برگزیده های پرشین تولز

چند سوال از دنیای وبمستری !!!

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
سلام :)
دو تا سوال دارم که ممنون میشم اگه لطف کنید و جواب بدید

1 - فرض کنید یه سایت با کپی مطالب یه سری سایت که به نوعی وابسته به دولت هست ( مثلا سایت خبرگذاری فارس ) بالا بیاد بشه جزء 200 تا سایت برتر یا حتی 100 تا سایت برتر ایران و مورد توجه قرار بگیره
آیا بعدا کسی میتونه از این سایت شکایت کنه و یا مثلا بیان سایت رو به خاطر کپی فیلتر کنند ؟

2 - مطالب کپی شده از نظر گوگل به چه شکل هست ایندکس میشه و چقدر مورد توجه قرار میگیره
اصلا گوگل متوجه میشه ؟

پیشاپیش ممنون :blush:

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام :)
دو تا سوال دارم که ممنون میشم اگه لطف کنید و جواب بدید

1 - فرض کنید یه سایت با کپی مطالب یه سری سایت که به نوعی وابسته به دولت هست ( مثلا سایت خبرگذاری فارس ) بالا بیاد بشه جزء 200 تا سایت برتر یا حتی 100 تا سایت برتر ایران و مورد توجه قرار بگیره
آیا بعدا کسی میتونه از این سایت شکایت کنه و یا مثلا بیان سایت رو به خاطر کپی فیلتر کنند ؟

2 - مطالب کپی شده از نظر گوگل به چه شکل هست ایندکس میشه و چقدر مورد توجه قرار میگیره
اصلا گوگل متوجه میشه ؟

پیشاپیش ممنون :blush:

سلام
خودت داری میگی خبرگذاری فارس که وابسته به 3 - پا هست.
اونا اصلاً نیازی دارن از کسی شکایت کنن؟ فیلترینگ که دست خودشونه! اگه باور ندارین فقط یک سایت مورد دار رو به سیستم اون ارگان گزارش بدید و ببینید در عرض چند ساعت فیلتر میشه.
پلیسم که دارن خودشون و همه میدونیم.
خب هر بلایی بخان سرت میارن دیگه ، مشکلی ندارن که. :دی ولی از این کارا نمیکنن. شمام که فقط از یه سایت مطلب کپی نمیکنید. از چند تا سایت مطلب کپی میکنید و ...
جواب سوال دوم رو هم اصلاً نمیدونم ولی یه نکته ای هست. تجربه شخصیم میگه کپی زیاد اثر منفی نداره فکر میکنم به جز مواردی که مطلب کپی شده خیلی توی اینترنت پخش و زیاد باشه. راستی ما داشتیم سایتی که همه مطالبش کپی بود و تازه رنک هم گرفت و از گوگلم براش ویزیتور میامد و ... البته رنکش یک بود که همینطوری تا آخرشم یک موند.
موفق باشید

Last edited:

hamedmohamadi

Registered User
لایک‌ها
50
دوست عزيز مطالب تكراري ميتونه حتي از ايندكس شدن هم بزارت كنار گوگل مطلب اصلي رو ايندكس ميكنه يعني اگه تو مطلبي رو از ميهن دانلود كپي كني چون هم ترافيكش بالاس هم صفحات ايدكس شدش بره تو رو تكراري فرض ميكنه و پاكش ميكنه مگه اينكه چند جاي متن رو عوض كنيش

StudioArian

Registered User
لایک‌ها
0
من فکر نکنم مشکلی داشته باشند ، حالا هر ارگانی که باشند و وابسته به هر جناحی که باشند شما دارید مطالب رو با جهت گیری اونها کپی می کنید ، پس یه جورایی بهشون کمک کردید.

مشکلی نداره ؛ شما کپی کن ;)

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
البته من فقط مثال زدم و مسایل سیاسی رو نمیخوام کپی کنم چون خودم یه پا منافقم !!! :دی

از همتون ممنونم

jowshany

Registered User
لایک‌ها
270
البته من فقط مثال زدم و مسایل سیاسی رو نمیخوام کپی کنم چون خودم یه پا منافقم !!! :دی

از همتون ممنونم
منافق حیا کن :p

نه کسی ازت شکایت نمی کنه ، گوگل هم که فکر نکنم کاری به کارت داشته باشه .
الان خیلی ها دارند کپی پیست می کنند .
طرف از من کپی پیست کرده ، توی نتایج گوگل بالاتر از من هم میاد .
این یعنی اینکه تا می تونی کپی پیست کن و حالشو ببر :D

بالا