برگزیده های پرشین تولز

راه اندازی شبکه بیسیم خانگی

vbmodern

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید من یه کارت وایرلس دارم که انتنش خراب شده راستش می خواستم بپرسم ایا انتن 7 دی بی با قیمت 30 هزار تومان بگیرم یا یه اکسس پوینت
راستش می خوام اینترنت رو توی خونه برای ای پاد و گوشی های داخل خونه شیر کنم.
با تشکر

avan

Registered User
لایک‌ها
207
ببخشید من یه کارت وایرلس دارم که انتنش خراب شده راستش می خواستم بپرسم ایا انتن 7 دی بی با قیمت 30 هزار تومان بگیرم یا یه اکسس پوینت
راستش می خوام اینترنت رو توی خونه برای ای پاد و گوشی های داخل خونه شیر کنم.
با تشکر
یه دونه مودم adsl واریرلس دار بگیر حله.

AfraWeb.net

Registered User
لایک‌ها
0
مودم وایرلس یا اکسس پوینت نیازی به خرید انتن 7 دی بی هم ندارید معمولا مودم های وایرلس تمام فضای منزل رو تحت پوشش قرار میدن:)

vbmodern

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان من اینترنت رو با وایرلس می گیرم حالا شما پیشنهادتون چیه من چی بگیرم اگر میشه راهنمایی بفرمایید
راستی نظرتون با روتر وایرلس چیه؟
در ضمن دوستان من می خوام اکسس پوینتم طوری باشه که برای وصل شدن به ای پادم کامپیوتر رو روشن نکنم

Last edited:

vbmodern

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان من اینترنت رو با وایرلس می گیرم حالا شما پیشنهادتون چیه من چی بگیرم اگر میشه راهنمایی بفرمایید
در ضمن دوستان من می خوام اکسس پوینتم طوری باشه که برای وصل شدن به ای پادم کامپیوتر رو روشن نکنم
کسی نبود جواب مارو بده
در ضمن یه چیزی که یادم رفت بگم اینکه خونه ما 400 متری هستش پس یه مدل به همراه قیمتش بفرمایید.

AfraWeb.net

Registered User
لایک‌ها
0

فرقی نمیکنه اینترنت شما از طریق ای دی اس ال تامین بشه یا وایرلس شما قصد دارید اینرتنت را در منزل خود استفاده نمایید بصورت وایرلس .
برای 400 بهترین گزینه استفاده از نانو استیشن هست البته توجه کنید که کلا انتن ها بصورت دید مستقیم کار میکنند به جز انتن های اومنی یا انتن های میله ای که در زوایه 360 درجه فعالیت میکنند ولی برد این انتن ها زیاد نیست و نیمتونید در مسافت های بالا استفاده کنید در کل باید تست کنید شما در مرحله اول نیاز به یک اکسس پوینت دارید که خروجی مودم رو بهش وصل میکنید و میتونید یه انتن 7 دی بی اونی بهش اضافه کنید ایا 400 متر رو پوشش میده احتمالش کم هست پس باید انتن 14 دی بی تهیه کنید که هزینه بالاتری دارد و ایا این انتن هم ساپورت میکنه باید بازم تست کنید .
چون موانع مخصوصا موانع دیوار های بتنی مانع اصلی ارسال سیگنال هستند راه دوم استفاده از نانو استیشن هست که میتونید تو فضای بیرون رو به ساختمان نصب کنید البته روایه این نانو ها 360 نیست و باید از چند نانو استفاده نمایید در این حالت میتونید از طریق پنجره های ورودی ساختمان دسترسی به سیگنال داشته باشید .در هر صورت روی وایرلس واقعا نمیشه هیچ چیزی رو دقیق محاسبه کرد چون موانع بزرگترین سد راه ارسال سیگنال هستند

موفق باشید :)

kaz3mi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بهترين راه حل درخواست از شركتهاي ارائه دهنده اكسس پوينته بيان تست بكنن و محصولشون رو بفروشن

بالا