برگزیده های پرشین تولز

براي راه اندازي يه مغازه بهم كمك فكري كنيد!

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
با سلام
:rolleyes:
دوستان من جديدا بد جوري به مغزم زده كه يك مغازه مختص فروش ادكلن وعطر باز كنم!:rolleyes:

تا اون جا كه من گشتم چنين مغازه اي كه مختص اين كار باشه توي شهرمون نيست.حالا به نظر شما ايا فكر خوبي به ذهنم زده ؟ چقدر سرمايه لازم دارم؟ ادكلن ها رو از كجا بيارم كه ارزونترين قيمت تموم بشه؟ البته صد در صد اصل باشه.چقدر ميتونم رو هر ادكلن سود كنم؟
راستي كجا ميتونم يه وام با شرايط اسون بگيرم؟:eek:
مرسي:rolleyes:

kkr129

Registered User
لایک‌ها
10
دوست عزیز من همه ی سوال های شما رو نمیتونم جواب بدم ( اطلاعاتم کمه ) اما جسارتا شهر شما کجاست ؟

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
شهرمون زياد بزرگ نيست:)
ابهر تو استان زنجان:)

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
فکر میکنی بازارش خوب باشه ؟!مردم اونجا دنبال این چیزا هستن ؟

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
والا بازارش كه فكر ميكنم خوب باشه. چون مغازه هاي تقريبا لوكس زيادي توي اين منطقه هست!
گذشته از اون اينجا چند تا دانشگاه تقريبا بزرگ هست و دانشجو هاي زيادي از تهران وكرج و غيره اينجا هستن!

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
والا بازارش كه فكر ميكنم خوب باشه. چون مغازه هاي تقريبا لوكس زيادي توي اين منطقه هست!
گذشته از اون اينجا چند تا دانشگاه تقريبا بزرگ هست و دانشجو هاي زيادي از تهران وكرج و غيره اينجا هستن!

ایول .. دانشگاه اینا خوبه واسه این کار...

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
كس ديگه اي نيست به ما م فكري برسونه:(

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
واقعا خجالت زده شدم ! دمتون گرم!!

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
بنظرم کنار عطر و ادکلن لوازم آرایشی و بهداشتی هم بیار .

راستی من پدر بزرگم ابهری بوده و خیلی دوست دارم یکبار برم ابهر . اونجا مسافر خونه داره ؟ چه فصلی واسه سفر به ابهر بهتره .

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
مسافر خونه داره بله بيابون كه نيست! :)
واسه سفرهمفكر كنم بهار بهترين باشه ولي تابستونم بد نيست

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
ببین تو همین بازارچه خودمون چند نفر عطر میفروشن ! به نظرم به اونا پی ام بزنی خیلی بهتر میتونن کمکت کنن

هوشنگ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
لوازم ارایشی بزن سودش خیلی زیاده کنارشم می تونی ادکلنم بیاری من خودم 1 ماهی هست مغازه زدم خیلی راضیم سوالی بود در خدمتیم

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
لوازم ارایشی بزن سودش خیلی زیاده کنارشم می تونی ادکلنم بیاری من خودم 1 ماهی هست مغازه زدم خیلی راضیم سوالی بود در خدمتیم

با چقدر سرمایه شروع کردی ؟
چقدر مغازه ؟
جنس از کجا میاری ؟
چند ٪ سوود داری ؟

یه توضیح کلی بده هوووووشنگ ...

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
هوشنگ خان لطف ميكني به سوالات فرزان جواب بدي؟
مرسي:rolleyes:چون سوالات منم هست!
به نظر شما يه مغازه كه مختص ادكلن فروشي باشه ايده خوبيه؟ چون اين اطراف اصلا چنين مغازه اي كه به اصطلاح بهش بشه گفت مرجع! نداريم:)

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
راستش من به عنوان يه مصرف كننده نظرم اينه:
راستش چيزي كه من بيشتر ديدم عطرفروشي‌هاي باكلاس صرفا تو كار عطر و بعضا پيپ و كادوئي‌هاي گرون‌قيمت هستن.
بايد با تبليغات زياد و دهن‌پركن و ارائه نوار تستر و ... سعي كني سريعا خودتو جا بندازي به عنوان مرجع عطر توي شهرتون. قبل از اينكه رقبا بيان به ميدون و دست زياد بشه بايد جاي پات را سفت سفت كني. ضمن اينكه در و دكور مناسب خيليي موثره. يه حاج‌خانم كيفيت HD‌ هم ميتونه در فروش بسيار موثر باشه. در مورد جنست هم اصلا فكر تقلبي و ... نكن. جنست را با وسواس بخر. كافيه دست يه مشتري جنس ناجور بدي. توي شهر سريع ميپيچه فلاني همه جنساش تقلبيه.

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
راستش من به عنوان يه مصرف كننده نظرم اينه:
راستش چيزي كه من بيشتر ديدم عطرفروشي‌هاي باكلاس صرفا تو كار عطر و بعضا پيپ و كادوئي‌هاي گرون‌قيمت هستن.
بايد با تبليغات زياد و دهن‌پركن و ارائه نوار تستر و ... سعي كني سريعا خودتو جا بندازي به عنوان مرجع عطر توي شهرتون. قبل از اينكه رقبا بيان به ميدون و دست زياد بشه بايد جاي پات را سفت سفت كني. ضمن اينكه در و دكور مناسب خيليي موثره. يه حاج‌خانم كيفيت HD‌ هم ميتونه در فروش بسيار موثر باشه. در مورد جنست هم اصلا فكر تقلبي و ... نكن. جنست را با وسواس بخر. كافيه دست يه مشتري جنس ناجور بدي. توي شهر سريع ميپيچه فلاني همه جنساش تقلبيه.

خيلي ممنونم از شما دوست گرامي:)
پاينده باشي:rolleyes::D

Shahram_p

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

سلام هوشنگ جان،

نتونستم پیغام خصوصی بدم، باید 20 تا پست داشته باشم :blink:

. من 1 سالی هست که می خوام مغازه بزنم حالا یا لباس یا لوازم آرایشی. هنوز تصمیم نگرفتم چون می ترسم و کل سرمایه خودم رو می خوام بذارم توی کار.

اگه به سوالای من جواب بدی کمک خیلی بزرگی به من کردی

- چقدر سرمایه گذاشتی توی کار ( چقدر پول پیش مغازه و چقدر برای جنس)
- مغازه توی کدام شهر هست؟ چطور جایی هست؟ پاساژ یا بر خیابان با پاخور بالا؟
- یک ماهی هست مغازه زدین، راضی هستی ؟ ماهی چقدر برات خالص میده؟
- جنس را از کجا گرفتی ؟ نمایندگی ؟ یا از ترکیه خودت رفتی آوردی؟ چقدر هزینه نمایندگی شد؟

هوشنگ جان، واقعاً شرمنده می کنی اگه خواب سوال های من را بدی

من تهران هستم

هوشنگ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
درود بر همگی دوستان
سرمایه ای که من گذاشتم نزدیکه 22 تومن و 10 تومن رهن با 300 اجاره البته من خیلی دنباله مغازه گشتم تا بالاخره به کمکه یکی از اشنا ها که اونم تو همین کاره این مغازرو واسه ما ردیف کرد تا حالا که جنسامو همین اشنا مون برام اورده (تهران ) کم کم خودم می خوام جنس بیارم با یکی دو نفره جدیدا اشنا شدم که اونا هم یه جورایی دارن بهم کمک میکنند تا خودم بتونم همه کارامو در دست بگیرم یه نکته اینجا لازمه به همه دوستان بگم که اگه تو کاری سر رشته ندارین هیچ وقت به سمته اون کار نرین این یه تجربه که من تو این یک ماهه بدست اوردم البته اگه مثه من اشنای مطمئن داشته باشید خیلی خوب میشه به نظره من برای اول کاری نمایندگی نگیری بهتره و ادکلن هم در کناره لوازم ارایشی خوب جواب میده و در ضمن من انشااله می خوام یه فروشنده هم بگیرم و خودمم در کناره فروشندگی حداقل هفته ای یک بار واسه بازاریابی به شهر های اطراف برم اگه جواب بده که حرف نداره بازم اگه سوالی بود در خدمتیم

Last edited:

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
سلام اقا هوشنگ وخيلي ممنون كه به سوالات من وبقيه بچه ها جواب دادين
به عنوان يك سوال ديگه ميخواستم ببينم كه شما با اين سرمايه چه قدر جنس اورديد؟ مغازتون چه قدره؟ واينكه سود خالصش به طور ميانگين ماهيانه چقدره؟ويه مغازه غير از كرايش چه خرجايي داره؟ منظورم چيزايي مثل جواز واين جو ر چيزاست
مرسي

Last edited:
بالا