ممنون

سلام

خیر ولی این توضیحو حتماً همه جا خوندین که میگن بعضی از فروشنده ها آی پی و بیلینگ آدرسو مقایسه میکنن ...

بله معمولاً

کارته چه نوعی هست و چند میفروشه؟
موفق باشید

webarts

Registered User
لایک‌ها
9
کارت ویزا الکترون رویال بانک آذربایجان است.
صرافی واقع در مجموع هایپر استار غرب تهران به قیمت 71 هزار تومان و شارژ با قیمت روز دلار و 30 دلار کارمزد می گیرد. منتها می گوید آدرس بیلینگ که خودشان بدهند نداره بلکه هر آدرسی دلت خواست و هر نامی دلت خواست در اولین استفاده می دهی و همیشه از آن نام و آدرس استفاده می کنی.
من هنوز نخریدم. نمی دونم این که هر نام و آدرسی خواستیم بدیم درسته یا کارت رو دست می مونه و پول سوخت میشه.
مثل اینکه شارژ موجودی هنگام خرید رایگان است.

Last edited:

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
کارت ویزا الکترون رویال بانک آذربایجان است.
صرافی واقع در مجموع هایپر استار غرب تهران به قیمت 71 هزار تومان و شارژ با قیمت روز دلار و 30 دلار کارمزد می گیرد. منتها می گوید آدرس بیلینگ که خودشان بدهند نداره بلکه هر آدرسی دلت خواست و هر نامی دلت خواست در اولین استفاده می دهی و همیشه از آن نام و آدرس استفاده می کنی.
من هنوز نخریدم. نمی دونم این که هر نام و آدرسی خواستیم بدیم درسته یا کارت رو دست می مونه و پول سوخت میشه.
مثل اینکه شارژ موجودی هنگام خرید رایگان است.

بهت میدم 60
همون 30$ هم کارمزد میگیرم برای برای لود.

هر ادرسی هم بدی کار میکنه، هر نامی هم بدی کار میکنه. کلا Free billing هست.
اگه خواستی با نام هم میتونیم صادر کنیم.

webarts

Registered User
لایک‌ها
9
قبلا مال یه کشور دیگه رو داشتم بانک بلوکه کرد دلارها سوخت شد.

webarts

Registered User
لایک‌ها
9
برای گوگل ادوردز می خواستم. به علت مشکلات بهتره برای تبلیغ دادن به گوگل از همین واسطه ها استفاده کنم دی:

بالا