برگزیده های پرشین تولز

تفاوت سریال ایرانی با دنیای واقعی....

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
سلام واقعا نمیدونم کجای این سریال های ایرانی شبیه زندگی واقعی مردممونه خوب اکثریت ماها روابط با جنس مخالف رو تجربه کردیم چه شباهتی بین این نوع رابطه با چیزی که تلویزیون به خوردمون میده وجود داره .....
خوب اگر در مورد این مسئله محدودیت هست میتونند اصلا همچین موضوعی رو وارد سریال نکنند اصلا چه شباهتی بین خانواده های ایرانی و اون خانواده هایی که در سریال ها نشان داده میشه وجود داره تا کی باید از واقعیت موجود در جامعه فرار کنیم نمیگم رنگ وبوی اسلامی رو حذف کنید و............
میدونم محدودیت وجود داره ولی نمیتونیم توی تعریف شخصیت هامون کمی صادق باشیم شخصیت ها در سریال های ایرانی یا بد بد هستند یا خوب خوب شخصیت خاکستری وجود نداره در صورتی که اکثر انسانها خاکستری هستند....
اصولا اگر 5 دقیقه حتی از جنوبی ترین نقطه تهران فیلم بگیریم چقدرش در تلویزیون قابل پخشه........؟؟؟؟؟

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
سلام واقعا نمیدونم کجای این سریال های ایرانی شبیه زندگی واقعی مردممونه خوب اکثریت ماها روابط با جنس مخالف رو تجربه کردیم چه شباهتی بین این نوع رابطه با چیزی که تلویزیون به خوردمون میده وجود داره .....
خوب اگر در مورد این مسئله محدودیت هست میتونند اصلا همچین موضوعی رو وارد سریال نکنند اصلا چه شباهتی بین خانواده های ایرانی و اون خانواده هایی که در سریال ها نشان داده میشه وجود داره تا کی باید از واقعیت موجود در جامعه فرار کنیم نمیگم رنگ وبوی اسلامی رو حذف کنید و............
میدونم محدودیت وجود داره ولی نمیتونیم توی تعریف شخصیت هامون کمی صادق باشیم شخصیت ها در سریال های ایرانی یا بد بد هستند یا خوب خوب شخصیت خاکستری وجود نداره در صورتی که اکثر انسانها خاکستری هستند....
اصولا اگر 5 دقیقه حتی از جنوبی ترین نقطه تهران فیلم بگیریم چقدرش در تلویزیون قابل پخشه........؟؟؟؟؟
کیا رستمی یه حرف جالبی می زد می گفت من همه فیلمامو بر اساس واقعیات می سازم و هیچ وقت فیلمی نخواهم ساخت که زنه با روسری تو خونه باشه :rolleyes:

پ.من : مضمونش این بود نه خود جملش ...

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
کیا رستمی یه حرف جالبی می زد می گفت من همه فیلمامو بر اساس واقعیات می سازم و هیچ وقت فیلمی نخواهم ساخت که زنه با روسری تو خونه باشه :rolleyes:

پ.من : مضمونش این بود نه خود جملش ...

درسته ازش پرسیدن چرا فیلم خانوادگی نمیسازی این جواب رو داد حالا اونشم باز مشکلی نیست مردم میفهمن به هر صورت محدودیت هست ولی واقعا تو شخصیت پردازی شاهکارن دوستامون.........

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
درسته ازش پرسیدن چرا فیلم خانوادگی نمیسازی این جواب رو داد حالا اونشم باز مشکلی نیست مردم میفهمن به هر صورت محدودیت هست ولی واقعا تو شخصیت پردازی شاهکارن دوستامون.........
حالا عیب نداره همه مشکلات حل شده این یکی رو هم گذشت می کنیم :D

amin-shekoohi

Registered User
لایک‌ها
1
سریال های ایرانی موضوعاتشون شامل سه دسته است وجز این نیست
1خواستگاری
2طلاق کاری
3عزاداری
همین سه تا وتمام

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
سریال های ایرانی موضوعاتشون شامل سه دسته است وجز این نیست
1خواستگاری
2طلاق کاری
3عزاداری
همین سه تا وتمام
گل گفتي
آخه لامصب نويسنده درست حسابي هم نداريم
كسي نگفته بيان اكشن بسازن كه بلد نيستن
يه نوشته خوب ميتونه از 100 تا اكشن بهتر ساخته بشه

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
نه کاش اینا بود اینا تو فیلماشون خلاف کاری و پستی رو تبلیغ می کنن و اصلا با این فیلماشون فرهنگ جامعه رو نابود می کنن .
هر فیلمی از اینا رو ببینی یکی مال اون یکی رو داره بالا می کشه یکی داره نقشه کشتن اونو می کشه . یکی داره با یه دختری دوس می شه پول بابای طرفو بالا بکشه . کلا ریدم به فیلم سازی به سبک حاج عزت ...

dark_angel

Registered User
لایک‌ها
0

با حمله فرهنگی همه جانبه غرب , نشان دادن الگو موفق زندگی اسلامی وظیفه خطیریست که بر عهده صدا و سیمای میلی می باشد.
و این بار دست پیش به یاری خدا با این عزیزان است . تصور بفرمایید با وجود این سریال های ارزشی که حتی جوانان غربی را هم مجذوب خود کرده اند. گامی در جهت نشر فرهنگ والای اسلامی در بلاد کفر میباشد.
و جوان غربی نیز کم کم به این سو تمایل میکند.
الان بحمداله با تولید سریال های ارزشی و هدفمند و وجود شبکه های جام جم برای هموطنان خارج از کشور نه تنها هموطنان عزیز خارج نشین بلکه شهروندان غربی هم به تماشای این کانال ها رو آورده اند.

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
همیشه تو این فیلم های ایرانی کسی که نماز نمیخونه مال مردم خور هم هست .... یا اونی که شراب میخوره احتمالا به زن و دختر و پیر و جوون تجاوز میکنه .

کاش میتونستم بگم اینا *سشعره ... اینا دیگه شعر هم قاطیش نیست *س محض محسوب میشه ...

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
همیشه تو این فیلم های ایرانی کسی که نماز نمیخونه مال مردم خور هم هست .... یا اونی که شراب میخوره احتمالا به زن و دختر و پیر و جوون تجاوز میکنه .

کاش میتونستم بگم اینا *سشعره ... اینا دیگه شعر هم قاطیش نیست *س محض محسوب میشه ...
به قول یه بابای هر کی شبا دیر می خوابه فاسد هست تو این فیلما :D

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557

مصعود ترکیدم................:lol:

shahkey

Registered User
لایک‌ها
5
به نظرم مشکل از اونا نیست!
مشکل از شماست که میشینید از ...شعرها رو تماشا میکنید!

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
به نظرم مشکل از اونا نیست!
مشکل از شماست که میشینید از ...شعرها رو تماشا میکنید!

آفرین
زدی تو خال
من هم اومدم همین رو بگم که دیدم در آخر تاپیک ، پست شما به خوبی در یک جمله قضیه رو ختم به خیر کرده ;) من هیچ وقت از این شعرهای مونث نگاه نمیکنم، به دوستان هم توصیه میکنم بیشتر به سریال های خارجی و امریکایی رو بیارید
هم جدیدترن،هم پرمحتوا و پربارتر

Last edited:

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
من به دوستان توصیه میکنم وقتشونو نه برای سریالهای ایرانی تلف کنید نه برای نوع خارجیش ، درسته که عقیده دارم سریالهای ایرانی خیلی خیلی مذخف هستند ولی حدود 80 درصد سریالهای خارجی هم درسطح پایینتر میتونند مذخف تلقی بشند .
به نظرتون چرا سریالی مثل لاست یا فرار از زندان یهو جزء پر بیننده ترین سریالهای دنیا شدند ؟
چون سریالهای خارجی هم تا حدودی شبیه به ایرانی بودند ولی این سریالهای تفاوتهای عمده داشتند .....

سریالهی ایرانی همش عشق و غم رو به تصویر میکشه ، سریالهای خارجی عشق و سک*س ! بنابراین تمام تفاوتها توی همون 10-20 درصد خلاصه میشه ، در نهایت همشون سر و ته یه کرباس هستند .

این حرفها هم فقط برای من و یه عده که مثل من فکر میکنند ارزش داره . اینو واسه کسی که به دین انواع سریالهای شبکه های ایرانی ، فارسی 1 ، GEM TV و .... اعتیاد دارند بگم طرف بی برو برگرد میکشه تو گوشم چون اون فرد دنبال چیزهایی توی این سریالها میگرده که پیداشون کرد و اون چیزی نیست جزء یک سری مطالب مذخف ....

در هر صورت این که بگیم فلان سریال خوبه فلان سریال بده فقط در حد اینه که بتونیم نظر شخصیمون رو بیان کنیم وگرنه القا کردن این مطلب کاریست غیر ممکن ...

s e v d a

Registered User
لایک‌ها
1,498
من به دوستان توصیه میکنم وقتشونو نه برای سریالهای ایرانی تلف کنید نه برای نوع خارجیش ، درسته که عقیده دارم سریالهای ایرانی خیلی خیلی مذخف هستند ولی حدود 80 درصد سریالهای خارجی هم درسطح پایینتر میتونند مذخف تلقی بشند .
به نظرتون چرا سریالی مثل لاست یا فرار از زندان یهو جزء پر بیننده ترین سریالهای دنیا شدند ؟
چون سریالهای خارجی هم تا حدودی شبیه به ایرانی بودند ولی این سریالهای تفاوتهای عمده داشتند .....

سریالهی ایرانی همش عشق و غم رو به تصویر میکشه ، سریالهای خارجی عشق و سک*س ! بنابراین تمام تفاوتها توی همون 10-20 درصد خلاصه میشه ، در نهایت همشون سر و ته یه کرباس هستند .

این حرفها هم فقط برای من و یه عده که مثل من فکر میکنند ارزش داره . اینو واسه کسی که به دین انواع سریالهای شبکه های ایرانی ، فارسی 1 ، GEM TV و .... اعتیاد دارند بگم طرف بی برو برگرد میکشه تو گوشم چون اون فرد دنبال چیزهایی توی این سریالها میگرده که پیداشون کرد و اون چیزی نیست جزء یک سری مطالب مذخف ....

در هر صورت این که بگیم فلان سریال خوبه فلان سریال بده فقط در حد اینه که بتونیم نظر شخصیمون رو بیان کنیم وگرنه القا کردن این مطلب کاریست غیر ممکن ...

باهات موافق نیستم

کجا 80 درصده سریالهای خارجی عشق و سک*س ان؟ اسماشونو میشه بگی؟

منظور از سریال خارجی سریالهای مزخرفه فارسی وان مارسی وان نیستن

tanhai

Registered User
لایک‌ها
16

دچار هجوم فرهنگي شدي،كمترشبكه ماهواره (فارسي وان)و سي دي نگاه كن :lol:
========
مگه نديدي دكتر رحيم پور ازغدي در فرمايشات فوق بشريشون راجع به فيلمهاو سريالهاي ابراني چي تلاوت فرمودند:
اگه شما حاضريد از از توالت رفتنتون فيلم نشان بدهند بايد راضي باشيد از اتاق خوابتون هم فيلم نشون بدن
ايشون اتاق خواب و توالت را باهم برابر گرفتند ،فكر كنم براي ايشون هر دومكان يكي باشد و نظريات و افكار شون در توالت پس از تفكرات زياد شكل مي گيره و نشر پيدا ميكنه :lol:
=====
مخاطبان فيلمها و سريالهادو گروه سني هستند زير 18 سال و بالاي 18 سال
خوب اونايي كه بالاي 18 سال هستند خودشون با يك اشاره مي فهمند و براشون لازم نيست توضيح داده شود
و اما زير 18 سال هم كه نبايد بدونند؛ پس نبايد اين چيزا رو ببينند خودشون بزرگ ميشن و مي فهمنند
:lol:
=======
حال چه اشكالي داره مثلا در يك سريال در ساعت 2 شب تلفن زنگ ميزنه و خانم از يك اتاق با مانتو و روسري مياد و آقا ازيك اتاق ديگه،خوب زنه مسلون و مومنونه است دوست داره درهمه حالت پوشده باشه؛بعد هم دوباره به هم شب بخير مي گن و به اتاقهاي خودشون ميرن براي خواب؛اين نششون ميده مشكل مسكن حل شده همه خونه ها داراي چند اتاق مجزا هستند(توالت به قول دكتر) :lol:
=========
اون 5 دقيق هم بستگي داره ؛اگه ولايت مداري باشه همهشو نشون ميدن
:lol: :lol: :lol:
=======
زياد سخت نگير زندگي همينه

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
باهات موافق نیستم

کجا 80 درصده سریالهای خارجی عشق و سک*س ان؟ اسماشونو میشه بگی؟

منظور از سریال خارجی سریالهای مزخرفه فارسی وان مارسی وان نیستن

ببین عزیز ، این عشق به تماشای سریالهای خارجی رو بیشتر در زده شدن از سریالهای ایرانی میبینم . در حقیقت بیننده برای فرار از تماشای سریالهای ایرانی به نوع خارجیش پناه میبره ولی گزینه ای دیگه ای نداره بنابراین مجبوره پای همون سریالهای خارجی بشینه ، تا اخرش نگاه کنه و اخر سریال به به ها و چه چه ها شروع میشه !

سریالهای ایرانی دوست دارند معزلات جامعه رو بگند اما مشکل اینه که همه چیز تکراری شده واسه همین از داستان فیلم بگیر تا اخر .... همه عین هم ، فیلم هر چی که باشه اخرش هیچ ادم مجردی توی فیلم نمیمونه .... همه با هم ازدواج میکنند . خوب این واقعا مسخرس .....

ولی طرف دیگه رو هم نگاه کنید ..... پیشرفت صنعت فیلم سازی توی کشورهای خارجی باعث شده اونها بتونند سریالهایی با هیجان بیشتر بسازند . اما نکته اموزندشون چیه ؟

در نتیجه باید تا حدودی اموزش رو در سریالها بی خیال بشید . اگر سریالها رو برای سرگرم کردن هم بدونید خوب دیگه فقط سلیقه هست که معین میکنه کسی ایرانی ببینه یا خارجی ....
شما جووون هستید دوس دارید سریالهایی که هیجان بیشتری داره ببینید اما مطمئنا خیلی از پدر مادرها ترجیح میدند بشینند فاصله ها رو ببینند :blink:

Last edited:

hastia

Registered User
لایک‌ها
11
بيشتر شبيه جوكن ....

مخصوصا اين جديديه كه از شبكه 3 پخش ميشه كه چرته محضه .

رسانه اي كه پايش دوروغه ... چه انتظاري دارين ؟؟

بالا