برگزیده های پرشین تولز

iphone 3g box

Mehrdad2275

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام:)

دوستان گوشی من تو فرودگاه جا موند....... گفتم از دوستان کسی‌ جعبه و هندفری رو بخواد در خدمتم

هندفری از روز اول یکی‌ از گوشیهاش کار نمیکرد......هرکی‌ جعبه رو بخواد اینم روش میدم بذاره تو جعبهٔ گوشی ........خودتون یه قیمتی بدین بردارین اگه به کارتون اومد..... موبایل فروش 2۰ تومن می‌خواست جعبشو ولی‌ حاضرم کمتر بفروشم به دوستان پی‌ ت تا بفروشم به موبیل فروش که ۵۰ تومن قالب کنه به یکی‌ دیگه......

39146367975086960535.jpg

arani_ali

Registered User
لایک‌ها
69
سلام:)

دوستان گوشی من تو فرودگاه جا موند....... گفتم از دوستان کسی‌ جعبه و هندفری رو بخواد در خدمتم

هندفری از روز اول یکی‌ از گوشیهاش کار نمیکرد......هرکی‌ جعبه رو بخواد اینم روش میدم بذاره تو جعبهٔ گوشی ........خودتون یه قیمتی بدین بردارین اگه به کارتون اومد..... موبایل فروش 2۰ تومن می‌خواست جعبشو ولی‌ حاضرم کمتر بفروشم به دوستان پی‌ ت تا بفروشم به موبیل فروش که ۵۰ تومن قالب کنه به یکی‌ دیگه......

39146367975086960535.jpg

سلام

کلا فروش این کالا در جهت این خواهد بود که یکی یه چیزی رو به یکی دیگه قالب کنه :lol:
فقط اوت قسمت آخر رو متوجه نشدم که" حاضرم بفروشم به موبایل فروش تا به یکی دیگه قالب کنه " یه جور تهدید بود یا شیوه نوین بازار یابی ؟ :rolleyes:

به هر حال من این تجربه رو دارم که هر وقت چیزی توسط من به کسی انداخته شده ، همون بلا به سرم خودم بعدا اومده ...

یه مثلی هست که میگه هیچ وقت در جایی که ممکنه روزی مجبور به پیاده روی باشی سنگ نریز !
امیدوارم موفق باشی و کالا رو به بهترین شرایط ممکن به فروش برسونی ...

Mehrdad2275

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

کلا فروش این کالا در جهت این خواهد بود که یکی یه چیزی رو به یکی دیگه قالب کنه :lol:
فقط اوت قسمت آخر رو متوجه نشدم که" حاضرم بفروشم به موبایل فروش تا به یکی دیگه قالب کنه " یه جور تهدید بود یا شیوه نوین بازار یابی ؟ :rolleyes:

به هر حال من این تجربه رو دارم که هر وقت چیزی توسط من به کسی انداخته شده ، همون بلا به سرم خودم بعدا اومده ...

یه مثلی هست که میگه هیچ وقت در جایی که ممکنه روزی مجبور به پیاده روی باشی سنگ نریز !
امیدوارم موفق باشی و کالا رو به بهترین شرایط ممکن به فروش برسونی ...

منظورم اینه که حاضرم بدم به دوستانی که مشکله نداشتن جعبه دارن که موقعهٔ فروختن ضرر نکننن و حاضرم گوشهٔ خونه خاک بخور جعبه

ولی‌ به موبایل فروش ندم ( البته دوستان آدم با انصاف هم توی موبایل فروشان هستش ولی‌ تعدادشون کمه)

موبیل فروش گوشی بدون جعبه رو ارزون میخره.....بعدش میذاره تو این جعبه ۵۰ تومن روش میکشه

مثلا بدون جعبه آیفون میخره ۳۰۰ میفروشه ۳۵۰

حالا اگه جعبه داشت میفروشه ۴۰۰

حالا هرکی‌ احتیاج داشت بگه براش پست می‌کنم.......پول پوستشو بده کافیه......همینجوری تقدیم می‌کنم چون بدرد من که نمی‌خوره ..... اونم گفتم که موبایل فروش ۲۰ برمیداره تا دوستان خبر داشته باشن...... موقعهٔ فروش آیفون نشون ، موبایل فروش نیاد بگه ۵۰ به خاطره جعبه کم می‌کنم......

sinaxex

Registered User
لایک‌ها
33
اخه عزیز دل جعبه گوشی دیگه به چه درد کسی میخوره!!؟ الان دیگه همه ماشاا وارد اند گوشی میخرند کد imei گوشی رو با کد جعبه چک میکنند پس این جعبه چه ارزشی میتونه داشته باشه!

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
اخه عزیز دل جعبه گوشی دیگه به چه درد کسی میخوره!!؟ الان دیگه همه ماشاا وارد اند گوشی میخرند کد imei گوشی رو با کد جعبه چک میکنند پس این جعبه چه ارزشی میتونه داشته باشه!

تا حالا نشده گوشی بدون جعبه داشته باشین بخوایند بفروشید ؟؟
حتی اگه جعبه رو گم هم کرده باشید اولین چیزی که میگند گوشی دزدیه 50% قیمت دست دومش نیست
اون موقع ارزشش رو میفهمید
سربال هم 1000 راه داره با جعبه یکی بشه ;)

گوشی 1 تومنی که دست دومش 700 ارزش داره رو از شما میخرند 350 بعد با یک جعبه و کمی دردسر کوچیک تبدیل میشه به 650 :p به همین راحتی
این یک مثال بود

sinaxex

Registered User
لایک‌ها
33
تا حالا نشده گوشی بدون جعبه داشته باشین بخوایند بفروشید ؟؟
حتی اگه جعبه رو گم هم کرده باشید اولین چیزی که میگند گوشی دزدیه 50% قیمت دست دومش نیست
اون موقع ارزشش رو میفهمید
سربال هم 1000 راه داره با جعبه یکی بشه

گوشی 1 تومنی که دست دومش 700 ارزش داره رو از شما میخرند 350 بعد با یک جعبه و کمی دردسر کوچیک تبدیل میشه به 650 به همین راحتی
این یک مثال بود
سریال رو چه جوری میخواهید عین گوشی کنید یک برچسب دیگه بزنید رو جعبه!!! به هر حال گوشی بدون جعبه با گوشی با جعبه یک گوشی دیگه هیچ فرقی نداره من خودم تو کار موبایل ام برای اطلاع شما گفتم جعبه رو هم هر جا ازت خریدند بفروش
ضمنا دوست عزیز هدست اپل اونی نیست که تو جعبه گذاشتی

Mehrdad2275

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سریال رو چه جوری میخواهید عین گوشی کنید یک برچسب دیگه بزنید رو جعبه!!! به هر حال گوشی بدون جعبه با گوشی با جعبه یک گوشی دیگه هیچ فرقی نداره من خودم تو کار موبایل ام برای اطلاع شما گفتم جعبه رو هم هر جا ازت خریدند بفروش

سلام

عزیز اون عوض کردن سریال کاری نداره..... ببر الا دین ببین چطور درست می‌کنن برات........

تازه اون نوشتهٔ منو بخون:

حالا هرکی‌ احتیاج داشت بگه براش پست می‌کنم.......پول پوستشو بده کافیه......همینجوری تقدیم می‌کنم چون بدرد من که نمی‌خوره .....
من که پولی‌ نمی‌خوام بابت جابه و هندس فری میگم فقط پول پوستشو بده

یکی از دوستان هم مشکله جعبه داشت که فردا قراره آدرسو بده براش پست کنم

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251

بله من راحت می تونم از 100 راه این مشکل رو حل کنم
در مورد هندزفری درسته اورجینال نیست

ولی دیگه دندون اسب پیش کشی رو نمیشمارند ;)

سلام

عزیز اون عوض کردن سریال کاری نداره..... ببر الا دین ببین چطور درست می‌کنن برات........

تازه اون نوشتهٔ منو بخون:

حالا هرکی‌ احتیاج داشت بگه براش پست می‌کنم.......پول پوستشو بده کافیه......همینجوری تقدیم می‌کنم چون بدرد من که نمی‌خوره .....
من که پولی‌ نمی‌خوام بابت جابه و هندس فری میگم فقط پول پوستشو بده

یکی از دوستان هم مشکله جعبه داشت که فردا قراره آدرسو بده براش پست کنم

ایشون نخواست بفرستید واسه من

Aprilfull

Registered User
لایک‌ها
3
سلام اگر قسمت باقی دوستان نشد به من بفروشیدش ( با یه قیمت معقول ) من گوشی خودم را 1 سال پیش خریدم ( lock orange) واسه این که تو گمرگ بهم گیر ندن بدونم جعبه آوردم تو ایران الان جعبه نداره منم شاید خواستم عوض کنم گوشی رو با مدل بالاتر بدون جعبه ملت فک میکنن دزدی ه :hmm:

بالا