برگزیده های پرشین تولز

برداشتن یا برنداشتن واحد .... مسئله اینست !

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
خوب دوستان برم سر اصل مطلب . بنده کارشناسی ناپیوسته برق قدرت میخونم . این ترمی هم که میاد ترم اخرم هست .... از 82 واحد درسی که توی چارت هست 60 تاش پاس شده و 22 تاش مونده . امروز اخرین روز انتخاب واحدمون هست ولی دو دل هستم که واسه تابستون واحد بردارم یا نه ( کار اموزی و پروژه ) .

مزایا :
تعدا واحدها برای ترم اخر کمتر میشه .

در حال حاظر طبق چارتی که 2 سال قبل گرفتم دارم میبینم این تعداد واحد مونده ( 22 واحد ) ، میترسم واحد برندارم و به دانشگاه که مراجعه کردم بگند فلان درس 3 واحدی توی چارت جدید هست که شما باید پاس کنی اونوقت وضعیت خراب میشه .

اینکه ترم اخر باید کاراموزیم رو هم برم ، نمیدونم چقدر ممکنه خستم بکنه و اینکه اصلا فرصتی برای کنکور ارشد واسم میمونه یا نه .

معایب :

چون پروژه و کارموزی دروس نمره اوری هستند و من ترم دیگه 2-3 تا درس شاخ و تخصصی دارم ( بررسی 2 - مخابرات - ماشین مخصوص ) و ممکنه معدلم خیلی بیاد پایین واسه همین این 5 واحد اونجا به درد میخوره .

عیبهای دیگش اینه که باید نصف شهریه کل رو پرداخت کنم ، تابستونم هم خراب میشه

ممنون میشم دوستان یه راهنمایی بدند .

Last edited:

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
نه بگیر عمرو حدر نده ...
ترم بعدم زیاد درس بخون :دی

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
یوخده جمله ها جا به جا شده بود ... درستش کردم :rolleyes:
بگیر تا می تونی . من جفونیام خیلی گشاد بازی در می آوردم الان پشیمونم شما هم اگه یه هدفی داری لفتش نده و به بهترین شکل و کوتاه ترین شکل ممکن انجام بده این نصیحتی بود از یک گشاد سابق :lol:

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
چي ابرو؟

پ/ن:چقدر اسپم دادم امروز

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
بگیر ! کاراموزی که تو ایران معنا نداره ! یه جا اشنا پیدا میکنی 2 بار میری دیگه نمیری ! بعدم نامه رو میدن بهت راحت !
پروژه هم که نیاز به دانشگاه رفتن نداره ! پس عملا تابستونت خراب نمیشه ! فقط یه چند روز وقت میزاری پروژه رو اماده میکنی

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
نه بگیر عمرو حدر نده ...
ترم بعدم زیاد درس بخون :دی

بگیر تا می تونی . من جفونیام خیلی گشاد بازی در می آوردم الان پشیمونم شما هم اگه یه هدفی داری لفتش نده و به بهترین شکل و کوتاه ترین شکل ممکن انجام بده این نصیحتی بود از یک گشاد سابق :lol:

مرسی عمو مایکل ولی واقعیت اینه که همش سر گشاد بازی نیست .
من از تابستونه 7 سال پیش تا حالا همیشه یا درس خوندم برای کنکور یا واحد تابستونی داشتم :(

الانم بیشتر فکر معدل ترم ایندم هستم تا خوش گذرونی توی تابستون . ولی به نظرم حق با شماست

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
مرسی عمو مایکل ولی واقعیت اینه که همش سر گشاد بازی نیست .
من از تابستونه 7 سال پیش تا حالا همیشه یا درس خوندم برای کنکور یا واحد تابستونی داشتم :(

الانم بیشتر فکر معدل ترم ایندم هستم تا خوش گذرونی توی تابستون . ولی به نظرم حق با شماست
من چاکرتم . بنده قصد جسارت نداشتم . اگه اینطوری برداشت کردی من معذرت خواهی می کنم از شما ...

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
بگیر ! کاراموزی که تو ایران معنا نداره ! یه جا اشنا پیدا میکنی 2 بار میری دیگه نمیری ! بعدم نامه رو میدن بهت راحت !
پروژه هم که نیاز به دانشگاه رفتن نداره ! پس عملا تابستونت خراب نمیشه ! فقط یه چند روز وقت میزاری پروژه رو اماده میکنی

اره .... فکر میکنم این کار هم بیشتر به نفعمه . من میخواستم کاراموزی رو جایی برم که یه چیزی یاد بگیرم اما رفقا گفتند هیچ جا بهت مجانی کار یاد نمیدند .... با مهندسی هم باید بری حمالی ! واسه همین به نظر میرسه کاراموزی رو پیش اشنا بگیرم که بتونم بپیچونم خیلی به نفعه :lol:

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326
به نظر من بردار ترم دیگه با خیال راحت درسها رو بخونی معدل بیاد پائین مشروط که نمیشی عوضش این واحد های که گرفتی نمره خوبی میگیری معدل کل بالا میره
کاراموزی اگه طرف اشنا نباشه چیزی یاد نمیدن من خودم کاراموزی رفتم به یک شرکت چون میدونستم فقط کارم اونجا رنگ کردن تابلوها و بستن پیچ هاست فقط 2 بار رفتم 1 بار برای اینکه امضا بگیرم ازشون که کاراموزی میام اونجا 1 بار هم برای رد کردن نمره :D
دانشگاه آزاد میخونی یا دولتی ؟ فنی بودی؟ درس ها چطورن سخت اسون؟

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
به نظر من بردار ترم دیگه با خیال راحت درسها رو بخونی معدل بیاد پائین مشروط که نمیشی عوضش این واحد های که گرفتی نمره خوبی میگیری معدل کل بالا میره
کاراموزی اگه طرف اشنا نباشه چیزی یاد نمیدن من خودم کاراموزی رفتم به یک شرکت چون میدونستم فقط کارم اونجا رنگ کردن تابلوها و بستن پیچ هاست فقط 2 بار رفتم 1 بار برای اینکه امضا بگیرم ازشون که کاراموزی میام اونجا 1 بار هم برای رد کردن نمره :D
دانشگاه آزاد میخونی یا دولتی ؟ فنی بودی؟ درس ها چطورن سخت اسون؟

من ازاد ساوه میخونم . رشتم ریاضی بود واسه همین کلا همونجوری که اومدیم تو دانشگاه همونجوریم داریم میاییم بیرون . درسا هم بستگی به استادش داره اما در کل واقعا سخته ... دیگه سخت نباشه که اسم رشته رو برق نمیذارند:blink:

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326
من ازاد ساوه میخونم . رشتم ریاضی بود واسه همین کلا همونجوری که اومدیم تو دانشگاه همونجوریم داریم میاییم بیرون . درسا هم بستگی به استادش داره اما در کل واقعا سخته ... دیگه سخت نباشه که اسم رشته رو برق نمیذارند:blink:

من کاردانی برق گرفتم الان کارشناسی می خوام بخونم :wacko: چه شود:(

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
من کاردانی برق گرفتم الان کارشناسی می خوام بخونم :wacko: چه شود:(

حتما ادامه بده دادا ... اگه یه کم بخونی به مشکل بر نمیخوری ولی خوب باید بدونی که اگر جدی نگیری ادم زود به فاک میره

Last edited:
بالا