برگزیده های پرشین تولز

میخوام سایت دانلود بزنم اما به راهنمای های استاید نیازمندم مرسی.

hossputer7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان میخوام سایت دانلود برنم مثله http://mihandownload.com و www.p30download.com

چیزه زیادی در مورد وبو اینا نمی دونم میخوام راهنماییم کنید

اول که دامینو ثبت میکنم اما هاست رو یه ماه از http://www.hostdl.com میگیرم که هر ماه پولشو بدم که اگه بعد از 6 ماه بیخیال شدم ضرر زیادی نکرده باشم اما خیلی با کیفتی فکر کنم باشن

نظرتون چیه؟

من دقیق میخوام سایتم مثله http://mihandownload.com باشه حالا بعد از خرید هاست و دمین قالب سایتو کسی میتونه کمکم کنه که چطوری قرارا بدمش توی سایت!

کسی قالبه سایتو داره لطف کنه؟

دوستان اگه دقت کرده باشید هاست دی ال دو قسمت داره یکی باسه --تعرفه میزبانی وب -- و -- تعرفه سرویس ویژه دانلود -- خوب حالا چرا این دو قسمت داره یعنی من که میخوام از کیفته خوبه این سرور استفاده کنم اولی رو باید بگیرم باسه قالبه سایتو نوشتهام و از دومی هم بگیرم باسه آپلود فایلام درسته!

در کل چطوری میتونم قالبه سایت http://mihandownload.com رو بزارم توی سایت

ممنون میشم راهنماییم کنید یعنی منتظره جواباتونم دوستان البته مشاوره مجانی

مرسی

hossputer7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
والا الان اولشه دلم نمخواد زیاد خرجش کنم و فضاهای بزرگ بخرم اگه سایت گرفت فضا های بیشتری میخرم

اهر چی کمتر والا بهتره اما از سرورهای بی کیفیت نیمخوام استفاده کنم . الان حساب که کردم اگه ماهیانه سرویس بگیرم ماهی 20ت پام میافته

دوستان چرا اینقدر کم لطفا اینجا! یعنی واقعا کسی نمیخواد یکمی راهنمایی کنه ! من الان 14 ساعته دارم کلی وب میخونم کلی چیی فهمیدم اما اینو به جواب نرسیدم که شما هم ....

:(

CYB3R

Registered User
لایک‌ها
469
والا الان اولشه دلم نمخواد زیاد خرجش کنم و فضاهای بزرگ بخرم اگه سایت گرفت فضا های بیشتری میخرم

اهر چی کمتر والا بهتره اما از سرورهای بی کیفیت نیمخوام استفاده کنم . الان حساب که کردم اگه ماهیانه سرویس بگیرم ماهی 20ت پام میافته

دوستان چرا اینقدر کم لطفا اینجا! یعنی واقعا کسی نمیخواد یکمی راهنمایی کنه ! من الان 14 ساعته دارم کلی وب میخونم کلی چیی فهمیدم اما اینو به جواب نرسیدم که شما هم ....

:(

با 20 هزار تومان نمی تونی سایت مثل میهن دانلود بزنی . سرمایه بالا 500 هزار داشتی ، اون میشه یه چیزی. :D

hossputer7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با 20 هزار تومان نمی تونی سایت مثل میهن دانلود بزنی . سرمایه بالا 500 هزار داشتی ، اون میشه یه چیزی. :D

بله عزیز

من خودم دارم باسه شش ماه فقط 300 هزار ت اینترنت 512 باسه کارام میگیرم که کم نیاره توی آپلود

حالا میمونه ثبت دامیلنو ... که هر ماه 20 هزار ت خرج بر میداره و بعدش که فضای 10 گیگم پر شد خرجش میشه ماهی 30 ت شد همینطوری خرجه ایت میکشه بالا تا برسه به ماهی 100 ت 200 ت خرج فقط بتراشه باسه سرورای آپلودش!

حالا من کاری به پولش ندارم فعلنا زیاد دستم پر نیست اما شما عزیزم بفرما ما خرج میکنیم چرا نکنم!

خرج باسم مهم نیست نه انکه نیست منظورم اینه که جور میکنم مثلا همین سرورایی که من میگم ماهیی 20 30 ت خرج برمیاداره خوب حساب کنید میشه سالی 300 400 ت خرج ! فقط باسه سرورای دانلود! خرجه اینترنت پر سرعت که نیاز دارمم میشه الی 600ت تا اینجا جم کنیم میشه

سالی 1 میلیون ت این سایتی که میخوام بزنم خرج برمیداره!

من مشکل راه اندازی دارم نیمخوام کلی پول خرج کنم باسه راه اندازیش یعنی واقعا هیچ کسی نیمتونه یه ذره کمک کنه واقعا از فروم پرشین تولز خیلی باید آدم نامید باشه که همه میان توش تبلیغ میکننو میرن بعدش یکم بحث علمیو سوال میکینم همه نگاه میکنن

مرسی برادر که شما یکمی توجه میکیند عزیز

!!!!!!!!!!!!!

Last edited:

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
جناب ببخشید چرا هی میگی " باسم " باسم !!! ؟

زبونت نمیچرخه بگی واسم ؟
حتما به خوبی هم میگی " خوفی ؟ "

ببخشیدا ، ولی فکر نمیکنم زیاد عامه پسند باشه این طرز صحبت !
این راهنمایی رو کردم چون شما در آینده ای نزدیک صاحب یک سایت دانلود بزرگ خواهید شد و برای مدیر اون سایت این طرز حرف زدن اصلا صحیح نیست !

hossputer7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جناب ببخشید چرا هی میگی " باسم " باسم !!! ؟

زبونت نمیچرخه بگی واسم ؟
حتما به خوبی هم میگی " خوفی ؟ "

ببخشیدا ، ولی فکر نمیکنم زیاد عامه پسند باشه این طرز صحبت !
این راهنمایی رو کردم چون شما در آینده ای نزدیک صاحب یک سایت دانلود بزرگ خواهید شد و برای مدیر اون سایت این طرز حرف زدن اصلا صحیح نیست !

مرسی از لطفت اما واقعا پرشن تولز دیگه پرشین تولز دو سال پیش نیست و دیگه شده تبلیغاتو نکته گیری

شما بگو خوفی :) من همیشه وقتی پست میزنم نمیام کتابی بنویسم و همیشه گفتاری پستامو میزنم چون خوشم میاد :)

Last edited:

hossputer7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
الان خواستي نااميدش كني ديگه نه ؟:blush:

ناامید که من نمیشم با این حرفا

کلا من همیشه چون لبتابم کیبوردش پاک شده زیاد غلط املایی داره و همیشه هم طرز نوشتم گفتاریه باسه یا واسه پستام

اما دیگه نمبام باسه حل مشکلاتم به پرشین تولز سر بزنم چون هر کاری کردن جز راهنمایی

عزت زیاد

مدیر جان به نظره من دره پرشین تولزو باید تخته کرد پر شده از اسپمو حرفای بیخود

این تاپیکم پاک کن بره

جای دیگه مشکلم حل شد

deldare_ashegh3

Registered User
لایک‌ها
70
در رابطه با اینکه اسپم و نکته گیری فراوان شده ، حق با شماست.و دیگه یه جورایی داره شورش درمیاد.
به هرحال اول باید تصمیم بگیری چه cms ی میخوای استفاده کنید.
بسته به مدیریت محتوایی که میخواین استفاده کنین قالب و کد نویسی های مربوطه( که احتمالا لازمتون میشه) هزینه های متفاوتی خواهند داشت.
من MT و wordpress رو پیشنهاد میدم بهتون

بالا