برگزیده های پرشین تولز

نظر شما درباره ورژن جدید پارسا اسپیس چیست؟

Amin_e

Registered User
لایک‌ها
0
parsaspace-logo.png

چند ماهی میشه که پارسا اسپیس سرویس جدید خود رو که مثل سایت های one-click hosting (از جمله رپیدشر، مگا آپلود و...) است رو رو نمایی کرده ولی علارقم قیمت ها و سرعت خوبی که قرار داده لینک های دانلودش رو توی وب نمی بینیم.

از نظر شما، سرویس جدید پارسا اسپیس چطوری می بینید؟
خوب؟ بده؟ نقاط قوت و ضعفش چیه؟

از نظر بنده:
نکات مثبت:

1. زبان سایت فارسیه در نتیجه کاربر های مبتدی راحتر می تونن دانلود کنند
  2. ابزاری به نام TrainBit توسط این سایت ارائه می شه که با پرداخت مبلغ ناچیز می شه لینک های بیش از 30 سایت رو مستقیم و دانلود کرد.
  3. فایل های مستقیم شده از طریق ابزار TrainBit را می توان به عنوان فایل به حساب کاربری اضافه کرد.
  4. قیمت سرویس های ویژه از نمونه های خارجی بسیار ارزان تر است.
  5. اعطای امتیاز به ازای هر دانلود.
  6. امکان پرداخت آنلاین، فیش نقدی و تبدیل امتیاز جهت خرید سرویس های این سایت ممکن است.
  7. آپلود فایل تا حجم 200 مگابایت برای کاربران معمولی و 500 مگابایت برای کاربران ویژه.
  8. قابلیت TrafficShare که کاربران ویژه می توانند لینک های دانلود خود را برای کاربران مستقیم کنند.
  9. و...
نکات منفی:

1. تمامی سایت های مشابه خارجی به کاربران امکان آپلود فایل هایشان را بدون نیاز به عضویت می دهد! اما در پارسا اسپیس حتما باید عضو باشید تا بتوانید آپلود کنید!
  2. استفاده از آپلودر Flash که در خیلی از مرورگر ها به صورت پیشفرض پشتیبانی نمی شود و باید افزونه فلش پلیر نصب گردد. بهتر بود یک آپلودر غیر فلش هم اضافه می کردن.
  3. قسمت مدیریت فایل باز هم جای کار دارد.
  4. و...
+ سایت پارسا اسپیس

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
كلا از پارسا اسپيس خوشم نمياد اصلا سايت مزخرف و بيهوده اي هست كارش دقيق چيه اصلا خودشونم نميدونن با چه هدف گذاري ايجاد شده يه مدت اس ام اس ميفروخت يهمدت هاست بابا ديونه شدن اونام
بيان يه سرويس مثل پرشين گيگ داغون بدن حداقل ادم دعاشون كنه اين چه اخه هدف كاسبي باشه همين ميشه

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
بی نهایت سایت مذخرفی هست از همه نظر :)

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
الان ديدم بنظر خوب طراحي شده
ايشالا سرويس هاي جديدش بدرد بخوره هزينش براي 10گيگ مستقيم كردن از راپيد اگر هزينه اضافي ديگه اي نخواد صرف داره بهتر از راپيد باز و خريد اكانت خوده راپيد شير هست منظورم اون 10گيگ نامحدود زماني 2100تومن هست
ولي كلا من تجربه اصلا خوبي باهاش ندارم

Amin_e

Registered User
لایک‌ها
0
كلا از پارسا اسپيس خوشم نمياد اصلا سايت مزخرف و بيهوده اي هست كارش دقيق چيه اصلا خودشونم نميدونن با چه هدف گذاري ايجاد شده يه مدت اس ام اس ميفروخت يهمدت هاست بابا ديونه شدن اونام
بيان يه سرويس مثل پرشين گيگ داغون بدن حداقل ادم دعاشون كنه اين چه اخه هدف كاسبي باشه همين ميشه
درسته، خیلی این شاخه به اون شاخه می کنند.
ولی این رو هم متذکر بشم که الان کل پارسا اسپیس فروخته شده به یک شرکته دیگه ای!

بی نهایت سایت مذخرفی هست از همه نظر :)
نه تا این حد دیگه! :p در حد سرویس ایرانی خوب بود.

الان ديدم بنظر خوب طراحي شده
ايشالا سرويس هاي جديدش بدرد بخوره هزينش براي 10گيگ مستقيم كردن از راپيد اگر هزينه اضافي ديگه اي نخواد صرف داره بهتر از راپيد باز و خريد اكانت خوده راپيد شير هست منظورم اون 10گيگ نامحدود زماني 2100تومن هست
ولي كلا من تجربه اصلا خوبي باهاش ندارم
من توی یکی از فروم های پی 30 ورلد دیدم که یکی اومده بود گفته بود سرویس لیچرشون لیچ می کنه ولی چند مگابایت که دانلود می کنه قطع میشه!

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
من توی یکی از فروم های پی 30 ورلد دیدم که یکی اومده بود گفته بود سرویس لیچرشون لیچ می کنه ولی چند مگابایت که دانلود می کنه قطع میشه!
خاك بر سرشون درسته ليچر نصفه ليچ ميكنه بيخود 2100 تومان دادم ميگ ن هيچ ارزوني بي دليل نيست
بدبختي سايتش شبا هم از حدود 2 باز نميشه تا صبح دروغه ميگن فروختن همون تيم داغون قبليه انگار اه اه اه اينم سرويس دهنده ايراني

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
خاك بر سرشون درسته ليچر نصفه ليچ ميكنه بيخود 2100 تومان دادم ميگ ن هيچ ارزوني بي دليل نيست
بدبختي سايتش شبا هم از حدود 2 باز نميشه تا صبح دروغه ميگن فروختن همون تيم داغون قبليه انگار اه اه اه اينم سرويس دهنده ايراني
و خداوند Rapidgo.net را آفريد
خدايي تا حالا هرچي از اين سايت ليچ كردم بدون مشكل بوده چون اصلا چيزي روي سرور ذخيره نميشه پس فايل قشنگ و سالم دستت ميرسه

Amin_e

Registered User
لایک‌ها
0
ئه! ای بی شرافت ها
یعنی چی آخه! وقتی نمی تونی مثل آدم سرویس بزنی چرا سایت رو بالا میاری کلاه بردار
12.gif

منم دیدم در سحط وب کسی اصلا لینکش رو نمیده نگو بخاطر کیفیت آشغالشه

واقعا سرویس بدیه با اون طرز دانلود کردنش خدا رو شکر که زیاد سروکار باهاش ندارم
خدا رو شکر

و خداوند Rapidgo.net را آفريد
خدايي تا حالا هرچي از اين سايت ليچ كردم بدون مشكل بوده چون اصلا چيزي روي سرور ذخيره نميشه پس فايل قشنگ و سالم دستت ميرسه
آقا به نظرت Rapidgo بهتره یا Rapidbaz ؟ اصلا اینا چطوری کار می کنند هر کدوم؟
رپیدباز که فایل رو میاره روی سرور خودش

mohenh

Registered User
لایک‌ها
73
اصلا دو تا چیز کاملا متفاوتند

مثل اینکه بگی اتوبوس با هواپیما چه فرقی دارند.

رپیدباز فایل رو میاره رو سرور خودش طی چند ثانیه بعد اجازه می ده هر چند نفر که بخوای اون رو دانلود کنند حتی می زاره کاربر سرچ کنه تو فایل های بقیه.

میزاره به هر چند کانکشن که بخوای دانلود کنی لینک پرمیومش حرف نداره. پوشه بندی کنی کلی امکانات دیگه. الان هم که نرم افزار تحت ویندوز دادن که فوق العاده راحت شده.

باز هم من بگم نمی تونم مقایسه شون کنم چون پارسا اسپیس نداشتم. رپیدگو رپیدپارس هر چی هست ولی سرعت لینکاش برا رایگانش که برا من پایینه و مثل رپیدشره هر چی دانلود کنی ازت کم می کنه ولی رپیدباز می زاره ۱۰ برابر پولی که می دی دانلود کنی. لینکدانی و اینها هم گذاشته که لینک های دیگران رو بگیری دانلود کنی.

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
چه بساطي داريم با اين پارسا اسپيس نحس
يه مدتلينكارو نصفه ليچ ميكرد
يه مدت اصلا قطع شد بعد معلوم شد ديتا بيس به فنا دادن
چند روز پيش لينكو ميدادي ليچ ميكرد بعدش از ليست فايلات غيب ميشد دوباره ليچ ميكردي همينطور بعد فردا صبح ديدم 10بار ليچ كرده
امشب 8/04/89 هر لينكي ميديد ميگه فايل در سرور پيدا نشد درحاليكه همه لينكا سالم هستند
اين مديرش چيكار ميكنه اه اه اه

Amin_e

Registered User
لایک‌ها
0
چند روز پيش لينكو ميدادي ليچ ميكرد بعدش از ليست فايلات غيب ميشد دوباره ليچ ميكردي همينطور بعد فردا صبح ديدم 10بار ليچ كرده
امشب 8/04/89 هر لينكي ميديد ميگه فايل در سرور پيدا نشد درحاليكه همه لينكا سالم هستند
مدیرش یا رفته گل بچینه، یا اصلا مدیر نداره! :|

Amin_e

Registered User
لایک‌ها
0
مدیرش یا رفته گل بچینه، یا اصلا مدیر نداره! :|

ali20111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ولی من یک ماهه دارم با پارسا اسپیس کار می کنم راضیم !

Amin_e

Registered User
لایک‌ها
0
ولی من یک ماهه دارم با پارسا اسپیس کار می کنم راضیم !
جدی؟ یعنی مشکلاتی که در این فروم گفته شده رو نداره؟

من رپیدپارس استفاده می کنم فعلا اما بزرگترین مشکلش اینه که بر پایه حجم حساب میکنه!
یه سری یه فایل رو لیچ کردم بد با FDM زدم حجمش رو ببینم چقدره، کل اون حجم رو یک بار از حسابم کم کرد :|

ali20111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سرعت پارسا اسپیس خیلی بالاست ثانیه ای 40 مگابایت در ثانیه از hotfile لیچ میکنه !

چرا مثلا 4 شب پیش ساعت 3 تا5 دانلود نمی کرد اما بقیه روزها من مشکلی ندیدم

بالا