برگزیده های پرشین تولز

کپی منحصر بفرد iPhone 3G

Moein

Registered User
لایک‌ها
64
اگه با گوشی آیفون (iPhone) آشنایی داشته باشید حتماً می دونید به خاطر زیبایی این گوشی و طرفداران زیاد آن ، نمونه‌های زیادی از روی آن کپی برداری شده است که اکثراً برای داشتن قیمت پایین از مواد ارزان و امکانات پایین برخور دارند اما نمونه‌ای که اینجا معرفی می‌کنم کمی متفاوته!

گوشی دارای محیط کاربری کاملاً شبیه iPhone طراحی شده است و جالبتر آنکه از سیستم عامل ویندوز موبایل 6.1 استفاده می‌کنند که به آن قابلیت سوییچ بین دو محیط کاربری iPhone و Windows Mobile را می‌دهد و امکان نصب انواع نرم افزارهای تحت ویندوز و همینطور برنامه‌های جاوا را فراهم می‌کند!

همچنین این گوشی دارای قاب و بدنه کاملاً مشابه آیفون اصلی می‌باشد.

این گوشی به Bluetooth ، GPRS ، سنسور حرکتی ، Wi-Fi و GPS مجهز شده که در نمونه‌های مشابه بی‌سابقه است و بدون هیچ دردسری در برنامه Google Map که روی آن نصب است می‌توانید اقدام به موقعیت یابی کنید!

نکته جالب آنکه این طرح iPhone 3G 16GB دارای 4 گیگابایت حافظه واقعیست و CPU آن نه تنها ضعیفتر از نسخه اصلی نیست بلکه CPU Samsung استفاده شده در آن از CPU بکار رفته در آیفون اصلی سریعتر است!
CPU نسخه اصلی : 412MHz
CPU نسخه کپی : 450MHz (سامسونگ)

لوازم: جعبه اصلی + شارژر + کابل USB + شارژر اضطراری خورشیدی + کیف طرح اصلی آیفون با نام و لوگو حک شده + Stylus

12795383411.jpg

کد:
1. mobile office function--a series of PPC software, such as MSN,
Windows Live,AdobeReader, the latest Windows 6.1 operation system,
3.2 inch hand-written full screen
2. internal GPS, voice navigation, WIFI
3. built-in more than 20 3D games, music player supports lyric show
4. GSM850/900/1800/1900

Specifications:

---------------------------------------- ----------------------------------------

1. Language: Chinese (Simplified),English and other languages
2. 3.2 inch, 16000 k color; PX: 240×320px LCD Size:
3. Ringtone: 72 chord;
4. Ringtone format: mp3,midi,wav,amr
5. Music: support music of many format (MP3/MP4/WAV/WMA) and to play at backgroud, speed and pause
6. Video: 3GP,MP4,AVI,ASF,WMV,RM,support video of many format and to play in full screen, speed
7. FM radio: FM
8. Camera: 2.0 lacpixel; the max output of photo is 1280*960, support to shoot with sound, the time depends on storage
9. Rom: 256M/128M, Document management
10. Data Transfer: Wifi, USB /bluetooth,U disk (under third-party software)
11. Standby Photo: jpg,gif,bmp,png,flash

Main features

---------------------------------------- ----------------------------------------
1. Telephone directories: 100000 groups, unlimited telephone directory, can record more than 20 items
2. SMS & MMS: unlimited storage of messages and MMS
3. Schedule power on/off: can realize auto flight mode under third-party software
4. Alarm clock: can set up from Monday to Sunday at random, can download MP3 as ringtone under third-party software
5. Games: built-in PPC games,can download thousands of PPC 3D games,JAVA 3D unimited download,games simulator

More information:

3G function/GPS/Wifi/ MP3/MP4/Handsfree/SMS group sending/Voice recorder/WAP/Handwritten input/Bluetooth/GPRS download/MMS/Smart phone/Memory extended/E-book/Coming call firewall/E-dictionary/calendar/to do list/alarm clock/editing ringtone/calculator/remit converter/unit converter/stopwatch/world time/memo/schedule/health management

Last edited:

lop_po206

Registered User
لایک‌ها
22
ساخت چينه؟ عجب امکاناتي داره اگر درست باشه.
قيمت چنده داداش؟

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165
قیمت ؟
میشه روش برنامه نصب کرد ؟

Moein

Registered User
لایک‌ها
64
ساخت چينه؟ عجب امکاناتي داره اگر درست باشه.
قيمت چنده داداش؟

بله، کاملاً درسته
توی علاءالدین به چند فروشنده گفتم اصلاً میگفتن چین به این تکنولوژی نرسیده هنوز! :blink: ولی گوشی رو که دستش گرفت، گفت کیفیتش از حساسیت تاچش مشخصه!

قیمت ؟
میشه روش برنامه نصب کرد ؟

بله، چون سیستم عاملش ویندوز موبایل هست و کلیه برنامه‌هایی که مثلاً روی گوشیهای HTC نصب میشه، روی این هم قابل نصبه

گوشی نو هست و برای فروش از چین، نمونه گرفتم که دیدم گرون در میاد و دیگه تعداد نگرفتم و تقریباً به قیمت تموم شده میدم 379 تومان

sasane

Guest
لایک‌ها
0
بله، کاملاً درسته
توی علاءالدین به چند فروشنده گفتم اصلاً میگفتن چین به این تکنولوژی نرسیده هنوز! :blink: ولی گوشی رو که دستش گرفت، گفت کیفیتش از حساسیت تاچش مشخصه!

بله، چون سیستم عاملش ویندوز موبایل هست و کلیه برنامه‌هایی که مثلاً روی گوشیهای HTC نصب میشه، روی این هم قابل نصبه

گوشی نو هست و برای فروش از چین، نمونه گرفتم که دیدم گرون در میاد و دیگه تعداد نگرفتم و تقریباً به قیمت تموم شده میدم 379 تومان

قبول دارین یک مقدار بسیار زیادی باورش سخته؟؟؟؟اینی که شما دارین میگین یعنی این گوشی چینی با قیمت 1/3 زده تو گوش شرکت اپل!!!یه مقدار شبیه تخیل هست تا واقعیت...داشتن سیستم عامل ویندوز و نصب برنامه های این سیستم عامل/GPS/GPRS/BLUETOOTH/....

کاش از گوشی در حالت روشن و در حال اجرای چند تا برنامه عکس بزارین تا صحت حرفاتون مشخص بشه.

یادمه یه زمانی هم از این اگهی ها تو نت پر شده بود که ایفون تایلندی و تایوانی سفارشی به قیمت 200.از امکانات عجیبش هم نصب برتامه هاس اصلی رو گوشی بود(با این که سیستم عامل نداشت)در حالی که جاوا رو هم به زور ساپورت میکرد یا این که میگفتن مولتی تاچ هست ولی حتی تاچ معمولیش هم با اشکال کار میکرد...

قیمت هم برای یه گوشی چینی یه مقدار وحشتناکی بالاست.هیچ عقل سالمی قبول نمیکنه بیاد 300 تومن ریسک کنه برای یک گوشی چینی که معلوم نیس چقدر میتونه دووم بیاره و یا اصلا امکاناتش در چه حدیه...

در حالی که با این بودجه میشه بالای 20تا انتخاب داشته باشیم برای گوشی های مختلف که سیستم عامل قوی دارن...

Moein

Registered User
لایک‌ها
64
قبول دارین یک مقدار بسیار زیادی باورش سخته؟؟؟؟اینی که شما دارین میگین یعنی این گوشی چینی با قیمت 1/3 زده تو گوش شرکت اپل!!!یه مقدار شبیه تخیل هست تا واقعیت...داشتن سیستم عامل ویندوز و نصب برنامه های این سیستم عامل/GPS/GPRS/BLUETOOTH/....

کاش از گوشی در حالت روشن و در حال اجرای چند تا برنامه عکس بزارین تا صحت حرفاتون مشخص بشه.

یادمه یه زمانی هم از این اگهی ها تو نت پر شده بود که ایفون تایلندی و تایوانی سفارشی به قیمت 200.از امکانات عجیبش هم نصب برتامه هاس اصلی رو گوشی بود(با این که سیستم عامل نداشت)در حالی که جاوا رو هم به زور ساپورت میکرد یا این که میگفتن مولتی تاچ هست ولی حتی تاچ معمولیش هم با اشکال کار میکرد...

قیمت هم برای یه گوشی چینی یه مقدار وحشتناکی بالاست.هیچ عقل سالمی قبول نمیکنه بیاد 300 تومن ریسک کنه برای یک گوشی چینی که معلوم نیس چقدر میتونه دووم بیاره و یا اصلا امکاناتش در چه حدیه...

در حالی که با این بودجه میشه بالای 20تا انتخاب داشته باشیم برای گوشی های مختلف که سیستم عامل قوی دارن...

قبول دارم برادر چون اکثر چیزهایی که بنده میارم باورش سخته! :rolleyes:
ولی اگر فکر میکنید واقعاً تخیلی هست و قصد خرید دارین حضوری تشریف بیارین تهران تست کنید و بردارید! :D (ناسلامتی چند ساله توی این فروم هستیما! حرفمون حرفه! ;) )
گوشی هم اینترفیس آیفون داره که برای مثال منوی اصلی شش صفحه‌ای داره و یا میتونید توی قیمت iSwitch انتخاب کنید با اینترفیس خود ویندوز موبایل بالا بیاد!

همونطور که گفتم به تعمیرکار حرفه‌ای هم توی طبقه 4 علاءالدین نشون دادم و همین که دستش گرفت و حساسیت تاچ رو دید تایید کرد همچین کیفیتی ندیده! و در مقابل آیفون های کپی دیگه (به قول خودش MP3 Player بجای گوشی!) اصلاً قابل مقایسه نیست.

در مورد چینی بودن هم حق با شماست چون شما گوشی چینی رو به موبایلهای کیفیت پایین 30-50 دلاری میشناسید که توی بازار تا 100-150 تومان خرید و فروش میشه و گوشیهای درجه یکشون رو ندیدین که با متریال درجه 1 تولید میشه و برای 5-10 دلار صرفه جویی از مواد اولیه بی کیفیت استفاده نمیکنند، که البته تقصیر شما نیست، توی بازار ایران اینجوریه!

ولی به قول خودتون اگر قبول کنید این امکانات و ویژگیها و سیستم عامل رو داره، (تضمین میکنم) نه تنها قیمتش بالا نیست که با توجه به امکاناتش تخیلیه و با 1/3 قیمت زده تو گوش اپل! :p

با این قیمت که میشه یه 3g دست دوم تمیز خرید :D

در مورد قیمت و امکانات بالا توضیح دادم، 3G دست دوم شاید ولی تمیز بعید میدونم! :lol:
16 گیگ تمیز قیمتش نزدیک 500 تومان هست، حتی 8 گیگ با کمی خط و خش هم ندیدم زیر 400 تومان بفروشند مگر طرف بخواد با ضرر بفروشه برای پولش!
ضمناً با توجه به امکانات و ویژگیها و عدم محدودیتها و باگهای نرم افزاری آیفون اصلی در ویندوز موبایل و حتی CPU قویتر فکر میکنی کدوم بیشتر ارزش داره؟
اگر من باشم قطعاً این گوشی نو رو ترجیح میدم ;)

...
...

عکس به پست اول اضافه شد، باشد که مقبول افتد ;)

Last edited:

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
قبول دارم برادر چون اکثر چیزهایی که بنده میارم باورش سخته! :rolleyes:
ولی اگر فکر میکنید واقعاً تخیلی هست و قصد خرید دارین حضوری تشریف بیارین تهران تست کنید و بردارید! :D (ناسلامتی چند ساله توی این فروم هستیما! حرفمون حرفه! ;) )
گوشی هم اینترفیس آیفون داره که برای مثال منوی اصلی شش صفحه‌ای داره و یا میتونید توی قیمت iSwitch انتخاب کنید با اینترفیس خود ویندوز موبایل بالا بیاد!

همونطور که گفتم به تعمیرکار حرفه‌ای هم توی طبقه 4 علاءالدین نشون دادم و همین که دستش گرفت و حساسیت تاچ رو دید تایید کرد همچین کیفیتی ندیده! و در مقابل آیفون های کپی دیگه (به قول خودش MP3 Player بجای گوشی!) اصلاً قابل مقایسه نیست.

در مورد چینی بودن هم حق با شماست چون شما گوشی چینی رو به موبایلهای کیفیت پایین 30-50 دلاری میشناسید که توی بازار تا 100-150 تومان خرید و فروش میشه و گوشیهای درجه یکشون رو ندیدین که با متریال درجه 1 تولید میشه و برای 5-10 دلار صرفه جویی از مواد اولیه بی کیفیت استفاده نمیکنند، که البته تقصیر شما نیست، توی بازار ایران اینجوریه!

ولی به قول خودتون اگر قبول کنید این امکانات و ویژگیها و سیستم عامل رو داره، (تضمین میکنم) نه تنها قیمتش بالا نیست که با توجه به امکاناتش تخیلیه و با 1/3 قیمت زده تو گوش اپل! :p

در مورد قیمت و امکانات بالا توضیح دادم، 3G دست دوم شاید ولی تمیز بعید میدونم! :lol:
16 گیگ تمیز قیمتش نزدیک 500 تومان هست، حتی 8 گیگ با کمی خط و خش هم ندیدم زیر 400 تومان بفروشند مگر طرف بخواد با ضرر بفروشه برای پولش!
ضمناً با توجه به امکانات و ویژگیها و عدم محدودیتها و باگهای نرم افزاری آیفون اصلی در ویندوز موبایل و حتی CPU قویتر فکر میکنی کدوم بیشتر ارزش داره؟
اگر من باشم قطعاً این گوشی نو رو ترجیح میدم ;)

عکس به پست اول اضافه شد، باشد که مقبول افتد ;)

دوست عزیز ببخشید ولی 3gs مدل 32 رو الان کسانی که دارند به 600 هم راضی هستند خودم چند ماه پیش 700 فروختم با کلی امکانات قول وعده گارانتی خودم و..... در حد آک هم بود بدون هیچ خط خش با شیلد

پس در مورد قیمت 3g صحبتی نمی کنم

در مورد پردازنده ها هم بهتره این مورد رو دیگه جایی نگید قبلش یه تحقیقی در باره معماری پردازنده ها بخصوص ARM داشته باشید

درست نیست واسه فرش یک دستگاه اطلاعات غلط داد ممکنه 4 نفر این موارد تاپیک تو ذهنشون حک بشه و یک جایی براشون مشکل ساز بشه

موفق باشید

tehran_iran

Registered User
لایک‌ها
0
در ایران tphone 2 تا چند ماه دیگه به قیمت 250 عرضه میشه که اونم چینی هست

پاکت پیسی چینی خیلی وقته تو بازار اومده ولی به دلیل قیمت بالا استقبال نشد

چون htc به صرفه تره , اینها آخر مشکلن .تو علادین هم نمیفروشن چون میترسن طرف هر روز

بیاد در مغازه

http://3gsogi.com/

در مورد تکنولوژی چین هم گوشی هایی که کپی ساخته شده با سیستم عامل

WindowsMobile6.5
iPhoneOS
android

و ....

Last edited:

iphone

Registered User
لایک‌ها
188
دوست عزیز ببخشید ولی 3gs مدل 32 رو الان کسانی که دارند به 600 هم راضی هستند خودم چند ماه پیش 700 فروختم با کلی امکانات قول وعده گارانتی خودم و..... در حد آک هم بود بدون هیچ خط خش با شیلد

در مورد پردازنده ها هم بهتره این مورد رو دیگه جایی نگید قبلش یه تحقیقی در باره معماری پردازنده ها بخصوص ARM داشته باشید

درست نیست واسه فرش یک دستگاه اطلاعات غلط داد ممکنه 4 نفر این موارد تاپیک تو ذهنشون حک بشه و یک جایی براشون مشکل ساز بشه

موفق باشید

تایید میشه
دوست عزیز اشکال شما اینه که داری ایفون چینی رو(به فرض خوب بودن تاچ)با ایفون اصلی مقایسه میکنی
به نظر خودت کسی که قصد خرید ایفون رو داره میاد گوشی چینی رو بخره (هرچه قدر هم کیفیت داشته باشه)
در ضمن اپل 3g اصل سیستم مک داره حافظه 8 تا 16 گیگ و........

Moein

Registered User
لایک‌ها
64

موفق باشید

http://www.istgah.com/fireview/kid_87/683710.html
http://www.istgah.com/fireview/kid_87/690154.html
http://www.istgah.com/fireview/kid_87/695846.html

اولاً این 3 تا قیمت برای دور هم بودن ;)
ثانیاً اگر بنا به مقایسه باشه گوشی نو با نو و دست دو رو با دست دو مقایسه می‌کنند مثلاً 3GS 32G نو 885 تومان، گوشی بنده 379 تومان
ثالثاً این گوشی‌ها بجز قیافه چه شباهتی با هم دارند که شما شروع کردین به مقایسه این با اون؟! شما اگر ازین گوشی خوشت نمیاد یا بنظرت ارزش خرید نداره خوب نخر!
رابعاً وقتی میگی قبلش یه تحقیقی بکن یعنی مطلبی رو اشتباهاً نوشتی، در حالی که بعد از اون گفتی برای فروش دستگاه خودت (عمداً) اطلاعات غلط به افراد داری میدی! معنی اینها خیلی با هم فرق داره، فرض رو بر این میزارم منظورت از جمله دوم این نبوده و اشتباهی اینطور نوشتی :)
خامساً تا جایی که بنده اطلاع دارم ARM بکار رفته در iPhone 3G بدلیل مشکلات مصرف باطری با سرعت پایین‌تر از ظرفیت کاملش کار میکنه (412 بجای 600) هر چند اپل با آپدیتهای بعدی قصد داشت کمی سرعت رو بالا ببره. بنده هم اینجا مشخصات کامل گوشی رو گذاشتم تا هرکس تصمیم بگیره و سرعت CPU آیفون هم طبق اطلاعاتش درج کردم.
لطفاً موضوع قیمت گوشیهای آیفون و سرعت سی پی یو رو اینجا ادامه ندین چون ربطی به تاپیک نداره، ممنون :happy:
اگر موضوعی بود میتونید پخ کنید

در ایران tphone 2 تا چند ماه دیگه به قیمت 250 عرضه میشه که اونم چینی هست

پاکت پیسی چینی خیلی وقته تو بازار اومده ولی به دلیل قیمت بالا استقبال نشد

چون htc به صرفه تره , اینها آخر مشکلن .تو علادین هم نمیفروشن چون میترسن طرف هر روز

بیاد در مغازه

http://3gsogi.com/

در مورد تکنولوژی چین هم گوشی هایی که کپی ساخته شده با سیستم عامل

WindowsMobile6.5
iPhoneOS
android

و ....

خوب خدا رو شکر دیگه لازم نیست ثابت کنیم امکانات گوشی تخیلی نیست و حقیقت داره! :wacko:

در مورد پاکت پی سی کمی در اشتباهی دوست من :blink:
اینکه چرا توی بازار ایران زیاد موجود نیست دلایل مختلفی داره
- موبایل فروش میره گوشی رو میاره که داره تبلیغ میشه (به خرج کس دیگه) و مردم میان دنبالش نه اینکه تازه بخواد معرفی کنه و حرفش رو اثبات کنه که بخدا این گوشی واقعاً این چیزا رو داره
- خیلی از موبایل فروشها اطلاعات بالایی ندارند و اصلاً نمیدونند همچین گوشیهایی تولید شده چون کسی ازشون نخواسته که برن دنبال همچین محصولی (میتونید با چندتاشون صحبت کنید)
- موبایل فروش جنس ارزون قیمت پرفروش رو ترجیح میده به این محصولات! چرا باید مثلاً 245 دلار بده یه پاکت پی سی مدل بالا بیاره و نهایتاً 100 تومان سود کنه وقتی میتونه با همین پول 7 تا آیفون 35 دلاری در پیت بیاره و دونه‌ای 40-50 هزار تومان یعنی جمعاً حدود 300 هزار تومان سود کنه؟! ضمن اینکه فروش اینها هم خیلی براش راحتتره هم بخاطر ارزون بودن و هم مشتری داشتن
من هم باشم حاضر نیستم! ;)

کسی میتونه در مورد کیفیت گوشیهای قیمت بالای چینی صحبت کنه که باهاشون کار کرده :D
توی علاءالدین میترسن گوشی درجه 1 چینی بفروشن که طرف هر روز بیاد در مغازه ولی نمیترسن گوشی درجه 3-4 چینی بفروشن چون هیچ مشکلی پیدا نمیکنه یا طرف پولش براش مهم نیست؟! :blink:

از شما دوست عزیز هم درخواست میکنم به مبحث پاکت پی سی های چینی و کالبد شکافی شکست اونها در بازار علاءالدین در تاپیک دیگه‌ای بپردازید :D

تایید میشه
دوست عزیز اشکال شما اینه که داری ایفون چینی رو(به فرض خوب بودن تاچ) با ایفون اصلی مقایسه میکنی
به نظر خودت کسی که قصد خرید ایفون رو داره میاد گوشی چینی رو بخره (هرچه قدر هم کیفیت داشته باشه)
در ضمن اپل 3g اصل سیستم مک داره حافظه 8 تا 16 گیگ و........

دقیقاً حرف شما درسته،
این گوشیها ارتباطی با هم ندارند بجز قیافه ظاهری
هم سیستم عامل متفاوته، هم امکانات، هم مشتریانش

DAR!USH

Registered User
لایک‌ها
3
امکانات روییایی داره و با توجه به شناختی که از آقا معین دارم بعید میدونم اغراق کرده باشه ، تا حالا چند بار ازش خرید کردم و هر دفعه مطمئن تر شدم که جنسایی که ایشون میارن هم از لحاظ قیمت و کیفیت تک هست

میشه بگید باتریش چند میلی آمپر هست و چند ساعت شارژ نگه میداره؟
معمولا یکی از نقاط ضعف گوشی های چینی باتریهاشون هست

(من در پست اول عکسی نمیبینم لطفا برام پ.خ کنید)

Last edited:

Moein

Registered User
لایک‌ها
64
امکانات روییایی داره و با توجه به شناختی که از آقا معین دارم بعید میدونم اغراق کرده باشه ، تا حالا چند بار ازش خرید کردم و هر دفعه مطمئن تر شدم که جنسایی که ایشون میارن هم از لحاظ قیمت و کیفیت تک هست

میشه بگید باتریش چند میلی آمپر هست و چند ساعت شارژ نگه میداره؟
معمولا یکی از نقاط ضعف گوشی های چینی باتریهاشون هست

(من در پست اول عکسی نمیبینم لطفا برام پ.خ کنید)
سلام برادر

ممنون
والا الان تهران نیستم
فردا شب برمیگردم هم مشخصات میزارم و هم عکس

Mammads

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هیچ گوشی به گرد پای ایفون نمیرسه این رو از رو تعصب نزدم واقعا همهینه
اینم اگه خدای گوشی باشه بازم فیک هست

Moein

Registered User
لایک‌ها
64
هیچ گوشی به گرد پای ایفون نمیرسه این رو از رو تعصب نزدم واقعا همهینه
اینم اگه خدای گوشی باشه بازم فیک هست
دوست عزیز اصلاً بحث مقایسه با گوشی آیفون نیست
همونطور که گفتم بجز طرح ظاهری گوشی هیچ شباهتی با هم ندارند که مبنای مقایسه یا فیک بودن باشه

اینجا فقط یک گوشی با قیمت مناسب به نسبت امکانات نسبتاً بالاش معرفی کردیم

بالا