برگزیده های پرشین تولز

دانلود فایل های شما ( زیر 200 گیگ ) هر گیگ 500 تومان ، هزینه پست پیشتاز رایگان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

bojnourd

Registered User
لایک‌ها
1
به علت مشغله زیاد تاپیک می بندم

Last edited:

alinik110

Registered User
لایک‌ها
15
با سلام

من نمي تونم به شما پخ بدهم لطفا اي دي ياهوي خودتون رو برام بفرستيد

با تشكر

bojnourd

Registered User
لایک‌ها
1

همسایه

Registered User
لایک‌ها
0
یا سلام
شروع مجدد کارتون رو تبریک میگم
امیدوارم بتونیم همکاری های خوبی داشته باشیم

موفق باشید

bojnourd

Registered User
لایک‌ها
1
یا سلام
شروع مجدد کارتون رو تبریک میگم
امیدوارم بتونیم همکاری های خوبی داشته باشیم

موفق باشید

ممنونم از لطفتون امیدوارم بتونم با سرعت عمل و کیفیت کارم رضایت شما مشتری های عزیزی که به من اعتماد می کنید جبران کنم:)

Felix

Registered User
لایک‌ها
7
سلام دوست عزیز

حدود 18 گیگابایت دانلود دارم. اکثر لینک ها از هاتفایله ولی از مگاآپلود و رپیدشر هم چندتایی لینک هست. می تونید این کارو برام انجام بدید؟ اگه جواب مثبته لطفا شرایط رو برام بفرستید و بگید چند روز طول می کشه فایل ها به دستم برسه.

فقط نکته ای که وجود داره اینه که این فایل ها کلا عکسه. بینشون محتوای مبتذل به هیچ عنوان وجود نداره ولی عکس بازیگر و مدل احتمالا وجود داشته باشه. اینو گفتم که بعدا مشکلی پیش نیاد.

ممنونم.

bojnourd

Registered User
لایک‌ها
1
لیست فرستادم

سفارش شما رو زدم دانلود، 16 گیگ شما برای فردا ارسال میشه :)

لطفا پ.خ چک کنید

با تشکر

16 گیگ شما دانلودش تموم شده این 14 گیگ دیگه ام که الان دادید دانلود می کنم واسه ظهر که می خوام برم پست کلا 30 گیگ دانلود شمارو ارسال می کنم:)

فقط لطفا دستتون رسید همینجا اطلاع بدید ممنون میشم

سلام دوست عزیز

حدود 18 گیگابایت دانلود دارم. اکثر لینک ها از هاتفایله ولی از مگاآپلود و رپیدشر هم چندتایی لینک هست. می تونید این کارو برام انجام بدید؟ اگه جواب مثبته لطفا شرایط رو برام بفرستید و بگید چند روز طول می کشه فایل ها به دستم برسه.

فقط نکته ای که وجود داره اینه که این فایل ها کلا عکسه. بینشون محتوای مبتذل به هیچ عنوان وجود نداره ولی عکس بازیگر و مدل احتمالا وجود داشته باشه. اینو گفتم که بعدا مشکلی پیش نیاد.

ممنونم.

سلام

مشکلی نیست دوست عزیز فقط این که گفتید فایل هاتون عکس هستش این بگم که لینک زیر 100 مگ نباشه

عکس ها اگه فشرده شده باشه به فایل های 100 مگی می تونم دانلود کنم اما بخواهید مثلا 1000 تا لینک 20 مگی برام بفرستید شرمنده نمی تونم دانلود کنم

لینک زیر 100 مگ فقط از مگاآپلود قبول می کنم

اگه لینک هاتون شرایطی که گفتم داره به من پ.خ بزنید تا شماره حساب بدم

یک روز بعد واریز وجه شما سفارشتون با پست پیشتاز ارسال میشه:)

Last edited:

Felix

Registered User
لایک‌ها
7
16
سلام

مشکلی نیست دوست عزیز فقط این که گفتید فایل هاتون عکس هستش این بگم که لینک زیر 100 مگ نباشه

عکس ها اگه فشرده شده باشه به فایل های 100 مگی می تونم دانلود کنم اما بخواهید مثلا 1000 تا لینک 20 مگی برام بفرستید شرمنده نمی تونم دانلود کنم

لینک زیر 100 مگ فقط از مگاآپلود قبول می کنم

اگه لینک هاتون شرایطی که گفتم داره به من پ.خ بزنید تا شماره حساب بدم

یک روز بعد واریز وجه شما سفارشتون با پست پیشتاز ارسال میشه:)

فایل ها 50 مگ و 100 مگ هستن اکثرا ولی تعدادی هم فایل 20 و 30 مگی وجود داره. تحت هیچ شرایطی نمی تونید دانلود کنید؟ برای شما چه فرقی می کنه؟ مگه لیست رو به دانلود منیجر نمی دید دانلود کنه؟

bojnourd

Registered User
لایک‌ها
1
فایل ها 50 مگ و 100 مگ هستن اکثرا ولی تعدادی هم فایل 20 و 30 مگی وجود داره. تحت هیچ شرایطی نمی تونید دانلود کنید؟ برای شما چه فرقی می کنه؟ مگه لیست رو به دانلود منیجر نمی دید دانلود کنه؟

دوست عزیز دلیل اینه که من فقط اکانت مگاآپلود LIFETIME دارم و برای دانلود از رپیدشیر و هات فایل از سیستم چنجر لینک استفاده می کنم که یکی یکی باید لینک هارو بدم و حالم و وقتم گرفته میشه وقتی لینک ها زیر 100 مگ باشه!!!!!!

واسه این می گم فقط از مگاآپلود می تونید لینک زیر 100 مگ بدید

Last edited:

Felix

Registered User
لایک‌ها
7
دوست عزیز دلیل اینه که من فقط اکانت مگاآپلود LIFETIME دارم و برای دانلود از رپیدشیر و هات فایل از سیستم چنجر لینک استفاده می کنم که یکی یکی باید لینک هارو بدم و حالم و وقتم گرفته میشه وقتی لینک ها زیر 100 مگ باشه!!!!!!

واسه این می گم فقط از مگاآپلود می تونید لینک زیر 100 مگ بدید

اگه مشکل فقط اینه که یه فکری واسش می کنم. فردا باهاتون تماس می گیرم. ممنون.

bojnourd

Registered User
لایک‌ها
1
اگه مشکل فقط اینه که یه فکری واسش می کنم. فردا باهاتون تماس می گیرم. ممنون.

دوستانی که لینک هاشون به جز مگاآپلود و لینک مستقیم هستش اگه اکانت پرمیم اون آپلود سنتری رو که فایل هاشون اونجاست خودشون به من بدهند هزینه دی وی دی و رایت و هزینه پست پیشتاز ازشون گرفته نخواهد شد فقط هر گیگ 500 تومان در کل سفارش ازشون گرفته خواهد شد همچنین اگه به جز آپلودسنتر مگاآپلود و لینک مستقیم فایل های زیر 100 مگی از آپلودسنتر دیگری دارید با شرط این که اکانت پرمیم اون سایت مورد نظرتون بدید می تونم براتون دانلود کنم ( شرایط لینک مستقیم و مگاآپلود )

midos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام آقا

هنوز فعال هستین که سفارش بدیم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا